Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Jílové
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P3     T6    
2.20 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 8068 70 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 70 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 70 Kč
BOR0755 Vojtěchová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 4357 70 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 70 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 70 Kč
TJN0752 Koňáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 70 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 70 Kč
NNN9987 Skácelová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
4.90 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 446338 55 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 55 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 55 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 55 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 55 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 55 Kč
BOR0758 Lamatová Adriana OK Jiskra Nový Bor C 4429 55 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 07773 55 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 55 Kč
TJN0851 Kostelníková Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408035 55 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 55 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 55 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 70 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 70 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 70 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 70 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 2095950 70 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 2095942 70 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 70 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 70 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 70 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 70 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 70 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 70 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 70 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 70 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 70 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 70 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4367 70 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 70 Kč
TJN0555 Koňáková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 70 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 70 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 70 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 70 Kč
NNN9986 Skácelová Adéla Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 70 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 70 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 70 Kč
CHA0250 Kleinhamplová Nikola OK Chrastava C 2084450 70 Kč
BOR0252 Kosinová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4395 70 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 70 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 70 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 70 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 70 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 70 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 70 Kč
5.10 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 100 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 100 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 100 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 100 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8419 100 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 100 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 100 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 100 Kč
5.20 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 100 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 100 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 100 Kč
24D Isabel Jakob (GER) SV Robotron Dresden 7777775 100 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 100 Kč
5.20 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 100 Kč
5.30 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 100 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 100 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 100 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 100 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 100 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 100 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 100 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 100 Kč
PGP8751 Žáčková Radka SK Praga C 51861 100 Kč
7.70 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 100 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 100 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 100 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 100 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 100 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 100 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 100 Kč
NNN Tina Rickmeyer Neregistrovaní 445644 100 Kč
5.70 km, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem 2082939 100 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
5.80 km, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 100 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 100 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 100 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 100 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 100 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 100 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 100 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 100 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 100 Kč
24D0001 Annegret Wetzel (GER) SV Robotron Dresden 2004 100 Kč
5.30 km, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 100 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 100 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 100 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 100 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 100 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 100 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 100 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 100 Kč
4.70 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 100 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 100 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 100 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 100 Kč
24D0002 Sabine Juckelandt (GER) SV Robotron Dresden 1310763 100 Kč
33D0001 Heike Leideck (GER) USV TU Dresden 620713 100 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 100 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 100 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 100 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 100 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 100 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 100 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela TJ Loko Liberec C 8242 100 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 100 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 100 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 100 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 100 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 100 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 100 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 100 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 100 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 100 Kč
4.90 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4IX0700 Verner Jáchym neregistrovaní - Ústí zapůjčit 105 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 55 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 4402226 55 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 55 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 55 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 55 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 55 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 55 Kč
TJN0811 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059728 55 Kč
ROU0801 Havlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 55 Kč
24D0003 Niklas Wetzel (GER) SV Robotron Dresden 2080 55 Kč
2.20 km, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 70 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 70 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 70 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 70 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403056 70 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059765 70 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 70 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 70 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 70 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 70 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 70 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 70 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 70 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 70 Kč
ROU0602 Havlák René SKOB Roudnice nad Labem C zapůjčit 120 Kč
3.30 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403059 70 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 70 Kč
BOR0508 Koštejn Filip OK Jiskra Nový Bor C 4378 70 Kč
BOR0505 Kudláček Mikuláš OK Jiskra Nový Bor C 4402 70 Kč
BOR0504 Blažkovan Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4399 70 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 70 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 70 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 70 Kč
BOR0407 Fojt Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 70 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 70 Kč
BOR0509 Chalupa Jan OK Jiskra Nový Bor C 4420 70 Kč
BOR0408 Eiselt Daniel OK Jiskra Nový Bor C 4430 70 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 70 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4369 70 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 70 Kč
3.80 km, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 70 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 70 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 70 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 9102562 70 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 70 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403055 70 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 70 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 70 Kč
BOR0306 Šimánek Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4387 70 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 70 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 70 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 70 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 70 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 70 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 70 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 70 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 70 Kč
24D0004 Karol Kielb (GER) SV Robotron Dresden 7777779 70 Kč
5.20 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 100 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 100 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 100 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 100 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 100 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 100 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 100 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 100 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 100 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 100 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056281 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24D0005 Franz Gawlitza (GER) SV Robotron Dresden 1401077 100 Kč
6.40 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 100 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 100 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 100 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 100 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 100 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 100 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 100 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 100 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 100 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 100 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 100 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 100 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 100 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 100 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 100 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302800 100 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 100 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 100 Kč
9.50 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200336 100 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 100 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 100 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 100 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 100 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 100 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 100 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 100 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 100 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 100 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 100 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 100 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 100 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 100 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 100 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 100 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 100 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 100 Kč
7.40 km, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 100 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 100 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 100 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 100 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
ROU7904 Šlapánek René SKOB Roudnice nad Labem C 51436 100 Kč
24D0006 Hendryk Wetzel (GER) SV Robotron Dresden 2023892 100 Kč
6.10 km, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 100 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSS Přírodověda Praha C 2087658 100 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 100 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 100 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 100 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 100 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 100 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 100 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 100 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 100 Kč
SUL7601 Ženíšek Radek OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8136 100 Kč
SUL4701 Ženíšek Jan OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8149 100 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 100 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 100 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 100 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 100 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 100 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 100 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 100 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 100 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 100 Kč
5.60 km, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 100 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 100 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 100 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem 2082938 100 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 100 Kč
NNN9999 Rico Müller Neregistrovaní 2032226 100 Kč
5.20 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice 887611 100 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 100 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 100 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 100 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 100 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 100 Kč
4.50 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 100 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 100 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 100 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
4.10 km, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT5301 Pavlík Miroslav KOB Litvínov C 8101 100 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 100 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 100 Kč
TJN5603 Janata Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 100 Kč
3.40 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 100 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 100 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 100 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 100 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 100 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 100 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 100 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 100 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 100 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 100 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 100 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 100 Kč
SUL4700 Dubský Josef OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8135 100 Kč
18D Hans-Jürgen Busch (GER) Post SV Dresden 2006 100 Kč
3.00 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4502 Lukáš Zdeněk TJ Loko Liberec C 8243 100 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 100 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 100 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 100 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 100 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 100 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 100 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 100 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 100 Kč
33D0002 Rainer Müller (GER) USV TU Dresden 2222222 100 Kč
1.80 km, 6 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 55 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 55 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 55 Kč
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 434575 55 Kč
4HX1200 Votava Vojtěch DSVJ C 2090845 55 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava 4403301 55 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 55 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 55 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 55 Kč
BOR0756 Funková Klára OK Jiskra Nový Bor C 4381 55 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
BOR0803 Štěpánský Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4431 55 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 55 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 55 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 55 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 55 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 55 Kč
BOR0953 Zemancová Nelly OK Jiskra Nový Bor C 4439 55 Kč
BOR0654 Štolfová Veronika OK Jiskra Nový Bor C 4414 55 Kč
BOR0951 Prokopová Dorotka OK Jiskra Nový Bor C 4406 55 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 55 Kč
BOR0754 Štolfová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4413 55 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 55 Kč
BOR1050 Kučerová Ema OK Jiskra Nový Bor C 4419 55 Kč
TJN0807 Langer Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9933222 55 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 55 Kč
TJN1001 Tkáč Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 55 Kč
TJNxxx1 Zoubek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 55 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 55 Kč
STB0800 Jakoubek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 52909 55 Kč
NNN9988 Rážová Hana Neregistrovaní 7410753 55 Kč
NNN9989 Nádvorník Jakub Neregistrovaní zapůjčit 105 Kč
NNN9990 Vysoudil Tomáš Neregistrovaní 8481 55 Kč
NNN9991 Rážová Eliška Neregistrovaní 232341 55 Kč
3.40 km, 11 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 60 Kč
LTP6807 Karpíšek Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice 420432 60 Kč
4IX7050 Svobodová Eva neregistrovaní - Ústí 7206541 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
2NX6800 Janík Tomáš SPONA Teplice zapůjčit 110 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2084447 60 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084449 60 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 60 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 60 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084448 60 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2084446 60 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 60 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 60 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8428 60 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 60 Kč
BOR6502 Mašek Petr OK Jiskra Nový Bor C 7765 60 Kč
KAS9800 Eichler Jan KOB Kamenický Šenov 51381 60 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 2056280 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
STB7450 Mašková Lenka TJ Stadion Nový Bor 49985 60 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
ROU7951 Havláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 60 Kč
KUL9950 Glöcknerová Anna KOB Ústí nad Labem 2082937 60 Kč
KUL9951 Moravcová Ema KOB Ústí nad Labem 2082933 60 Kč
TUV8250 Švagerová Pavla SOK TJ Turnov 22305 60 Kč
NNN9992 Anežka Kyvířová Neregistrovaní 416132 60 Kč
NNN9993 Kreibich Daniel Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN9994 Kreibichová Radka Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
LDC9999 Přibyl Martin KOB Děčín 60 Kč
LDC9998 Přibylová Klára KOB Děčín 60 Kč
NNN9985 Skácelová Marie Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
6.10 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4IX7250 Hošková Milada neregistrovaní - Ústí 52924 100 Kč
4IX7600 Grisa Tomáš neregistrovaní - Ústí 232908 100 Kč
4IX7500 Verner Jan neregistrovaní - Ústí zapůjčit 150 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 100 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB TRETRA Praha C 442878 100 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 100 Kč
TJNxxx3 Kostelník Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 100 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 100 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 100 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 100 Kč
NNN9995 Tereza Feixová Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
NNN9996 Pavlína Marková Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
NNN9997 Plešinger Zdeněk Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
NNN9998 Kreibichová Michaela Neregistrovaní zapůjčit 150 Kč
celkem přihlášených: 423, vklad: 36240 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.