Event entries: Mistrovství oblasti ve sprintu

for club: Klub vytrvalostních sportů Šumperk

Date:
2016/04/09
Place:
Staré Město pod Sněžníkem, kulturní dům
Organiser:
SSU - SK Severka Šumperk
(72)
Class
Reg. number
Name
Licence
SI
Fee
H21 KSU0005 Matoušek Matěj A 2056281 80 CZK
H16 KSU0044 Kroul Josef B 2056268 80 CZK
H16 KSU0049 Grulich Ondřej B 2067336 80 CZK
D16 KSU0050 Pšenčíková Adéla B 446425 80 CZK
H16 KSU0101 Krč Matěj B 2058481 80 CZK
H16 KSU0105 Šafář Martin A 2056308 80 CZK
H16 KSU0111 Babišta Antonín B 53649 80 CZK
D16 KSU0197 Hajduková Jana B 2067338 80 CZK
H14 KSU0201 Hecl František B 2058486 50 CZK
H14 KSU0306 Stryk Štěpán B 2053547 50 CZK
H14 KSU0333 Patterman Prokop B 442865 50 CZK
D14 KSU0353 Hegedüšová Viktorie C 446409 50 CZK
D14 KSU0393 Tesařová Tereza B 2058487 50 CZK
H12 KSU0400 Hudos Tomáš C 446440 50 CZK
H14 KSU0401 Štábl Adam B 2058480 50 CZK
H12 KSU0402 Polášek Vít C 446419 50 CZK
H12 KSU0403 Šperlich Jan C 50 CZK
H12 KSU0404 Pavelka Ondřej C 446448 50 CZK
D12 KSU0454 Heclová Marie C 446447 50 CZK
D12 KSU0464 Knyplová Tereza C 446430 50 CZK
D12 KSU0484 Skoumalová Petra C 446428 50 CZK
D12 KSU0494 Šánová Julie B 443076 50 CZK
H12 KSU0500 Šimek Adam C 52566 50 CZK
H12 KSU0502 Tomanek Lukáš C 49316 50 CZK
H12 KSU0505 Kroul Jiří C 53565 50 CZK
H12 KSU0515 Opravil Vojtěch C 2073734 50 CZK
H10C KSU0600 Ondráček Viktor C 53670 50 CZK
H12 KSU0606 Štábl Patrik B 446437 50 CZK
H10C KSU0616 Šána Robert C 2073736 50 CZK
D10C KSU0656 Stryková Karolína C 53652 50 CZK
D10C KSU0660 Pattermanová Magdalena C 50 CZK
H10C KSU0700 Mlček Vincenc C 50 CZK
DH10N KSU07001 Ohnutek David 50 CZK
H10C KSU07002 Jordán Alexandr 50 CZK
H10C KSU0808 Paloncý Jan C 2058484 50 CZK
H10C KSU0818 Polášek Filip C 50 CZK
HDR KSU0850 Reichlová Lucie C 50 CZK
HDR KSU0888 Reichlová Pavla C 50 CZK
HDR KSU0950 Paloncý Adéla C 2058485 50 CZK
HDR KSU0959 Tomanková Alice C 52617 50 CZK
HDR KSU0979 Kočandrlová Natálie C 50 CZK
HDR KSU1010 Kroul František C 2067331 50 CZK
HDR KSU1100 Štábl Vít C 49418 50 CZK
H55 KSU4900 Komárek Jaromír C 52616 80 CZK
H35 KSU6349 Paloncý Pavel C 886291 80 CZK
P KSU7222 Ondráček Martin C 443095 50 CZK
H35 KSU7227 Šimek Martin C 52541 80 CZK
D35 KSU7272 Krčová Martina C 442855 80 CZK
H35 KSU7337 Patterman Pavel C 446410 80 CZK
D35 KSU7383 Mlčková Jana C 52258 80 CZK
D35 KSU7474 Kroulová Markéta C 53662 80 CZK
H35 KSU7501 Štábl Roman C 446432 80 CZK
H35 KSU7502 Opravil Pavel C 2073735 80 CZK
H35 KSU7503 Pavelka Martin C 2073731 80 CZK
D35 KSU7550 Heclová Jana C 443087 80 CZK
D35 KSU7552 Tomanková Martina C 2058462 80 CZK
H35 KSU7601 Hecl Miloš C 886296 80 CZK
D35 KSU7667 Stryková Vlasta C 446436 80 CZK
D35 KSU7676 Ondráčková Adéla C 443099 80 CZK
D35 KSU7793 Smolíková Kateřina C 2067339 80 CZK
P KSU7878 Paloncý Jana C 995833 50 CZK
H21 KSU9045 Janů Zdeněk C 886292 80 CZK
H21 KSU9202 Jílek Jakub C 2058482 80 CZK
D21 KSU9559 Habigerová Radka C 2058483 80 CZK
H20 KSU9707 Knypl Jaroslav C 2067332 80 CZK
D20 KSU9799 Smrčková Dominika A 897348 80 CZK
D18 KSU9888 Habigerová Jana C 2053582 80 CZK
H18 KSU9900 Gedeon Dominik B 2067337 80 CZK
H18 KSU9906 Müller Jonáš A 2053541 80 CZK
H18 KSU9908 Jílek Ondřej A 2056285 80 CZK
H18 KSU9909 Šrámek Ondřej A 2053548 80 CZK
H18 KSU9933 Ondráček Radek B 2056305 80 CZK
Use following variable symbol in the payment: 0908
club fee: 4650 CZK