Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.04.2016
Místo konání:
Smrčná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.30 km, 55 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 112 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2092371 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 60 Kč
1.90 km, 65 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1XX0700 Weignerová Tereza MonteMe zapůjčit 70 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
2.20 km, 70 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 2061857 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
2.40 km, 65 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
3.50 km, 115 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 70 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 70 Kč
CHT0151 Zlesáková Adéla OOB SK Chrast C 206486 70 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C zapůjčit 100 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 105 Kč
4.00 km, 110 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast B 336706 70 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 70 Kč
PZR9858 Bořilová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 515084 70 Kč
4.50 km, 165 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7770033 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 70 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 70 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
8RC8650 Nešetřilová Markéta BZP zapůjčit 100 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 105 Kč
3.70 km, 105 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
VBM8253 Barranco Kateřina VSK Mendelu Brno 49675 70 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 70 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 105 Kč
4.40 km, 115 m, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 70 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
OSN7853 Přibylová Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023960 70 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
4.30 km, 130 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
3.60 km, 90 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN5950 Hrušková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 590124 70 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 70 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 70 Kč
LBM4858 Bogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 426499 70 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 70 Kč
TTR6153 Fialová Dana OOB Třebíč C 0000220397 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 2080831 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 60 Kč
2.00 km, 60 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 2085561 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C 7926 40 Kč
RUZ0801 Pelikán Jan TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
OSN0626 Sladký Ondřej SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 40 Kč
OSN0808 Přibyl Daniel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
2.40 km, 65 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 2096253 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 0002092373 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 40 Kč
SJI0502 Ficenc Richard OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 115 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená C 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
2.80 km, 90 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 436433 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
OSN0300 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2031346 40 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 2088724 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 40 Kč
4.20 km, 115 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 70 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 70 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7070007 70 Kč
PZR0106 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 70 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 70 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 0002092400 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 70 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 70 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 70 Kč
5.10 km, 170 m, 22 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 70 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 70 Kč
5.50 km, 195 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 70 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 53141 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232891 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 70 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 70 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 70 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 70 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 105 Kč
4.10 km, 130 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 70 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 70 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 70 Kč
5.50 km, 170 m, 28 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1XX7700 Weigner Radek MonteMe zapůjčit 100 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SOS Jindřichův Hradec C 2096219 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 70 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 70 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 70 Kč
OSN7801 Přibyl Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2023952 70 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2092366 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 70 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 70 Kč
5.10 km, 165 m, 24 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
SJH6500 Holický Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2088212 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJH6602 Kuchyňka Ivan SOS Jindřichův Hradec C 2088191 70 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 70 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 70 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0000682672 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
4.40 km, 125 m, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR6102 Fiala Petr OOB Třebíč C 0000232856 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
PZR5201 Šíma Ladislav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 70 Kč
3.90 km, 130 m, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 70 Kč
2.10 km, 60 m, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 51837 40 Kč
FJI0550 Oulická Tereza SK FREE Jihlava C 51981 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 51833 40 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0753 Mácová Barbora OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2011831 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
OSN0959 Červinková Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 40 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 40 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
2.20 km, 105 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 40 Kč
SJH7251 Veselá Denisa SOS Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 40 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SOS Jindřichův Hradec C 2096225 40 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 40 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 40 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 40 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč 0002092381 40 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč 0002092365 40 Kč
CTB7802 Fikar Jan SK OB Chotěboř C 232861 40 Kč
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 336789 40 Kč
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 53459 40 Kč
celkem přihlášených: 319, vklad: 18970 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.