Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
10.04.2016
Místo konání:
Stará Huť, škola
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T3     T5    
1.70 km, 8 m, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 60 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099495 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 60 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 60 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 420420 60 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 60 Kč
RIC0754 Grimmerová Valerie OB Říčany C 2085573 60 Kč
RIC0752 Grossová Andrea OB Říčany C 2049635 60 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0656 Michalská Sára OB Říčany C 2085578 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 60 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 60 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 60 Kč
PGP0657 Štěpová Kateřina SK Praga C zapůjčit 100 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 60 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 60 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 60 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
HCE9999 Dostálová Judita TJ Hostivice zapůjčit 100 Kč
FSP0752 Stará Barbora VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
FSP0851 Stará Žofie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51854 60 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
VSP0650 Hroňková Barbora USK Praha C 2058491 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 60 Kč
TAP0752 Bublíková Klára KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 218784 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
TAP0777 Rosendorfová Hana KOB Tretra Praha zapůjčit 100 Kč
2.50 km, 30 m, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 60 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C 2084945 60 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C 2084935 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
FSP0451 Dušková Sára VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 60 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0454 Jakešová Klára OB Říčany C 2085569 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0552 Pokorná Terezie OB Říčany C 2085564 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 60 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 60 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš C 2050488 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
2.70 km, 43 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 60 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418760 60 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C 1418759 60 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 60 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 60 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 60 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079505 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C 2084947 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 60 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 60 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 60 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 60 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha C 7202884 60 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 60 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 60 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 60 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
3.40 km, 85 m, 19 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 100 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 100 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B zapůjčit 140 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha B 2099481 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 100 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 100 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 100 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 100 Kč
3.50 km, 85 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 100 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 100 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 100 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 100 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
3.50 km, 85 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 100 Kč
OLP8352 Múčková Zuzana PSK Olymp Praha C 253102 100 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 100 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 100 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 100 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 100 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 100 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 100 Kč
4.60 km, 95 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 100 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 100 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 100 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 100 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 100 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 100 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 100 Kč
3.50 km, 80 m, 18 kontrol
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 100 Kč
PGP7558 Forštová Jitka SK Praga C 440405 100 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 100 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 100 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
3LC7450 Stauchová Iva Lipaňáci 7201201 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
DKP7758 Peprná Irena Oddíl OB Kotlářka C 2095968 100 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 100 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 51610 100 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 100 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB Tretra Praha C 438630 100 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 100 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 100 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 100 Kč
KNCnere Ludvíková Katarina Sokol Kostelec n. Č. l. 515078 100 Kč
OKP7454 Bezpalcová Zuzana SK OK 24 Praha C 232137 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
ZVO7452 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 53535 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 100 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 100 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 100 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 100 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 100 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 100 Kč
KAM7451 Víšková Alena OK Kamenice C 51618 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 100 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 100 Kč
9EC7650 Petriláková Petra Příbram 2092419 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
DKL8150 Šeborová Tereza KOB Kladno C 52228 100 Kč
9JC8050 Kučerová Berenika neregistrovaní - Všenory zapůjčit 140 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 100 Kč
NNN7650 Horáková Vanda Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
3.00 km, 55 m, 15 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
PGP5650 Syslová Drahomíra SK Praga C 52108 100 Kč
9YC6950 Smolkova Romana x zapůjčit 140 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 100 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 100 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 100 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
KNC6551 Vlková Radka Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023954 100 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
DKP6652 Lustigová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 434580 100 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 100 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 100 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 100 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 100 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 100 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 100 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 100 Kč
NNN7050 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 100 Kč
2.80 km, 50 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
OKP6151 Šámalová Hana SK OK 24 Praha C 502090 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 100 Kč
2.40 km, 30 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
1.70 km, 8 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 888612 60 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 60 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
HCE0600 Hradil Martin TJ Hostivice C 49153 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C zapůjčit 100 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 60 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 60 Kč
HCE0601 Kuttelwascher Adam TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
RIC0600 Hlubuček Jakub OB Říčany C 2069054 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
RIC0705 Němeček Štěpán OB Říčany C 2085615 60 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52321 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 887619 60 Kč
DKP0805 Peprný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2095973 60 Kč
DKP0706 Peprný Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2095971 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 60 Kč
KAM0700 Rejšek Václav OK Kamenice C 2084939 60 Kč
KAM0702 Bažata Alberto OK Kamenice C 2084940 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 60 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 60 Kč
FSP0700 Dušek Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
FSP0701 Günter Vincent VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 60 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2050486 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 60 Kč
NNN0800 Bublík František Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
2.70 km, 43 m, 13 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 60 Kč
HCE0400 Müller Filip TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 60 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha C 2081357 60 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 60 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 60 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole C 446330 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole C 2079506 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 60 Kč
KAM0504 Janča Eduard OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 60 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303910 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha C 9200730 60 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 60 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 60 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 60 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel Příbram 7204994 60 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
3YC0600 Mařík Tonda Fenri Řevnice 60 Kč
RIC0510 Němeček Matouš OB Říčany C 2080984 60 Kč
RIC0402 Schnabl Daniel OB Říčany C 2085602 60 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 60 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
3.40 km, 85 m, 19 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 60 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 60 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
TAP0202 Sladkovský Jan KOB Tretra Praha C 4194 60 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 682646 60 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 60 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 60 Kč
ZVO0203 Kraus Matěj OB SK Zvole C 2031361 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 60 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 2083402 60 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 60 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 7020417 60 Kč
VSP0200 Kodejš Ondřej USK Praha C 2021827 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 60 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš C 2058508 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš B 2045306 60 Kč
DOR0205 Hanák Jakub OK Dobříš C 8094 60 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 60 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 60 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 60 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 60 Kč
4.00 km, 80 m, 19 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno C 682642 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 100 Kč
KNC0102 Borl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 100 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 2067973 100 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 100 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 100 Kč
ZVO0102 Brachtl Adam OB SK Zvole C 887903 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 100 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
TAP0013 Fenton Adam KOB Tretra Praha C zapůjčit 140 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 100 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 100 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 100 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C číslo dodáme-je na cestě 100 Kč
ZVO0105 Šilhánek Martin OB SK Zvole C 2031364 100 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 100 Kč
4.00 km, 70 m, 19 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 100 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha B 4193 100 Kč
SLA9800 Kašpar František SKOB Slaný C 336766 100 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 2051546 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 100 Kč
KAM9800 Bartoň Pavel OK Kamenice C 1407422 100 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
4.00 km, 70 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 100 Kč
4.00 km, 70 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 100 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 100 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 100 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 100 Kč
OKP5600 Šámal Václav SK OK 24 Praha C 436401 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 100 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 100 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 100 Kč
6KC8700 Neumann Petr Neregistrovaní 232124 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 100 Kč
6.00 km, 105 m, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
KPY8601 Liška Petr SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 100 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 009750 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 100 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 100 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 100 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 100 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 100 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 100 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 100 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 100 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 100 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 100 Kč
OLP8501 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49437 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 100 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 100 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 100 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 100 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 100 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 140 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 100 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 100 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 100 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 100 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 100 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
UVP8800 Beran Jaroslav Slovan Praha C 2099488 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
5.00 km, 110 m, 24 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
3LC7300 Stauch Michal Lipaňáci 7204524 100 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB Tretra Praha C 438609 100 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 100 Kč
HCE8000 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 100 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 100 Kč
ZVO6901 Jonáš Radek OB SK Zvole C 515107 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 100 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 100 Kč
DKL7500 Geisler Michal KOB Kladno C 7205029 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 100 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
RIC7402 Růžička Jan OB Říčany C 7202894 100 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
3.80 km, 90 m, 21 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 100 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 100 Kč
DKL7001 Swart Jan KOB Kladno C 49642 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 100 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 100 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 100 Kč
KAM6502 Nešpor Jan OK Kamenice C 53660 100 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 100 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 100 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 100 Kč
HCE9949 Strnad Pavel TJ Hostivice zapůjčit 140 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 100 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
RIC6300 Hlubuček Petr OB Říčany C 232418 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
3.50 km, 85 m, 19 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 100 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 100 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
ODV5300 Koutný Ivan TJ Aero Odolena Voda C 49610 100 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
DKP5601 Lustig Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 436443 100 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 100 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
2.80 km, 50 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 60 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 60 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 60 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 60 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 2031374 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 60 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
2.40 km, 30 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
2.30 km, 15 m, 9 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 60 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 60 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 60 Kč
DKP0902 Vrána Jan Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 100 Kč
HCE0900 Hradil Michal TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
PGP0951 Štěpová Barbora SK Praga C zapůjčit 100 Kč
SLA1000 Kohoutek Ladislav SKOB Slaný C 2099516 60 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2056272 60 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 60 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 60 Kč
ZVO0901 Hlaváček Karel OB SK Zvole C 2019225 60 Kč
ZVO0801 Kraus Hynek OB SK Zvole C 2031362 60 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0803 Ševčík Kristián OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 60 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
ZVO1251 Brachtlová Josefína OB SK Zvole C 446370 60 Kč
FSP0852 Zusková Justýna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8878 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 60 Kč
5BX1300 Pilař Jiří Čepíci 60 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 52597 60 Kč
52X1150 Foučková Ema SnailSquad 1409875 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 60 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 232253 60 Kč
HCE0901 Kuttelwascher Marek TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
RIC0850 Kindlová Anežka OB Říčany C 2060265 60 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
RIC0509 Makl Michal OB Říčany C 2049640 60 Kč
PLU7612 Matyšek Stanislav TJ SOKOL Plumlov C 515147 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 60 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2058502 60 Kč
DKL0951 Šeborová Kačka KOB Kladno C 62367 60 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 60 Kč
2.60 km, 25 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
KNC0556 Sukdoláková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
8RC7704 Halkova Jarka BZP zapůjčit 100 Kč
BZP8350 Kuklová Květa Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit 100 Kč
HCE7200 Hradil Jiří TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
SJP0504 Eisenkolb Filip KČT Slavoj Praha 60 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 60 Kč
ROZ9999 Jírová Monika OK Roztoky 207856 60 Kč
KNC0302 Novotný Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 49814 60 Kč
KNC0150 Novotná Šárka Sokol Kostelec n. Č. l. C 4776 60 Kč
SJP7301 Eisenkolb Michal KČT Slavoj Praha 60 Kč
SJP0301 Eisenkolb Matěj KČT Slavoj Praha 60 Kč
ZVO6601 Zimmer Jiří OB SK Zvole C 428232 60 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2095952 60 Kč
KAM7751 Rejšková Blanka OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 60 Kč
KAM7650 Bažata Miroslava OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM6754 Šilerová Kamila OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 60 Kč
ODV7655 Vyšínská Michaela TJ Aero Odolena Voda C 52890 60 Kč
VSP7455 Hroňková Milada USK Praha C 2035706 60 Kč
3YC0700 Mařík Karel Fenri Řevnice 60 Kč
3YC0800 Nedvědová Renata Fenri Řevnice 60 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 60 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 60 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš 2044893 60 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 60 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 60 Kč
NNN7750 Bublíková Zuzana Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN7200 Bublík Martin Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN7201 Eliáš Marek Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
3.10 km, 35 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 100 Kč
44C8550 Špinková Markéta Neregistrovaní borci 2073674 100 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 100 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
KAM7551 Chramostová Blanka OK Kamenice C zapůjčit 140 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 100 Kč
KAM6800 Šiler Michal OK Kamenice C 100 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
52X7200 Moravec Stanislav SnailSquad 1409871 100 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 51672 100 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 100 Kč
9EC0251 Karasová Barbora Příbram 2092439 100 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 100 Kč
66C7301 Jirásek Vít Amatéři 2069046 100 Kč
NNN7751 Bielinová Petra Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
5.30 km, 85 m, 24 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 100 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 53459 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53159 100 Kč
3YC0500 Mařík Karel Fenri Řevnice 100 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 100 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 51290 100 Kč
celkem přihlášených: 823, vklad: 69220 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.