Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.04.2016
Místo konání:
Žampach
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.30 km, 110 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0690 Kuricová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 50 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 50 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 09665 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
CHC0653 Prudičová Tereza K.O.B. Choceň C 232902 75 Kč
2.20 km, 100 m, 6 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 420420 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 50 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 50 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
3.00 km, 145 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 7204976 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 7204983 50 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 0000004297 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0000052618 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 28659 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
2.40 km, 115 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 50 Kč
KOR0551 Smisitelová Elen OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0000004745 50 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 50 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 50 Kč
LPU0453 Zajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
CHC0451 Skalická Zuzana K.O.B. Choceň C 232910 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 50 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 50 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice C 2078451 50 Kč
3.70 km, 155 m, 10 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 425585 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0002056293 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0002082909 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín B 0002056290 50 Kč
SHK0356 Pató Johanna OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 75 Kč
3.30 km, 155 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
VRL0255 Balogová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 50 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 50 Kč
BRU0352 Jirásková Barbora Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002092424 50 Kč
CHC0351 Tomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 50 Kč
VAM0350 Adamovská Kateřina OB Vamberk C 438605 50 Kč
SHK0358 Brožíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9136 50 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 50 Kč
4.80 km, 160 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 80 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 80 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 2058527 80 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007207356 80 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 80 Kč
STH0053 Gallová Veronika SK Studenec C 2035745 80 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 80 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 80 Kč
STH0151 Dubská Terezie SK Studenec C 9955 80 Kč
CHC0151 Jelínková Zuzana K.O.B. Choceň C 206405 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 80 Kč
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč
5.40 km, 140 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA9950 Paděrová Anna TJ START Náchod C 405983 80 Kč
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
ZAM9953 Knápková Adéla OB TJ Sokol Žamberk C 436955 80 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 80 Kč
17P9851 Grobelna Kamila (POL) WKS Śląsk 895002 80 Kč
17P9850 Zięba Emilia (POL) WKS Śląsk 505098 80 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast B 232888 80 Kč
7.20 km, 295 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 80 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
PHK8557 Dušátková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9364 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové R 1398689 80 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000981839 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 80 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 80 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice R 887635 80 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 80 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering B 7201815 80 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 80 Kč
4.90 km, 205 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 80 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 80 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
ZAM8751 Prokopcová Jana OB TJ Sokol Žamberk C 426310 80 Kč
SRK8751 Rochlová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000682628 80 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 9030 80 Kč
VAM8150 Sršňová Kateřina OB Vamberk C 9600 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
6.10 km, 220 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 9192 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 336724 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
4.90 km, 185 m, 10 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
KOR8150 Zářecká Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095949 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 80 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000515063 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OB Vamberk C 9483 80 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
CHC7351 Tomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 80 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9026 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 80 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
4.80 km, 215 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3XX6700 Müllerová Zorka POT 981805 80 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 80 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
3.80 km, 140 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 232860 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
4.30 km, 185 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
3.20 km, 125 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
2.50 km, 125 m, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 50 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 50 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087632 50 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009794 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 50 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
2.30 km, 105 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 50 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 50 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9040 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
3.50 km, 150 m, 10 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 7200906 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 7200909 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0505 Novotný Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2070824 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
PHKx Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové 2078477 75 Kč
PHKxx Kokrda Vojta OK 99 Hradec Králové 2078476 75 Kč
3.00 km, 145 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095980 50 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 50 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0000004322 50 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 50 Kč
ZAM0503 Bečka Bartoloměj OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 50 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 50 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2059759 50 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2078473 50 Kč
VAM0400 Koblic Jan OB Vamberk C 9528 50 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 253376 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
4.20 km, 145 m, 11 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 9284 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000416342 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 50 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2096140 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 50 Kč
HOR0200 Kuneš Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2032181 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C 2090871 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 50 Kč
STH0203 Pichl Oliver SK Studenec C 2303943 75 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 9828 75 Kč
3.50 km, 130 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
JIL0202 Ledvina Filip OK Jilemnice C 2096123 50 Kč
KOR0301 Beneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0000004742 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 51500 50 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 9036 50 Kč
SRK0305 Ešpandr Matěj SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027216 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 50 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 50 Kč
PHK0304 Janele David OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
KOR0200 Tichý Ondřej OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
6.40 km, 280 m, 17 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 80 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 303925 80 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 80 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 80 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 80 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000682693 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice C 2025361 80 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 80 Kč
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2088192 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 80 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425513 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 80 Kč
17P0001 Czapliński Jakub (POL) WKS Śląsk 1401455 80 Kč
17P0002 Ledniowski Filip (POL) WKS Śląsk 9000172 80 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 80 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
7.50 km, 260 m, 19 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9801 Lauterbach David OB TJ Sokol Žamberk B 2085646 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 51111 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
17P9800 Okarma Jacek (POL) WKS Śląsk 889176 80 Kč
8.80 km, 325 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 80 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 80 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 80 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 80 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 80 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SHK8904 Tomalík Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 1404034 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 80 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000682691 80 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU9110 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 981815 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 331549 80 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033639 80 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 361914 80 Kč
ZAM9605 Ježdík Václav OB TJ Sokol Žamberk C 2085622 80 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 80 Kč
ZAM9602 Dušek Martin OB TJ Sokol Žamberk C 436957 80 Kč
17P8300 Majasow Kostiantyn (POL) WKS Śląsk 502257 80 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 120 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 120 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 120 Kč
7.30 km, 255 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 995872 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
8XC8400 Drašar Martin NER- Neregistrovani zapůjčit 120 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 80 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095947 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 80 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
ZAM9606 Pinkas Jan OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 80 Kč
ZAM8301 Prokopec Michal OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 80 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 80 Kč
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 80 Kč
ZAM8901 Kalousek Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1398977 80 Kč
KUN9301 Lux Martin TJ Sokol Kunvald 9028 80 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald 9025 80 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 80 Kč
PHK8700 Veselý Jiří OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
7.90 km, 285 m, 21 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 80 Kč
17P7900 Pyra Bartłomiej (POL) WKS Śląsk 886319 80 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 120 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 80 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 80 Kč
6.20 km, 280 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
SRK7504 Šeps Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 80 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
VAM8001 Sršeň Tomáš OB Vamberk C 9590 80 Kč
3TX8100 Bílek Lubor Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 160 Kč
7.10 km, 270 m, 15 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3XX6900 Müller Robert POT 553456 80 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002073747 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
5.00 km, 185 m, 11 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
SRK6601 Plocek Luboš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009532 80 Kč
SRK6702 Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009530 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9305 80 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 80 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9372 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 80 Kč
5.40 km, 170 m, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
ZAM5501 Kalous Jaroslav OB TJ Sokol Žamberk C 1398978 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
4.60 km, 160 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5502 Lulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7260015 80 Kč
KOR5900 Sejkora Miroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051525 80 Kč
4.10 km, 145 m, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9474 80 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK4801 Novotný František OK 99 Hradec Králové C 9425 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
3.90 km, 180 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
2.70 km, 145 m, 9 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5EX1200 Šreibr Matěj Perníkáři 2092432 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 50 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 50 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 50 Kč
DOB8151 Plačková Iva KOB Dobruška C 52399 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk 9593 50 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 50 Kč
SHK1000 Toužil Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9165 50 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 7753 50 Kč
SHK0850 Chabinová Veronika OK Slavia Hradec Králové C 4145 50 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
KUO1602 Suchomel Kryštof KOB Ústí nad Orlicí zapůjčit 90 Kč
ZAM0602 Mikyska Filip OB TJ Sokol Žamberk 50 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk 50 Kč
SRK1111 Sobotkovi SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000009499 50 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009795 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 50 Kč
LPU0688 Bělohlav Jakub OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 50 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 50 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 50 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 50 Kč
PHK0750 Horáková Karolína OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 50 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 50 Kč
BRU0700 Jirásek Petr Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002092420 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
CET0951 Pilgrová Alexandra TJ Loko Česká Třebová C 2075655 50 Kč
CHC0501 Skalický Jan K.O.B. Choceň C 232909 50 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095962 50 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
KUN0651 Krejsová Adéla TJ Sokol Kunvald 9011 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 50 Kč
2JX1000 Koutský Vojtěch Neregistrováný - Koutský zapůjčit 90 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vláďa OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
PHK Hrdý David OK 99 Hradec Králové zapůjčit 90 Kč
NNN4001 Mrázek Václav Neregistrovaní 50 Kč
KUO1603 Škarka Albert KOB Ústí nad Orlicí zapůjčit 90 Kč
KUO1604 Škarka Eduard KOB Ústí nad Orlicí zapůjčit 90 Kč
3.60 km, 165 m, 10 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 50 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 50 Kč
8XC8650 Drašarová Eva NER- Neregistrovani zapůjčit 90 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067990 50 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
SHK9950 Neškrabalová Daniela OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk 416281 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
SHK9999 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
NNN1001 Mátlová Markéta Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN1002 Mátl Václav Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 50 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
ZAM9751 Drtilová Monika OB TJ Sokol Žamberk 50 Kč
LPU2277 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU2288 Lacinová Renata OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 50 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 50 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 50 Kč
HOR7650 Kunešová Petra TJ Jiskra Hořice C 1398984 50 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 50 Kč
STH7051 Pfeiferová Erika SK Studenec C 2008999 50 Kč
ZAM7501 Lesák František OB TJ Sokol Žamberk 416295 50 Kč
BRU0250 Roudná Natálie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032386 50 Kč
BRU0355 Nigrinivá Kateřina Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011826 50 Kč
BRU0553 Chládková Jana Vendula Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011812 50 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 50 Kč
LTUxxx1 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
ZAM7351 Dušková Renata OB TJ Sokol Žamberk 50 Kč
KOR7051 Šafránková Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061791 50 Kč
ZAM8001 Vicenec Tomáš OB TJ Sokol Žamberk 50 Kč
ZAM9720 Goňová Nikola OB TJ Sokol Žamberk 50 Kč
ZAM8920 Goňa Jan OB TJ Sokol Žamberk 50 Kč
NNN2001 Košner Ladislav Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN2002 Halbrštátová Štěpánka Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 50 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 50 Kč
NNN5001 Filip Vacek Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN5002 Lada Halbrštátová Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425527 75 Kč
BRU6400 Valtar Luděk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425510 75 Kč
NNN7001 Veronika Dudková Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN7002 Vojtěch Dudek Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN7003 Klára Malečková Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN7004 Jan Maleček Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN7005 Stanislav Krejsa Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN7006 Lucie Krejsová Neregistrovaní 2092401 50 Kč
KUO Pecháčková Kateřina KOB Ústí nad Orlicí 1006615 50 Kč
5.50 km, 200 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 80 Kč
SHK8400 Dubrovský Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 2032109 80 Kč
KUO1601 Suchomel Tomáš KOB Ústí nad Orlicí zapůjčit 120 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
NNN3001 Škorpil Jaromír Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN6001 Jireš František Neregistrovaní 301639 80 Kč
NNN6002 Zelenková Lenka Neregistrovaní 405951 80 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 80 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk C 438629 120 Kč
NNNN6001 Ptáček Miloš Neregistrovaní 80 Kč
celkem přihlášených: 811, vklad: 55750 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.