Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
16.04.2016
Místo konání:
Karolín okr.Blansko
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.30 km, 35 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
1.50 km, 35 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
ZBM0751 Stašková Sára SK Žabovřesky Brno C 436987 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
1.80 km, 45 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 40 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 40 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno C 102 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
RBK0452 Němcová Eliška SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
2.80 km, 85 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 40 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 40 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 40 Kč
TBM0369 Patermannová Eliška KOS TJ Tesla Brno C 2087653 40 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 40 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno C 130 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno C 416017 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno C 114 40 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
3.60 km, 115 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 80 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 80 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 80 Kč
4.20 km, 170 m, 18 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 232865 80 Kč
ZBM9959 Hrbáčková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2092386 80 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 120 Kč
4.50 km, 170 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 80 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 1633330 80 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 80 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
VBM8555 Vlčková Hana VSK Mendelu Brno C 08030 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 1985526 120 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 120 Kč
3.50 km, 100 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SVS8250 Maliňáková Dana Orientklub Vsetín C 330696 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 80 Kč
PHK8556 Bašová Hana OK 99 Hradec Králové C 49630 120 Kč
4.20 km, 170 m, 18 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 80 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
UBM7752 Němečková Eva MENISKOS Brno C 361909 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 515449 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2051547 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2051514 80 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 80 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 899170 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 53240 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 515049 80 Kč
3.60 km, 115 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
3.40 km, 95 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 80 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
1.70 km, 35 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 49376 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
VBM0601 Šindelář Jan VSK Mendelu Brno zapůjčit 70 Kč
1.50 km, 35 m, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 40 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
UBM0702 Němeček Adam MENISKOS Brno C 515434 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 40 Kč
LBM0501 Kycl Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52082 40 Kč
1.90 km, 50 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko C 1414504 40 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov C 2073679 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno C 9201067 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
ABM0502 Smutný Jakub KOB ALFA Brno C zapůjčit 50 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 60 Kč
3.30 km, 95 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 40 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 40 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049609 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 40 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno C 2049604 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 40 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 40 Kč
4.50 km, 135 m, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno C 2087673 80 Kč
TBM0114 Němec Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 53217 80 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 70700007 80 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 80 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 500260 80 Kč
4.90 km, 205 m, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM9906 Gregor Michal SK Žabovřesky Brno B 2087644 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 80 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 80 Kč
5.50 km, 230 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 80 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 80 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM8207 Eliáš Jan SK Žabovřesky Brno C 336797 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 80 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 80 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
RBK9011 Berka Milan SK Radioklub Blansko 232026 80 Kč
RBK9210 Berka Miroslav SK Radioklub Blansko 232027 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 80 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 80 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 80 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko C 980373 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 80 Kč
3FC8400 Baše Martin TJ SIGMA HRANICE 7203470 120 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 1988888 120 Kč
3.80 km, 140 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
72C7600 Pokorný Vojtěch Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 90 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2085647 80 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 80 Kč
46H8200 Lenkei Ákos (HUN) Hidegkúti Spartacus 46028 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 120 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 120 Kč
4.90 km, 205 m, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
UBM7105 Tasler David MENISKOS Brno C 361911 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
ABM7805 Zejda Jiří KOB ALFA Brno C 897375 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 80 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
8RC7702 Novotný Tomáš BZP 53113 80 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno C 2083415 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
4.50 km, 135 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049606 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 80 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 49682 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 80 Kč
ABM7047 Palát Marek KOB ALFA Brno C 8874 80 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 7200328 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
4.10 km, 90 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
3.50 km, 100 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 80 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
1.70 km, 35 m, 8 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
72C0800 Pokorný Ondřej Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 50 Kč
72C1000 Pokorný Marek Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 50 Kč
SBK0951 Jágrová Aneta KOB START Blansko 410339 40 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C zapůjčit 50 Kč
TBM1158 Ryglová Beáta KOS TJ Tesla Brno 501884 40 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 40 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 40 Kč
ZBM0851 Eliášová Marta SK Žabovřesky Brno C 2092406 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 40 Kč
ZBM0952 Stašková Sofie SK Žabovřesky Brno C 52454 40 Kč
ZBM1000 Eliáš Václav SK Žabovřesky Brno C 2092393 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Žabovřesky Brno C 52463 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 301217 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
ZBM8255 Stašková Petra SK Žabovřesky Brno C 49692 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
RBK0751 Venerová Ines SK Radioklub Blansko C 2020714 40 Kč
TBM0562 Borská Barbora KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
96C0850 Velešíková Markéta Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
ABM1351 Zejdová Linda KOB ALFA Brno C 7260001 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000224888 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
RBK0851 Kubíková Kristýna SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52079 40 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 232192 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno C 2083414 40 Kč
TBM1156 La Carbonara Noemi KOS TJ Tesla Brno 416206 40 Kč
VBM1452 Otrusinová Klára VSK Mendelu Brno 682349 40 Kč
ABM1352 Kurečková Zuzana KOB ALFA Brno 232864 40 Kč
ABM1054 Kurečková Aneta KOB ALFA Brno C 207846 40 Kč
ZBM1101 Podhrázský Tomáš SK Žabovřesky Brno 7205034 40 Kč
2.30 km, 90 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM9252 Vlková Karolína TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409874 40 Kč
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 40 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 40 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 40 Kč
ADA5801 Hloušek František OOB Spartak Adamov zapůjčit 50 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 40 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 40 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 40 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 40 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 40 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 40 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 40 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 40 Kč
LBM5457 Kadlecová Miloslava TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 40 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno 361974 40 Kč
ABM9209 Obrátil Vilém KOB ALFA Brno 332949 40 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 40 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
RBK0002 Berka Otakar SK Radioklub Blansko C 2020714 40 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 40 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN9400 Fuchs Marek Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 40 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 40 Kč
celkem přihlášených: 341, vklad: 21540 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.