Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
17.04.2016
Místo konání:
Vrbno p.P. - areál tenisových kurtů
Pořadatel:
VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Kategorie:
D10N     D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10N     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.20 km, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 40 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 410791 40 Kč
KRN0651 Olekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov 446438 40 Kč
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov 446405 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 40 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál 40 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 40 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 60 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410105 40 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 40 Kč
2.20 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 40 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8658 40 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8652 40 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 40 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 49467 40 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 8714 40 Kč
VRB0450 Horská Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 40 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 40 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 40 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 40 Kč
2.80 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 90 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 90 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 90 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 90 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 90 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 90 Kč
3.10 km, 17 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 49360 90 Kč
3.30 km, 18 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 90 Kč
TRI9851 Mlčochová Tereza TJ TŽ Třinec C 49384 90 Kč
BFM9851 Fišerová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 90 Kč
2.60 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 90 Kč
2.60 km, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
23P8500 Wysocka Malwina (POL) OK!Sport Warszawa 886617 90 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 90 Kč
SOP8852 Válková Zuzana OOB TJ Slezan Opava C 49388 90 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 90 Kč
AOP8851 König Lucie Orientační Běh Opava C 553449 90 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava C 232405 90 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 90 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 90 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 90 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 90 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 90 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 90 Kč
3.60 km, 21 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 90 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 90 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 90 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 90 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 90 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 90 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 90 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 90 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 90 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 90 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 135 Kč
3.30 km, 22 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 90 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 90 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 90 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 90 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 90 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 90 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 90 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 90 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 90 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 90 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 90 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 90 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 90 Kč
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 90 Kč
3.20 km, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 90 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 90 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 90 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 90 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 40 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 40 Kč
VRB0606 Tomášek Jakub Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 40 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 40 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53215 60 Kč
2.30 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 60 Kč
2.40 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 40 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec C 49341 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 40 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 40 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 40 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 40 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446357 40 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 40 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 428272 90 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec B 49377 90 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 90 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 90 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 90 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 90 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 90 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 90 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 90 Kč
KRN0202 Kulaša Filip KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 90 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067396 90 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 90 Kč
3.60 km, 21 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 90 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 232358 90 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 90 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 90 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 90 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 90 Kč
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 90 Kč
3.80 km, 23 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 7206538 90 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 08716 90 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 90 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 90 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 90 Kč
4.70 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 90 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 90 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 90 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 90 Kč
OOP8201 Hudeček Tomáš TJ Opava C 232529 90 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 90 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2087698 90 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 90 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 90 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 90 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 90 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 90 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 90 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 90 Kč
LOV7601 Zajíc Josef lepus.cz C 760226 90 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 135 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 135 Kč
4.30 km, 25 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 90 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 90 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 90 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 90 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 90 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 90 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 90 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 341893 90 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 90 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 90 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 90 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 90 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 90 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 90 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 90 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 90 Kč
KRN7801 Kozelský Miroslav KOS TJ Lokomotiva Krnov C 352311 90 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 90 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 90 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 90 Kč
3.50 km, 21 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 90 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 90 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 90 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 90 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 90 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 90 Kč
MOV7101 Panna Jan SKOB Ostrava C 428235 90 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 90 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 1400416 90 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 90 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 90 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 135 Kč
3.30 km, 22 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 90 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 90 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 90 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 90 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 90 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 90 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 90 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 90 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 90 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 90 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 90 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 90 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 90 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 90 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 90 Kč
KRN5901 Bohunský Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52634 90 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 90 Kč
3.20 km, 20 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 222893 90 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 90 Kč
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 90 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 90 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 90 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 90 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SK OB Horní Benešov C 90 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 90 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 90 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 90 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 90 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
HOB0551 Indreiová Tereza SK OB Horní Benešov C 436928 50 Kč
BFM0901 Bjolek Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 49453 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 50 Kč
KAR1001 Kuja Adam SK Karlovice 206494 50 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
OOP0750 Pietraszková Zuzana TJ Opava C 2092383 50 Kč
OOP1050 Pietraszková Hana TJ Opava C 232323 50 Kč
OOP1151 Pietraszková Magdaléna TJ Opava C 52758 50 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
ZLH Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory 416218 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067398 50 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 50 Kč
VRB0838 Kopecký Viktor Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 50 Kč
3.00 km, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
OOP6250 Martiníková Karin TJ Opava C 232527 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49319 50 Kč
TRI7250 Kaufmanová Martina TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 50 Kč
NNN Peterková Petra Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 50 Kč
OOP8252 Hudečková Petra TJ Opava C 232338 50 Kč
KAR7701 Kuja Ivo SK Karlovice C 2800303 50 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 49454 50 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 50 Kč
11P7600 Masny Krzysztof (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032329 50 Kč
11P8250 Masny Anna (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 887002 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 231950 50 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 50 Kč
SFM8651 Haluzíková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 50 Kč
NNN5501 Šnajdr Jakub Neregistrovaní 51956 50 Kč
NNN5502 Janča Jaroslav Neregistrovaní 301326 50 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice zapůjčit 100 Kč
LOVxxxx Hartošová Ivana lepus.cz 51315 50 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 50 Kč
celkem přihlášených: 252, vklad: 18820 Kč