Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
23.04.2016
Místo konání:
Jíloviště, celní škola
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P3     T4    
1.56 km, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 2085659 60 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 60 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 60 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 60 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 60 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 60 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 60 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 60 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 60 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 60 Kč
KAM0652 Chramostová Julie OK Kamenice C 2099405 60 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 60 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 60 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 60 Kč
RIC0653 Růžičková Ema OB Říčany C 361931 60 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 60 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 420420 60 Kč
FSP0650 Maříková Alžběta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092388 60 Kč
FSP0753 Geffertová Agáta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090855 60 Kč
DOR0654 Fialová Tereza OK Dobříš C 2045319 90 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 90 Kč
1.45 km, 5 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2095965 60 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 60 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 60 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 60 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 60 Kč
DKP0650 Siebertová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
KNC0751 Ludvíková Natálie Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 60 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 301617 60 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 60 Kč
VSP0951 Kopecká Marie USK Praha C 1416363 60 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 60 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 60 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 60 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 60 Kč
LBE0651 Baxová Kateřina TJ Lokomotiva Beroun C 52316 60 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 60 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 60 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 60 Kč
TAP0999 Rosendorfová Hana KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
FSP0651 Svobodová Julie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092382 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
DOR0951 Fialová Veronika OK Dobříš C 2050485 60 Kč
2.03 km, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
KNC0551 Botková Josefína Sokol Kostelec n. Č. l. C 420407 60 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C zapůjčit 100 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 60 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 60 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 60 Kč
KAM0552 Jirglová Natálie OK Kamenice C 2084945 60 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 60 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 60 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 60 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C 2084935 60 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 60 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB TRETRA Praha B zapůjčit 100 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 60 Kč
KNC0555 Ludvíková Alice Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 60 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 60 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 60 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 60 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 60 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 60 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 60 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 60 Kč
NNN0451 Šodorová Katarína Neregistrovaní (NNN) 60 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 60 Kč
NNN0455 Brichtová Helena Neregistrovaní (NNN) 8665 60 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 60 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 60 Kč
FSP0451 Dušková Sára VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092410 60 Kč
DKP0458 Papajová Sára Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 130 Kč
2.27 km, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 60 Kč
KNC0352 Botková Alžběta Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 60 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 60 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 60 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 60 Kč
KAM0256 Jirglová Anna OK Kamenice C 2084947 60 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 60 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 60 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 60 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 60 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 60 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB TRETRA Praha C 1418760 60 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB TRETRA Praha C 1418759 60 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB TRETRA Praha C 2096249 60 Kč
SLA0350 Jirkovská Kateřina SKOB Slaný B 206417 60 Kč
TAP0350 Bartoňová Tereza KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 60 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 60 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 60 Kč
9EC0250 Petriláková Anežka Rozárie Příbram 7205018 60 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 60 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 60 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 60 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 60 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 60 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 60 Kč
2.92 km, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 100 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 100 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 100 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB TRETRA Praha A 361961 100 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB TRETRA Praha B zapůjčit 140 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 100 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 100 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 100 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 100 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 100 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 100 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB TRETRA Praha B 2099481 100 Kč
SLA0150 Jirkovská Michaela SKOB Slaný B 320292 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole C 2800330 100 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 246900 100 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 100 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 100 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 100 Kč
NNN0050 Záborcová Karolína Neregistrovaní (NNN) 434834 100 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 150 Kč
3.16 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 100 Kč
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 100 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 100 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 100 Kč
DKP9954 Bobková Petra Oddíl OB Kotlářka C 887932 100 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 100 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 100 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha B 436435 100 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 100 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2086470 100 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2086469 100 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 100 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2060261 100 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 150 Kč
3.64 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
3.16 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB TRETRA Praha C 361934 100 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 100 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 100 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB TRETRA Praha C 2080987 100 Kč
VSP8151 Neuhäuserová Ladislava USK Praha C 5641 100 Kč
4.40 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 100 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB TRETRA Praha C 232158 100 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 100 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 100 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 100 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB TRETRA Praha C 53443 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha C 416010 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB TRETRA Praha A 442851 100 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 100 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 100 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 100 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 100 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 100 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 100 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 100 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 100 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 100 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 100 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 100 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 100 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 100 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 100 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 100 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 100 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun C 7200131 100 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 100 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 100 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 100 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 100 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 100 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 100 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 100 Kč
15G8050 Collis Blanka (GBR) DRONGO 517704 100 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 100 Kč
64C8750 Urbanovská Aneta Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 140 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 100 Kč
PGP8751 Žáčková Radka SK Praga C 51861 150 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 150 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 150 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 150 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 150 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 8629752 150 Kč
3.64 km, 15 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 100 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 100 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 100 Kč
DVP7751 Janderová Markéta TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 232976 100 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 100 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C zapůjčit 140 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 100 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB TRETRA Praha C 2800294 100 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 100 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB TRETRA Praha C 1418756 100 Kč
KNC0001 Ludvíková Katarina Sokol Kostelec n. Č. l. 438604 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 100 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C zapůjčit 140 Kč
TAP6751 Sladkovská Helena KOB TRETRA Praha C 438630 100 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 100 Kč
SLA7550 Čechová Radka SKOB Slaný C 436427 100 Kč
SLA7250 Jirkovská Pavlína SKOB Slaný C 434805 100 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha C 51642 100 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 100 Kč
VSP7754 Machová Jana USK Praha C 981848 100 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 100 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 51610 100 Kč
9EC7650 Petriláková Petra Příbram 2092419 100 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 100 Kč
5VX7950 Kukačková Renata Neregistrovaní-Kuk. zapůjčit 140 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
DOR5550 Dudíková Hana OK Dobříš C 411766 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš C 2058515 100 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 443080 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 100 Kč
RIC7351 Růžičková Lucie OB Říčany C 331656 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
NNN7350 Šodorová Magda Neregistrovaní (NNN) 682660 100 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 100 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 100 Kč
FSP7351 Maříková Markéta VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 100 Kč
DKP7852 Hladíková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2092421 100 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 150 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 100 Kč
3.05 km, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 100 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 100 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 100 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 100 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 100 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 100 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 100 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB TRETRA Praha C 981829 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB TRETRA Praha C zapůjčit 140 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB TRETRA Praha C 232161 100 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 100 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 100 Kč
9YC6950 Smolkova Romana x 2099515 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 100 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 100 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 100 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 100 Kč
DOR6650 Krocová Ludmila OK Dobříš 2045315 100 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 100 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 100 Kč
KAM6950 Semíková Eva OK Kamenice C 52285 100 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 100 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 100 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 150 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 150 Kč
2.36 km, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 100 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 100 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 100 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 100 Kč
2.25 km, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 60 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 60 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 60 Kč
MKP5150 Zemánková Eva SK GORDIC Praha Kačerov C 51697 60 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 60 Kč
1.97 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 60 Kč
1.60 km, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 60 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C zapůjčit 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 60 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 60 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 60 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 888612 60 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSS Přírodověda Praha C 8575 60 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 60 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C zapůjčit 100 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 60 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 60 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 60 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 60 Kč
RIC0600 Hlubuček Jakub OB Říčany C 2069054 60 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 60 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 60 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 60 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 60 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 60 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 60 Kč
1.45 km, 5 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 60 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
KNC0700 Borl Filip Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 60 Kč
KNC0701 Volek Robin Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 60 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 60 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 60 Kč
DKP0806 Ryšavý Dominik Oddíl OB Kotlářka C 888632 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB TRETRA Praha C 2060250 60 Kč
DKP0901 Bertien Jiří Oddíl OB Kotlářka C 2086453 60 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 887619 60 Kč
KNC0800 Blaha Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C zapůjčit 100 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB TRETRA Praha C 2085632 60 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2086452 60 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 60 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 60 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 60 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 60 Kč
LBE0800 Baxa David TJ Lokomotiva Beroun C 52319 60 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 60 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2050486 60 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 60 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 60 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 60 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 60 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 60 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 60 Kč
FSP0700 Dušek Vojtěch VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092374 60 Kč
FSP0702 Hazuka Tobiáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 60 Kč
FSP0706 Vrba Matyáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090852 60 Kč
2.34 km, 8 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 60 Kč
KNC0402 Pačes Marek Sokol Kostelec n. Č. l. C 7205039 60 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 60 Kč
KAM0504 Janča Eduard OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 60 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice C 2099497 60 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 60 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice C 2083424 60 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 60 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 60 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 60 Kč
DKP0506 Ryšavý Jovan Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB TRETRA Praha C 2096222 60 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 60 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 60 Kč
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 60 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 60 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 60 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C 2021829 60 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 60 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 60 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C zapůjčit 100 Kč
9EC0400 Petrilák Matouš Nathaniel Příbram 7204994 60 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 60 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 60 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 60 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 60 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 60 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 60 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 60 Kč
RIC0511 Horn Jonáš OB Říčany C 2060264 60 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2069062 60 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 60 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 60 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 60 Kč
DKP0503 Kohoutek Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2051516 90 Kč
NNN0525 Konečný Filip Neregistrovaní (NNN) 90 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
2.56 km, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0306 Trunečka Marek Oddíl OB Kotlářka C 2086455 60 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 60 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 60 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 60 Kč
KNC0202 Borovička Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 60 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB TRETRA Praha B 2080913 60 Kč
KNC0303 Kozadajev Adam Sokol Kostelec n. Č. l. C 515078 60 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 60 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 60 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 60 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 60 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 60 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 60 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 60 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 60 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 60 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka B 981832 60 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 2086454 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 7020417 60 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 60 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 60 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 60 Kč
VSP0303 Dohnal František USK Praha C 51902 60 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 60 Kč
PGP0206 Hanousek Lukáš SK Praga C 51636 60 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 60 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš B 2045306 60 Kč
DOR0202 Hamet Petr OK Dobříš C 2045302 60 Kč
DOR0205 Hanák Jakub OK Dobříš C 8094 60 Kč
DOR0201 Kroc Kryštof OK Dobříš C 2044883 60 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 60 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 60 Kč
RIC0201 Votruba Jan OB Říčany C 2069065 60 Kč
RIC0302 Zdražil Lukáš OB Říčany C 2085572 60 Kč
3.28 km, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2086457 100 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 100 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB TRETRA Praha B 7201203 100 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 100 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 100 Kč
KNC0102 Borl Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 100 Kč
KNC0100 Volek Jaroslav Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 100 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 100 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 100 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 100 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB TRETRA Praha B 981814 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 2086458 100 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný C 2085002 100 Kč
TAP0010 Rohlík Matěj KOB TRETRA Praha C zapůjčit 140 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 100 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 100 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 100 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 100 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 100 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 100 Kč
TAP0012 Čermák Petr KOB TRETRA Praha C zapůjčit 190 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB TRETRA Praha B 2067986 150 Kč
DKL0100 Postolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 150 Kč
4.03 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 2051546 100 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 100 Kč
TAP9902 Sladkovský Jaromír KOB TRETRA Praha B 7207353 100 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. B 9101673 100 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 100 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha B zapůjčit 140 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2095946 100 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 100 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 100 Kč
RIC9800 Černohorský Mikuláš OB Říčany B 2069051 100 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 150 Kč
4.36 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C zapůjčit 140 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 100 Kč
4.03 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
DKP8705 Prouza Jaromír Oddíl OB Kotlářka C 49866 100 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 682632 100 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 100 Kč
4.94 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(81)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 100 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 100 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 100 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 100 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 100 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 100 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB TRETRA Praha A 7779702 100 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 100 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 100 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB TRETRA Praha C 887637 100 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 009750 100 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 100 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 100 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 100 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 100 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 100 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB TRETRA Praha C 7778511 100 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 100 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800320 100 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 100 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 100 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 100 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 100 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 100 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 100 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 100 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 100 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 100 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 100 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 100 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 100 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB TRETRA Praha C 232187 100 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 100 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 100 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 100 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 100 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 100 Kč
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2087646 100 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 100 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 100 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 100 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 100 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 100 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 100 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 100 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 100 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga C 515113 100 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 100 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 100 Kč
OLP8501 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49437 100 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 100 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
MKP5400 Gregoriades Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51653 100 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 100 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 100 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 100 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 100 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 100 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 100 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha C 515469 100 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 100 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 100 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 100 Kč
NNN Brožek Jiří Neregistrovaní (NNN) 301314 100 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB TRETRA Praha 53642 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
PGP8708 Bartoň Jaroslav SK Praga C 2800298 150 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 100 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 150 Kč
4.36 km, 16 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly C 232723 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 100 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 100 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 100 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 100 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 100 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 100 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 100 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 100 Kč
EKP7503 Matoušek Petr VŠTJ Ekonom Praha C 443102 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 100 Kč
TAP6901 Sladkovský Jaromír KOB TRETRA Praha C 438609 100 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 100 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 100 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 100 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 100 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 49641 100 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 100 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 100 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 100 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 100 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C zapůjčit 140 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
ZVO7505 Blažek Martin OB SK Zvole C 49975 100 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 100 Kč
DKP7203 Vojtík Petr Oddíl OB Kotlářka C 51870 100 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 100 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 100 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 100 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 100 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
KAM7601 Chramosta Tomáš OK Kamenice C 100 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 100 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 100 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 100 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 100 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 100 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 100 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 100 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 100 Kč
DKP7401 Hladík Zdeněk Oddíl OB Kotlářka C 2087701 100 Kč
MFP7300 Glasnák Vladimír Matfyz Praha C 247339 150 Kč
KRL7401 Hanák Petr Kometa Kralovice C 5600 150 Kč
3.85 km, 16 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 100 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 100 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 100 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 100 Kč
DKL6902 Lukáš Petr KOB Kladno C 336748 100 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 100 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 100 Kč
PGP5200 Sysel Zdeněk SK Praga C 52107 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha C 682651 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB TRETRA Praha C 232177 100 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 100 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 100 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 100 Kč
KAM6601 Mack Tomáš OK Kamenice C 416156 100 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 100 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 100 Kč
SJP6800 Bláha Jan KČT Slavoj Praha C 1407424 100 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 100 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 49152 100 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 100 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB TRETRA Praha C 515440 100 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB TRETRA Praha C 232200 100 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 100 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 100 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 100 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 100 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 100 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682636 100 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 100 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 100 Kč
ZVO6401 Hájek Tomáš OB SK Zvole C 515007 100 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 100 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 100 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 100 Kč
RIC6300 Hlubuček Petr OB Říčany C 232418 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 100 Kč
ROU6203 Malec Jaromír SKOB Roudnice nad Labem C 361969 100 Kč
KAM6500 Aschermann David OK Kamenice C 428289 100 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 150 Kč
3.52 km, 13 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 100 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 100 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 100 Kč
DKL5201 Brumek Stanislav KOB Kladno C 51343 100 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 100 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 100 Kč
ODV5300 Koutný Ivan TJ Aero Odolena Voda C 49610 100 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 100 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 100 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní (NNN) 232173 100 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 100 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 100 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 100 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 100 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 100 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 100 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 100 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 100 Kč
DOR5500 Dudík Petr OK Dobříš C 303905 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 100 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 100 Kč
2.96 km, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4200 Veselý Radko TJ Sokol Troja C 2092395 60 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 60 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 60 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 60 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 60 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 60 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 60 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 60 Kč
SCP5100 Dubský Miloš OK Sparta Praha C 410736 60 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 60 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 60 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 60 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 60 Kč
TEP4400 Aschermann Michal Tempo Praha C 2031374 60 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C zapůjčit 100 Kč
2.00 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 60 Kč
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 60 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 60 Kč
1.45 km, 6 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C zapůjčit 100 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga C 51707 60 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2092360 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 60 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 60 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 60 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 60 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 60 Kč
EKP1305 Vít Damien VŠTJ Ekonom Praha C 515003 60 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 60 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C zapůjčit 100 Kč
DKP0809 Kleňha Richard Oddíl OB Kotlářka C 2086460 60 Kč
DKP0555 Březinová Klára Oddíl OB Kotlářka C 2086459 60 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C zapůjčit 100 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086461 60 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 60 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 60 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301102 60 Kč
DKP1300 Matějka Václav Oddíl OB Kotlářka C 416154 60 Kč
OLP0301 Kubů Matyáš PSK Olymp Praha C 232721 60 Kč
OLP0601 Kubů Julie PSK Olymp Praha 253109 60 Kč
OLP0501 Škraňková Lenka PSK Olymp Praha 49420 60 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB TRETRA Praha C 2080988 60 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52976 60 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 60 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 60 Kč
DKP1003 Elleder Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
DKP0858 Ellederová Eva Oddíl OB Kotlářka C 2086468 60 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2086464 60 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit 100 Kč
DKL1100 Datel Adam KOB Kladno C 428242 60 Kč
ZBP0850 Janíková Tereza OOB SK Zbraslav zapůjčit 100 Kč
ZBP1050 Janíková Lucie OOB SK Zbraslav zapůjčit 100 Kč
ZBP0851 Homolová Markéta OOB SK Zbraslav zapůjčit 100 Kč
ZBP0852 Honsová Johana OOB SK Zbraslav zapůjčit 100 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 60 Kč
15G1250 Collis Emma (GBR) DRONGO 41365 60 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 60 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C 682331 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 60 Kč
VSP1300 Kopecký Hynek USK Praha C 682101 60 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 336746 60 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 100 Kč
9EC0950 Petriláková Amálie Rebeka Příbram 7205024 60 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB TRETRA Praha C 442867 60 Kč
5WX7400 Ouda Martin pendolina zapůjčit 100 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 2060384 60 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 60 Kč
DOR0901 Španěl Viktor OK Dobříš C 2058510 60 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 60 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 60 Kč
KNC0003 Lindová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. zapůjčit 100 Kč
DKP1102 Hladík Filip Oddíl OB Kotlářka C 2096233 60 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 60 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 60 Kč
EKP0961 Kalinová Ella VŠTJ Ekonom Praha C 515458 60 Kč
2.46 km, 12 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 60 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 207856 60 Kč
KNC0556 Sukdoláková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 60 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 60 Kč
KAM0053 Kapalová Marie OK Kamenice C zapůjčit 100 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 60 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 60 Kč
SJP7350 Bláhová Kateřina KČT Slavoj Praha C 446359 60 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 60 Kč
KNC0000 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. 51400 60 Kč
KNC0002 Blaha Daniel Sokol Kostelec n. Č. l. zapůjčit 100 Kč
KNC6250 Tichá Ivana Sokol Kostelec n. Č. l. C 51392 60 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 60 Kč
SLP0250 Svátková Jana OOB Slavia Praha C zapůjčit 100 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 60 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 60 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 60 Kč
9JC8500 Josl Jan neregistrovaní - Všenory zapůjčit 100 Kč
33X8850 Faltová Jana ExJil 9763 60 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 60 Kč
DKL7550 Geislerová Dita KOB Kladno C 888635 60 Kč
ZBP7352 Honsová Jitka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 100 Kč
OLP8352 Múčková Zuzana PSK Olymp Praha C 253102 60 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 60 Kč
ZBP0450 Honsová Barbora OOB SK Zbraslav zapůjčit 100 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 60 Kč
OOL5050 Šnyrchová Božena SK Haná orienteering C 2095944 60 Kč
DKP7851 Vojtíková Daniela Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 100 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 60 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 60 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš 2044893 60 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 60 Kč
DOR7351 Žižková Markéta OK Dobříš 2050499 60 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 60 Kč
KAM6800 Šiler Michal OK Kamenice C 60 Kč
NNN9990 Paurová Lenka Neregistrovaní (NNN) 2060203 60 Kč
NNN1 Izdná Petra Neregistrovaní (NNN) 2086466 60 Kč
NNN2 Dolák Ondřej Neregistrovaní (NNN) 2086467 60 Kč
TAP0050 Hofmanová Alžběta KOB TRETRA Praha C zapůjčit 100 Kč
TAP99xx Johanisová Eliška KOB TRETRA Praha zapůjčit 100 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 60 Kč
DCE8150 Krásová Kateřina KOB Dobřichovice 232129 60 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 60 Kč
DKL045X Badinová Nikola KOB Kladno 60 Kč
DKL035X Chuchlerová Adéla KOB Kladno 60 Kč
DKL040X Pinkava František KOB Kladno 60 Kč
DKL030X Konvica Matěj KOB Kladno 60 Kč
DKL0356 Lakomá Markéta KOB Kladno 60 Kč
SLP Svátková Miroslava OOB Slavia Praha 60 Kč
4.43 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 100 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 100 Kč
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 53459 100 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha 2067964 100 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 100 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 420421 100 Kč
SLP0100 Tesař Jakub OOB Slavia Praha C zapůjčit 140 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB TRETRA Praha 2085631 100 Kč
DKP7101 Elleder Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2086465 100 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 100 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 100 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 100 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 100 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2075699 100 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 100 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C zapůjčit 140 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 100 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 100 Kč
NNN3 Linek Jan Neregistrovaní (NNN) 301480 100 Kč
4XX7100 Kohoutek Bohumil LOST 2800329 100 Kč
6KC6500 Jelínek Jan Neregistrovaný 100 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7205037 100 Kč
celkem přihlášených: 863, vklad: 74210 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.