Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
23.04.2016
Místo konání:
Žďár nad Sázavou, VOŠ a SPŠ - hřiště (vchod u křižovatky Studentská x Vodárenská)
Pořadatel:
PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.10 km, 15 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
1.50 km, 15 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
1.20 km, 20 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 2061857 40 Kč
CHT0452 Pilná Klára OOB SK Chrast C 436958 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
1.50 km, 25 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
1.80 km, 40 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 70 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 70 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
2.00 km, 50 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast B 232888 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 70 Kč
2.30 km, 55 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7770033 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 70 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 70 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 70 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 70 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 90 Kč
1.80 km, 40 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 70 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 70 Kč
NNN Brychtová Zuzana Neregistrovaní 70 Kč
EKP8459 Silovská Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 70 Kč
2.00 km, 55 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 70 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 0000002230 70 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 70 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
1.60 km, 45 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
1.60 km, 40 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
1.20 km, 20 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 2080831 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 124 40 Kč
1.50 km, 15 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 2085561 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C 111 40 Kč
OSN0640 neznamy2 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40 Kč
OSN0641 neznamy3 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40 Kč
1.50 km, 25 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 0002092373 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
OSN Starý Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52138 40 Kč
1.80 km, 40 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 40 Kč
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 436433 40 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč zapůjčit 70 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 40 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 2088724 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
2.00 km, 50 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 70 Kč
PZR0106 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 70 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 70 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 0002092400 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 70 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 70 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 70 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 70 Kč
NNN9900 Brychta Jiří Neregistrovaní 70 Kč
2.20 km, 55 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 70 Kč
2.70 km, 75 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 53141 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 70 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 70 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 70 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 886813 70 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava C 897347 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav Andy SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 70 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 1001979 70 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 70 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 70 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 90 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 90 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 70 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 90 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 110 Kč
2.00 km, 50 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
2.20 km, 55 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 70 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 70 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 70 Kč
TTR8003 Kroupa Václav OOB Třebíč zapůjčit 100 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 70 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 70 Kč
OSN8040 neznamy1 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70 Kč
2.00 km, 55 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0000682672 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
SJI6900 Beneš Martin OK Jihlava C 125 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
1.60 km, 45 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 70 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
TTR6102 Fiala Petr OOB Třebíč C 0000232856 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
1.60 km, 40 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 70 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 110 Kč
1.50 km, 15 m, 10 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
FJI0550 Oulická Tereza SK FREE Jihlava C 51981 40 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
TTR1001 Kroupa Vít OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
SJH1052 Píšová Gréta SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 115 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 112 40 Kč
OSN0600 Močuba Jan Nepomuk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 232029 40 Kč
OSN1357 Močubová Magdaléna Marie SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52143 40 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 428283 40 Kč
1.60 km, 25 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5350 Oulická Hana SK FREE Jihlava C zapůjčit 70 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč 0002092381 40 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč 0002092365 40 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SOS Jindřichův Hradec C 2096225 40 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
8RC0600 Jaromír Jelínek BZP 2081398 40 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49496 40 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek 49451 40 Kč
celkem přihlášených: 286, vklad: 17180 Kč