Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.05.2016
Místo konání:
Vítkova hora
Pořadatel:
SKV - TJ Slovan Karlovy Vary
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie     Příchozí    
7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 40 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 40 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 40 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 40 Kč
BSO0651 Šobíšková Lucie KOB Baník Sokolov C 8685 40 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 40 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 40 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 232611 40 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C 416318 40 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 51474 40 Kč
9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 40 Kč
NEJ0551 Holíková Simona TJ Jiskra Nejdek C 2087704 40 Kč
NEJ0550 Čáslavská Klára TJ Jiskra Nejdek C 232228 40 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 2056284 40 Kč
VPM0550 Polívková Magda KOS Slavia Plzeň C 515073 40 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 301500 40 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov C 1400426 40 Kč
ONO0551 Linhová Linda SKOB Ostrov C 301493 40 Kč
ONO0451 Dvořáková Štěpánka SKOB Ostrov C 2102672 40 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 52183 40 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 40 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 40 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 40 Kč
KRL0551 Vlachová Adéla Kometa Kralovice C 416186 40 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 40 Kč
44C9956 Peřinová Anička Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9957 Peřinová Zuzka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
37C0551 Česáková Ivana Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0451 Česáková Eliška Bez registrace zapůjčit 60 Kč
3TX0551 Študlarová Zuzana Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0451 Šmejkalová Víťa Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0452 Kolovratová Adéla Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0453 Nováčková Johanka Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 40 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 40 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 40 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 40 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 40 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 40 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 40 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 40 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 40 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 40 Kč
44C9958 Havlíková Šárka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
37C0251 Turčinová Anna Bez registrace 40 Kč
37C7651 Česáková Michaela Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C7951 Křiklavová Petra Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C7751 Váchová Ilona Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C8051 Schartová Pavla Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C6801 Apolín Pavel Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C7502 Mašek Zdeněk Bez registrace zapůjčit 60 Kč
13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 70 Kč
3TX0151 Žampachová Bára Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 90 Kč
14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
61X9850 Koldinská Veronika koldi zapůjčit 90 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 70 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 70 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 70 Kč
18 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9451 Šilhavá Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 236985 70 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 70 Kč
BSO9150 Procházková Monika KOB Baník Sokolov C 7260017 70 Kč
VPM8750 Václavíková Monika KOS Slavia Plzeň C 1409873 70 Kč
16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 70 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 70 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 70 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 70 Kč
5MC8000 Nduwimana Eva LK Slovan K.Vary zapůjčit 90 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 70 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 232207 70 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 70 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 70 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 70 Kč
NEJ6550 Danihelová Janka TJ Jiskra Nejdek C 232202 70 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 70 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 70 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 70 Kč
ONO7751 Šteklová Jitka SKOB Ostrov C 301492 70 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 70 Kč
BSO7950 Naporowská Marie KOB Baník Sokolov C 301417 70 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 70 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 70 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš C 301508 70 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 70 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 70 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C 301465 70 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 70 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 70 Kč
SKV7851 Soukupová Petra TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit 90 Kč
14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 70 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 70 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 70 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 70 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 70 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 70 Kč
ONO6850 Huková Šárka SKOB Ostrov C 2083364 70 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 70 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 70 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 70 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 70 Kč
13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ4950 Horáková Magdalena TJ Jiskra Nejdek 301414 70 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 70 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 70 Kč
11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 40 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 40 Kč
9XC5501 Nyklová Helena Neregistr 301337 40 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 40 Kč
LPM4850 Bohuslavová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 51480 40 Kč
7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 40 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 40 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 40 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 40 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 232961 40 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 51475 40 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C doplníme při prezentaci 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 40 Kč
SKV0402 Bauer Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059773 40 Kč
NEJ0401 Čáslavský David TJ Jiskra Nejdek C 232229 40 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 40 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 40 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 40 Kč
ONO0500 Huk Michael SKOB Ostrov C 232201 40 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 40 Kč
LPM0404 Růžička Bronislav OK Lokomotiva Plzeň C 40 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 40 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 40 Kč
LPM0303 Houška Jindřich OK Lokomotiva Plzeň 236985 40 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 40 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 40 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 40 Kč
SKV0501 Frühauf Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2081378 40 Kč
37C0401 Křiklava Adam Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0402 Turčin Jan Bez registrace zapůjčit 60 Kč
3TX0501 Rádl Mikeš Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0401 Pavlas Ondra Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0402 Kulhánek Ondra Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0403 Gašek Matouš Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0404 Kollár Niky Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 2090853 40 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 40 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 40 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 40 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 40 Kč
VPM0203 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 303936 40 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 40 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 40 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 40 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 40 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 40 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 40 Kč
MLA0302 Šesták Štěpán MLOK Mariánské Lázně B 232234 40 Kč
LPM0302 Břečka Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 40 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 40 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 40 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 40 Kč
37C0301 Dlabač Marek Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0302 Jirkovský Filip Bez registrace zapůjčit 60 Kč
14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 70 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 70 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 70 Kč
37C0101 Křiklava Jakub Bez registrace zapůjčit 90 Kč
21 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 009750 70 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 70 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 70 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 70 Kč
BSO8202 Schimm Petr KOB Baník Sokolov C 2067926 70 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 70 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 70 Kč
MLA8700 Šmejkal Ondřej MLOK Mariánské Lázně C 416188 70 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 70 Kč
NNN9001 Mika Jan Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 70 Kč
NNN9401 Douša Jan Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 70 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067346 70 Kč
NEJ7500 Holík Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 2087685 70 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7202853 70 Kč
MAS7201 Černý Marcel KČT Aš C 301506 70 Kč
ONO7201 Štekl Vilém SKOB Ostrov C 301499 70 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 301730 70 Kč
ONO7202 Kaválek Daniel SKOB Ostrov C 7150266 70 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 70 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 70 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 70 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 70 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 70 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 70 Kč
16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 70 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 232206 70 Kč
DCH6002 Čech Petr Radioelektronika Cheb C 681885 70 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 70 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 70 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 70 Kč
61X7000 Koldinský Petr koldi zapůjčit 90 Kč
VPM7003 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 301719 70 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 70 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 301421 70 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 232240 70 Kč
ONO6701 Urbánek Lumír SKOB Ostrov C 52181 70 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 70 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 70 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 70 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 70 Kč
14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 70 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 70 Kč
DCH5301 Schejbal Ladislav Radioelektronika Cheb C 232373 70 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 70 Kč
13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 40 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 40 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 40 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 40 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 40 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 40 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 40 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 40 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 40 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 40 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 40 Kč
LPM4201 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 40 Kč
6 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5MC0950 Nduwimana Lisa LK Slovan K.Vary zapůjčit 60 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 40 Kč
NNN9999 Paur Jakub Neregistrovaní 2060203 40 Kč
ONO0501 Štekl Filip SKOB Ostrov C 301494 40 Kč
ONO0850 Kaválková Doubravka SKOB Ostrov C 301503 40 Kč
ONO1101 Kaválek Jan SKOB Ostrov C 40 Kč
BSO1200 Gregor Ondřej KOB Baník Sokolov C 232239 40 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň 2090869 40 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 2102673 40 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 40 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 40 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 40 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 40 Kč
LPM1050 Pilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň C 236995 40 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 40 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 40 Kč
LPM1200 Pilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8855 40 Kč
44C Ciprysová Bětka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 40 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 40 Kč
44C9951 Ciprysová Majda Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9901 Nezkusil Adam Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C doplníme při prezentaci 40 Kč
44C9902 Nezkusil David Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9952 Havlíková Verunka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9953 Havlíková Kateřina Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9903 Holý Tobiáš Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9904 Dvořák Míša Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9954 Fejtová Verunka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9905 Lukáš Robík Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9955 Šperlová Ivuška Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9963 Pátková Viktorka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9907 Vavřík Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9964 Frühaufová Julinka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9965 Bártová Kornelka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
37C1001 Ritter Jakub Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0851 Ritterová Lída Bez registrace 7202865 40 Kč
37C0902 Kvapil Matěj Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0952 Schartová Klára Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0903 Jirkovský Lukáš Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0910 Nuc Tomáš Bez registrace zapůjčit 60 Kč
44C9966 Nedbalová Kamilka Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
ONO9999 Dvořák Honzík SKOB Ostrov 40 Kč
6 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 40 Kč
NEJ0700 Pávek Štěpán TJ Jiskra Nejdek C 2096262 40 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 40 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 40 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 40 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 40 Kč
ONO0801 Štekl Ondra SKOB Ostrov C 301497 40 Kč
BSO0900 Gregor Richard KOB Baník Sokolov C 301405 40 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 40 Kč
MAS0601 Voráčová Pavlína KČT Aš 2087640 40 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 40 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš 2087659 40 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 40 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 40 Kč
44C9959 Holá Valérie Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9960 Šedá Míša Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9961 Šedá Kateřina Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9962 Peřinová Eliška Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9908 Bauer David Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
44C9909 Gašek Šimon Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
37C0751 Česáková Alice Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0652 Křiklavová Magdalena Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0752 Mašková Lucie Bez registrace zapůjčit 60 Kč
37C0710 Nuc Petr Bez registrace zapůjčit 60 Kč
3TX0601 Šmejkal Robert Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0602 Kulhánek Jáchym Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
3TX0651 Kolovratová Tereza Neregistrovaní zavodníci zapůjčit 60 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 40 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEJ7200 Čáslavský Jakub TJ Jiskra Nejdek 232205 40 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2088709 40 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 40 Kč
ONO0302 Barda Tomáš SKOB Ostrov C 301502 40 Kč
ONO7451 Linhová Radka SKOB Ostrov C 301496 40 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301495 40 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 40 Kč
ONO7551 Kaválková Jana SKOB Ostrov C 40 Kč
44C9906 Trop Vladimír Neregistrovaní borci zapůjčit 60 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 40 Kč
DKL9999 Dyk Karel KOB Kladno 40 Kč
celkem přihlášených: 301, vklad: 16400 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.