Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati, oblastní žebříček

Datum:
21.05.2016
Místo konání:
Bruntál - severně od města
Pořadatel:
SBR - SKOB Bruntál
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HD10N     HDR     P    
2.00 km, 20 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
AOP0650 Kotůlková Martina Orientační Běh Opava C 410105 80 Kč
2.80 km, 20 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdalena Orientační Běh Opava C 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 50 Kč
KSU0555 Nováková Alžběta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
BFM0557 Kočarová Marie SKOB Frýdek - Místek C 49461 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
AOP0451 Kotůlková Renáta Orientační Běh Opava C 8714 80 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 80 Kč
2.90 km, 35 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
KRN0353 Švihelová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428222 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
UOL0351 Čásková Adéla SOB Olomouc C 9102147 50 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 50 Kč
KSU0393 Tesařová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058487 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 7201771 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 80 Kč
3.40 km, 45 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc B 2035727 120 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 120 Kč
3.70 km, 55 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 80 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 301555 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 80 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 80 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
UOL9951 Holečková Jana SOB Olomouc C zapůjčit 90 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 80 Kč
ASU9998 Pazourová Tereza Magnus Orienteering C 9201327 80 Kč
5.50 km, 65 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 80 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 80 Kč
SOP9352 Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava C 8726 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 80 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 361921 80 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 80 Kč
86F9551 Nurmi Ella (FIN) Vaasan Suunnistajat 7003130 80 Kč
PTI9556 Spurná Martina Sportovní klub Ptení 52739 120 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 120 Kč
4.00 km, 60 m, 15 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 80 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 80 Kč
11P7451 Marszałek Maria (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032317 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7383 Mlčková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52258 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
BFM7251 Kočarová Klára SKOB Frýdek - Místek 49451 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 120 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 120 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 120 Kč
23F7950 Autio Päivi (FIN) Hiisirasti 504942 120 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
3.30 km, 50 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
42P6250 Czerkawska Urszula (POL) Team360 2036945 120 Kč
3.30 km, 40 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
2.30 km, 20 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
KSU0711 Jordan Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
2.90 km, 20 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
11P0502 Marszałek Patryk (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2087517 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
STE0501 Mihok Mario SK SKI-OB Šternberk C 442849 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073736 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2092436 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 80 Kč
3.00 km, 50 m, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0303 Škurek Kryštof KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 442883 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
AOV0201 Hrubý Martin OOB TJ Baník Ostrava C 52955 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 50 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067396 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 80 Kč
4.00 km, 75 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0106 Švec František KOS TJ Lokomotiva Krnov C 80 Kč
PLU0101 Hartmann Matouš TJ SOKOL Plumlov B 2051507 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 80 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301562 80 Kč
5.00 km, 85 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava C 08716 80 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 80 Kč
KON9818 Šmíd Radovan KOB Konice C 2020738 80 Kč
KON9808 Štěpáník Jiří KOB Konice C 2020743 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C 1400425 80 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 120 Kč
86F9801 Nurmi Miika (FIN) Vaasan Suunnistajat 7000250 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 120 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 120 Kč
6.90 km, 100 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9701 Vosáhlo Jan SK Severka Šumperk B 9005223 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 80 Kč
6.90 km, 100 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 80 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 80 Kč
11P7300 Mastela Rafal (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 80 Kč
11P9700 Borgiel Jarosław (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032321 80 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 80 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 80 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 80 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 80 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2087698 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 80 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 120 Kč
33D8400 Neumann Josef (GER) USV TU Dresden 2 1984123 120 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 120 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 120 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 120 Kč
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 120 Kč
5.70 km, 90 m, 18 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
SOP7811 Válka Jan OOB TJ Slezan Opava C 52765 80 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 80 Kč
ZLH7200 Siatka Radim OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 80 Kč
11P7301 Marszałek Waldemar (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032328 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
STE7606 Hanák Josef SK SKI-OB Šternberk C 52504 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 232959 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 80 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 80 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7502 Opravil Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 80 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 120 Kč
AOP7801 Kotůlek Jan Orientační Běh Opava C 416168 120 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 120 Kč
42P7100 Dzik Mirosław (POL) Team360 428768 120 Kč
NNN7532 Zeman Radek Neregistrovaní 80 Kč
4.00 km, 80 m, 14 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 80 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 80 Kč
STE7000 Zatloukal Radek SK SKI-OB Šternberk C 2073431 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 80 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 80 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 80 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 80 Kč
BFM7001 Kočara Jiří SKOB Frýdek - Místek C 428209 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 120 Kč
51P6900 Jurczyk Piotr (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028215 120 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 120 Kč
3.50 km, 60 m, 14 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 80 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 80 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 80 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 80 Kč
MOV5601 Slivečka Jaromír SKOB Ostrava C 352301 80 Kč
UOL5601 Poklop Lubomír SOB Olomouc C 52425 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
42P6001 Czerkawski Wacław (POL) Team360 435239 120 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 120 Kč
47F6000 Laukkarinen Kari (FIN) TVV 504943 120 Kč
3.60 km, 50 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 80 Kč
HOB4701 Klech Josef SK OB Horní Benešov C 51939 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
AOP4801 Sonnek Miloš Orientační Běh Opava C 51192 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
2.00 km, 20 m, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 50 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2073433 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
1ZP0800 Masny Tadeusz (POL) KOS Owsiszcze 428759 50 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek C 410791 50 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek C 49467 50 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 50 Kč
BFM0701 Kočara František SKOB Frýdek - Místek C 428283 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
KSU0710 Ohnutek David Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
STE0651 Tionová Jana SK SKI-OB Šternberk C 2073421 50 Kč
OOP1050 Pietraszková Hana TJ Opava C 232323 50 Kč
2.30 km, 20 m, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
NNN1010 Gřešek Oskar Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 425525 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
VRB0452 Svačinková Berenika Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 50 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
HOB0551 Indreiová Tereza SK OB Horní Benešov C 436928 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
KAR1001 Kuja Adam SK Karlovice 206494 50 Kč
KAR0100 Švanda Krištof SK Karlovice 206457 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2073437 50 Kč
STE1050 Fendrychová Laura SK SKI-OB Šternberk C 2073432 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
AOV1050 Hrubá Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 52956 50 Kč
6PX0800 Popieluch Martin Ultrasta Frýdek-Místek zapůjčit 60 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 50 Kč
KRN0351 OLekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 50 Kč
VRB0818 Tomčík Šimon Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067398 50 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 50 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 60 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
AOP1150 Kotůlková Dorota Orientační Běh Opava C 51316 50 Kč
ASUXXXY Drozdová Anna Magnus Orienteering 52556 50 Kč
OOP1151 Pietraszková Magdalena TJ Opava C 52758 50 Kč
2.70 km, 50 m, 14 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 50 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 50 Kč
NNN8050 Gřešková Jana Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
UOL7655 Šaňáková Šárka SOB Olomouc zapůjčit 60 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 50 Kč
KAR7701 Kuja Ivo SK Karlovice C 2800303 50 Kč
KAR6150 Vajíková Miloslava SK Karlovice 301321 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 52513 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
OOL4901 Smolka Miloslav SK Haná orienteering C 52747 50 Kč
6PX7300 Popieluch Michal Ultrasta Frýdek-Místek zapůjčit 60 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 50 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 50 Kč
ASUXXXX Musilová Jana Magnus Orienteering 0 50 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
6PX7450 Popieluchová Ivona Ultrasta Frýdek-Místek zapůjčit 60 Kč
1ZP8250 Masny Anna (POL) KOS Owsiszcze 887002 50 Kč
1ZP7600 Masny Krzysztof (POL) KOS Owsiszcze 2032329 50 Kč
OOP6250 Martiníková Karin TJ Opava C 51171 50 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 50 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek 206365 50 Kč
JPV6317 Vystavěl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 52426 50 Kč
37C7501 Chmelář Jan Bez registrace 50 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 50 Kč
NNN Peroša Patrik Neregistrovaní 50 Kč
NNN9051 Horká Soňa Neregistrovaní 2060240 50 Kč
PTI9292 Kejíková Ivona Sportovní klub Ptení C 52739 50 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2059750 50 Kč
LOV8251 Šrubařová Aneta lepus.cz C 52942 50 Kč
celkem přihlášených: 476, vklad: 33670 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.