Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
21.05.2016
Místo konání:
Lučice - fotbalové hřiště
Pořadatel:
JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     MA     MB     N1     N2     P     ŽA     ŽB    
D10
1.70 km, 25 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2092371 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
1.70 km, 25 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
D12
3.30 km, 65 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 2061857 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 2085599 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
CHT0452 Pilná Klára OOB SK Chrast C 436958 40 Kč
D14
3.00 km, 40 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53156 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
D16
3.10 km, 75 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 70 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 70 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 70 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C zapůjčit 110 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 70 Kč
D18
3.10 km, 75 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast B 232888 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava B 336765 70 Kč
4.50 km, 60 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 70 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 70 Kč
SJH8151 Píšová Lucie SOS Jindřichův Hradec C 553438 70 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 70 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 70 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 70 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 7201820 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
3.10 km, 75 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
CHT7251 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682378 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
D35
4.20 km, 100 m, 22 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 70 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 70 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 141 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 70 Kč
D45
3.60 km, 70 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 0002092400 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 70 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 113 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
D55
2.90 km, 45 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 70 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 70 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
H10
2.60 km, 35 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
1.70 km, 25 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C 7926 40 Kč
RUZ0801 Pelikán Jan TJ Růžená C zapůjčit 80 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 80 Kč
H12
3.40 km, 80 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
SJI0502 Ficenc Richard OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 115 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená C 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
H14
3.20 km, 70 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205006 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 40 Kč
JHB0202 Špulák Vojtěch TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 Kč
H16
3.20 km, 75 m, 18 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 70 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 70 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 70 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C zapůjčit 110 Kč
PZR0106 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 70 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 70 Kč
H18
3.20 km, 75 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 70 Kč
5.20 km, 12 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 53141 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 70 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Rosice B 331797 70 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53200 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 70 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 70 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 70 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 70 Kč
3.20 km, 75 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 70 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 70 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 70 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 70 Kč
EKP8401 Merenus Štěpán VŠTJ Ekonom Praha C 1984420 70 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 70 Kč
H35
4.70 km, 110 m, 22 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Rosice C 7790320 70 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436433 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 70 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 70 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 70 Kč
H45
4.50 km, 110 m, 20 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 70 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 70 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 70 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 70 Kč
SJH6500 Holický Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2088212 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0000682672 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 70 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 105 Kč
H55
4.20 km, 100 m, 22 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
CHT5802 Musil Jiří OOB SK Chrast C 1413900 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
H65
2.90 km, 45 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 70 Kč
CHT4701 Vodrážka Oldřich OOB SK Chrast C 52323 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 70 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 70 Kč
HDR
1.70 km, 25 m, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SOS Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH1052 Píšová Gréta SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0753 Mácová Barbora OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 112 40 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 53500 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
MA
7.40 km, 155 m, 25 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 70 Kč
SOB6802 Janík Pavel SOBSA C 2090842 70 Kč
SOB8700 Henzl David SOBSA 53027 70 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 70 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 70 Kč
SOB9300 Setnička Karel SOBSA 53029 70 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 70 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA 7300190 70 Kč
SOB7500 Němec Jan SOBSA C 53028 70 Kč
MB
6.10 km, 125 m, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0000 Plánička Viktor SOBSA C 53025 70 Kč
SOB5500 Benešová Zdeňka SOBSA C 53037 70 Kč
SOB6500 Hadač Václav SOBSA 53042 70 Kč
SOB6600 Štěpánek Bedřich SOBSA 53030 70 Kč
SOB6800 Plánička Jiří SOBSA C 53024 70 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA C 7201191 70 Kč
SOB5600 Beneš Radovan SOBSA C 682662 70 Kč
SOB5901 Henzl Jaroslav SOBSA C 53034 70 Kč
SOB6302 Hataš Martin SOBSA 53036 70 Kč
SOB8200 Havlíček Vojtěch SOBSA 53043 70 Kč
SOB8350 Benešová Nina SOBSA 53038 70 Kč
SOB9100 Suchánek Ondřej SOBSA 53040 70 Kč
SOB9400 Beneš Radovan SOBSA C 53033 70 Kč
SOB9401 Beneš Radovan SOBSA 53041 70 Kč
SOB9800 Janík Ondřej SOBSA 53039 70 Kč
N1
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0700 Jandera Kryštof SOBSA 2051485 40 Kč
SOB0800 Němec+1 Jaromír SOBSA 53046 40 Kč
SOB0801 Štěpánek Jiří SOBSA 53047 40 Kč
SOB1000 Sedláček Josef SOBSA 53048 40 Kč
SOB1250 Sedláčková Eliška SOBSA 53045 40 Kč
SOB0450 Brabencová Anna SOBSA C 53044 40 Kč
SOB5550 Benešová Zdeňka SOBSA 682653 40 Kč
N2
3.30 km, 75 m, 17 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0200 Šašek Adam SOBSA 53053 40 Kč
SOB0250 Janderová Barbora SOBSA 438628 40 Kč
SOB0251 Suchánková Markéta SOBSA 53058 40 Kč
SOB0550 Němcová Magdalena SOBSA 53055 40 Kč
SOB4200 Cimbulka Václav SOBSA 53061 40 Kč
SOB6550 Křivánková Iva SOBSA 53052 40 Kč
SOB6751 Suchánková Marie SOBSA 53057 40 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 40 Kč
SOB0400 Štěpánek Bedřich SOBSA 53049 40 Kč
SOB3900 Vaigl Ruda SOBSA 4199 40 Kč
SOB4201 Chroust Rudolf SOBSA 515054 40 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA 53051 40 Kč
SOB5502 Setnička Jaroslav SOBSA 53054 40 Kč
SOB6150 Víšková Blanka SOBSA 53050 40 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 40 Kč
SOB7301 Gřešek Radoslav SOBSA 53060 40 Kč
SOB8850 Vinklárková Anamarija SOBSA 53074 40 Kč
SOB9000 Choutka Jaroslav SOBSA 7996 40 Kč
SOB9550 Váňová Michaela SOBSA 53059 40 Kč
SOB0402 Doubek František SOBSA 53066 40 Kč
SOB0401 Němec Marek SOBSA 53056 40 Kč
SOB1100 Doubek Toník SOBSA 53068 40 Kč
SOB6900 Doubek Martin SOBSA 53067 40 Kč
P
2.40 km, 45 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7202 Dvořák Petr OOB SK Chrast C 40 Kč
FJI5350 Oulická Hana SK FREE Jihlava C 2102564 40 Kč
FJI0550 Oulická Tereza SK FREE Jihlava C 2102555 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SOS Jindřichův Hradec C 2096225 40 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SOS Jindřichův Hradec C 2096231 40 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 40 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 40 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 40 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 40 Kč
JHB0505 Špulák Cyril TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 Kč
JHB9901 Kovačič Marek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 53428 40 Kč
JHB9951 Kovačičová Ivona TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 60 Kč
ŽA
4.66 km, 105 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6750 Janíková Martina SOBSA C 2090841 70 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 70 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 70 Kč
SOB0050 Stýblová Klára SOBSA 53073 70 Kč
SOB7550 Stýblová Hana SOBSA 53071 70 Kč
SOB9950 Stýblová Bára SOBSA 53072 70 Kč
ŽB
3.80 km, 55 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7152 Hadačová Pavla SOBSA 53065 70 Kč
SOB7250 Pláničková Libuše SOBSA C 53023 70 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA 232976 70 Kč
SOB9750 Pláničková Eva SOBSA C 53022 70 Kč
SOB4551 Puchernová Jana SOBSA C 53638 70 Kč
SOB6250 Vaiglová Marie SOBSA 51261 70 Kč
SOB9351 Vaiglová Zuzana SOBSA 4192 70 Kč
SOB0150 Doubková Klára SOBSA 53070 70 Kč
SOB7050 Doubková Radka SOBSA 53069 70 Kč
SOB7251 Štěpánková Kateřina SOBSA 53064 70 Kč
SOB0051 Janíková Kateřina SOBSA 53063 70 Kč
celkem přihlášených: 385, vklad: 22615 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.