Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
21.05.2016
Místo konání:
Brno - Mariánské údolí
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D35U     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H35U     H45     H55     H65     HDR     P     RZL    
2.20 km, 75 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0656 Bendíková Veronika KOB ALFA Brno C 332969 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
ABM0757 Taslerová Martina KOB ALFA Brno C 2067324 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 40 Kč
ZBM0556 Paštéková Jolana SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
3.20 km, 80 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 40 Kč
ZBM0754 Florianová Adéla SK Žabovřesky Brno C 52454 40 Kč
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
3.10 km, 80 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno C 102 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno C 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno C 232389 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov C 981840 40 Kč
TBM0553 Mikulová Klára KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 90 Kč
3.50 km, 85 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 40 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno C 2090858 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno C 416017 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno C 2094532 40 Kč
ABM0361 Taslerová Tereza KOB ALFA Brno C 2081393 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 40 Kč
3.80 km, 130 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0061 Gombíková Johana SK Žabovřesky Brno B 2087657 80 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 80 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno C 7202882 160 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 232865 80 Kč
5.50 km, 170 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
6KC8150 Raudenka Lenka Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
ADA8451 Matulová Iva OOB Spartak Adamov C 8083 80 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 80 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 80 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 80 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 80 Kč
MBM8989 Jurčová Michaela O-mikron C 682633 80 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 160 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 160 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 160 Kč
3.90 km, 120 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 80 Kč
ABM7653 Šnyrchová Jitka KOB ALFA Brno C 420410 80 Kč
SVS8250 Maliňáková Dana Orientklub Vsetín C 330696 80 Kč
4.70 km, 175 m, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
UBM7752 Němečková Eva MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
OSN7960 Nováková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51979 80 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno C 53228 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 515449 80 Kč
RBK6957 Blažková Hana SK Radioklub Blansko C 410344 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2094547 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
NNN0014 Střelická Jana Neregistrovaní 4780 80 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 53697 160 Kč
NNN0029 Karešová Hana Neregistrovaní 232063 80 Kč
4.90 km, 165 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
3.40 km, 110 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
2.80 km, 80 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
LBM5457 Kadlecová Miloslava TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
2.50 km, 75 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
TBM0608 Svirák Jonatan KOS TJ Tesla Brno C 2087656 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
3.20 km, 75 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM0702 Němeček Adam MENISKOS Brno C 361909 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
ZBM0710 Budinský Vojtěch SK Žabovřesky Brno 0 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 40 Kč
NNN0005 Skácel Viktor Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 230663 80 Kč
3.10 km, 80 m, 10 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko C 1414504 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2061799 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno C 9201067 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno C 2092394 40 Kč
ZBM0510 Kraus Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 2087672 40 Kč
ZBM0511 Filip Bernard SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 40 Kč
3.40 km, 120 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 40 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 40 Kč
TBM0222 Lukáš Martin KOS TJ Tesla Brno B 416020 40 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 40 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ZBM0304 Kraus Jakub SK Žabovřesky Brno C 2051512 40 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno C 2049604 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049609 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 80 Kč
4.40 km, 150 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno C 2087673 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 500260 80 Kč
TBM0114 Němec Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 53217 160 Kč
UBM0106 Hrouda Jakub MENISKOS Brno C 247324 160 Kč
7.40 km, 290 m, 20 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9811 Syrový Lukáš KOS TJ Tesla Brno C 2067932 80 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 80 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 80 Kč
ZBM9905 Kinc Martin SK Žabovřesky Brno C 9101671 80 Kč
ZBM9906 Gregor Michal SK Žabovřesky Brno B 2087644 80 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 80 Kč
8.70 km, 310 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
NNN9102 Důrek Milan Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
65C8401 Kněžínek Karel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou zapůjčit 90 Kč
NNN9500 Šrom Jakub Neregistrovaní 2042538 80 Kč
ASU9106 Hrobař Štěpán Magnus Orienteering C 995859 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 80 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 80 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 80 Kč
ADA8701 Schmid Vladimír OOB Spartak Adamov C 49869 80 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 1414506 80 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 515159 80 Kč
NNN0016 Sýkora Lukáš Neregistrovaní 2067218 80 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 160 Kč
5.20 km, 165 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
TBM8012 Kříž Pavel KOS TJ Tesla Brno 2067209 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
OSN7601 Novák Lubomír SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 887911 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 80 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2085647 80 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 80 Kč
TTR8701 Nováček Radek OOB Třebíč C 2011820 80 Kč
1ZS9300 Toman Viktor (SVK) Neregistrovaní SVK 7207343 80 Kč
KAR8501 Hala Lukáš SK Karlovice C 301244 80 Kč
NNN0003 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 80 Kč
NNN0024 Tužil Matěj Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
7.20 km, 225 m, 20 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5901 Mareček Jiří OOB Spartak Adamov C 2032120 80 Kč
TBM8104 Šarlej Marek KOS TJ Tesla Brno 2067210 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
9BC7400 Baše Tomáš NNN zapůjčit 90 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
73C7600 Markovič Lubomír xxx zapůjčit 90 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7529 Štěrbák Eduard SK Žabovřesky Brno C 2087667 80 Kč
ZBM7608 SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 114 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 80 Kč
ABM7209 Soutor Tomáš KOB ALFA Brno C 207848 80 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 160 Kč
NNN0028 Kareš Matěj Neregistrovaní 232061 80 Kč
6.90 km, 205 m, 21 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 80 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 160 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 160 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 160 Kč
4.80 km, 160 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM6106 Galík Pavel VSK Mendelu Brno C 682638 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 80 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049606 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
18C6500 Chalk Steve SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060223 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
6FX6200 Jurča Jaroslav HS EPO Hemenex zapůjčit 90 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
NNN0023 Tužil Petr Neregistrovaní 2045249 80 Kč
3.60 km, 115 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
65C5900 Fráňa Pavel SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2060222 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 80 Kč
2.80 km, 80 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
3.20 km, 75 m, 6 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
TBM1105 Dvořák Jan KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM0906 Dvořák Tomáš KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 50 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52079 40 Kč
HER8050 Marková Zuzana Orientační klub Heršpice C zapůjčit 50 Kč
HER0600 Jelínek Martin Orientační klub Heršpice C zapůjčit 50 Kč
HER0700 Marek Richard Orientační klub Heršpice C zapůjčit 50 Kč
HER1150 Marková Karolína Orientační klub Heršpice C zapůjčit 50 Kč
PBM1101 Pospíšil Matěj TJ Spartak 1. Brněnská 232339 40 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 320128 40 Kč
RBK0751 Venerová Ines SK Radioklub Blansko C 2020714 40 Kč
ZBM0852 Paštéková Vendula SK Žabovřesky Brno C 49376 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 104 40 Kč
ZBM0905 Florian Radek SK Žabovřesky Brno C 07985 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
ZBM1050 Coufalová Thea SK Žabovřesky Brno C 2092407 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 301217 40 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko 49683 40 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko 49685 40 Kč
ABM1351 Zejdová Linda KOB ALFA Brno C 7260001 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno 2083371 40 Kč
96C0850 Velešíková Markéta Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2016320 40 Kč
VBM0503 Lička Jakub VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 40 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 40 Kč
RBKxxx1 Hanousková Veronika  SK Radioklub Blansko zapůjčit 50 Kč
NNN0004 Skácelová Beáta Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0007 Švehlová Jana Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0008 Švehlová Pavla Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0010 Janíková Klárka Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0015 Střelická Alena Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0025 Stehlík Martin Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0027 Prášil Štěpán Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
ZBM0955 Žižková Klára SK Žabovřesky Brno C zapůjčit 50 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 40 Kč
NNN0030 Kareš(ová) 1. Neregistrovaní 232064 40 Kč
NNN0031 Kareš(ová) 2. Neregistrovaní 232065 40 Kč
2.70 km, 75 m, 11 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
4NC7650 Stará Jana O sto šest zapůjčit 90 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 80 Kč
7NC6600 Hájková Radka NNNN 2042511 80 Kč
RBK0002 Berka Otakar SK Radioklub Blansko C 2020715 80 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2084941 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 80 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 80 Kč
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 80 Kč
LBM0500 Kycl Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52047 80 Kč
6BX7600 Verner Leoš NOCH Brno zapůjčit 90 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB zapůjčit 90 Kč
96C0400 Jiřikovský Martin Přátelé OB zapůjčit 90 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 80 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
63C7000 Vojna Petr Sobík team Brno zapůjčit 90 Kč
63C0550 Vojnová Sofie Sobík team Brno zapůjčit 90 Kč
RBKxxx2 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko zapůjčit 90 Kč
NNN0001 Došla Jan Neregistrovaní 2051480 80 Kč
NNN0002 Urbánek Petr Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0006 Skácel Pavel Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0009 Janíková Madla Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0013 Jirásková Dora Neregistrovaní 330694 80 Kč
NNN0000 Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 80 Kč
NNN0026 Martínková Romana Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
ABM7666 Kurečková Dana KOB ALFA Brno 232864 80 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 80 Kč
5PC6600 Toufar Jiří SK Alpin zapůjčit 90 Kč
5PC6700 Cidlík Zdeněk SK Alpin zapůjčit 90 Kč
NNN0032 Kresta Aleš Neregistrovaní 2088149 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UBM6751 Staňková Martina MENISKOS Brno C zapůjčit 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
celkem přihlášených: 354, vklad: 24900 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.