Přihlášky závodu: Veřejný závod (SAXBO)

Datum:
22.05.2016
Místo konání:
Oybin
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
2.00 km, 55 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0651 Kowalczyk Honorata TJ Stadion Nový Bor C 2025013 150 Kč
STB0752 Zawada Marcelina TJ Stadion Nový Bor C 2025012 150 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 150 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 150 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 8068 150 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C zapůjčit 190 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C zapůjčit 190 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 150 Kč
FYD0651 Resslová Veronika Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 230 Kč
2.80 km, 95 m, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 150 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 150 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 150 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 150 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 150 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2084437 150 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 150 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 150 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 150 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 150 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C P 150 Kč
2.30 km, 90 m, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 150 Kč
STB0552 Zawada Karolina TJ Stadion Nový Bor C 2025015 150 Kč
STB0450 Kowalczyk Wiktoria TJ Stadion Nový Bor C 2025014 150 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 150 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 150 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 150 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 150 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 150 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering C 2088143 150 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 150 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 150 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 150 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 150 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2084435 150 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 150 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 150 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800166 150 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 150 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 150 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 150 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 150 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 150 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 230 Kč
2.90 km, 140 m, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 150 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 150 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 150 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 150 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 150 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 150 Kč
STB0351 Piecek Emilia TJ Stadion Nový Bor C 2025004 150 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 150 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 150 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 150 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 150 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 150 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 150 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2084433 150 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 150 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 150 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 150 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 150 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 150 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 150 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 150 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 150 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 230 Kč
3.40 km, 140 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 150 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 150 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 150 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 150 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 150 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 150 Kč
KBP0150 Valterová Adéla KBP Praha C 436426 150 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420419 150 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 150 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 150 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 150 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 150 Kč
4.00 km, 160 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 200 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 200 Kč
BOR9960 Kocková Natalie OK Jiskra Nový Bor C 8414 200 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 200 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 200 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 200 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 200 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 888632 200 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 886251 200 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 200 Kč
4.00 km, 160 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 200 Kč
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 200 Kč
RUM8551 Nedvídková Iva ZOOB Rumburk C 5642 200 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 51239 200 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 200 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 200 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 200 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 200 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 200 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 200 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 200 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 200 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 200 Kč
CHA8950 Brozová Zuzana OK Chrastava C 4664 200 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 200 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 200 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 28000348 280 Kč
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 200 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 200 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 200 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 200 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor C 1394898 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 200 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 200 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 200 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 200 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 200 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 200 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 200 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 200 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 200 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 200 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 200 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 200 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 200 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 200 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 200 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 200 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 200 Kč
55P9700 Gorczyca Maria (POL) Grunwald Poznań 2067844 200 Kč
55P9650 Matyba Anna (POL) Grunwald Poznań 887071 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 200 Kč
4.50 km, 240 m, 20 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 200 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 200 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 200 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 200 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 200 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 200 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 200 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 200 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 200 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 200 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 200 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 200 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 200 Kč
3.70 km, 225 m, 19 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 200 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 200 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 200 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 200 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 200 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 200 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 200 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 200 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 200 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 200 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 200 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 200 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 200 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 200 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 200 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 200 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 200 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 200 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 200 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 200 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 200 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 200 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 200 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 200 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C zapůjčit 240 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 200 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 200 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 200 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 200 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 200 Kč
3.70 km, 225 m, 19 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 200 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 200 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 200 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 200 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 200 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 200 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 200 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 200 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 200 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 200 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 200 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 200 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 200 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 200 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 200 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 200 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 280 Kč
3.40 km, 200 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 200 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 200 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 200 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 200 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 200 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 200 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 200 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 200 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 200 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 200 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 200 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 200 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 200 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 200 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 200 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 200 Kč
3.40 km, 200 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 200 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 200 Kč
2.70 km, 155 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 200 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 200 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 200 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 200 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 200 Kč
2.70 km, 155 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 200 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 200 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 200 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 200 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 200 Kč
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 150 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 150 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403056 150 Kč
STB0602 Pachnik Jedrzej TJ Stadion Nový Bor C 1396725 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078563 150 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 150 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059765 150 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 150 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 4403303 150 Kč
2.80 km, 95 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0605 Jakeš Filip Slavia Liberec orienteering C 8310 150 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 4402232 150 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 52904 150 Kč
VLI0704 Trávníček Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2073700 150 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 4402226 150 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 150 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2084432 150 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084434 150 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 150 Kč
2.30 km, 90 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 150 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 150 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 150 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 150 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 150 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 150 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 150 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C zapůjčit 190 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 150 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 150 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 150 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 150 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 150 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 150 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 150 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 150 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 150 Kč
3.40 km, 140 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 150 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 150 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 150 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403055 150 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 150 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 9102562 150 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 150 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 150 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 150 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 150 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 150 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 150 Kč
CHA0200 Brand Adam OK Chrastava C 331464 150 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 150 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 150 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 150 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 150 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 150 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 150 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 150 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 150 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 150 Kč
4.00 km, 160 m, 16 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 150 Kč
STB0102 Gapiński Mikolaj TJ Stadion Nový Bor C 2016463 150 Kč
STB0103 Sloma Grzegorz TJ Stadion Nový Bor C 2016464 150 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 150 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 150 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 150 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 150 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 150 Kč
CHA0102 Rajn Filip OK Chrastava C 436414 150 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8417 150 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 150 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 150 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 150 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha A 2020707 150 Kč
4.90 km, 255 m, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 7205022 200 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 200 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 200 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2095946 200 Kč
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 200 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 200 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 200 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 200 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 200 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 200 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 200 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 200 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 200 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 200 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 200 Kč
SJC8705 Szenczi Gabriel Sportcentrum Jičín C 0000000000 200 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 200 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 200 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 200 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 200 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 200 Kč
NNNxxx3 Schejbal Martin Neregistrovaní 246866 200 Kč
Rank. koef.: 1
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 200 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 200 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 200 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 504407 200 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 200 Kč
92X7700 Štryncl Pavel OB Jizerky 2095954 200 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 200 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 009750 200 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 200 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 200 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 200 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 200 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 200 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 200 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 200 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 200 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 200 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 200 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 200 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 200 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 200 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 200 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 200 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 200 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 200 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 200 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 200 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 200 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 200 Kč
TUR9603 Grätsch Markus OOB TJ Turnov 9080057 200 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 200 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 200 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 200 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 200 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 200 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 200 Kč
DKP8004 Nývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 200 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 200 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 200 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 200 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 200 Kč
6.50 km, 325 m, 23 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 200 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 200 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 200 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 200 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 200 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 200 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 200 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 200 Kč
SJC7503 Všetečka Michal Sportcentrum Jičín C 0000899164 200 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 2092398 200 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 200 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 200 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 200 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2085650 200 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 200 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 200 Kč
97C80xx Duda Miroslav No register zapůjčit 320 Kč
6.10 km, 305 m, 24 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 200 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 200 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 200 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 200 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 200 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 200 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 200 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 200 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 200 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 200 Kč
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 200 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 200 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 200 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 200 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 200 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 200 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 200 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 200 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 200 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 200 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 200 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 200 Kč
5.70 km, 310 m, 23 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 200 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 200 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 200 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 200 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 200 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 200 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 200 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 200 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 200 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 200 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 200 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 200 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 200 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 200 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 200 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 200 Kč
TAP7100 Melišík Michael KOB Tretra Praha 2087660 200 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 200 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 200 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 200 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 200 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 200 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 200 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 200 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem 2082938 200 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 200 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 200 Kč
4.50 km, 240 m, 20 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 200 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 200 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 200 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 200 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 200 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 200 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 200 Kč
4.50 km, 240 m, 20 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 200 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 200 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 200 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 200 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 200 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 200 Kč
CHA5900 Čechlovský Josef OK Chrastava C 8172 200 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 200 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 200 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 200 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 200 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 200 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 200 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 200 Kč
3.80 km, 225 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4DX5500 Hnídek Stanislav OOB Tanvald 2073662 200 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 200 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 200 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 200 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 200 Kč
SHK5202 Fejlek Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 9104 200 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 200 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 200 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 200 Kč
TJN5603 Janata Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 200 Kč
3.80 km, 225 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 200 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 200 Kč
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 200 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 200 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 200 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 200 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 200 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 200 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 200 Kč
1YPxxxx Michalek Janusz (POL) KOS Modrzew Skwierzyna 886317 200 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 200 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 280 Kč
2.70 km, 155 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 200 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 200 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 200 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 200 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 200 Kč
2.80 km, 95 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 150 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 150 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 150 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 150 Kč
VLI1051 Trávníčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4411239 150 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 150 Kč
LLI0901 Pecka Matěj LOK-o Liberec C 8297 150 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 150 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 150 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 4403302 150 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 150 Kč
CHA1350 Funková Markéta OK Chrastava C 4403304 150 Kč
KON0850 Kalousová Julie KOB Konice C 336795 150 Kč
BOR0951 Prokopová Dorotka OK Jiskra Nový Bor C 4406 150 Kč
BOR0852 Vávrová Terezie OK Jiskra Nový Bor C 4418 150 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 150 Kč
BOR0953 Zemancová Nelly OK Jiskra Nový Bor C 4439 150 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 150 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 150 Kč
BOR0754 Štolfová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4413 150 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 150 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 150 Kč
BOR0804 Bouda Jakub OK Jiskra Nový Bor C 361279 150 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C 150 Kč
2.40 km, 90 m, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 150 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 150 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 150 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov 51539 150 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 150 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 150 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 150 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 150 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 150 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 150 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 150 Kč
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 150 Kč
KBP7350 Valterová Ivana KBP Praha 53521 150 Kč
ROU7756 Bílková Pavlína SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 150 Kč
5TX7300 Vambera Filip VAM OB zapůjčit 190 Kč
5TX7350 Ferbasová Zdeňka VAM OB zapůjčit 190 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 150 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2049591 150 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 150 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 4125 150 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 150 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 150 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 150 Kč
NNNxxx1 Schejbal Petr Neregistrovaní 253138 150 Kč
NNNxxx2 Schejbalová Alena Neregistrovaní 253139 150 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 150 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 150 Kč
5.10 km, 225 m, 23 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6807 Karpíšek Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice 420432 150 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 150 Kč
VLI8601 Gruncl Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2080994 150 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 150 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 150 Kč
92X7600 Keltner Marek OB Jizerky 2019216 150 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 150 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 150 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 150 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 150 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 150 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 150 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 150 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 150 Kč
KUL7051 Ondřichová Lucie KOB Ústí nad Labem zapůjčit 190 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 150 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 150 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 150 Kč
49Cxxx1 Medřický Petr sr. Tempo Malšovice 331303 150 Kč
49Cxxx2 Medřický Petr jr. Tempo Malšovice 230717 150 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 150 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 150 Kč
celkem přihlášených: 556, vklad: 100930 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.