Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.05.2016
Místo konání:
Odolov
Pořadatel:
SNA - TJ START Náchod
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.20 km, 5 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 50 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 50 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 50 Kč
KOR0652 Fialová Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 50 Kč
2.30 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2073718 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš C 2080957 50 Kč
2.70 km, 6 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín C 4297 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078482 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice C 7200908 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec C 7204976 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec C 7204983 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025350 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2085657 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové C 2102557 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057592 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 2085600 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí C 2087684 50 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 50 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 146281 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 50 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301107 50 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
3.20 km, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín C 0002082909 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 2096143 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
SHK0356 Pató Johanna OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové C 2058528 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové C 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové C 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
2.50 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
HOR0351 Bolechová Vendula TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 50 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027245 50 Kč
STH0352 Zahradníková Linda SK Studenec C 50 Kč
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 50 Kč
4.50 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0053 Šťastná Hana OK Jilemnice C 426352 80 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 80 Kč
ZAM0152 Hnátnická Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 416295 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 2058527 80 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 80 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 80 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 80 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 80 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
SHK0050 Charvátová Kateřina OK Slavia Hradec Králové C 331229 80 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 80 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 80 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 80 Kč
5.20 km, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
6.00 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 80 Kč
PHK8054 Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9416 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 80 Kč
ZAM9153 Chládková Zuzana OB TJ Sokol Žamberk C 9035 80 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 80 Kč
3.90 km, 11 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2103234 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
SRK8751 Rochlová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000682628 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
5.10 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 80 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
VRL6851 Kubátová Dana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8968 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 80 Kč
ZAM5851 Koblížková Hana OB TJ Sokol Žamberk C 9031 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SRK6852 Christophová Dagmar SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000515063 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 80 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 80 Kč
LTU7352 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 80 Kč
BRU7650 Jansová Romana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425504 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9026 80 Kč
SNA Ježková Dana TJ START Náchod 80 Kč
4.10 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 80 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 80 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 80 Kč
3.10 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
3.50 km, 11 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
2.80 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
2.20 km, 5 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 426380 50 Kč
VRL0701 Kubát Vojtěch OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8991 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 50 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009794 50 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 50 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 50 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 50 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 50 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
2.50 km, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 50 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9040 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301134 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 50 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
3.40 km, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín C 0002056294 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín C 0002102074 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice C 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice C 7200909 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové C 2073745 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové C 2017670 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové C 2070847 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2035735 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové C 2080985 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka C 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
2.70 km, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 50 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 50 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0000004322 50 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 50 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 50 Kč
PHK0401 Weber Adam OK 99 Hradec Králové C 426327 50 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095980 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 50 Kč
HOR0405 Holman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 50 Kč
HOR0406 Nečesaný Jáchym TJ Jiskra Hořice C 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
4.30 km, 11 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 2056295 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2096140 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9744 50 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
STH0203 Pichl Oliver SK Studenec C 2303943 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové C 9428 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057586 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec C 7207496 50 Kč
3.70 km, 9 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
CHC0302 Slavík Matěj K.O.B. Choceň C 9558 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 9036 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 50 Kč
1FC0300 Valenta Šimon Wamaš 2090871 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 50 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 51500 50 Kč
PHK0304 Janele David OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 920694 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 52324 50 Kč
6.00 km, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 80 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 80 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 80 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 80 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 80 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 80 Kč
LPU0004 Konvalinka Jindřich OK Lokomotiva Pardubice B 434587 80 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 80 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 80 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 80 Kč
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2088192 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
BRU0002 Jansa Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032372 80 Kč
BRU0101 Kolář Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000331235 80 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 80 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425513 80 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 80 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 80 Kč
7.50 km, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk 2085612 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
9.10 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 80 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 80 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 80 Kč
LPU9706 Bezdíček Kryštof OK Lokomotiva Pardubice B 436968 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000682691 80 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
NNN9102 Důrek Milan Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
BRU6901 Kolář Radek Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033639 80 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 80 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
6.30 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
PHK8700 Veselý Jiří OK 99 Hradec Králové C 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
BRM9001 Vodňanský Jan Sokol Burdych 331365 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
SRK8912 Fleischmann Aleš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002091560 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 80 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 80 Kč
7.50 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 80 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín 0007090873 80 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002080850 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 80 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
5.30 km, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
1FC7800 Vávra Aleš Wamaš 2103278 80 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 80 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 80 Kč
4JC Novotný Petr nereg 2067992 80 Kč
5.80 km, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 80 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
4.30 km, 13 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
VAM6301 Novák Jiří OB Vamberk C 9790 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU6501 Čermák Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9305 80 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 80 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 02032371 80 Kč
VAM Mikyska Alan OB Vamberk 9684 80 Kč
5.00 km, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Mladá Boleslav C 897344 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
4.30 km, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5503 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9869 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7260015 80 Kč
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
4.10 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
PHK4601 Springer Michal OK 99 Hradec Králové C 9446 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
3.40 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
2.30 km, 5 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 50 Kč
2JX1000 Koutský Vojtěch Neregistrováný - Koutský zapůjčit 50 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vláďa OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 50 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk 9593 50 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 50 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 50 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 50 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 50 Kč
SRK1300 Volf Kryštof SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009795 50 Kč
SRK1099 Vavrušková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 50 Kč
7XC0750 Samlerová Adéla Samlerovi 2049552 50 Kč
7XC0900 Samler Ondřej Samlerovi 09210 50 Kč
7XC1550 Samlerová Jolana Samlerovi 09300 50 Kč
BRU0600 Stečinský Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425526 50 Kč
BRU1050 Jansová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425505 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 50 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 50 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 50 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 50 Kč
4JC00 Horáková Eliška nereg 2099496 50 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 50 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 50 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067990 50 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 50 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk 2075607 50 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 0000009962 50 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 50 Kč
LPU2288 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 50 Kč
SHK9999 Jaromír Rémiš OK Slavia Hradec Králové 420437 50 Kč
SHK9950 Neškrabalová Daniela OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 50 Kč
SRK7151 Prázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000425566 50 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 888612 50 Kč
7XC8051 Samlerová Darina Samlerovi zapůjčit 50 Kč
KOR7100 Kašpar Jiří OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 50 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 50 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2095925 50 Kč
LTU7801 Rybář Oleg OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 50 Kč
BRU7202 Zenkner Karel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425511 50 Kč
BRU0353 Zenknerová Olga Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2032379 50 Kč
BRU7253 Zenknerová Jana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 2032377 50 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
DOR7551 Housková Monika OK Dobříš 2044893 50 Kč
JIL Miloš Třešňák OK Jilemnice 50 Kč
6.50 km, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000438611 80 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 80 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
celkem přihlášených: 671, vklad: 44830 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.