Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
11.06.2016
Místo konání:
Holovousy - sportovní zařízení obce
Pořadatel:
HOR - TJ Jiskra Hořice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
1.90 km, 6 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 50 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 50 Kč
CHC0653 Prudičová Tereza K.O.B. Choceň C 232902 50 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 50 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 002102076 50 Kč
KOR0652 Fialová Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051520 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
SNA0651 Molingerová Adéla TJ START Náchod 49874 50 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 50 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9082 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 50 Kč
LPU0690 Kuricová Natálie OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0753 Nožičková Lea OK Lokomotiva Pardubice C 9314 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 50 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 50 Kč
2.70 km, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 50 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0002102085 50 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 08594 50 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 50 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425514 50 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 50 Kč
1EC0550 Zapadlová Johana To dám Hradec Králové 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0550 Mitkovová Jindřiška OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057592 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002025350 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 50 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 50 Kč
2.80 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 50 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice C 2078451 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 50 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 50 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 50 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301107 50 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 50 Kč
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 50 Kč
3.90 km, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 50 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 50 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
SHK0356 Pató Johanna OK Slavia Hradec Králové C 9190 50 Kč
SHK0351 Suchá Simona OK Slavia Hradec Králové B 2049543 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové B 7206547 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové B 8623000 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 50 Kč
3.20 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027245 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 50 Kč
STH0352 Zahradníková Linda SK Studenec C 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 50 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 50 Kč
4.50 km, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0053 Šťastná Hana OK Jilemnice C 426352 80 Kč
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 80 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 80 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 80 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0002059737 80 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 0002075653 80 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 2058527 80 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 80 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 80 Kč
STH0151 Dubská Terezie SK Studenec C 9955 80 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 80 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 80 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 80 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2091564 80 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 80 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 80 Kč
4.50 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 80 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň B 9569 80 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 80 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 80 Kč
7.30 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 80 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 80 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 80 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 80 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 80 Kč
VRL9254 Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 80 Kč
LTU8951 Zákravská Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 410788 80 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 80 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 80 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
LPU8753 Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 896973 80 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 80 Kč
BSO9150 Procházková Monika KOB Baník Sokolov C 7260017 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 80 Kč
VRL9154 Kičinová Erika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9213 120 Kč
4.40 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 80 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 80 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 80 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 80 Kč
LTU8451 Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 888623 80 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 80 Kč
VAM7751 Kodytková Iva OB Vamberk C 9677 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
PHK9151 Balcarová Mirka OK 99 Hradec Králové C 49696 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 80 Kč
VAM8451 Hostinská Jana OB Vamberk C 9792 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
5.70 km, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 80 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096120 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 80 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 80 Kč
SHK7851 Suchá Eva OK Slavia Hradec Králové C 2102707 80 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 80 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
PHK7852 Kunartová Lenka OK 99 Hradec Králové C 9408 80 Kč
PHK7752 Rychterová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9409 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 682082 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 80 Kč
DOB8158 Stolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 120 Kč
4.20 km, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 9680 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 80 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 80 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 0002102083 80 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 0002080844 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 80 Kč
LTU7352 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103288 80 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 80 Kč
JIL7555 Suchardová Jana OK Jilemnice C 456351 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 80 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
SHK7751 Krunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 80 Kč
KUN7450 Boháčová Alena TJ Sokol Kunvald C 9026 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 80 Kč
4.50 km, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 80 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 0002053545 80 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 1416361 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 80 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
SHK6151 Novotná Iva OK Slavia Hradec Králové C 7203454 80 Kč
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 80 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 80 Kč
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
SNA7150 Paděrová Helena TJ START Náchod C 9619 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6752 Fundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK7157 Hápová Šárka OK 99 Hradec Králové C 9396 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
LPU6653 Kološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 80 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 80 Kč
4.20 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
3.00 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
1.90 km, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 426380 50 Kč
KOR0701 Marek Bořivoj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087632 50 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 50 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín 0000004745 50 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002085566 50 Kč
KOR0802 Novotný Michal OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095962 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 50 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009794 50 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 50 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 50 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 50 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
SJC0649 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín 50 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 50 Kč
2.60 km, 7 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 50 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9040 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 50 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301134 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
3.40 km, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0405 Tuček Jakub Sportcentrum Jičín C 0002088208 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 2070847 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2045219 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice B 7200909 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové B 2080985 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
3.00 km, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 50 Kč
CET0502 Kadrman Jakub TJ Loko Česká Třebová 9723 50 Kč
CHC0402 Marhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 50 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0000004322 50 Kč
ZAM0501 Hiller Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 50 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095980 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 253376 50 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 50 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 50 Kč
NPA0503 Merhulík Mikuláš SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
5.40 km, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 50 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 9284 50 Kč
LTU0200 Hanák Dominik OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057586 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 50 Kč
STH0203 Pichl Oliver SK Studenec C 2303943 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2096140 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 75 Kč
4.60 km, 11 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0301 Beneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 50 Kč
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 232912 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 50 Kč
KOR0201 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 50 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 9036 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 52324 50 Kč
SHK0301 Makovský Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 51500 50 Kč
LPU0206 Jindra Michal OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
6.10 km, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 80 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 80 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 80 Kč
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 80 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 80 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000682693 80 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 80 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 80 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 80 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 80 Kč
PHK0000 Morvay Tomáš OK 99 Hradec Králové C 2088192 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0005 Kulhavý Tadeáš OK Lokomotiva Pardubice C 2025361 80 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 9884 80 Kč
8.40 km, 22 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 80 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 80 Kč
PHK9801 Maňák Michal OK 99 Hradec Králové B 224890 80 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 80 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 80 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 80 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 80 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 80 Kč
10.30 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 80 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 80 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 80 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 80 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 80 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín B 0007207017 80 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 80 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín B 0002053542 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 80 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 80 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 80 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 80 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 80 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 80 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU9707 Míča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 80 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 120 Kč
6.40 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN9501 Mlateček Jiří OOB SK Týniště nad Orlicí C 9160 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OB Vamberk C 2095977 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
BRM9001 Vodňanský Jan Sokol Burdych 331365 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 80 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 120 Kč
8.40 km, 21 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096239 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 80 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín 0007090873 80 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002080850 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 80 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 80 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 80 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 80 Kč
5.90 km, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009527 80 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
BRM6101 Vodňanský Jaroslav Sokol Burdych C 2032390 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
LPU7516 Trlida Vratislav OK Lokomotiva Pardubice C 2081390 80 Kč
6.60 km, 18 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6701 Mlateček Jiří OOB SK Týniště nad Orlicí C 9858 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
CHC6501 Půlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 80 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002073747 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 80 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
TYN6501 Jakeš Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995825 80 Kč
5.20 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 80 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 80 Kč
SHK6403 Funda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2085650 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 80 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9025 80 Kč
5.60 km, 14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 80 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 80 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK5002 Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009818 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 120 Kč
4.00 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 80 Kč
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7260015 80 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
3.90 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
3.60 km, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
1.90 km, 6 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 50 Kč
5EX1200 Šreibr Matěj Perníkáři 2092432 50 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 50 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 50 Kč
44C1202 Zahradník Václav Neregistrovaní borci zapůjčit 90 Kč
KOR0901 Marek Svatopluk OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
KOR1351 Marková Antonie OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 0000009962 50 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 50 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 50 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk 436955 50 Kč
ZAM1001 Svejštil Martin OB TJ Sokol Žamberk 9593 50 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 50 Kč
FSP1000 Nitsch Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 50 Kč
7XC0650 Bílková Pavlína Samlerovi zapůjčit 90 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 50 Kč
SNA0401 Molinger Matěj TJ START Náchod C 09624 50 Kč
7XC0750 Samlerová Adéla Samlerovi 2049552 50 Kč
7XC0900 Samler Ondřej Samlerovi 09210 50 Kč
7XC1550 Samlerová Jolana Samlerovi 09300 50 Kč
SHK0803 Viktor Baláž OK Slavia Hradec Králové C 9128 50 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 50 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 50 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 50 Kč
SHK0505 Novák Marek OK Slavia Hradec Králové C 9845 50 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 50 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 50 Kč
LPU1040 Tuček Matyáš OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU1041 Váňová Bára OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0904 Brychta František OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 50 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 50 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0953 Nožičková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 9313 50 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 50 Kč
4FC7600 Šafránková Lenka Neregistrovaní - Šafránkovi zapůjčit 90 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 50 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 50 Kč
SHK9998 Matys Eduard OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
SHK9997 Matys Richard OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
3.20 km, 9 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067990 50 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 50 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 50 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 50 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051472 50 Kč
KOR7100 Kašpar Jiří OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 50 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 50 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 50 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 50 Kč
SJC0099 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 50 Kč
KOR7401 Novotný Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051501 50 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk 2800295 50 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2095925 50 Kč
LTU7801 Rybář Oleg OOB TJ Lokomotiva Trutnov 301593 50 Kč
LTUxxxx Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha 2085631 50 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 50 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 50 Kč
SRK7402 Hanl Vratislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027249 50 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
7XC8051 Samlerová Darina Samlerovi zapůjčit 90 Kč
SHK9999 Jaromír Rémiš OK Slavia Hradec Králové 420437 50 Kč
SHK6552 Bernartová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 410771 50 Kč
SHK5701 Stulík Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9113 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
STH7051 Pfeiferová Erika SK Studenec C 2008999 50 Kč
49C6900 Dachovský Radovan Tempo Malšovice 09468 50 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
LPU2255 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU2256 Jindrová Alena OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU2257 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice 2045225 50 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 50 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 50 Kč
6YC8600 Zahradník Jakub Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
4.40 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000438611 80 Kč
SNA7249 Molinger Luděk TJ START Náchod C zapůjčit 120 Kč
SNA7951 Molingerová Pavlína TJ START Náchod C zapůjčit 120 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
SHK9103 Funda Jan OK Slavia Hradec Králové C 9843 80 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 80 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 80 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 80 Kč
celkem přihlášených: 799, vklad: 54135 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.