Přihlášky závodu: Mistrovství oblati na klasické trati

Datum:
11.06.2016
Místo konání:
Semice, Na Flekačkách
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
1.80 km, 50 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 50 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 50 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 75 Kč
2.20 km, 60 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek C 2064780 50 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 50 Kč
3.80 km, 130 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0251 Štindlová Klárka OOB TJ Sokol Křemže C zapůjčit 80 Kč
VTA0255 Příběnská Barbora SC vebr-sport C 7207499 50 Kč
VTA0258 Aujezdecká Magdaléna SC vebr-sport C 2025219 50 Kč
VTA0353 Přílepková Jana SC vebr-sport C 2025204 50 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 50 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 75 Kč
4.00 km, 165 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 51418 80 Kč
OPI0153 Brousilová Kateřina Orientační sporty Písek C 2064776 80 Kč
OPI0050 Körnerová Emma Orientační sporty Písek C 2064771 80 Kč
OPI0051 Janovská Gabriela Orientační sporty Písek C 2064772 80 Kč
OPI0155 Svátová Barbora Orientační sporty Písek C 2088146 80 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 80 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 80 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 80 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 80 Kč
OPI0154 Heczková Rachel Orientační sporty Písek C 2064777 80 Kč
OPI0150 Procházková Tereza Orientační sporty Písek C 2064773 80 Kč
5.20 km, 190 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 428714 80 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 80 Kč
6.60 km, 240 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 80 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 80 Kč
EKP8459 Silovská Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 80 Kč
79X8600 Kálalová Tereza Žižkovský tygři zapůjčit 150 Kč
5.20 km, 190 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 80 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 80 Kč
5.50 km, 200 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 80 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 80 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 80 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 80 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 80 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C zapůjčit 110 Kč
KTA7351 Kosobudová Lenka SK Kotnov Tábor C 7208099 80 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 80 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 120 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 120 Kč
5.20 km, 190 m, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 80 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 80 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 80 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 80 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 80 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 80 Kč
66C6350 Ledvinová Jana Amatéři zapůjčit 110 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 80 Kč
3.50 km, 140 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 80 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 80 Kč
2.60 km, 75 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 80 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 80 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 80 Kč
1.70 km, 50 m, 5 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 50 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 75 Kč
1.80 km, 50 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 50 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
RIC0600 Hlubuček Jakub OB Říčany C 2069054 50 Kč
2.60 km, 80 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 50 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2088153 50 Kč
VTA0401 Žalud Jan SC vebr-sport C 7207492 50 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 75 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 75 Kč
4.30 km, 160 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 428715 50 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek C 50 Kč
KRE0301 Pšenička Kryštof OOB TJ Sokol Křemže C 50 Kč
VCB0303 Mikuláš Jiří OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 75 Kč
5.20 km, 180 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 80 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C zapůjčit 110 Kč
10.00 km, 360 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 80 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 80 Kč
OPI8600 Bican Dominik Orientační sporty Písek C zapůjčit 110 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 80 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 80 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 80 Kč
53X8400 Kouba Pavel Pisek neregistrovany zapůjčit 110 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 80 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 80 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 80 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 120 Kč
79X8500 Kálal Tomáš Žižkovský tygři zapůjčit 150 Kč
6.00 km, 200 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB8301 Majer Vítek SKP České Budějovice C 2073713 80 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 80 Kč
7.40 km, 260 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1BX7200 Váňa Richard Václavkovi zapůjčit 110 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 80 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 80 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 80 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 80 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 80 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 80 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 80 Kč
53X7800 Herink Jaroslav Pisek neregistrovany zapůjčit 110 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 80 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 80 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 120 Kč
6.00 km, 200 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 80 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 110 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 80 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 120 Kč
4.80 km, 135 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 80 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 80 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 80 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 80 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
4.10 km, 105 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 80 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 80 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 80 Kč
PBM4134 Přikryl Kamil TJ Spartak 1. Brněnská C 7180741 80 Kč
MIL4601 Ondruška Vladimír Tesil Milevsko C 4769 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč
1.70 km, 50 m, 5 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 416307 50 Kč
SOB0450 Brabencová Anna SOBSA C zapůjčit 80 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 1416364 75 Kč
1.70 km, 50 m, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 428719 50 Kč
2.70 km, 90 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 80 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 80 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 120 Kč
celkem přihlášených: 150, vklad: 11475 Kč