Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblati na klasické trati

Datum:
11.06.2016
Místo konání:
Semice, Na Flekačkách
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H21K     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    

D10 1.80 km, 50 m, 6 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 50 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 50 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 75 Kč

D12 2.20 km, 60 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek C 2064780 50 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 50 Kč

D14 3.80 km, 130 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0251 Štindlová Klárka OOB TJ Sokol Křemže C zapůjčit 80 Kč
VTA0255 Příběnská Barbora SC vebr-sport C 7207499 50 Kč
VTA0258 Aujezdecká Magdaléna SC vebr-sport C 2025219 50 Kč
VTA0353 Přílepková Jana SC vebr-sport C 2025204 50 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 50 Kč
RIC0250 Sládečková Barbora OB Říčany C 448934 75 Kč

D16 4.00 km, 165 m, 10 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 51418 80 Kč
OPI0153 Brousilová Kateřina Orientační sporty Písek C 2064776 80 Kč
OPI0050 Körnerová Emma Orientační sporty Písek C 2064771 80 Kč
OPI0051 Janovská Gabriela Orientační sporty Písek C 2064772 80 Kč
OPI0155 Svátová Barbora Orientační sporty Písek C 2088146 80 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 80 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 80 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 80 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 80 Kč
OPI0154 Heczková Rachel Orientační sporty Písek C 2064777 80 Kč
OPI0150 Procházková Tereza Orientační sporty Písek C 2064773 80 Kč

D18 5.20 km, 190 m, 11 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 428714 80 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 80 Kč

D21K 5.20 km, 190 m, 11 kontrol Rank. koef.: 1.02

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 80 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 80 Kč

D21 6.60 km, 240 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.02

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 80 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 80 Kč
EKP8459 Silovská Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 80 Kč
79X8600 Kálalová Tereza Žižkovský tygři zapůjčit 150 Kč

D35 5.50 km, 200 m, 12 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 80 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 80 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 80 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 80 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 80 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C zapůjčit 110 Kč
KTA7351 Kosobudová Lenka SK Kotnov Tábor C 7208099 80 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 80 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 120 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 120 Kč

D45 5.20 km, 190 m, 11 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 80 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 80 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 80 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 80 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 80 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 80 Kč
66C6350 Ledvinová Jana Amatéři zapůjčit 110 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 80 Kč

D55 3.50 km, 140 m, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 80 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 80 Kč

D65 2.60 km, 75 m, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 80 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 80 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 80 Kč

DF 1.70 km, 50 m, 5 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 50 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 75 Kč

H10 1.80 km, 50 m, 6 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 50 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
RIC0600 Hlubuček Jakub OB Říčany C 2069054 50 Kč

H12 2.60 km, 80 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 50 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2088153 50 Kč
VTA0401 Žalud Jan SC vebr-sport C 7207492 50 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 75 Kč
RIC0506 Sládeček Matěj OB Říčany C 2069068 75 Kč

H14 4.30 km, 160 m, 9 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 428715 50 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek C 50 Kč
KRE0301 Pšenička Kryštof OOB TJ Sokol Křemže C 50 Kč
VCB0303 Mikuláš Jiří OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany B 9200525 75 Kč

H16 5.20 km, 180 m, 10 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 80 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C zapůjčit 110 Kč

H21K 6.00 km, 200 m, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB8301 Majer Vítek SKP České Budějovice C 2073713 80 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 80 Kč

H21 10.00 km, 360 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.02

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 80 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 80 Kč
OPI8600 Bican Dominik Orientační sporty Písek C zapůjčit 110 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 80 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 80 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 80 Kč
53X8400 Kouba Pavel Pisek neregistrovany zapůjčit 110 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 80 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 80 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 80 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 120 Kč
79X8500 Kálal Tomáš Žižkovský tygři zapůjčit 150 Kč

H35 7.40 km, 260 m, 16 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1BX7200 Váňa Richard Václavkovi zapůjčit 110 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 80 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 80 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 80 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 80 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 80 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 80 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 80 Kč
53X7800 Herink Jaroslav Pisek neregistrovany zapůjčit 110 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 80 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 80 Kč
RIC7702 Sládeček Petr OB Říčany C 448937 120 Kč

H45 6.00 km, 200 m, 12 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 80 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
66C6300 Ledvina Tomáš Amatéři zapůjčit 110 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 80 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 120 Kč

H55 4.80 km, 135 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 80 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 80 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 80 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 80 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč

H65 4.10 km, 105 m, 10 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 80 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 80 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 80 Kč
PBM4134 Přikryl Kamil TJ Spartak 1. brněnská C 7180741 80 Kč
MIL4601 Ondruška Vladimír Tesil Milevsko C 4769 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 80 Kč

HDR 1.70 km, 50 m, 5 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 416307 50 Kč
SOB0450 Brabencová Anna SOBSA C zapůjčit 80 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 1416364 75 Kč

HF 1.70 km, 50 m, 5 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 428719 50 Kč

P 2.70 km, 90 m, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 80 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 80 Kč
RIC7450 Sládečková Lucie OB Říčany C 2069063 120 Kč
celkem přihlášených: 150, vklad: 11475 Kč