Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
12.06.2016
Místo konání:
obec Milíře, Rádlo
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
2.50 km, 120 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 70 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 70 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 446338 70 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 70 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 1403061 70 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 70 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 70 Kč
FYD0651 Resslová Veronika Jizerský klub OB Frýdlant C 3227 70 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 70 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 70 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 70 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 70 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 70 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 70 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 70 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 100 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 70 Kč
TJN0752 Koňáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 70 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 70 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C zapůjčit 100 Kč
2.30 km, 95 m, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 55 Kč
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 1000 55 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 55 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 55 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
VSP0651 Jedličková Josefína USK Praha C 443085 55 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 55 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 55 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 55 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403062 55 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 55 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 2084447 55 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 55 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 55 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8169 55 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2084444 55 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 55 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 55 Kč
VLI0654 Štrynclová Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 55 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 55 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 55 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9082 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 55 Kč
TJN0851 Kostelníková Nikola OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408038 55 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 55 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 55 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 55 Kč
2.70 km, 160 m, 8 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 70 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 70 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 70 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 70 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 70 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 2095950 70 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 2095942 70 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 70 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 70 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 70 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 70 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 70 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 8193 70 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 70 Kč
CHA0551 Schröterová Adéla OK Chrastava C 2049596 70 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 70 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2084439 70 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 70 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 70 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering C 2088143 70 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800166 70 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 70 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 70 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 70 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 70 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 70 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 70 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4367 70 Kč
TJN0555 Koňáková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 70 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 70 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085567 70 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 70 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 70 Kč
TJNxxx6 Knížková Kačka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408042 70 Kč
3.50 km, 160 m, 7 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 70 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 70 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 70 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 70 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 70 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 70 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 70 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 70 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec B 2800308 70 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2049591 70 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 70 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 70 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 70 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 100 Kč
STB0351 Piecek Emilia TJ Stadion Nový Bor C 2025004 70 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 70 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 70 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 70 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 70 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 70 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 70 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 70 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080843 70 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 70 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 70 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 70 Kč
4.10 km, 200 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 100 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 100 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 100 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 100 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 100 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 100 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 100 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 100 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 100 Kč
5.40 km, 250 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 100 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 100 Kč
54X9850 Fraňková Alexandra OK Lesapáni zapůjčit 130 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 100 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 100 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 100 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 100 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 100 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 100 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 100 Kč
5.40 km, 250 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 100 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 100 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov A 1403414 100 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 100 Kč
4.10 km, 200 m, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 100 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 100 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 100 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 100 Kč
RUM8551 Nedvídková Iva ZOOB Rumburk C 5642 100 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 100 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 100 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 100 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 100 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 100 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 100 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
CHA8250 Vokálová Jaroslava OK Chrastava 760913 100 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 100 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 100 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 100 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 100 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 100 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 100 Kč
NNNXX11 Koudelková Markéta Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 100 Kč
7.20 km, 300 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 100 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 100 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 100 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 100 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 100 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 100 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 100 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 100 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 100 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 100 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 100 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 100 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 100 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín C 897345 100 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor C 1394898 100 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0002102079 100 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0007770109 100 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 100 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 100 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 100 Kč
5.40 km, 250 m, 10 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 100 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 100 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 100 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 100 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 100 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 100 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 100 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 100 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 100 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 100 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 100 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 100 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 100 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 100 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 100 Kč
5.20 km, 190 m, 10 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 100 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 100 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 100 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 100 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 100 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 100 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 100 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 100 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 100 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 100 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 100 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 100 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 100 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 1403065 100 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 100 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 100 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 100 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 100 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 100 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 100 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 100 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 100 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 100 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 100 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 100 Kč
4.70 km, 180 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 100 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 100 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 100 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 100 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 100 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 100 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 100 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 100 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 100 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 100 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 4402231 100 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 411616 100 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 100 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 100 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 100 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 100 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 100 Kč
NNN99X1 Krákorová Iva Neregistrovaní 887916 100 Kč
4.20 km, 160 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 100 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 100 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 100 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 100 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 100 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 100 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 100 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 100 Kč
NNNXX10 Koudelková Jana Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
3.90 km, 150 m, 10 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 100 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 100 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 100 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 100 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
3.10 km, 140 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 80 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 80 Kč
2.60 km, 100 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 80 Kč
2.60 km, 100 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
2.50 km, 120 m, 7 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 70 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 70 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 70 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 52904 70 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 70 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 70 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059765 70 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 70 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084443 70 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 70 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 411516 70 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403056 70 Kč
STB0602 Pachnik Jedrzej TJ Stadion Nový Bor C 1396725 70 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 70 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 70 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 70 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 70 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 4427 70 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 70 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 70 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 70 Kč
TJN0702 Pesničák Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4400840 70 Kč
TJN0900 Saur Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 70 Kč
EKP0602 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 70 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 70 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 70 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 70 Kč
2.30 km, 95 m, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0605 Jakeš Filip Slavia Liberec orienteering C 8310 55 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 55 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 4402232 55 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 55 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 4402218 55 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 2049594 55 Kč
CHA0704 Šťastný Radek OK Chrastava C 2084445 55 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 55 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 55 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 55 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403057 55 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 4402226 55 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 55 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 55 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 55 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 55 Kč
VLI0704 Trávníček Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2073700 55 Kč
TJN0808 Dočekal Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 55 Kč
TJNxxx4 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059728 55 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 55 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov zapůjčit 85 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 7789 55 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 55 Kč
2.80 km, 160 m, 8 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 70 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 70 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 70 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 70 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 70 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 1403060 70 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 70 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2084433 70 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 70 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 70 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 100 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403059 70 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 70 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232649 70 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 70 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 70 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 70 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 70 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 70 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 70 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 70 Kč
BOR0504 Blažkovan Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4399 70 Kč
BOR0407 Fojt Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 70 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 70 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 70 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 70 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 70 Kč
TJN0503 Saur Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070851 70 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 70 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 70 Kč
4.00 km, 160 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 70 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 70 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 70 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 70 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 70 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 70 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 9102562 70 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 70 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 70 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 70 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 70 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 70 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2070841 70 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 70 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403055 70 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 70 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 1396724 70 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 70 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 70 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 70 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec B 7201763 70 Kč
BOR0202 Krkoška Matouš OK Jiskra Nový Bor C 4401 70 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 70 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 70 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 70 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 70 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 70 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 70 Kč
5.30 km, 250 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 100 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 100 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 100 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 100 Kč
LLI0101 Nejedlo Matouš LOK-o Liberec C 1414510 100 Kč
CHA0102 Rajn Filip OK Chrastava C 436414 100 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 100 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 100 Kč
STB0103 Sloma Grzegorz TJ Stadion Nový Bor C 2016464 100 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 2060290 100 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8417 100 Kč
6.40 km, 310 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 100 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 100 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 100 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 7205022 100 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 100 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 100 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 100 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 100 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 9201323 100 Kč
8.20 km, 330 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 100 Kč
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 2085627 100 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 100 Kč
JEN9705 Kočvara Oldřich OB Jenišovice C 7786 100 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 100 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 100 Kč
6.40 km, 300 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 100 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 100 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 100 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 100 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 100 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 100 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 100 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 100 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 100 Kč
LDC8700 Vlček Petr KOB Děčín C 8348 100 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 100 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 100 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 100 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 100 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 100 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 100 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 100 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 100 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 100 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 100 Kč
JEN9703 Hájek Jan OB Jenišovice C 411526 100 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 100 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 100 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8800 100 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 100 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 100 Kč
NNN8X1X Škrabálek Jan Neregistrovaní 2067260 100 Kč
11.00 km, 430 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 100 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 100 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 100 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 100 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 100 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 100 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 100 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 100 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 100 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 100 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 100 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 100 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 100 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 100 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 100 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 100 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 100 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 100 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 100 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 100 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 100 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 100 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 100 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 100 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 100 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 100 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 100 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 100 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 100 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 504407 100 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 100 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 100 Kč
SJC8705 Szenczi Gabriel Sportcentrum Jičín C 0000000000 100 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 100 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 100 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 100 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 100 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 100 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 100 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 100 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 100 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 100 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 100 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 100 Kč
8.20 km, 330 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 100 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 100 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 100 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 100 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 100 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 100 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 100 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 100 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 100 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 100 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 100 Kč
37C7902 Kos Tomáš Bez registrace 7260009 100 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 100 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 100 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 100 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 100 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 2092398 100 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 100 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 100 Kč
6.90 km, 310 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 100 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 100 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 100 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 100 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 100 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 100 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 100 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 100 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 100 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 100 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411519 100 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 100 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 100 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 100 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 100 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 100 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 100 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 100 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 100 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 100 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 100 Kč
6.40 km, 310 m, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 100 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 100 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 100 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 100 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 100 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 100 Kč
LTP6807 Karpíšek Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice 420432 100 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 100 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 100 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 100 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 100 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 100 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 100 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 100 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 100 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 100 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 100 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 100 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 100 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 100 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 100 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 100 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 100 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 100 Kč
5.60 km, 280 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 100 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 100 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 100 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 100 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 100 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 100 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice 887611 100 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 100 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 100 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 100 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 100 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 100 Kč
5.20 km, 190 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 100 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 100 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 100 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 100 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 100 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 100 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 100 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 100 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 100 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 100 Kč
4.70 km, 180 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
VLI4100 Maceček Karel Slavia Liberec orienteering C 513800 80 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 80 Kč
LJN5301 Šikola Alexej OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 446348 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
4.20 km, 160 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
TUV4801 Gregor Miroslav SOK TJ Turnov C 8325 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 80 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
88P4800 Bogulak Adam (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053630 80 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 80 Kč
55P4801 Bartkowiak Edward (POL) Grunwald Poznań 412412 80 Kč
3.10 km, 140 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 80 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 80 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov 9823 80 Kč
2.30 km, 95 m, 7 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 55 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 55 Kč
VLI0802 Vraný Filip Slavia Liberec orienteering C 232249 55 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 55 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 55 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 55 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 55 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 55 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 55 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 4402229 55 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 4402228 55 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 55 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 7753 55 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 55 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 55 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 4403301 55 Kč
CHA1001 Diener Jannik OK Chrastava 8159 55 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C 1000 55 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C 1000 55 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 55 Kč
STB1250 Žandová Eliška TJ Stadion Nový Bor C 438625 55 Kč
VLI0706 Putík Martin Slavia Liberec orienteering C 682119 55 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 411598 55 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 55 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 55 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 55 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 85 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1000 55 Kč
JEN0800 Horáček Jakub OB Jenišovice C 2060293 55 Kč
JEN0804 Horáček Dominik OB Jenišovice C 411613 55 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 55 Kč
VLI0653 Řezáčová Daniela Slavia Liberec orienteering C 4402228 55 Kč
VLI0806 Štryncl Vilda Slavia Liberec orienteering C 4402220 55 Kč
BOR0852 Vávrová Terezie OK Jiskra Nový Bor C 4418 55 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 55 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 55 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 55 Kč
4UX0900 Berka Tadeáš Green Farm zapůjčit 85 Kč
4UX1150 Berková Leontýna Green Farm zapůjčit 85 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor 4441 55 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 4428 55 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 55 Kč
BOR0855 Bártová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 4423 55 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 222651 55 Kč
VLI1051 Trávníčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4411239 55 Kč
TJNxxx2 Dočekal Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 55 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408039 55 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 55 Kč
TJNxxx5 Zoubek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4124 55 Kč
JEN0751 Bergrová Kateřina OB Jenišovice C 411599 55 Kč
NNN99XX Míka Ondřej Neregistrovaní 52619 55 Kč
EKPXX01 Zurynek Tomáš VŠTJ Ekonom Praha 49964 55 Kč
LLI0901 Pecka Matěj LOK-o Liberec C 8297 55 Kč
2.70 km, 150 m, 8 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 60 Kč
VLI8601 Gruncl Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2080994 60 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 60 Kč
5TX7300 Vambera Filip VAM OB zapůjčit 90 Kč
5TX0100 Vambera Matyáš VAM OB zapůjčit 90 Kč
5TX7350 Ferbasová Zdeňka VAM OB zapůjčit 90 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 60 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk C 5991 60 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 60 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 60 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
NNN1002 Waldhauser Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2084434 60 Kč
CHA7451 Holanová Hana OK Chrastava 2084432 60 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2084442 60 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2084448 60 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 2084431 60 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084441 60 Kč
CHA7605 Gomolák Jan OK Chrastava 2059763 60 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2084435 60 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava 2084449 60 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 60 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8428 60 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 60 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 60 Kč
4UX0100 Horák Matyáš Green Farm zapůjčit 90 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 60 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor 8410 60 Kč
88P6050 Świątkowska Bogumiła (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 4402301 60 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 60 Kč
TJNxxx1 Dočekalová Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 60 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 60 Kč
TJNxxx7 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408043 60 Kč
TJNxxx8 Novotná Michaela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232502 60 Kč
TJNxxx9 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070806 60 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 60 Kč
TUVXXX1 Bukvic Martin SOK TJ Turnov zapůjčit 90 Kč
LTP7051 Urxová Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 232918 60 Kč
LTP9905 Urx Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice 232914 60 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 60 Kč
6.10 km, 320 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 60 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 60 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 60 Kč
92X6900 Blín Oldřich OB Jizerky 2051500 60 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 60 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 60 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 60 Kč
NNN1001 Waldhauser Martin Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 60 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 60 Kč
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 8198 60 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 60 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 60 Kč
NNN9988 Kolská Monika Neregistrovaní 2081360 60 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 60 Kč
TUR6900 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov 53759 60 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 60 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 60 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 60 Kč
18D7500 Müller Marko (GER) Post SV Dresden 09819 60 Kč
TUR6552 Švábková Šárka OOB TJ Turnov C 7724 60 Kč
TUR6501 Švábek Karel OOB TJ Turnov C 7735 60 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 60 Kč
TJNxxx3 Kostelník Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 7726 60 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 60 Kč
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 60 Kč
celkem přihlášených: 752, vklad: 61900 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.