Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.09.2016
Místo konání:
Protivanov
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
2.20 km, 15 m, 6 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 50 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 50 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 50 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 50 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín C 53896 50 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 50 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 50 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 75 Kč
2.40 km, 20 m, 9 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 53354 50 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín C 8585 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 50 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín C 8612 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 50 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava C 8796 50 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 50 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 50 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 50 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno C 2094524 50 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051474 50 Kč
KSU0555 Nováková Alžběta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice C 2049511 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 50 Kč
LCE0451 Zichová Amálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2075639 50 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 50 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín C 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 75 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 75 Kč
3.00 km, 35 m, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0354 Hartmannová Anna TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice B 331701 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 50 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín B 2091546 50 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 50 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 50 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 50 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 50 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 50 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 50 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 7201771 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 50 Kč
TBM0359 Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 446369 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 50 Kč
LCE0253 Dufková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 51298 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 50 Kč
LCE0354 Mališková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice C 416068 50 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 50 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416072 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 75 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 75 Kč
UBM0353 Kršková Zuzana MENISKOS Brno C 2049609 75 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 50 Kč
3.60 km, 40 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
UOL0156 Hálková Eliška SOB Olomouc B 428247 80 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín C 436954 80 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 80 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 80 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 80 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 80 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 80 Kč
UBM0151 Humlíčková Martina MENISKOS Brno C 2049601 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc B 2035727 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 80 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 80 Kč
LCE0054 Šabršulová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice B 2085608 80 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 80 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 80 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 80 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 120 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 120 Kč
4.30 km, 45 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 80 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053582 80 Kč
5.10 km, 60 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 80 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 80 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 80 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 80 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 80 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
TZL8591 Dovrtělová Gabriela SKOB Zlín 8591 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 80 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 80 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 80 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 80 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 7204981 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 80 Kč
PTE9292 Kejíková Ivona TJ Sokol Ptení C 301577 80 Kč
TBM9151 Šulerová Pavlína KOS TJ Tesla Brno C 232355 120 Kč
PTE9599 Veselá Zuzana TJ Sokol Ptení 301572 80 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál zapůjčit 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 120 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 120 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 120 Kč
2GS1002 Kotrlová Janka (SVK) Outfiter Bratislava 120 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 120 Kč
4.40 km, 60 m, 15 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2049535 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 80 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 80 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 80 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 53227 80 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 515449 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM7653 Chmelíková Gabriela SK Žabovřesky Brno C 2094547 80 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 80 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 80 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 899170 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 Kč
NNN1001 Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 80 Kč
PTE7399 Hejlová Soňa TJ Sokol Ptení 301578 80 Kč
TBM7658 Klíčová Kateřina KOS TJ Tesla Brno 2083409 120 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 120 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 120 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
UBM7251 Kršková Dita MENISKOS Brno C 2049605 120 Kč
4.00 km, 40 m, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
KVS6851 Žemlíková Pavlína SKOB Kobra Vsetín 416089 80 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 80 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 80 Kč
LCE6651 Kukolová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C 416075 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 80 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 80 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 80 Kč
LCE7053 Pišová Hana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416058 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 80 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 120 Kč
3.40 km, 40 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
KVS5551 Hrbasová Jana SKOB Kobra Vsetín C 53680 80 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
LBM5457 Kadlecová Miloslava TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52067 80 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 80 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
SKM5557 Strnadlová Zdeňka KOB Směr Kroměříž C 52206 80 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 80 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 80 Kč
2.20 km, 10 m, 6 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52079 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 50 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C zapůjčit 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
KVS0751 Pospíšilová Eliška SKOB Kobra Vsetín C 53683 50 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 50 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno C 53244 50 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 50 Kč
TZL0702 Novotný Miloš SKOB Zlín C 8593 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2073429 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín 51518 50 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 50 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 50 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 50 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 50 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 50 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102681 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102684 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 50 Kč
KVS9752 Pospíšilová Magdaléna SKOB Kobra Vsetín C 53686 50 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 75 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 75 Kč
PLU0850 Kišková Adéla TJ SOKOL Plumlov 75 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 01472 75 Kč
2.20 km, 15 m, 6 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 50 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 50 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 50 Kč
TZL0603 Pastuszek Tomáš SKOB Zlín C 53135 50 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 8618 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 50 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 218973 50 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 50 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 50 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 50 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 50 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 50 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 50 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 50 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 50 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 50 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
LCE0702 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
8BX1002 Skácel Viktor Skácel zapůjčit 50 Kč
2.50 km, 10 m, 8 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 50 Kč
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 50 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 50 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 50 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 08605 50 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 50 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko C 1414504 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 50 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín C 8601 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín C 8602 50 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín C 08610 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
STE0501 Mihok Mario SK SKI-OB Šternberk C 2073434 50 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 50 Kč
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 50 Kč
UBM0504 Hrouda Šimon MENISKOS Brno C 53796 50 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 8595 50 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 2051518 50 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 50 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 50 Kč
ZBM0411 Chmelík Albert SK Žabovřesky Brno C 2085641 50 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 50 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073738 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0404 Pavelka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446448 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0400 Hudos Tomáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 50 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 50 Kč
PTE0501 Fajstl Vojtěch TJ Sokol Ptení C 2102715 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
LCE0401 Bednařík Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 50 Kč
LCE0503 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080838 50 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 75 Kč
3.60 km, 40 m, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049603 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava B 2081359 50 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 50 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 50 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 50 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 50 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 50 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 50 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 50 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 50 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 50 Kč
ZBM0208 Tachovský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1403423 50 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 50 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 50 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 50 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 50 Kč
LCE0307 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 75 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 75 Kč
8EX1001 Kettner Matyáš Kettner 75 Kč
4.30 km, 45 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 80 Kč
KVS0001 Pospíšil Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 7866 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 80 Kč
UBM0106 Hrouda Jakub MENISKOS Brno C 247324 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082929 80 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7070007 80 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 120 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 120 Kč
4.90 km, 65 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 80 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 80 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 80 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 80 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno B 410331 80 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 80 Kč
ZBM9906 Gregor Michal SK Žabovřesky Brno B 2087644 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 80 Kč
ABM9907 Ingršt Matěj KOB ALFA Brno B 2073670 80 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 80 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 80 Kč
KON9818 Šmíd Radovan KOB Konice C 2020738 80 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 120 Kč
6.70 km, 90 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(80)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 80 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 80 Kč
TTR8802 Píro Matěj OOB Třebíč C 118 80 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 80 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 80 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 80 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko, z. s. C 2045244 80 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 80 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 80 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
NNN9999 Bažant Zdenek Neregistrovaní 80 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 80 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 80 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 80 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 80 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 80 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 80 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 995797 80 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 80 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 80 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 80 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 1144114 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 80 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 80 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 500260 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 80 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 80 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 80 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 80 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
4HC7901 Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 80 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 80 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 120 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 120 Kč
JPV9800 Hubáček Filip Oddíl OS SK Prostějov A 52409 120 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 120 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 120 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 120 Kč
4.90 km, 65 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 80 Kč
RBK8101 Watson Kevin SK Radioklub Blansko C 1412021 80 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 80 Kč
ZBM7507 Chmelík Petr SK Žabovřesky Brno C 2085647 80 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 80 Kč
8XC8400 Drašar Martin NER- Neregistrovani 2102691 80 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 80 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering C 9988866 80 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 80 Kč
66C8500 Ježek Martin Amatéři zapůjčit 120 Kč
2GS1001 Vričan Peter (SVK) Outfiter Bratislava 120 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 2092398 120 Kč
5.80 km, 80 m, 20 kontrol
(74)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 80 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 80 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
OTK7500 Pohořalý Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426382 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300182 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
TBM7506 Kubáň Pavel KOS TJ Tesla Brno C 232708 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
6YC7401 Doležal Zdeněk Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C zapůjčit 80 Kč
ZLH7200 Siatka Radim OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
ZLH7201 Král Milan OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 80 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 80 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 232959 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 80 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
UOL7908 Svoboda Zdeněk SOB Olomouc zapůjčit 80 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
ABM7100 Polouček Pavel KOB ALFA Brno C 438042 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
VBM6900 Hrouda Petr VSK Mendelu Brno C 53735 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 80 Kč
UBM8003 Kvítek Franjo MENISKOS Brno C 515446 80 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 120 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 80 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 120 Kč
4.70 km, 35 m, 17 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049606 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 416048 80 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 80 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 80 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 80 Kč
TBM6801 Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno C 301281 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 80 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 80 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 80 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 80 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 80 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 80 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 80 Kč
8BX1003 Skácel Pavel Skácel zapůjčit 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 120 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 120 Kč
8EX1002 Kettner Vladek Kettner 120 Kč
4.30 km, 40 m, 14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 80 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 80 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 80 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 80 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 53341 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
TBM6005 Šuler Josef KOS TJ Tesla Brno C 301235 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 80 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 80 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 80 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 80 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
3.40 km, 40 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 80 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 80 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 80 Kč
2.10 km, 15 m, 6 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 50 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 50 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 50 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
96C0850 Velešíková Markéta Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C zapůjčit 50 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
KON0717 Křupka Ondřej KOB Konice C 50 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
STE1050 Fendrychová Laura SK SKI-OB Šternberk C 2073436 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 410174 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
UOL1208 Svoboda Ondřej SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
1DC0950 Musilová Anna Targa Orienteering 2070829 50 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 50 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 50 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 0 50 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 52007 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi zapůjčit 50 Kč
PTE0502 Jurníček Vojtěch TJ Sokol Ptení C 2102713 50 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno 50 Kč
UBM0854 Kvítková Kristýna MENISKOS Brno C 361911 50 Kč
UBM1052 Kvítková Karolína MENISKOS Brno C 361909 50 Kč
LCE0853 Juríková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 253363 50 Kč
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 50 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno 2083371 50 Kč
SBK0955 Kolaříková Sofie KOB START Blansko, z. s. 49683 50 Kč
SBK1111 Kolařík Sebastián KOB START Blansko, z. s. 49685 50 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál zapůjčit 50 Kč
8BX1001 Skácelová Beáta Skácel zapůjčit 50 Kč
TZL1010 Němec Michal SKOB Zlín 50 Kč
RBK1001 Hanousková Veronika SK Radioklub Blansko 50 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno 230663 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
JPV8687 Otrusinová Ivana Oddíl OS SK Prostějov 410337 50 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 52374 50 Kč
3.50 km, 30 m, 11 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 50 Kč
LBM9252 Vlková Karolína TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409874 50 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 50 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 50 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
UBM7252 Rudová Hana MENISKOS Brno C 515445 50 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 50 Kč
UOL7756 Šaňáková Šárka SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 50 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 50 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
6YC7400 Račanský Martin Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 50 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 50 Kč
KVS7150 Pospíšilová Lenka SKOB Kobra Vsetín C 416093 50 Kč
SKMxxxx Blank Radka KOB Směr Kroměříž 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 52513 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2073434 50 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 50 Kč
KVS7050 Černíková Dana SKOB Kobra Vsetín C 2021859 50 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 50 Kč
OTK0201 Kunz Marek OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433084 50 Kč
OTK71xx Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice 331069 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 50 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 50 Kč
UBM6701 Staněk Mojmír MENISKOS Brno C 2084941 50 Kč
UBM6751 Staňková Martina MENISKOS Brno C 2049600 50 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 50 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 50 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 50 Kč
8XC8650 Drašarová Eva NER- Neregistrovani 2102719 50 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM zapůjčit 50 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 50 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 50 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 50 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 50 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 50 Kč
ABM7251 Poloučková Vilma KOB ALFA Brno C 219255 50 Kč
ABM7666 Kurečková Dana KOB ALFA Brno 232864 50 Kč
PTE0152 Fajstlová Adéla TJ Sokol Ptení C 2102717 50 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102680 50 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASUXXZZ Musilová Jana Magnus Orienteering 0 50 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno 50 Kč
PTE0650 Lakomá Radka TJ Sokol Ptení C 8848 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 439239 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 439212 50 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 50 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C 50 Kč
6BX7600 Verner Leoš NOCH Brno zapůjčit 50 Kč
JPV1001 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov 2102771 50 Kč
JPV1002 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 50 Kč
PTE7049 Veselý Oskar TJ Sokol Ptení 52742 50 Kč
KVS0000 Černíková Tereza SKOB Kobra Vsetín 53698 50 Kč
4HC7904 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM 50 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C 52844 50 Kč
ASU0043 Opravil Daniel Magnus Orienteering C 50 Kč
JPV8100 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov 50 Kč
4.00 km, 35 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR9393 Jánská Radka OOB Třebíč zapůjčit 50 Kč
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 50 Kč
96C7701 Velešíková Monika Přátelé OB zapůjčit 50 Kč
PTE8448 Uhrovič Blahoslav TJ Sokol Ptení C 8881 50 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 50 Kč
KVS7200 Pospíšil Radim SKOB Kobra Vsetín C 53687 50 Kč
6KC8550 Muchová Barbora Neregistrovaný 2080849 50 Kč
SVS7400 Stříteský Tomáš Orientklub Vsetín C 53383 50 Kč
NNN1002 Urbánek Petr Neregistrovaní 2103688 50 Kč
NNN1003 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 50 Kč
4HC7902 Kuchařová Anna PSÍ TÝM 2080940 50 Kč
RBK1002 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko 50 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 01473 50 Kč
VPM2001 Hamalainen Eva KOS Slavia Plzeň 434806 50 Kč
celkem přihlášených: 879, vklad: 59980 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.