Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
TBM0652 | Bružeňáková MiaBružeňáková Mia | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067201 | 50 Kč |
LBM0651 | Tomanová EliškaTomanová Eliška | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52032 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | C | 2088144 | 50 Kč |
AOP0651 | Holasová BarboraHolasová Barbora | Orientační Běh Opava | C | 51195 | 50 Kč |
TBM0756 | Kubáňová TerezaKubáňová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | C | 230671 | 50 Kč |
TBM0655 | Ehlová MartinaEhlová Martina | KOS TJ Tesla Brno | C | 446326 | 50 Kč |
TBM0706 | Račanský JiříRačanský Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 2061842 | 50 Kč |
TZL0651 | Kusáková ValentýnaKusáková Valentýna | SKOB Zlín | C | 53896 | 50 Kč |
TBM0653 | Fuchsová EmaFuchsová Ema | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067204 | 50 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | C | 2069085 | 50 Kč |
STE0650 | Zatloukalová JulieZatloukalová Julie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080967 | 50 Kč |
AOP0751 | Kovalčíková AlenaKovalčíková Alena | Orientační Běh Opava | C | 49438 | 50 Kč |
AOP0652 | Gallo NatálieGallo Natálie | Orientační Běh Opava | C | 7003005 | 50 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | C | 2069072 | 50 Kč |
KON0799 | Jílková PavlaJílková Pavla | KOB Konice | C | 2069073 | 50 Kč |
ZBM0850 | Kočová KláraKočová Klára | SK Brno Žabovřesky | C | 2061840 | 50 Kč |
KSU0660 | Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085598 | 50 Kč |
ABM0655 | Palátová RenátaPalátová Renáta | KOB ALFA Brno | C | 2054645 | 50 Kč |
ABM0657 | Kurečková KláraKurečková Klára | KOB ALFA Brno | C | 337648 | 50 Kč |
TBM0758 | Dobrovolná AnnaDobrovolná Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 2081351 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | B | 981840 | 50 Kč |
UOL0450 | Smékalová ViktorieSmékalová Viktorie | SOB Olomouc | B | 2020728 | 50 Kč |
UOL0451 | Smékalová KarolínaSmékalová Karolína | SOB Olomouc | B | 2020729 | 50 Kč |
AOP0452 | Klechová KarolínaKlechová Karolína | Orientační Běh Opava | C | 436929 | 50 Kč |
PLU0452 | Janečková AdélaJanečková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087689 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 2019215 | 50 Kč |
JPV0567 | Matečná SofieMatečná Sofie | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045208 | 50 Kč |
JPV0579 | Hrubá KláraHrubá Klára | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078581 | 50 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
UOL0452 | Binarová AdélaBinarová Adéla | SOB Olomouc | B | 1398997 | 50 Kč |
TBM0659 | Doušková HanaDoušková Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083392 | 50 Kč |
TZL0550 | Batani ValeriaBatani Valeria | SKOB Zlín | C | 53853 | 50 Kč |
TZL0551 | Batani ValentinaBatani Valentina | SKOB Zlín | B | 53354 | 50 Kč |
TZL0453 | Březinová ZuzanaBřezinová Zuzana | SKOB Zlín | C | 8585 | 50 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | B | 53811 | 50 Kč |
TBM0679 | Doušková KateřinaDoušková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067211 | 50 Kč |
STE0451 | Lubrichová VeronikaLubrichová Veronika | SK SKI-OB Šternberk | C | 2102549 | 50 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 2035719 | 50 Kč |
STE0551 | Pospíšilová StellaPospíšilová Stella | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080829 | 50 Kč |
STE0450 | Lukašáková SáraLukašáková Sára | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035723 | 50 Kč |
TZL0452 | Kolaříková EliškaKolaříková Eliška | SKOB Zlín | C | 8612 | 50 Kč |
TZL0451 | Mrkvičková EmaMrkvičková Ema | SKOB Zlín | B | 50 Kč | |
TBM0460 | Miková LenkaMiková Lenka | KOS TJ Tesla Brno | B | 410323 | 50 Kč |
AOP0453 | Kovalčíková AnnaKovalčíková Anna | Orientační Běh Opava | C | 8796 | 50 Kč |
TBM0554 | Dušková TerezaDušková Tereza | KOS TJ Tesla Brno | B | 232389 | 50 Kč |
UBM0451 | Čelechovská RadkaČelechovská Radka | MENISKOS Brno | C | 2049602 | 50 Kč |
ZBM0455 | Rotková MarkétaRotková Markéta | SK Brno Žabovřesky | B | 2103673 | 50 Kč |
ZBM0456 | Pánková KláraPánková Klára | SK Brno Žabovřesky | C | 2094524 | 50 Kč |
ZBM0553 | Ondrová AnnaOndrová Anna | SK Brno Žabovřesky | C | 2051474 | 50 Kč |
KSU0555 | Nováková AlžbětaNováková Alžběta | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 50 Kč |
KSU0494 | Šánová JulieŠánová Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 443076 | 50 Kč |
KSU0484 | Skoumalová PetraSkoumalová Petra | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446428 | 50 Kč |
KSU0464 | Knyplová TerezaKnyplová Tereza | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446430 | 50 Kč |
KSU0454 | Heclová MarieHeclová Marie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446447 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | B | 7206550 | 50 Kč |
ASU0499 | Vorlová EvaVorlová Eva | Magnus Orienteering | C | 406938 | 50 Kč |
LCE0551 | Pišová AdélaPišová Adéla | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2049511 | 50 Kč |
LCE0552 | Mališková KristýnaMališková Kristýna | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7207037 | 50 Kč |
LCE0451 | Zichová AmálieZichová Amálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2075639 | 50 Kč |
TBM0560 | Baláčová NatálieBaláčová Natálie | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083375 | 50 Kč |
TZL0454 | Dynková AlžbětaDynková Alžběta | SKOB Zlín | C | 50 Kč | |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | C | 361953 | 75 Kč |
VBM0451 | Chroustová MichaelaChroustová Michaela | VSK Mendelu Brno | 331011 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
AOP0251 | Krčková HelenaKrčková Helena | Orientační Běh Opava | C | 2053557 | 50 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061817 | 50 Kč |
PLU0354 | Hartmannová AnnaHartmannová Anna | TJ SOKOL Plumlov | C | 2051531 | 50 Kč |
OTK0350 | Riesslerová EliškaRiesslerová Eliška | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 331701 | 50 Kč |
TZL0257 | Šuráňová PavlínaŠuráňová Pavlína | SKOB Zlín | B | 08924 | 50 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | A | 253379 | 50 Kč |
UOL0252 | Raclavská LenkaRaclavská Lenka | SOB Olomouc | C | 2092435 | 50 Kč |
UOL0251 | Raclavská ZuzanaRaclavská Zuzana | SOB Olomouc | C | 2092434 | 50 Kč |
UOL0253 | Raclavská VlaďkaRaclavská Vlaďka | SOB Olomouc | C | 2092433 | 50 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 7205017 | 50 Kč |
STE0253 | Pospíšilová HelenaPospíšilová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080839 | 50 Kč |
STE0250 | Smolková SabinaSmolková Sabina | SK SKI-OB Šternberk | B | 7206537 | 50 Kč |
TZL0255 | Kočová HalinaKočová Halina | SKOB Zlín | B | 2091546 | 50 Kč |
ADA0351 | Richterová JulieRichterová Julie | OOB Spartak Adamov | C | 49285 | 50 Kč |
ZBM0256 | Lukšíková EliškaLukšíková Eliška | SK Brno Žabovřesky | B | 2090858 | 50 Kč |
ZBM0351 | Hovořáková KarolínaHovořáková Karolína | SK Brno Žabovřesky | B | 416017 | 50 Kč |
ZBM0352 | Barnatová KláraBarnatová Klára | SK Brno Žabovřesky | B | 2094532 | 50 Kč |
ABM0350 | Poloučková HanaPoloučková Hana | KOB ALFA Brno | B | 438041 | 50 Kč |
ABM0362 | Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta | KOB ALFA Brno | B | 361987 | 50 Kč |
ASU0299 | Greschnerová TerezaGreschnerová Tereza | Magnus Orienteering | C | 7203336 | 50 Kč |
ASU0398 | Šneiderová DanielaŠneiderová Daniela | Magnus Orienteering | C | 7201771 | 50 Kč |
KON0272 | Kličková AnnaKličková Anna | KOB Konice | C | 52722 | 50 Kč |
TBM0359 | Sedlářová JolanaSedlářová Jolana | KOS TJ Tesla Brno | B | 446369 | 50 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 50 Kč |
LCE0252 | Bednaříková SáraBednaříková Sára | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 52682 | 50 Kč |
LCE0253 | Dufková RenataDufková Renata | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51298 | 50 Kč |
LCE0351 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 889310 | 50 Kč |
LCE0354 | Mališková EliškaMališková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416068 | 50 Kč |
LCE0352 | Mudráková EliškaMudráková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 53866 | 50 Kč |
LCE0254 | Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416072 | 50 Kč |
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | C | 361981 | 75 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | B | 2091554 | 75 Kč |
UBM0353 | Kršková ZuzanaKršková Zuzana | MENISKOS Brno | C | 2049609 | 75 Kč |
LCE0251 | Pišová BarboraPišová Barbora | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 1400427 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0151 | Vránová EliškaVránová Eliška | SOB Olomouc | C | 682663 | 80 Kč |
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331514 | 80 Kč |
UOL0156 | Hálková EliškaHálková Eliška | SOB Olomouc | B | 428247 | 80 Kč |
TZL0152 | Čeleďová JustýnaČeleďová Justýna | SKOB Zlín | C | 436954 | 80 Kč |
TZL0051 | Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta | SKOB Zlín | A | 7200901 | 80 Kč |
TZL0058 | Kundratová LucieKundratová Lucie | SKOB Zlín | B | 7203458 | 80 Kč |
VIC0162 | Golová TerezaGolová Tereza | OB Vizovice | A | 7201818 | 80 Kč |
VIC0151 | Sadílková IvaSadílková Iva | OB Vizovice | C | 53122 | 80 Kč |
SSU0158 | Zatloukalová HanaZatloukalová Hana | SK Severka Šumperk | C | 224900 | 80 Kč |
UBM0151 | Humlíčková MartinaHumlíčková Martina | MENISKOS Brno | C | 2049601 | 80 Kč |
UOL0050 | Konečná AdélaKonečná Adéla | SOB Olomouc | B | 2035727 | 80 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 80 Kč |
KSU0197 | Hajduková JanaHajduková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067338 | 80 Kč |
OTK0050 | Müllerová ErikaMüllerová Erika | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433088 | 80 Kč |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2091521 | 80 Kč |
LCE0054 | Šabršulová NatálieŠabršulová Natálie | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2085608 | 80 Kč |
LCE0051 | Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 7207020 | 80 Kč |
TBM0151 | Korpasová LucieKorpasová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | A | 9101707 | 80 Kč |
JPV0066 | Lugrová NatalieLugrová Natalie | Oddíl OS SK Prostějov | B | 231316 | 80 Kč |
LCE0152 | Plášková AnnaPlášková Anna | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2056310 | 120 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | C | 515427 | 80 Kč |
KON9898 | Vlachová KateřinaVlachová Kateřina | KOB Konice | A | 2020742 | 80 Kč |
UOL9950 | Janošíkova TerezaJanošíkova Tereza | SOB Olomouc | A | 2059758 | 80 Kč |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | B | 331363 | 80 Kč |
AOP9951 | Čechová KláraČechová Klára | Orientační Běh Opava | A | 2045206 | 80 Kč |
SSU9950 | Zatloukalová RomanaZatloukalová Romana | SK Severka Šumperk | B | 2025342 | 80 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053582 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM7374 | Ptáčková VeronikaPtáčková Veronika | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083378 | 80 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 8843 | 80 Kč |
RBK9252 | Pekárková MonikaPekárková Monika | SK Radioklub Blansko | C | 7260027 | 80 Kč |
PTE9474 | Vítková LucieVítková Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8849 | 80 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 80 Kč |
UOL7651 | Janošíková LenkaJanošíková Lenka | SOB Olomouc | C | 301554 | 80 Kč |
KON9572 | Vlachová EliškaVlachová Eliška | KOB Konice | C | 8898 | 80 Kč |
UOL6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SOB Olomouc | C | 2032169 | 80 Kč |
TZL7351 | Batani HanaBatani Hana | SKOB Zlín | C | 53317 | 80 Kč |
OSN9696 | Vališová MartinaVališová Martina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | R | 981804 | 80 Kč |
TBM7654 | Štěpánková KateřinaŠtěpánková Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 2049566 | 80 Kč |
TZL7653 | Pekárková EvaPekárková Eva | SKOB Zlín | C | 52223 | 80 Kč |
TBM7952 | Kozáková ZdenkaKozáková Zdenka | KOS TJ Tesla Brno | E | 515006 | 80 Kč |
TZL7652 | Nešporová BarboraNešporová Barbora | SKOB Zlín | C | 218979 | 80 Kč |
ZPV6777 | Holinková HanaHolinková Hana | KOB ZPV Prostějov | C | 52587 | 80 Kč |
TZL8181 | Slováčková VěraSlováčková Věra | SKOB Zlín | C | 53339 | 80 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 80 Kč |
TZL8591 | Dovrtělová GabrielaDovrtělová Gabriela | SKOB Zlín | 8591 | 80 Kč | |
AOP7951 | Gallo MartinaGallo Martina | Orientační Běh Opava | C | 7204970 | 80 Kč |
ADA7451 | Richterová NatašaRichterová Nataša | OOB Spartak Adamov | C | 52715 | 80 Kč |
ADA8880 | Matulová LucieMatulová Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 2042533 | 80 Kč |
ZBM9354 | Hrušková BarboraHrušková Barbora | SK Brno Žabovřesky | E | 1668661 | 80 Kč |
ZBM9451 | Chromá KateřinaChromá Kateřina | SK Brno Žabovřesky | R | 9201069 | 80 Kč |
ZBM9452 | Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna | SK Brno Žabovřesky | R | 2020737 | 80 Kč |
ZBM9456 | Tesařová MarkétaTesařová Markéta | SK Brno Žabovřesky | E | 9201068 | 80 Kč |
SVS8751 | Maliňáková PetraMaliňáková Petra | Orientklub Vsetín | C | 53387 | 80 Kč |
KSU9559 | Habigerová RadkaHabigerová Radka | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058483 | 80 Kč |
TZL7155 | Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar | SKOB Zlín | C | 1400448 | 80 Kč |
VBM9353 | Chmelíková ZuzanaChmelíková Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 361990 | 80 Kč |
VBM6555 | Jemelíková LadaJemelíková Lada | VSK Mendelu Brno | C | 53223 | 80 Kč |
VBM8558 | Vernerová RadkaVernerová Radka | VSK Mendelu Brno | C | 53211 | 80 Kč |
TZL9753 | Kavánková IvaKavánková Iva | SKOB Zlín | A | 7204981 | 80 Kč |
ASU9797 | Horvátová HanaHorvátová Hana | Magnus Orienteering | A | 980354 | 80 Kč |
ASU9271 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 80 Kč |
ASU8756 | Staňková LucieStaňková Lucie | Magnus Orienteering | C | 7203330 | 80 Kč |
KON8277 | Ebnerová EvaEbnerová Eva | KOB Konice | C | 515485 | 80 Kč |
LBM9898 | Korpasová TerezaKorpasová Tereza | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | A | 9101703 | 80 Kč |
LBM8651 | Štěpánková PetraŠtěpánková Petra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52020 | 80 Kč |
PTE9292 | Kejíková IvonaKejíková Ivona | TJ Sokol Ptení | C | 301577 | 80 Kč |
TBM9151 | Šulerová PavlínaŠulerová Pavlína | KOS TJ Tesla Brno | C | 232355 | 120 Kč |
PTE9599 | Veselá ZuzanaVeselá Zuzana | TJ Sokol Ptení | 301572 | 80 Kč | |
SBR8750 | Czaschová EmílieCzaschová Emílie | SKOB Bruntál | zapůjčit | 80 Kč | |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 120 Kč |
ASU8282 | Mesiarkinová KamilaMesiarkinová Kamila | Magnus Orienteering | C | 7200319 | 120 Kč |
TZL9453 | Jeřábková JitkaJeřábková Jitka | SKOB Zlín | C | 7170894 | 120 Kč |
2GS1002 | Kotrlová JankaKotrlová Janka | (SVK) Outfiter Bratislava | 120 Kč | ||
ZBM9951 | Firešová MarkétaFirešová Markéta | SK Brno Žabovřesky | A | 897355 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 80 Kč |
UOL7850 | Smékalová JanaSmékalová Jana | SOB Olomouc | C | 2045207 | 80 Kč |
UOL7750 | Kopecká JitkaKopecká Jitka | SOB Olomouc | C | 2049535 | 80 Kč |
UOL7652 | Vránová HelenaVránová Helena | SOB Olomouc | C | 9201328 | 80 Kč |
LBM7751 | Tomanová VeronikaTomanová Veronika | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 219277 | 80 Kč |
ZPV6970 | Karásková MarcelaKarásková Marcela | KOB ZPV Prostějov | C | 2092440 | 80 Kč |
TBM7371 | Schwabová KateřinaSchwabová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204507 | 80 Kč |
AOP7853 | Holasová ŠarkaHolasová Šarka | Orientační Běh Opava | C | 51190 | 80 Kč |
RBK6451 | Tesařová JitkaTesařová Jitka | SK Radioklub Blansko | C | 416103 | 80 Kč |
JPV7676 | Plachá AndreaPlachá Andrea | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2102819 | 80 Kč |
UOL7751 | Binarová JitkaBinarová Jitka | SOB Olomouc | C | 2049585 | 80 Kč |
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 980374 | 80 Kč |
TBM7355 | Ševčíková PavlaŠevčíková Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 53255 | 80 Kč |
TBM7275 | Kubáňová JanaKubáňová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204525 | 80 Kč |
TBM7659 | Čechová MarcelaČechová Marcela | KOS TJ Tesla Brno | C | 2061854 | 80 Kč |
TBM7377 | Ehlová PavlaEhlová Pavla | KOS TJ Tesla Brno | C | 52037 | 80 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 80 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 80 Kč |
TBM5855 | Kuchařová AdaKuchařová Ada | KOS TJ Tesla Brno | C | 7202887 | 80 Kč |
TZL7350 | Kundratová JanaKundratová Jana | SKOB Zlín | C | 53360 | 80 Kč |
ZLH7451 | Siatková SilvieSiatková Silvie | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 80 Kč |
PBM7375 | Tršová DanielaTršová Daniela | TJ Spartak 1. brněnská | C | 53539 | 80 Kč |
TBM7260 | Fuchsová MarcelaFuchsová Marcela | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067207 | 80 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 80 Kč |
TBM7372 | Ryglová KateřinaRyglová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | C | 53227 | 80 Kč |
TBM7761 | Doušková KláraDoušková Klára | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067214 | 80 Kč |
STE7251 | Janků RenataJanků Renata | SK SKI-OB Šternberk | C | 52502 | 80 Kč |
STE7352 | Zbraňková MagdaZbraňková Magda | SK SKI-OB Šternberk | C | 2096137 | 80 Kč |
SBR8050 | Good LudmilaGood Ludmila | SKOB Bruntál | C | 2092369 | 80 Kč |
SBR7750 | Vlachová DitaVlachová Dita | SKOB Bruntál | 410731 | 80 Kč | |
TBM7071 | Miková IvaMiková Iva | KOS TJ Tesla Brno | C | 53270 | 80 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 80 Kč |
AOP7852 | Kovalčíková EvaKovalčíková Eva | Orientační Běh Opava | C | 51197 | 80 Kč |
KON8080 | Jílková HanaJílková Hana | KOB Konice | C | 2069071 | 80 Kč |
UBM7451 | Čelechovská ZoraČelechovská Zora | MENISKOS Brno | C | 515449 | 80 Kč |
ZBM7353 | Firešová AndreaFirešová Andrea | SK Brno Žabovřesky | C | 1111097 | 80 Kč |
ZBM7550 | Finstrlová AlenaFinstrlová Alena | SK Brno Žabovřesky | C | 2087665 | 80 Kč |
ZBM7651 | Cicvárková LucieCicvárková Lucie | SK Brno Žabovřesky | C | 2067937 | 80 Kč |
ZBM7653 | Chmelíková GabrielaChmelíková Gabriela | SK Brno Žabovřesky | C | 2094547 | 80 Kč |
ZBM7655 | Tachovská KamilaTachovská Kamila | SK Brno Žabovřesky | C | 2094550 | 80 Kč |
ZBM7676 | Klangová BohumilaKlangová Bohumila | SK Brno Žabovřesky | C | 765108 | 80 Kč |
ZBM7861 | Kroutilová EvaKroutilová Eva | SK Brno Žabovřesky | C | 899170 | 80 Kč |
ZBM8160 | Kočová LenkaKočová Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 815422 | 80 Kč |
KSU7787 | Štáblová MichaelaŠtáblová Michaela | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49418 | 80 Kč |
KSU7676 | Ondráčková AdélaOndráčková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443099 | 80 Kč |
KSU7550 | Heclová JanaHeclová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443087 | 80 Kč |
ABM6854 | Mokrá ReginaMokrá Regina | KOB ALFA Brno | C | 232740 | 80 Kč |
ABM7052 | Odehnalová KamilaOdehnalová Kamila | KOB ALFA Brno | C | 332950 | 80 Kč |
ABM7469 | Mulíčková EvaMulíčková Eva | KOB ALFA Brno | C | 52041 | 80 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 7201756 | 80 Kč |
ASU7498 | Šneiderová LucieŠneiderová Lucie | Magnus Orienteering | C | 7201755 | 80 Kč |
ZBM6251 | Hrušková LenkaHrušková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 49398 | 80 Kč |
LCE6569 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889302 | 80 Kč |
NNN1001 | Urbánková LenkaUrbánková Lenka | Neregistrovaní | 2051480 | 80 Kč | |
PTE7399 | Hejlová SoňaHejlová Soňa | TJ Sokol Ptení | 301578 | 80 Kč | |
TBM7658 | Klíčová KateřinaKlíčová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | 2083409 | 120 Kč | |
TBM7467 | Grycová PetraGrycová Petra | KOS TJ Tesla Brno | C | 230679 | 120 Kč |
LCE6359 | Vavrysová IvaVavrysová Iva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889289 | 120 Kč |
STE7454 | Urbanová EditaUrbanová Edita | SK SKI-OB Šternberk | C | 52480 | 80 Kč |
UBM7251 | Kršková DitaKršková Dita | MENISKOS Brno | C | 2049605 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6653 | Šimková HanaŠimková Hana | SOB Olomouc | C | 52476 | 80 Kč |
AOP7052 | Sedlářová PavlaSedlářová Pavla | Orientační Běh Opava | C | 2096150 | 80 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 80 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 80 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 80 Kč |
TBM6653 | Lukášová LenkaLukášová Lenka | KOS TJ Tesla Brno | C | 53288 | 80 Kč |
JPV6773 | Fajkusová JitkaFajkusová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52586 | 80 Kč |
UOL6953 | Kotrlová GitaKotrlová Gita | SOB Olomouc | C | 352324 | 80 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 80 Kč |
47C6850 | Ženčáková MarieŽenčáková Marie | ASPV OA Šumperk | 2032185 | 80 Kč | |
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 80 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 80 Kč |
TBM7060 | Doušková VlastaDoušková Vlasta | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067215 | 80 Kč |
AOP7151 | Kostková JanaKostková Jana | Orientační Běh Opava | C | 2096115 | 80 Kč |
JPV6363 | Vavrečková IvanaVavrečková Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52864 | 80 Kč |
KVS6851 | Žemlíková PavlínaŽemlíková Pavlína | SKOB Kobra Vsetín | 416089 | 80 Kč | |
VIC7055 | Sadílková LenkaSadílková Lenka | OB Vizovice | C | 416050 | 80 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 80 Kč |
TZL6051 | Hájová JanaHájová Jana | SKOB Zlín | C | 8919 | 80 Kč |
TZL6751 | Lázničková MarcelaLázničková Marcela | SKOB Zlín | C | 331685 | 80 Kč |
UOL6452 | Štrajtová ZuzanaŠtrajtová Zuzana | SOB Olomouc | C | 52466 | 80 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52698 | 80 Kč |
LCE6651 | Kukolová AlenaKukolová Alena | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416075 | 80 Kč |
UOL6954 | Jeřábková JanaJeřábková Jana | SOB Olomouc | C | 361997 | 80 Kč |
SSU7050 | Zatloukalová EvaZatloukalová Eva | SK Severka Šumperk | 2027210 | 80 Kč | |
TZL6556 | Jelínková JanaJelínková Jana | SKOB Zlín | C | 920669 | 80 Kč |
ZBM5582 | Kabáthová JitkaKabáthová Jitka | SK Brno Žabovřesky | C | 232005 | 80 Kč |
KSU6950 | Pšenčíková EvaPšenčíková Eva | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443106 | 80 Kč |
ABM6666 | Tomanová ElenaTomanová Elena | KOB ALFA Brno | C | 2075673 | 80 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 80 Kč |
VBM6655 | Chroustová PetraChroustová Petra | VSK Mendelu Brno | C | 995888 | 80 Kč |
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 53306 | 80 Kč |
TZL6566 | Schäferová JanaSchäferová Jana | SKOB Zlín | C | 52342 | 80 Kč |
LCE7053 | Pišová HanaPišová Hana | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416058 | 80 Kč |
BBM7155 | Kunzová IvanaKunzová Ivana | BETA URSUS Rosice | C | 52346 | 80 Kč |
OOL6955 | Slavíčková KatkaSlavíčková Katka | SK Haná orienteering | C | 421852 | 80 Kč |
LCE6461 | Ferdusová EvaFerdusová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52694 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM5253 | Cigošová AnnaCigošová Anna | KOS TJ Tesla Brno | C | 410192 | 80 Kč |
ZLH5950 | Pavlíková HanaPavlíková Hana | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52658 | 80 Kč |
TBM4951 | Slámová HanaSlámová Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 53246 | 80 Kč |
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 80 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 80 Kč |
KVS5551 | Hrbasová JanaHrbasová Jana | SKOB Kobra Vsetín | C | 53680 | 80 Kč |
KVS5651 | Trávníčková JitkaTrávníčková Jitka | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021856 | 80 Kč |
HSU5350 | Štáblová JitkaŠtáblová Jitka | Horizont klub Šumperk | C | 52557 | 80 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52058 | 80 Kč |
LBM5457 | Kadlecová MiloslavaKadlecová Miloslava | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52067 | 80 Kč |
TBM5451 | Eremiášová JanaEremiášová Jana | KOS TJ Tesla Brno | C | 52361 | 80 Kč |
SBR6150 | Czaschová IrenaCzaschová Irena | SKOB Bruntál | C | 51915 | 80 Kč |
TZL5954 | Žaludková MiroslavaŽaludková Miroslava | SKOB Zlín | C | 53838 | 80 Kč |
UOL5651 | Künstlerová MiladaKünstlerová Milada | SOB Olomouc | C | 52445 | 80 Kč |
SKM5557 | Strnadlová ZdeňkaStrnadlová Zdeňka | KOB Směr Kroměříž | C | 52206 | 80 Kč |
ZBM5662 | Janotová DobraJanotová Dobra | SK Brno Žabovřesky | C | 886279 | 80 Kč |
UOL5953 | Hrubanová VěraHrubanová Věra | SOB Olomouc | C | 52439 | 80 Kč |
HSU5050 | Čadilová AlenaČadilová Alena | Horizont klub Šumperk | C | 52599 | 80 Kč |
JZL5450 | Chromčáková IvanaChromčáková Ivana | TJ Jižní svahy Zlín | C | 2070845 | 80 Kč |
UOL5858 | Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava | SOB Olomouc | C | 682075 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PTE0700 | Šnajdr JakubŠnajdr Jakub | TJ Sokol Ptení | C | 8835 | 50 Kč |
LBM0909 | Toman MatějToman Matěj | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52079 | 50 Kč |
PLU0888 | Otrubová KarolínaOtrubová Karolína | TJ SOKOL Plumlov | C | 52482 | 50 Kč |
PLU0950 | Chytráčková ZuzanaChytráčková Zuzana | TJ SOKOL Plumlov | C | 50 Kč | |
TBM0802 | Ševčík FilipŠevčík Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 446368 | 50 Kč |
TBM0888 | Čechová JohanaČechová Johana | KOS TJ Tesla Brno | C | 49555 | 50 Kč |
TZL0800 | Pernička MartinPernička Martin | SKOB Zlín | C | 7207055 | 50 Kč |
TZL0950 | Kundratová EvaKundratová Eva | SKOB Zlín | C | zapůjčit | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | zapůjčit | 50 Kč |
KVS0751 | Pospíšilová EliškaPospíšilová Eliška | SKOB Kobra Vsetín | C | 53683 | 50 Kč |
KON0606 | Křupka TadeášKřupka Tadeáš | KOB Konice | C | 50 Kč | |
TBM0857 | Ryglová AdélaRyglová Adéla | KOS TJ Tesla Brno | C | 53244 | 50 Kč |
TBM0904 | Doušek VilémDoušek Vilém | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067212 | 50 Kč |
TZL0702 | Novotný MilošNovotný Miloš | SKOB Zlín | C | 8593 | 50 Kč |
STE0750 | Fendrychová KláraFendrychová Klára | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073429 | 50 Kč |
STE0800 | Světnický AntonínSvětnický Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 426369 | 50 Kč |
SVS0701 | Koňařík VojtéchKoňařík Vojtéch | Orientklub Vsetín | 51518 | 50 Kč | |
1XC0800 | Skřivanková AnnaSkřivanková Anna | Skřivankovi | 2058523 | 50 Kč | |
ZBM0701 | Kroutil JoštKroutil Jošt | SK Brno Žabovřesky | C | 2087678 | 50 Kč |
ZBM0708 | Chmelík RobertChmelík Robert | SK Brno Žabovřesky | C | 434832 | 50 Kč |
ZBM0854 | Rotková VeronikaRotková Veronika | SK Brno Žabovřesky | C | 2103674 | 50 Kč |
ZBM0901 | Kroutil TadeášKroutil Tadeáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2087680 | 50 Kč |
ZBM0954 | Marková EvaMarková Eva | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
KSU0979 | Kočandrlová NatálieKočandrlová Natálie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446412 | 50 Kč |
KSU0959 | Tomanková AliceTomanková Alice | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52617 | 50 Kč |
KSU0950 | Paloncý AdélaPaloncý Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058485 | 50 Kč |
KSU0888 | Reichlová PavlaReichlová Pavla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 51309 | 50 Kč |
KSU0850 | Reichlová LucieReichlová Lucie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
PTE0852 | Klapková AlžbětaKlapková Alžběta | TJ Sokol Ptení | C | 2102681 | 50 Kč |
PTE0808 | Mikuš MatějMikuš Matěj | TJ Sokol Ptení | C | 2102684 | 50 Kč |
ASU0799 | Bartášková KarolínaBartášková Karolína | Magnus Orienteering | C | 416509 | 50 Kč |
PTE0750 | Příhodová VeronikaPříhodová Veronika | TJ Sokol Ptení | C | 2102683 | 50 Kč |
TBM0780 | Vernerová HanaVernerová Hana | KOS TJ Tesla Brno | C | 2087664 | 50 Kč |
KVS9752 | Pospíšilová MagdalénaPospíšilová Magdaléna | SKOB Kobra Vsetín | C | 53686 | 50 Kč |
ADA0852 | Strýčková BáraStrýčková Bára | OOB Spartak Adamov | C | 2073676 | 75 Kč |
TBM0804 | Hájek ŠtěpánHájek Štěpán | KOS TJ Tesla Brno | C | 2103778 | 75 Kč |
PLU0850 | Kišková AdélaKišková Adéla | TJ SOKOL Plumlov | 75 Kč | ||
VPM0802 | Vodrážka ŠtěpánVodrážka Štěpán | KOS Slavia Plzeň | C | 01472 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM0717 | Ptáček JonášPtáček Jonáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 232730 | 50 Kč |
TBM0710 | Schwab FilipSchwab Filip | KOS TJ Tesla Brno | C | 53234 | 50 Kč |
AOP0900 | Holas ŠtěpánHolas Štěpán | Orientační Běh Opava | C | 232139 | 50 Kč |
PLU0600 | Soldán RobinSoldán Robin | TJ SOKOL Plumlov | C | 682687 | 50 Kč |
TBM0604 | Eliáš VojtěchEliáš Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 446328 | 50 Kč |
AOP0600 | Borunský MatějBorunský Matěj | Orientační Běh Opava | C | 428264 | 50 Kč |
JPV0707 | Plachý OndřejPlachý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
TBM0611 | Čech RadanČech Radan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53275 | 50 Kč |
TBM0707 | Urválek JanUrválek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 410702 | 50 Kč |
TZL0603 | Pastuszek TomášPastuszek Tomáš | SKOB Zlín | C | 53135 | 50 Kč |
TBM0629 | Mudrák DanielMudrák Daniel | KOS TJ Tesla Brno | C | 232377 | 50 Kč |
TZL0601 | Strakoš OndřejStrakoš Ondřej | SKOB Zlín | C | 8618 | 50 Kč |
RBK0606 | Brosch OndřejBrosch Ondřej | SK Radioklub Blansko | C | 2061789 | 50 Kč |
TZL0602 | Pernička VáclavPernička Václav | SKOB Zlín | C | 7207028 | 50 Kč |
TBM0607 | Štěpánek JanŠtěpánek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2090860 | 50 Kč |
TZL0700 | Kundrata VítKundrata Vít | SKOB Zlín | C | 218973 | 50 Kč |
TBM0603 | Fuchs MarekFuchs Marek | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067206 | 50 Kč |
PGP0703 | Matyšek OndřejMatyšek Ondřej | SK Praga | C | 2087642 | 50 Kč |
AOP0901 | Kovalčík PetrKovalčík Petr | Orientační Běh Opava | C | 49430 | 50 Kč |
AOP0802 | Gallo OndřejGallo Ondřej | Orientační Běh Opava | C | 53278 | 50 Kč |
ADA0601 | Richter RudolfRichter Rudolf | OOB Spartak Adamov | C | 52668 | 50 Kč |
ZBM0601 | Cicvárek RadimCicvárek Radim | SK Brno Žabovřesky | C | 2051515 | 50 Kč |
ZBM0602 | Koča VojtěchKoča Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | C | 2051511 | 50 Kč |
ZBM0603 | Lasota JanLasota Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 2067241 | 50 Kč |
ZBM0604 | Urbánek TomášUrbánek Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2061850 | 50 Kč |
ZBM0605 | Kučera TomášKučera Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 1403415 | 50 Kč |
ZBM0706 | Marek FilipMarek Filip | SK Brno Žabovřesky | C | 2092361 | 50 Kč |
ZBM0801 | Cicvárek MartinCicvárek Martin | SK Brno Žabovřesky | C | 2067254 | 50 Kč |
ZBM0805 | Saitl DavidSaitl David | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
KSU0818 | Polášek FilipPolášek Filip | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073739 | 50 Kč |
KSU0808 | Paloncý JanPaloncý Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058484 | 50 Kč |
KSU0600 | Ondráček ViktorOndráček Viktor | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53670 | 50 Kč |
ASU0747 | Navrátil PavelNavrátil Pavel | Magnus Orienteering | C | 7206535 | 50 Kč |
ASU0749 | Šneider KvidoŠneider Kvido | Magnus Orienteering | C | 53003 | 50 Kč |
LCE0702 | Hájek RadimHájek Radim | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 253366 | 50 Kč |
LCE0701 | Skýba Jakub JanSkýba Jakub Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2075691 | 50 Kč |
8BX1002 | Skácel ViktorSkácel Viktor | Skácel | zapůjčit | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 50 Kč |
PGP0404 | Janas AdamJanas Adam | SK Praga | B | 443090 | 50 Kč |
AOP0500 | Krček JanKrček Jan | Orientační Běh Opava | C | 2070838 | 50 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075670 | 50 Kč |
PLU0500 | Černoch MartinČernoch Martin | TJ SOKOL Plumlov | B | 2061810 | 50 Kč |
PLU0501 | Otruba FrantišekOtruba František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2051506 | 50 Kč |
PLU0503 | Karásek AntonínKarásek Antonín | TJ SOKOL Plumlov | C | 428201 | 50 Kč |
RBK0501 | Pekárek MartinPekárek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 410350 | 50 Kč |
TBM0508 | Ševčík DanielŠevčík Daniel | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067205 | 50 Kč |
TBM0404 | Ehl OndřejEhl Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 410340 | 50 Kč |
TBM0410 | Račanský MatějRačanský Matěj | KOS TJ Tesla Brno | C | 2061786 | 50 Kč |
TZL0503 | Němec FilipNěmec Filip | SKOB Zlín | C | 08605 | 50 Kč |
RBK0405 | Ježek FilipJežek Filip | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 50 Kč |
RBK0402 | Fousek MatějFousek Matěj | SK Radioklub Blansko | C | 1413719 | 50 Kč |
RBK0403 | Fousek VojtěchFousek Vojtěch | SK Radioklub Blansko | C | 1414504 | 50 Kč |
TZL0404 | Novosad PavelNovosad Pavel | SKOB Zlín | B | 2070833 | 50 Kč |
TZL0502 | Pekárek TobiasPekárek Tobias | SKOB Zlín | B | 2070831 | 50 Kč |
TZL0402 | Vaněk OndřejVaněk Ondřej | SKOB Zlín | C | 8601 | 50 Kč |
TZL0505 | Vaněk BořekVaněk Bořek | SKOB Zlín | C | 8602 | 50 Kč |
TZL0504 | Martinek MatyášMartinek Matyáš | SKOB Zlín | C | 08610 | 50 Kč |
STE0404 | Janků MartinJanků Martin | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035728 | 50 Kč |
STE0501 | Mihok MarioMihok Mario | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073434 | 50 Kč |
TZL0403 | Hustý AdamHustý Adam | SKOB Zlín | B | 2096138 | 50 Kč |
TZL0400 | Šemnický JakubŠemnický Jakub | SKOB Zlín | B | 2091553 | 50 Kč |
UOL0403 | Špaček VojtěchŠpaček Vojtěch | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
UBM0504 | Hrouda ŠimonHrouda Šimon | MENISKOS Brno | C | 53796 | 50 Kč |
RBK0404 | Hanousek MatějHanousek Matěj | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 50 Kč |
TZL0401 | Eichler VítEichler Vít | SKOB Zlín | B | 8595 | 50 Kč |
ZBM0405 | Zelený VladanZelený Vladan | SK Brno Žabovřesky | C | 2051518 | 50 Kč |
ZBM0409 | Štěrbák JosefŠtěrbák Josef | SK Brno Žabovřesky | B | 2087662 | 50 Kč |
ZBM0410 | Marek VojtěchMarek Vojtěch | SK Brno Žabovřesky | B | 2061799 | 50 Kč |
ZBM0411 | Chmelík AlbertChmelík Albert | SK Brno Žabovřesky | C | 2085641 | 50 Kč |
ZBM0502 | Tachovský JáchymTachovský Jáchym | SK Brno Žabovřesky | C | 1403435 | 50 Kč |
ADA0500 | Odehnal TomášOdehnal Tomáš | OOB Spartak Adamov | B | 2053552 | 50 Kč |
KSU0616 | Šána RobertŠána Robert | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073738 | 50 Kč |
KSU0515 | Opravil VojtěchOpravil Vojtěch | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073734 | 50 Kč |
KSU0502 | Tomanek LukášTomanek Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 49316 | 50 Kč |
KSU0404 | Pavelka OndřejPavelka Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446448 | 50 Kč |
KSU0403 | Šperlich JanŠperlich Jan | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2082903 | 50 Kč |
KSU0402 | Polášek VítPolášek Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446419 | 50 Kč |
KSU0400 | Hudos TomášHudos Tomáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446440 | 50 Kč |
UBM0503 | Račanský JakubRačanský Jakub | MENISKOS Brno | C | 361966 | 50 Kč |
PTE0501 | Fajstl VojtěchFajstl Vojtěch | TJ Sokol Ptení | C | 2102715 | 50 Kč |
ASU0447 | Bartášek TomášBartášek Tomáš | Magnus Orienteering | C | 416716 | 50 Kč |
ASU0547 | Greschner AdamGreschner Adam | Magnus Orienteering | C | 9132 | 50 Kč |
ASU0448 | Štoudek MartinŠtoudek Martin | Magnus Orienteering | C | 53112 | 50 Kč |
LCE0401 | Bednařík SebastiánBednařík Sebastián | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 50 Kč | |
LCE0402 | Humeník DavidHumeník David | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2080833 | 50 Kč |
LCE0503 | Kovařík ŠimonKovařík Šimon | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416067 | 50 Kč |
LCE0502 | Sláma ŠimonSláma Šimon | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2080838 | 50 Kč |
ADA0503 | Strýček JanStrýček Jan | OOB Spartak Adamov | B | 2073679 | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP0200 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | B | 2060249 | 50 Kč |
TBM0307 | Bružeňák AndrejBružeňák Andrej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067202 | 50 Kč |
ZPV0300 | Hošťálek OndřejHošťálek Ondřej | KOB ZPV Prostějov | C | 206390 | 50 Kč |
ZPV0302 | Karásek MatyášKarásek Matyáš | KOB ZPV Prostějov | C | 426397 | 50 Kč |
UBM0203 | Ruda MiroslavRuda Miroslav | MENISKOS Brno | C | 2049603 | 50 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 50 Kč |
PLU0300 | Novák RostislavNovák Rostislav | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087634 | 50 Kč |
AOP0301 | Valík AdamValík Adam | Orientační Běh Opava | B | 2081359 | 50 Kč |
TBM0326 | Lička AdamLička Adam | KOS TJ Tesla Brno | B | 7202856 | 50 Kč |
TBM0401 | Doušek TomášDoušek Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | B | 7207618 | 50 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 2085648 | 50 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 50 Kč |
ZPV0201 | Jirka MatyášJirka Matyáš | KOB ZPV Prostějov | B | 206496 | 50 Kč |
UBM0303 | Rajnoha TomášRajnoha Tomáš | MENISKOS Brno | C | 2049608 | 50 Kč |
TZL0203 | Kundrata JanKundrata Jan | SKOB Zlín | B | 53353 | 50 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 2091549 | 50 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | B | 436930 | 50 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2073721 | 50 Kč |
STE0200 | Hájek TomášHájek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027240 | 50 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 2027218 | 50 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032142 | 50 Kč |
SVS0200 | Koňařík VítKoňařík Vít | Orientklub Vsetín | B | 53384 | 50 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | B | 2032192 | 50 Kč |
AOP0302 | Čech VítČech Vít | Orientační Běh Opava | B | 2102814 | 50 Kč |
UBM0202 | Čelechovský MatějČelechovský Matěj | MENISKOS Brno | B | 2049604 | 50 Kč |
SKM0300 | Frkal JiříFrkal Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 619094 | 50 Kč |
ZBM0200 | Coufal JáchymCoufal Jáchym | SK Brno Žabovřesky | B | 1400432 | 50 Kč |
ZBM0208 | Tachovský MatyášTachovský Matyáš | SK Brno Žabovřesky | C | 1403423 | 50 Kč |
ZBM0302 | Urbánek AdamUrbánek Adam | SK Brno Žabovřesky | B | 2042526 | 50 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 50 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058480 | 50 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 50 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058486 | 50 Kč |
ABM0307 | Palát TomášPalát Tomáš | KOB ALFA Brno | B | 332962 | 50 Kč |
UBM0302 | Račanský JanRačanský Jan | MENISKOS Brno | C | 361937 | 50 Kč |
UOL0202 | Jedzok VojtěchJedzok Vojtěch | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
LCE0306 | Hájek PetrHájek Petr | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 416071 | 50 Kč |
LCE0307 | Kovařík JakubKovařík Jakub | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51301 | 50 Kč |
JPV0303 | Minx OliverMinx Oliver | Oddíl OS SK Prostějov | C | 231357 | 75 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | B | 888648 | 75 Kč |
8EX1001 | Kettner MatyášKettner Matyáš | Kettner | 75 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0104 | Šimek ŠtěpánŠimek Štěpán | SOB Olomouc | B | 52729 | 80 Kč |
UOL0000 | Prachař MatoušPrachař Matouš | SOB Olomouc | B | 80 Kč | |
ZPV0001 | Karásek AdamKarásek Adam | KOB ZPV Prostějov | B | 2070842 | 80 Kč |
AOP0001 | Valík TomášValík Tomáš | Orientační Běh Opava | A | 7203453 | 80 Kč |
TBM0003 | Rajnoha DavidRajnoha David | KOS TJ Tesla Brno | B | 7204496 | 80 Kč |
KVS0001 | Pospíšil ŠtěpánPospíšil Štěpán | SKOB Kobra Vsetín | C | 7866 | 80 Kč |
JPV0123 | Holusek JiříHolusek Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 7208224 | 80 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 80 Kč |
STE0104 | Poštulka LukášPoštulka Lukáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060295 | 80 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 52549 | 80 Kč |
UBM0106 | Hrouda JakubHrouda Jakub | MENISKOS Brno | C | 247324 | 80 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067336 | 80 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2056308 | 80 Kč |
LCE0012 | Zentrich DušanZentrich Dušan | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2082929 | 80 Kč |
TBM0111 | Milán TomášMilán Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | A | 7070007 | 80 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | A | 995867 | 120 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2080935 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 80 Kč |
UOL9919 | Horčička VítHorčička Vít | SOB Olomouc | A | 682370 | 80 Kč |
JPV9915 | Kašpar PetrKašpar Petr | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2069090 | 80 Kč |
TZL9901 | Láznička VáclavLáznička Václav | SKOB Zlín | A | 9200524 | 80 Kč |
UOL9801 | Chaloupka JosefChaloupka Josef | SOB Olomouc | B | 2090849 | 80 Kč |
JPV9912 | Honkyš JanHonkyš Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439233 | 80 Kč |
ZBM9902 | Komenda JanKomenda Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 9201065 | 80 Kč |
ZBM9903 | Říčný VojtaŘíčný Vojta | SK Brno Žabovřesky | B | 410331 | 80 Kč |
ZBM9904 | Král JanKrál Jan | SK Brno Žabovřesky | B | 2054641 | 80 Kč |
ZBM9906 | Gregor MichalGregor Michal | SK Brno Žabovřesky | B | 2087644 | 80 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 80 Kč |
KSU9900 | Gedeon DominikGedeon Dominik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2067337 | 80 Kč |
ABM9907 | Ingršt MatějIngršt Matěj | KOB ALFA Brno | B | 2073670 | 80 Kč |
TZL0001 | Podmolík JonášPodmolík Jonáš | SKOB Zlín | A | 7203464 | 80 Kč |
OTK9901 | Müller TomášMüller Tomáš | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433087 | 80 Kč |
KON9818 | Šmíd RadovanŠmíd Radovan | KOB Konice | C | 2020738 | 80 Kč |
LCE9803 | Černocký LiborČernocký Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 1400401 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
9BC8400 | Hrazdil JiříHrazdil Jiří | NNN | 682621 | 80 Kč | |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 80 Kč |
RBK9001 | Šesták JakubŠesták Jakub | SK Radioklub Blansko | C | 682360 | 80 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 80 Kč |
PGP7106 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | C | 7201200 | 80 Kč |
TZL8603 | Přibyl BronislavPřibyl Bronislav | SKOB Zlín | C | 53362 | 80 Kč |
TBM7120 | Ptáček OndřejPtáček Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083358 | 80 Kč |
UOL7800 | Kopecký DavidKopecký David | SOB Olomouc | C | 2044889 | 80 Kč |
TZL7007 | Pekárek EvženPekárek Evžen | SKOB Zlín | C | 8411 | 80 Kč |
TZL8001 | Novotný JiříNovotný Jiří | SKOB Zlín | C | 515192 | 80 Kč |
ZPV7900 | Karásek MichalKarásek Michal | KOB ZPV Prostějov | C | 433096 | 80 Kč |
AOP7802 | Holas TomášHolas Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 1400441 | 80 Kč |
MBM8740 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 80 Kč |
TZL9302 | Kolárik TomášKolárik Tomáš | SKOB Zlín | C | 246864 | 80 Kč |
BBM7205 | Fiala JanFiala Jan | BETA URSUS Rosice | C | 7207495 | 80 Kč |
JPV9509 | Fajkus RadimFajkus Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602630 | 80 Kč |
TTR8802 | Píro MatějPíro Matěj | OOB Třebíč | C | 118 | 80 Kč |
TBM7835 | Čech RadovanČech Radovan | KOS TJ Tesla Brno | C | 515094 | 80 Kč |
TBM7701 | Ehl JiříEhl Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 887901 | 80 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 80 Kč |
PBM7301 | Kheil RadimKheil Radim | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52061 | 80 Kč |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 80 Kč |
OOL5301 | Zdráhal TomášZdráhal Tomáš | SK Haná orienteering | C | 52530 | 80 Kč |
RAD7401 | Hrazdil RomanHrazdil Roman | TJ Sokol Radslavice | C | 8086 | 80 Kč |
JPV8237 | Vlach JanVlach Jan | Oddíl OS SK Prostějov | C | 210440 | 80 Kč |
TZL5402 | Slováček RudolfSlováček Rudolf | SKOB Zlín | C | 2070844 | 80 Kč |
NNN9999 | Bažant ZdenekBažant Zdenek | Neregistrovaní | 80 Kč | ||
VIC6901 | Sadílek MartinSadílek Martin | OB Vizovice | C | 52293 | 80 Kč |
TBM8201 | Kozák OsvaldKozák Osvald | KOS TJ Tesla Brno | R | 515009 | 80 Kč |
TZL8002 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 2084933 | 80 Kč |
STE0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK SKI-OB Šternberk | A | 2032171 | 80 Kč |
STE9202 | Doležel OndřejDoležel Ondřej | SK SKI-OB Šternberk | C | 51123 | 80 Kč |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080826 | 80 Kč |
STE9700 | Poštulka TomášPoštulka Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | B | 2060296 | 80 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 80 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 1401181 | 80 Kč |
SKM9501 | Krajcar IvoKrajcar Ivo | KOB Směr Kroměříž | C | 425530 | 80 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52592 | 80 Kč |
SKM9401 | Dvorský VojtěchDvorský Vojtěch | KOB Směr Kroměříž | C | 2045216 | 80 Kč |
TZL8508 | Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán | SKOB Zlín | R | 995797 | 80 Kč |
LCE7701 | Bencúr JurajBencúr Juraj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 682377 | 80 Kč |
ADA8202 | Matula PetrMatula Petr | OOB Spartak Adamov | C | 2042531 | 80 Kč |
TZL9703 | Mikel DavidMikel David | SKOB Zlín | A | 889320 | 80 Kč |
SKM8700 | Lachendro JanLachendro Jan | KOB Směr Kroměříž | C | 1144114 | 80 Kč |
ZBM7302 | Zelený PavelZelený Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 1403412 | 80 Kč |
ZBM7902 | Finstrle LuděkFinstrle Luděk | SK Brno Žabovřesky | C | 2067240 | 80 Kč |
ZBM8206 | Koča JaroslavKoča Jaroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 301217 | 80 Kč |
ZBM8411 | Liščinský TomášLiščinský Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2103680 | 80 Kč |
ZBM8721 | Zháňal JanZháňal Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 1111187 | 80 Kč |
ZBM9102 | Bravený VítBravený Vít | SK Brno Žabovřesky | R | 888891 | 80 Kč |
ZBM9202 | Mokrý StanislavMokrý Stanislav | SK Brno Žabovřesky | R | 886812 | 80 Kč |
KSU7410 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7200324 | 80 Kč |
ABM0101 | Adámek FilipAdámek Filip | KOB ALFA Brno | B | 500260 | 80 Kč |
ABM6909 | Odehnal RomanOdehnal Roman | KOB ALFA Brno | C | 232879 | 80 Kč |
ABM7210 | Kurečka RobertKurečka Robert | KOB ALFA Brno | C | 2060216 | 80 Kč |
ABM7415 | Palát PetrPalát Petr | KOB ALFA Brno | C | 52056 | 80 Kč |
ABM9210 | Otrusina JanOtrusina Jan | KOB ALFA Brno | C | 232872 | 80 Kč |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | B | 438043 | 80 Kč |
TZL9701 | Podmolík JosefPodmolík Josef | SKOB Zlín | A | 7203466 | 80 Kč |
VBM8002 | Henek VladanHenek Vladan | VSK Mendelu Brno | C | 2011839 | 80 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 553285 | 80 Kč |
VBM8204 | Verner TomášVerner Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 49679 | 80 Kč |
TZL9301 | Schäfer JanSchäfer Jan | SKOB Zlín | C | 681864 | 80 Kč |
ZBM8511 | Drábek JanDrábek Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 49690 | 80 Kč |
ASU9447 | Horvát PetrHorvát Petr | Magnus Orienteering | R | 886264 | 80 Kč |
ASU8304 | Khýn VítězslavKhýn Vítězslav | Magnus Orienteering | C | 7203321 | 80 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 80 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 80 Kč |
MBM8448 | Suchomel VítSuchomel Vít | O-mikron | C | 7200320 | 80 Kč |
JPV7927 | Hodač KarelHodač Karel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52595 | 80 Kč |
TBM0010 | Sedlář JanSedlář Jan | KOS TJ Tesla Brno | A | 7201210 | 80 Kč |
KSU9202 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058482 | 80 Kč |
4HC7901 | Kuchař JiříKuchař Jiří | PSÍ TÝM | 8759 | 80 Kč | |
ZBM9711 | Kelbl VladimírKelbl Vladimír | SK Brno Žabovřesky | A | 9201063 | 80 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 120 Kč |
ASU8606 | Šrubař MichalŠrubař Michal | Magnus Orienteering | C | 2051488 | 120 Kč |
JPV9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | Oddíl OS SK Prostějov | A | 52409 | 120 Kč |
STE0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | SK SKI-OB Šternberk | A | 7202871 | 120 Kč |
MAS8200 | Redlich TomášRedlich Tomáš | OOB Aš | C | 9097 | 120 Kč |
AOV7900 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM5711 | Minařík LubošMinařík Luboš | KOS TJ Tesla Brno | C | 53235 | 80 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 219271 | 80 Kč |
RBK8101 | Watson KevinWatson Kevin | SK Radioklub Blansko | C | 1412021 | 80 Kč |
SKM9402 | Kavan JiříKavan Jiří | KOB Směr Kroměříž | C | 416077 | 80 Kč |
ZBM7507 | Chmelík PetrChmelík Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 2085647 | 80 Kč |
ZBM9503 | Jordanov AlexandrJordanov Alexandr | SK Brno Žabovřesky | C | 410320 | 80 Kč |
8XC8400 | Drašar MartinDrašar Martin | NER- Neregistrovani | 2102691 | 80 Kč | |
VBM8206 | Dokoupil ZbyněkDokoupil Zbyněk | VSK Mendelu Brno | C | 53210 | 80 Kč |
ASU9505 | Chmelař MartinChmelař Martin | Magnus Orienteering | C | 9988866 | 80 Kč |
TBM9012 | Autrata DanielAutrata Daniel | KOS TJ Tesla Brno | C | 446416 | 80 Kč |
66C8500 | Ježek MartinJežek Martin | Amatéři | zapůjčit | 120 Kč | |
2GS1001 | Vričan PeterVričan Peter | (SVK) Outfiter Bratislava | 120 Kč | ||
KON7708 | Kalous AntonínKalous Antonín | KOB Konice | C | 2092398 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 80 Kč |
UOL7503 | Smékal DavidSmékal David | SOB Olomouc | C | 886282 | 80 Kč |
UOL7200 | Zbořil CtiradZbořil Ctirad | SOB Olomouc | C | 2060254 | 80 Kč |
AOP7302 | Krček MartinKrček Martin | Orientační Běh Opava | C | 253130 | 80 Kč |
LBM7517 | Toman OndřejToman Ondřej | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52017 | 80 Kč |
ZPV7301 | Karásek MartinKarásek Martin | KOB ZPV Prostějov | C | 2070849 | 80 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 80 Kč |
OTK7500 | Pohořalý JiříPohořalý Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426382 | 80 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 682655 | 80 Kč |
KVS7301 | Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 53372 | 80 Kč |
UOL7300 | Vrána JanVrána Jan | SOB Olomouc | C | 7300182 | 80 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 80 Kč |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 7203322 | 80 Kč |
47C6100 | Ženčák JaroslavŽenčák Jaroslav | ASPV OA Šumperk | 2060274 | 80 Kč | |
TBM7506 | Kubáň PavelKubáň Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 232708 | 80 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 80 Kč |
UOL7000 | Hálek JanHálek Jan | SOB Olomouc | C | 436448 | 80 Kč |
UBM7104 | Rajnoha MiroslavRajnoha Miroslav | MENISKOS Brno | C | 515472 | 80 Kč |
RBK7111 | Brosch PetrBrosch Petr | SK Radioklub Blansko | C | 2061849 | 80 Kč |
6YC7401 | Doležal ZdeněkDoležal Zdeněk | Neregistrovaní | zapůjčit | 80 Kč | |
RBK7201 | Ježek PetrJežek Petr | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 80 Kč |
ZLH7200 | Siatka RadimSiatka Radim | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 80 Kč |
ZLH7201 | Král MilanKrál Milan | OOB TJ Zlaté Hory | C | zapůjčit | 80 Kč |
PBM7302 | Trš LubomírTrš Lubomír | TJ Spartak 1. brněnská | C | 682097 | 80 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 80 Kč |
SKM7325 | Rytíř MichalRytíř Michal | KOB Směr Kroměříž | C | 52201 | 80 Kč |
KON7717 | Křupka TomášKřupka Tomáš | KOB Konice | C | 80 Kč | |
TBM7911 | Doušek RobertDoušek Robert | KOS TJ Tesla Brno | C | 2067213 | 80 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 80 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 80 Kč |
STE7900 | Novák JanNovák Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 232959 | 80 Kč |
STE6600 | Poštulka ZdenekPoštulka Zdenek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080962 | 80 Kč |
STE7200 | Silnoušek JiříSilnoušek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 2075602 | 80 Kč |
STE7100 | Smolka MartinSmolka Martin | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027234 | 80 Kč |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 80 Kč |
SKM7301 | Pěček MartinPěček Martin | KOB Směr Kroměříž | C | 253369 | 80 Kč |
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2045205 | 80 Kč |
TBM6747 | Horký TomášHorký Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 49659 | 80 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 80 Kč |
STE5701 | Václavek JiříVáclavek Jiří | SK SKI-OB Šternberk | C | 52525 | 80 Kč |
AOP7602 | Gallo MarekGallo Marek | Orientační Běh Opava | C | 7201830 | 80 Kč |
UOL7908 | Svoboda ZdeněkSvoboda Zdeněk | SOB Olomouc | zapůjčit | 80 Kč | |
UBM7101 | Humlíček RenéHumlíček René | MENISKOS Brno | C | 515434 | 80 Kč |
TBM7400 | Dušek VladimírDušek Vladimír | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083369 | 80 Kč |
1DC7600 | Musil RadekMusil Radek | Targa Orienteering | 7201805 | 80 Kč | |
ZBM6700 | Coufal SvatošCoufal Svatoš | SK Brno Žabovřesky | C | 1396843 | 80 Kč |
ZBM7504 | Cicvárek IvoCicvárek Ivo | SK Brno Žabovřesky | C | 2051489 | 80 Kč |
ZBM7608 | Kučera ViktorKučera Viktor | SK Brno Žabovřesky | C | 1400413 | 80 Kč |
ZBM7704 | Rotek PavelRotek Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 2103682 | 80 Kč |
KSU7700 | Kočandrle JaroslavKočandrle Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2088163 | 80 Kč |
KSU7503 | Pavelka MartinPavelka Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2073731 | 80 Kč |
KSU7227 | Šimek MartinŠimek Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52541 | 80 Kč |
KSU6349 | Paloncý PavelPaloncý Pavel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886291 | 80 Kč |
ABM6611 | Mokrý JanMokrý Jan | KOB ALFA Brno | C | 232736 | 80 Kč |
ABM7100 | Polouček PavelPolouček Pavel | KOB ALFA Brno | C | 438042 | 80 Kč |
ABM7405 | Mulíček OndřejMulíček Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 337650 | 80 Kč |
VBM6900 | Hrouda PetrHrouda Petr | VSK Mendelu Brno | C | 53735 | 80 Kč |
VBM7301 | Lička LukášLička Lukáš | VSK Mendelu Brno | C | 7204512 | 80 Kč |
UBM7903 | Račanský JanRačanský Jan | MENISKOS Brno | C | 361980 | 80 Kč |
OTK7201 | Müller LiborMüller Libor | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433082 | 80 Kč |
ASU7448 | Bartášek JiříBartášek Jiří | Magnus Orienteering | C | 416715 | 80 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 80 Kč |
ASU7102 | Macek KarelMacek Karel | Magnus Orienteering | C | 52656 | 80 Kč |
ASU7449 | Navrátil MartinNavrátil Martin | Magnus Orienteering | C | 7203338 | 80 Kč |
ASU7101 | Šneider MiroslavŠneider Miroslav | Magnus Orienteering | C | 51471 | 80 Kč |
TBM7319 | Sedlář PetrSedlář Petr | KOS TJ Tesla Brno | C | 410254 | 80 Kč |
OTK7101 | Zentrich DavidZentrich David | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 53323 | 80 Kč |
UBM8003 | Kvítek FranjoKvítek Franjo | MENISKOS Brno | C | 515446 | 80 Kč |
UOL7500 | Binar RobertBinar Robert | SOB Olomouc | C | 681853 | 80 Kč |
ODR7101 | Rigó MarekRigó Marek | SKOB Odry | C | 52756 | 80 Kč |
MOV7501 | Brychlec LukášBrychlec Lukáš | SKOB Ostrava | C | 7207617 | 80 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 52506 | 120 Kč |
TBM7227 | Milán PavelMilán Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53242 | 80 Kč |
TBM7511 | Hájek OndřejHájek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 53269 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 80 Kč |
UBM7106 | Ruda MiroslavRuda Miroslav | MENISKOS Brno | C | 2049606 | 80 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 80 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 80 Kč |
ZPV6425 | Dokoupil VojtěchDokoupil Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 52596 | 80 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2092403 | 80 Kč |
KON6431 | Vlach JosefVlach Josef | KOB Konice | C | 361996 | 80 Kč |
UOL7005 | Kotrle MiroslavKotrle Miroslav | SOB Olomouc | C | 515079 | 80 Kč |
JPV6515 | Plachý MartinPlachý Martin | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2103780 | 80 Kč |
KVS6501 | Černík MilanČerník Milan | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021855 | 80 Kč |
TBM6107 | Urválek JiříUrválek Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 53296 | 80 Kč |
TZL6345 | Strakoš BohumilStrakoš Bohumil | SKOB Zlín | C | 416048 | 80 Kč |
OTK6800 | Riessler OttoRiessler Otto | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433092 | 80 Kč |
TZL6309 | Láznička RobertLáznička Robert | SKOB Zlín | C | 53368 | 80 Kč |
VIC6808 | Gola MiroslavGola Miroslav | OB Vizovice | C | 2451515 | 80 Kč |
TZL4902 | Jelínek PetrJelínek Petr | SKOB Zlín | C | 1396260 | 80 Kč |
KVS6401 | Žemlík RadimŽemlík Radim | SKOB Kobra Vsetín | C | 53682 | 80 Kč |
UOL6600 | Raclavský VladislavRaclavský Vladislav | SOB Olomouc | C | 2087712 | 80 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 80 Kč |
TZL6701 | Láznička LiborLáznička Libor | SKOB Zlín | C | 331193 | 80 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 7200586 | 80 Kč |
SBR6302 | Řeháček PetrŘeháček Petr | SKOB Bruntál | C | 51873 | 80 Kč |
OTK6910 | Kunz PetrKunz Petr | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052344 | 80 Kč |
TBM6801 | Mika LadislavMika Ladislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 301281 | 80 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 80 Kč |
UOL6702 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | SOB Olomouc | C | 361946 | 80 Kč |
SSU6700 | Zatloukal TomášZatloukal Tomáš | SK Severka Šumperk | C | 420422 | 80 Kč |
UOL6501 | Pernica JiříPernica Jiří | SOB Olomouc | C | 52478 | 80 Kč |
RBK6120 | Jalový VlastimilJalový Vlastimil | SK Radioklub Blansko | C | 49900 | 80 Kč |
VBM4732 | Chmelík AlešChmelík Aleš | VSK Mendelu Brno | C | 2085633 | 80 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 49558 | 80 Kč |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 7201772 | 80 Kč |
TZL6401 | Vrubel KarelVrubel Karel | SKOB Zlín | C | 53143 | 80 Kč |
TZL6304 | Schäfer MichalSchäfer Michal | SKOB Zlín | C | 52341 | 80 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 682679 | 80 Kč |
LCE6702 | Piše DušanPiše Dušan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 331231 | 80 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409878 | 80 Kč |
OOL6303 | Konečný JiříKonečný Jiří | SK Haná orienteering | C | 342524 | 80 Kč |
8BX1003 | Skácel PavelSkácel Pavel | Skácel | zapůjčit | 80 Kč | |
ADA6701 | Strýček JiříStrýček Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 2087717 | 120 Kč |
TBM6709 | Gryc JanGryc Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53233 | 120 Kč |
8EX1002 | Kettner VladekKettner Vladek | Kettner | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM5807 | Šebesta VlastislavŠebesta Vlastislav | KOS TJ Tesla Brno | C | 410327 | 80 Kč |
ADA5506 | Jelínek RomanJelínek Roman | OOB Spartak Adamov | C | 52669 | 80 Kč |
TBM4730 | Sláma DušanSláma Dušan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53243 | 80 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 80 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 80 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 53230 | 80 Kč |
KVS5301 | Hrbas VladimírHrbas Vladimír | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021858 | 80 Kč |
KVS5904 | Kaloč VítězslavKaloč Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021853 | 80 Kč |
KON5713 | Komínek JaroslavKomínek Jaroslav | KOB Konice | C | 8904 | 80 Kč |
UOL5201 | Janošík AntonínJanošík Antonín | SOB Olomouc | C | 2092418 | 80 Kč |
TZL5702 | Štípek RostislavŠtípek Rostislav | SKOB Zlín | 428296 | 80 Kč | |
OOL5707 | Zdráhal RobertZdráhal Robert | SK Haná orienteering | C | 895219 | 80 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 80 Kč |
OOL5804 | Albert FrantišekAlbert František | SK Haná orienteering | C | 52531 | 80 Kč |
TZL5601 | Háj BohumilHáj Bohumil | SKOB Zlín | C | 53341 | 80 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 80 Kč |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 52027 | 80 Kč |
TBM6005 | Šuler JosefŠuler Josef | KOS TJ Tesla Brno | C | 301235 | 80 Kč |
UOL5402 | Bednář JanBednář Jan | SOB Olomouc | C | 52473 | 80 Kč |
ADA5505 | Věžník AntonínVěžník Antonín | OOB Spartak Adamov | C | 52712 | 80 Kč |
ADA5111 | Truhlář KarelTruhlář Karel | OOB Spartak Adamov | C | 2032151 | 80 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 80 Kč |
SVS5501 | Maliňák JosefMaliňák Josef | Orientklub Vsetín | C | 53389 | 80 Kč |
KSU4900 | Komárek JaromírKomárek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 52616 | 80 Kč |
VBM4806 | Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 53305 | 80 Kč |
ZPV5501 | Jirka JiříJirka Jiří | KOB ZPV Prostějov | C | 52428 | 80 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 219273 | 80 Kč |
KUN5801 | Trejtnar PavelTrejtnar Pavel | OB Kunvald | C | 9014 | 80 Kč |
JZL5201 | Chromčák FrantišekChromčák František | TJ Jižní svahy Zlín | C | 53801 | 80 Kč |
LBM5401 | Štěpánek JiříŠtěpánek Jiří | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52050 | 80 Kč |
LCE6118 | Plášek MartinPlášek Martin | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52702 | 120 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 120 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 80 Kč |
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 352304 | 80 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51376 | 80 Kč |
TZL3613 | Láznička AloisLáznička Alois | SKOB Zlín | C | 425533 | 80 Kč |
UOL4201 | Šubrt ZdeněkŠubrt Zdeněk | SOB Olomouc | C | 52467 | 80 Kč |
AOP4201 | Sedlář VladimírSedlář Vladimír | Orientační Běh Opava | C | 889315 | 80 Kč |
OTK4001 | Šidla JiříŠidla Jiří | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 426383 | 80 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 80 Kč |
BOV4901 | Dvořák VlastimilDvořák Vlastimil | TJ Baník Ostrava OKD | C | 51370 | 80 Kč |
OTK4729 | Kunz AntonínKunz Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 052347 | 80 Kč |
ABM4501 | Chmelík MilanChmelík Milan | KOB ALFA Brno | C | 995827 | 80 Kč |
ABM4902 | Šnyrch FrantišekŠnyrch František | KOB ALFA Brno | C | 52521 | 80 Kč |
SKM4903 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 53810 | 80 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
ADA1001 | Procházka FerdinandProcházka Ferdinand | OOB Spartak Adamov | C | 2073729 | 50 Kč |
PTE1050 | Šnajdrová NikolŠnajdrová Nikol | TJ Sokol Ptení | C | 301571 | 50 Kč |
TBM0980 | Ptáčková JuliePtáčková Julie | KOS TJ Tesla Brno | C | 53250 | 50 Kč |
UOL1050 | Kopecká TerezaKopecká Tereza | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
UOL0901 | Šaňák HynekŠaňák Hynek | SOB Olomouc | C | 2069081 | 50 Kč |
JPV0404 | Hrubý LukášHrubý Lukáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2078582 | 50 Kč |
JPV0909 | Matečný MatyášMatečný Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075677 | 50 Kč |
TBM1052 | Eliášová ViktorieEliášová Viktorie | KOS TJ Tesla Brno | C | 446354 | 50 Kč |
JPV1010 | Plachý MatyášPlachý Matyáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 50 Kč | |
TBM1001 | Kubáň PatrikKubáň Patrik | KOS TJ Tesla Brno | C | 232025 | 50 Kč |
TBM1188 | Schwabová BarboraSchwabová Barbora | KOS TJ Tesla Brno | C | 53273 | 50 Kč |
PLU1150 | Matyšková StelaMatyšková Stela | TJ SOKOL Plumlov | C | 2087695 | 50 Kč |
96C0850 | Velešíková MarkétaVelešíková Markéta | Přátelé OB | zapůjčit | 50 Kč | |
RBK0801 | Ježek DavidJežek David | SK Radioklub Blansko | C | zapůjčit | 50 Kč |
TBM0809 | Štěpánek OndřejŠtěpánek Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | C | 2094544 | 50 Kč |
SKM1000 | Dittrich MatoušDittrich Matouš | KOB Směr Kroměříž | C | 436931 | 50 Kč |
KON0717 | Křupka OndřejKřupka Ondřej | KOB Konice | C | 50 Kč | |
TBM1101 | Kozák VojtěchKozák Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | C | 53103 | 50 Kč |
TZL0902 | Slováček OndřejSlováček Ondřej | SKOB Zlín | C | 52212 | 50 Kč |
STE1050 | Fendrychová LauraFendrychová Laura | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073436 | 50 Kč |
SKM1100 | Pěček TobiášPěček Tobiáš | KOB Směr Kroměříž | C | 416083 | 50 Kč |
AOP0801 | Čech ViktorČech Viktor | Orientační Běh Opava | C | 410174 | 50 Kč |
HLV1000 | Sedláček MatějSedláček Matěj | OB Holešov z.s. | C | 53833 | 50 Kč |
UOL1208 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | SOB Olomouc | zapůjčit | 50 Kč | |
1DC0950 | Musilová AnnaMusilová Anna | Targa Orienteering | 2070829 | 50 Kč | |
ZBM0956 | Beránková JulieBeránková Julie | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
ZBM1017 | Aleš MikulášAleš Mikuláš | SK Brno Žabovřesky | C | 1414502 | 50 Kč |
ZBM1077 | Alešová AnnaAlešová Anna | SK Brno Žabovřesky | C | 2092372 | 50 Kč |
ZBM1100 | Koča FrantišekKoča František | SK Brno Žabovřesky | C | 0 | 50 Kč |
ZBM1350 | Kroutilová EliškaKroutilová Eliška | SK Brno Žabovřesky | C | 52007 | 50 Kč |
KSU1100 | Štábl VítŠtábl Vít | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 50 Kč | |
PTE0880 | Vavrdová KarolínaVavrdová Karolína | TJ Sokol Ptení | C | 2102682 | 50 Kč |
1XC1200 | Skřivanek FrantišekSkřivanek František | Skřivankovi | zapůjčit | 50 Kč | |
PTE0502 | Jurníček VojtěchJurníček Vojtěch | TJ Sokol Ptení | C | 2102713 | 50 Kč |
ZBM1152 | Beránková KamilaBeránková Kamila | SK Brno Žabovřesky | 50 Kč | ||
UBM0854 | Kvítková KristýnaKvítková Kristýna | MENISKOS Brno | C | 361911 | 50 Kč |
UBM1052 | Kvítková KarolínaKvítková Karolína | MENISKOS Brno | C | 361909 | 50 Kč |
LCE0853 | Juríková MichaelaJuríková Michaela | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 253363 | 50 Kč |
LCE0951 | Mališková LibušeMališková Libuše | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 218987 | 50 Kč |
TBM1114 | Verner JanVerner Jan | KOS TJ Tesla Brno | 2083371 | 50 Kč | |
SBK0955 | Kolaříková SofieKolaříková Sofie | KOB START Blansko | 49683 | 50 Kč | |
SBK1111 | Kolařík SebastiánKolařík Sebastián | KOB START Blansko | 49685 | 50 Kč | |
SBR0802 | Holý ŠtěpánHolý Štěpán | SKOB Bruntál | zapůjčit | 50 Kč | |
8BX1001 | Skácelová BeátaSkácelová Beáta | Skácel | zapůjčit | 50 Kč | |
TZL1010 | Němec MichalNěmec Michal | SKOB Zlín | 50 Kč | ||
RBK1001 | Hanousková VeronikaHanousková Veronika | SK Radioklub Blansko | 50 Kč | ||
TBM1201 | Hájek VojtěchHájek Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | 230663 | 50 Kč | |
AOP0852 | Pachmannová IvaPachmannová Iva | Orientační Běh Opava | C | 232251 | 50 Kč |
JPV8687 | Otrusinová IvanaOtrusinová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | 410337 | 50 Kč | |
VPM1050 | Vodrážková BarboraVodrážková Barbora | KOS Slavia Plzeň | C | 52374 | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
PGP7152 | Janasová BarboraJanasová Barbora | SK Praga | C | 446439 | 50 Kč |
LBM9252 | Vlková KarolínaVlková Karolína | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409874 | 50 Kč |
UOL6900 | Said MahmoudSaid Mahmoud | SOB Olomouc | C | 420402 | 50 Kč |
LBM8801 | Stejskal OndřejStejskal Ondřej | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52088 | 50 Kč |
UOL7050 | Vrtalová GabrielaVrtalová Gabriela | SOB Olomouc | C | 2060253 | 50 Kč |
ODR6100 | Šauman PetrŠauman Petr | SKOB Odry | C | 331055 | 50 Kč |
UBM7252 | Rudová HanaRudová Hana | MENISKOS Brno | C | 515445 | 50 Kč |
JPV5959 | Papoušková RadkaPapoušková Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2045209 | 50 Kč |
JPV7901 | Hrubý OndřejHrubý Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2092405 | 50 Kč |
UOL7756 | Šaňáková ŠárkaŠaňáková Šárka | SOB Olomouc | zapůjčit | 50 Kč | |
RBK6602 | Pekárek AlešPekárek Aleš | SK Radioklub Blansko | C | 4643 | 50 Kč |
RBK6767 | Pekárková RadkaPekárková Radka | SK Radioklub Blansko | C | 2067938 | 50 Kč |
UOL4600 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020740 | 50 Kč |
25C6750 | Chmelařová BlankaChmelařová Blanka | péčkaři | 8885 | 50 Kč | |
6YC7400 | Račanský MartinRačanský Martin | Neregistrovaní | zapůjčit | 50 Kč | |
UBM7654 | Rajnohová PavlaRajnohová Pavla | MENISKOS Brno | C | 515452 | 50 Kč |
RBK7452 | Fousková LeonaFousková Leona | SK Radioklub Blansko | C | 53161 | 50 Kč |
KVS7150 | Pospíšilová LenkaPospíšilová Lenka | SKOB Kobra Vsetín | C | 416093 | 50 Kč |
SKMxxxx | Blank RadkaBlank Radka | KOB Směr Kroměříž | 50 Kč | ||
PTE6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | TJ Sokol Ptení | C | 8826 | 50 Kč |
STE7551 | Pospíšilová LuciePospíšilová Lucie | SK SKI-OB Šternberk | C | 52513 | 50 Kč |
STE6850 | Poštulková MiladaPoštulková Milada | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080842 | 50 Kč |
STE8000 | Tomášek TomášTomášek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 2073434 | 50 Kč |
BOV4251 | Stará PavlaStará Pavla | TJ Baník Ostrava OKD | C | 9576 | 50 Kč |
KVS7050 | Černíková DanaČerníková Dana | SKOB Kobra Vsetín | C | 2021859 | 50 Kč |
OTK0100 | Král MartinKrál Martin | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 2067303 | 50 Kč |
OTK0201 | Kunz MarekKunz Marek | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433084 | 50 Kč |
OTK71xx | Králová VěraKrálová Věra | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 331069 | 50 Kč | |
JPV8077 | Ratiborská VeronikaRatiborská Veronika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 49364 | 50 Kč |
ADA5113 | Richter RudolfRichter Rudolf | OOB Spartak Adamov | C | 352315 | 50 Kč |
UBM6701 | Staněk MojmírStaněk Mojmír | MENISKOS Brno | C | 2084941 | 50 Kč |
UBM6751 | Staňková MartinaStaňková Martina | MENISKOS Brno | C | 2049600 | 50 Kč |
UBM7351 | Humlíčková JanaHumlíčková Jana | MENISKOS Brno | C | 2049607 | 50 Kč |
ZBM7654 | Kučerová RenataKučerová Renata | SK Brno Žabovřesky | C | 2090859 | 50 Kč |
ZBM7803 | Kroutil PetrKroutil Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 2067978 | 50 Kč |
8XC8650 | Drašarová EvaDrašarová Eva | NER- Neregistrovani | 2102719 | 50 Kč | |
4HC7900 | Zifčák RobinZifčák Robin | PSÍ TÝM | zapůjčit | 50 Kč | |
KSU7878 | Paloncý JanaPaloncý Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 995833 | 50 Kč |
KSU7552 | Tomanková MartinaTomanková Martina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2058462 | 50 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 50 Kč |
KSU7499 | Reichlová JiřinaReichlová Jiřina | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067330 | 50 Kč |
KSU7222 | Ondráček MartinOndráček Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 443095 | 50 Kč |
ABM7251 | Poloučková VilmaPoloučková Vilma | KOB ALFA Brno | C | 219255 | 50 Kč |
ABM7666 | Kurečková DanaKurečková Dana | KOB ALFA Brno | 232864 | 50 Kč | |
PTE0152 | Fajstlová AdélaFajstlová Adéla | TJ Sokol Ptení | C | 2102717 | 50 Kč |
PTE7375 | Mikšíková KateřinaMikšíková Kateřina | TJ Sokol Ptení | C | 2102680 | 50 Kč |
PTE8365 | Mikušová IvanaMikušová Ivana | TJ Sokol Ptení | C | 2102716 | 50 Kč |
ASU7599 | Christodoulou IvaChristodoulou Iva | Magnus Orienteering | C | 433095 | 50 Kč |
ASU0748 | Macek VojtěchMacek Vojtěch | Magnus Orienteering | C | 426313 | 50 Kč |
ASUXXZZ | Musilová JanaMusilová Jana | Magnus Orienteering | 0 | 50 Kč | |
ZBM7705 | Beránek MiroslavBeránek Miroslav | SK Brno Žabovřesky | 50 Kč | ||
PTE0650 | Lakomá RadkaLakomá Radka | TJ Sokol Ptení | C | 8848 | 50 Kč |
25C6100 | Honkyš PetrHonkyš Petr | péčkaři | 439239 | 50 Kč | |
JPV6350 | Honkyšová EvaHonkyšová Eva | Oddíl OS SK Prostějov | C | 439212 | 50 Kč |
OOL6708 | Slavíček StanislavSlavíček Stanislav | SK Haná orienteering | C | 2023805 | 50 Kč |
UOL5600 | Janošík ZdeněkJanošík Zdeněk | SOB Olomouc | C | 50 Kč | |
6BX7600 | Verner LeošVerner Leoš | NOCH Brno | zapůjčit | 50 Kč | |
JPV1001 | Přikryl JiříPřikryl Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | 2102771 | 50 Kč | |
JPV1002 | Přikrylová JitkaPřikrylová Jitka | Oddíl OS SK Prostějov | zapůjčit | 50 Kč | |
PTE7049 | Veselý OskarVeselý Oskar | TJ Sokol Ptení | 52742 | 50 Kč | |
KVS0000 | Černíková TerezaČerníková Tereza | SKOB Kobra Vsetín | 53698 | 50 Kč | |
4HC7904 | Zifčáková MiroslavaZifčáková Miroslava | PSÍ TÝM | 50 Kč | ||
ASU0699 | Ondruchová AnnaOndruchová Anna | Magnus Orienteering | C | 52844 | 50 Kč |
ASU0043 | Opravil DanielOpravil Daniel | Magnus Orienteering | C | 50 Kč | |
JPV8100 | Jurenka PavelJurenka Pavel | Oddíl OS SK Prostějov | 50 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TTR9393 | Jánská RadkaJánská Radka | OOB Třebíč | zapůjčit | 50 Kč | |
TBM7010 | Ševčík RobertŠevčík Robert | KOS TJ Tesla Brno | C | 232345 | 50 Kč |
96C7701 | Velešíková MonikaVelešíková Monika | Přátelé OB | zapůjčit | 50 Kč | |
PTE8448 | Uhrovič BlahoslavUhrovič Blahoslav | TJ Sokol Ptení | C | 8881 | 50 Kč |
RBK7801 | Fousek MartinFousek Martin | SK Radioklub Blansko | C | 1413717 | 50 Kč |
KVS7200 | Pospíšil RadimPospíšil Radim | SKOB Kobra Vsetín | C | 53687 | 50 Kč |
6KC8550 | Muchová BarboraMuchová Barbora | Neregistrovaní | 2080849 | 50 Kč | |
SVS7400 | Stříteský TomášStříteský Tomáš | Orientklub Vsetín | C | 53383 | 50 Kč |
NNN1002 | Urbánek PetrUrbánek Petr | Neregistrovaní | 2103688 | 50 Kč | |
NNN1003 | Novotný PetrNovotný Petr | Neregistrovaní | 2067992 | 50 Kč | |
4HC7902 | Kuchařová AnnaKuchařová Anna | PSÍ TÝM | 2080940 | 50 Kč | |
RBK1002 | Hanousek KamilHanousek Kamil | SK Radioklub Blansko | 50 Kč | ||
ADA7454 | Strýčková MonikaStrýčková Monika | OOB Spartak Adamov | C | 2073658 | 50 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 50 Kč |
UOL5101 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 52440 | 50 Kč |
VPM7995 | Vodrážková KateřinaVodrážková Kateřina | KOS Slavia Plzeň | C | 01473 | 50 Kč |
VPM2001 | Hamalainen EvaHamalainen Eva | KOS Slavia Plzeň | 434806 | 50 Kč |