Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.09.2016
Místo konání:
Křížovky - Podžalý
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
1.90 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 50 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 50 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 50 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9082 50 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 50 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 50 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 50 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 50 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 50 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051520 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 50 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 50 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 0002102085 50 Kč
STH0750 Bulušková Barbora SK Studenec C 9043 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
2.40 km, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 50 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 50 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002025350 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 50 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 50 Kč
SHK0450 Kroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0000004297 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 50 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301107 50 Kč
LPU0556 Dvořáková Anežka OK Lokomotiva Pardubice C 2075617 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 50 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 50 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 50 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 50 Kč
2.90 km, 9 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
JIL0354 Kynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 50 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 50 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 50 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 50 Kč
BRU0351 Krejcarová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032373 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
PHK0251 Mašatová Eliška OK 99 Hradec Králové 425518 50 Kč
2.50 km, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0355 Kadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 50 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027245 50 Kč
LPU0355 Cibulková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2032160 50 Kč
BRU0251 Meierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 50 Kč
SHK9998 Navrátilová Anna OK Slavia Hradec Králové 50 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 80 Kč
HOR0150 Loukotová Adéla TJ Jiskra Hořice C 2102559 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 80 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 80 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 80 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 80 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
KUN0150 Obermajerová Gabriela TJ Sokol Kunvald 2103251 80 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 80 Kč
4.60 km, 9 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 80 Kč
5.70 km, 10 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 80 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
SRK9351 Peremská Dana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009536 80 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 80 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 80 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 80 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 80 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 80 Kč
2.70 km, 9 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 80 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 80 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 80 Kč
LPU9155 Marešová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 405957 80 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
4.00 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002045240 80 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002096120 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 80 Kč
LPU6553 Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 80 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 339560 80 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 80 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 80 Kč
JIL7555 Suchardová Jana OK Jilemnice C 426351 80 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 80 Kč
CET7551 Śkopova Jana TJ Loko Česká Třebová C 9726 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 80 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 80 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 80 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 80 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425507 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 80 Kč
3.80 km, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 80 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 80 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6352 Chmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
PHK5952 Balcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 80 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 80 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 80 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 80 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 80 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 80 Kč
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 80 Kč
SHK5853 Svobodová Eva OK Slavia Hradec Králové C 301696 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 80 Kč
1.90 km, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 50 Kč
KOR0803 Vanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083380 50 Kč
CET0602 Škop Jonáš TJ Loko Česká Třebová C 49613 50 Kč
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 426380 50 Kč
STH0600 Horáček Dominik SK Studenec C 330520 50 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009794 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 50 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 50 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032375 50 Kč
SJC0703 Haken Miroslav Sportcentrum Jičín C 0000004275 50 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 50 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín 0000004745 50 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín 0000004288 50 Kč
SJC0903 Vlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0000009919 50 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk 436955 50 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 50 Kč
2.00 km, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425588 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 50 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 50 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 50 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0000004334 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
2.50 km, 8 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2045239 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 50 Kč
LPU0507 Vodička Igor OK Lokomotiva Pardubice B 7200909 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
SJC0404 Vitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
NPA0503 Merhulík Mikuláš SK LOB Nová Paka C 9689 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 50 Kč
2.10 km, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 50 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
LPU0506 Dvořák Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2075618 50 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 50 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 50 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2011798 50 Kč
ZAM0503 Bečka Bartoloměj OB TJ Sokol Žamberk C 9029 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 50 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 50 Kč
3.90 km, 8 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 50 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0203 Tomeš Matyáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002096131 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 50 Kč
SRK0301 Pokorný Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405995 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 980350 50 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 50 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 50 Kč
LPU0201 Růžička Radek OK Lokomotiva Pardubice C 320291 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové B 682336 50 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0002032387 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
SJC0201 Franta Jonáš Sportcentrum Jičín C 0002056299 50 Kč
2.50 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
LPU0206 Jindra Michal OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 50 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 50 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 50 Kč
4.90 km, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 80 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 80 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 80 Kč
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 80 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 80 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 80 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
SHK0101 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 80 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 80 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 80 Kč
5.90 km, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 80 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 80 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 80 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
ZAM9903 Doleček Vojtěch OB TJ Sokol Žamberk C 2053567 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk 2085612 80 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 80 Kč
7.90 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 80 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 80 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
JIL8802 Jiřišta Lubomír OK Jilemnice C 51117 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 80 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 80 Kč
LPU9102 Macl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9867 80 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 80 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 9797 80 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 80 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 80 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 80 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 80 Kč
4.60 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 80 Kč
KOR9000 Růžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 80 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 80 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
21P7200 Ligienza Krzysztof (POL) Orientop Wrocław 600400 80 Kč
SRK8912 Fleischmann Aleš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002091560 80 Kč
21P9500 Rostankowski Dawid (POL) Orientop Wrocław zapůjčit 120 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové B 682082 80 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
KUN8801 Moravec Filip TJ Sokol Kunvald 2103274 80 Kč
6.90 km, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 80 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 80 Kč
7MX7500 Kliz Michal Hradec Králové 436977 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 80 Kč
STH8101 Junek Martin SK Studenec C 51114 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 80 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 80 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 80 Kč
4.30 km, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 80 Kč
CET7602 Škop Milan TJ Loko Česká Třebová C 9728 80 Kč
22C7100 Kronika Miroslav www.SPORTeM.info 1398999 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 80 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 80 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 80 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032374 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk 2800295 80 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 80 Kč
5.70 km, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 80 Kč
VAM5401 Kotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 80 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 80 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
LPU6801 Dvořák Luboš OK Lokomotiva Pardubice C 9232 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 80 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 80 Kč
SHK6402 Chmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 80 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 80 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 80 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 80 Kč
3.50 km, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
JIL7001 Gernert Alan OK Jilemnice C 49414 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
HOS6201 Falta Jiří TJ Tatran Hostinné C 9749 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 80 Kč
21P6300 Trocha Roman (POL) Orientop Wrocław 2086650 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 80 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
SHK5901 Svoboda Miloslav OK Slavia Hradec Králové C 9158 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 80 Kč
4.20 km, 8 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 80 Kč
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 80 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 09581 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
LPU5408 Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9301 80 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 80 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 80 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
2.70 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 80 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 80 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 80 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
PHK5703 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 80 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 80 Kč
3.30 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
SJC4805 Mikan Vladimír Sportcentrum Jičín C 0000009913 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA4501 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
1.90 km, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 50 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 50 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vláďa OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 50 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 50 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075698 50 Kč
2UX1150 Horáková Eliška Horáková 2099496 50 Kč
LPU1040 Nekvapil Lukáš OK Lokomotiva Pardubice 53349 50 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 50 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 50 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU1155 Kay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 50 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 50 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 50 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 50 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 50 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 50 Kč
BRU0600 Stečinský Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425526 50 Kč
SJC7303 Kraus Petr Sportcentrum Jičín C 0000009898 50 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
DOB0990 Stolinová Andrea KOB Dobruška C 50 Kč
PHK0702 Hrdý David OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 90 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 50 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 50 Kč
VRL1001 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 09000 50 Kč
2.50 km, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 50 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 09594 50 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí 2051501 50 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 50 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 9620 50 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
KOR7050 Hammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 50 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 50 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
LPU2255 Jindrová Alena OK Lokomotiva Pardubice 0 50 Kč
LPU0190 Belejová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice 0 50 Kč
LPU2266 Ježková Lenka OK Lokomotiva Pardubice 0 50 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 50 Kč
LTUYYYY Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
BRU9950 Krejcarová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425515 50 Kč
BRU7250 Hejtmánková Ivana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425527 50 Kč
BRU6400 Valtar Luděk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425510 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 50 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 50 Kč
4.60 km, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
6YC8600 Zahradník Jakub Neregistrovaní 7207701 80 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 0000438611 80 Kč
LTUXXXX Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 80 Kč
SHK9999 Jaromír Rémiš OK Slavia Hradec Králové 2103291 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 80 Kč
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 80 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 80 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 80 Kč
celkem přihlášených: 628, vklad: 41860 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.