Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Šumavský kufr - 16. ročník)

Datum:
03.09.2016
Místo konání:
Nový Dvůr, Kašperské Hory
Pořadatel:
KSH - OB Kašperské Hory
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DL     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HL     P    
1.60 km, 70 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 40 Kč
LPM0651 Hajšmanová Anna OK Lokomotiva Plzeň C 416320 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 40 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 40 Kč
NNN0675 Satoriová Johana Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
1.90 km, 75 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 40 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
VPM0551 Beránková Šárka KOS Slavia Plzeň C 9101182 40 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 40 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 40 Kč
VPM0550 Polívková Magda KOS Slavia Plzeň C zapůjčit 60 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 2103709 40 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov C 1400426 40 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 40 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 40 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 40 Kč
2.20 km, 90 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 40 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 40 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 40 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 40 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 40 Kč
KRE0251 Štindlová Klárka OOB TJ Sokol Křemže C 416307 40 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 40 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 40 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 40 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 40 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 40 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 40 Kč
TJP0250 Weislová Eliška TJ Sokol Troja C 428245 40 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 40 Kč
2.70 km, 160 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 60 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže A 51418 60 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 60 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 60 Kč
OPI0051 Janovská Gabriela Orientační sporty Písek C 2064772 60 Kč
OPI0050 Körnerová Emma Orientační sporty Písek C 2064771 60 Kč
VTA0051 Rudová Anna SC vebr-sport C 7208097 60 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 60 Kč
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 60 Kč
3.20 km, 145 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 428714 60 Kč
VPM9850 Spěváčková Blanka KOS Slavia Plzeň 60 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 60 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 60 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 60 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 60 Kč
3.60 km, 170 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 60 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 60 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 60 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 60 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 60 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 60 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 60 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 60 Kč
LPM8351 Pilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň C 8855 60 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 60 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 60 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 60 Kč
TJP9750 Weislová Adéla TJ Sokol Troja C 51560 60 Kč
EKP8459 Silovská Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 60 Kč
3.40 km, 155 m, 16 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 60 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 60 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 60 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 60 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 60 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 60 Kč
VPM7452 Beránková Markéta KOS Slavia Plzeň 09129 60 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 60 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 60 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 60 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 60 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 60 Kč
VPM7354 Polívková Markéta KOS Slavia Plzeň C 515073 60 Kč
LPM7351 Hajšmanová Gábina OK Lokomotiva Plzeň C 2070809 60 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 60 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 60 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 60 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 60 Kč
KRE7501 Klimešová Lenka OOB TJ Sokol Křemže C 60 Kč
VPM7051 Beránková Lenka KOS Slavia Plzeň C 2042504 60 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 60 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C 301465 60 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 60 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 60 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně 416172 60 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 60 Kč
2.90 km, 130 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 60 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 60 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 60 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 60 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 60 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 60 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 60 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 60 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 60 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 60 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 60 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 60 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 60 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 60 Kč
34D6675 Lehner Urlike (GER) OLG Regensburg 2034072 60 Kč
NNN7175 Satoriová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
2.40 km, 115 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 60 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 60 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 60 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 60 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 60 Kč
1.70 km, 55 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 60 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 60 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 60 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 60 Kč
1.50 km, 60 m, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 40 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 40 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 40 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 2060213 40 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C doplníme 40 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 40 Kč
1.60 km, 70 m, 5 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 7207619 40 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 40 Kč
DKP0705 Havlín Prokop Oddíl OB Kotlářka C 2102804 40 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 40 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 428719 40 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 40 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232240 40 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 40 Kč
2.20 km, 75 m, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 40 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 40 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 40 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 40 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 40 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně B 416180 40 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 40 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 2082916 40 Kč
NNN0449 Satorie Kryštof Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
34D0549 Lehner Severin (GER) OLG Regensburg 2045599 40 Kč
2.30 km, 125 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 40 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 40 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 40 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 428715 40 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň B 2090853 40 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš C 2026165 40 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 40 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 40 Kč
VPM0203 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 303936 40 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 7875 40 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 40 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 40 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 40 Kč
NNN0249 Satorie Jáchym Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
3.20 km, 145 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MAS0100 Černý Jan KČT Aš B 301512 60 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 60 Kč
VPM0102 Hlinovský Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2035167 60 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 60 Kč
PGP0105 Bartoš Václav SK Praga C 515060 60 Kč
3.60 km, 170 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 2091539 60 Kč
3.60 km, 170 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 60 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 60 Kč
4.30 km, 175 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 60 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 60 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 60 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 60 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 60 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 60 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 60 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 60 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 60 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 60 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 60 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 60 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 60 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 60 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 60 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 60 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 60 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 60 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 60 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 60 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 60 Kč
KSH8600 Paták Martin OB Kašperské Hory 232270 60 Kč
KSH8901 Paták Jan OB Kašperské Hory 416182 60 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 60 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 60 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 60 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 60 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 60 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 60 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 60 Kč
34D8045 Lehner Korbinian (GER) OLG Regensburg 2034071 60 Kč
34D8549 Lehner Quirin (GER) OLG Regensburg 1690505 60 Kč
24I8349 Artzi Yaron (ISR) Israel Orienteering 2071333 60 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 120 Kč
KRL9305 Vištejn Jiří Kometa Kralovice C zapůjčit 140 Kč
3.80 km, 180 m, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 60 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 60 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 60 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 60 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 60 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 60 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 60 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 60 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 60 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 60 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 2067346 60 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 60 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 60 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 60 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 60 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 60 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 60 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 60 Kč
7UX7800 Šmahel Lukáš Mexičtí husky 2103772 60 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 60 Kč
NNN7249 Satorie Martin Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
3.40 km, 155 m, 16 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 60 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 60 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 60 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 60 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 60 Kč
6KC6501 Málek Martin Neregistrovaný 1418753 60 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 60 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 60 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 60 Kč
VPM7003 Polívka Vratislav KOS Slavia Plzeň C 301719 60 Kč
LPM7001 Jiroušek Petr OK Lokomotiva Plzeň C 301721 60 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 60 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 60 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 60 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 60 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 60 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 60 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně 232231 60 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 60 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 60 Kč
2.90 km, 130 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 60 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 60 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 60 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 60 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 60 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 60 Kč
OPI5501 Žák Jan Orientační sporty Písek C 2088169 60 Kč
KSH5901 Janošík Lubomír OB Kašperské Hory C 2080909 60 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 60 Kč
2.40 km, 115 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 60 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 60 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 60 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 60 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 60 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 60 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 60 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 60 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 60 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 60 Kč
1.50 km, 60 m, 5 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 40 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň 2090869 40 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 40 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 40 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 40 Kč
LPM1050 Pilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň C 2103797 40 Kč
LPM1200 Pilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 1417133 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 40 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 40 Kč
DKP0853 Havlínová Josefína Oddíl OB Kotlářka C 2103727 40 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň 2102687 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 40 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 426391 40 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 426393 40 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 40 Kč
LPM0900 Bohuslav Fanda OK Lokomotiva Plzeň C 8285 40 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 40 Kč
7UX1000 Šmahel Tadeáš Mexičtí husky zapůjčit 60 Kč
SJH1049 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec 2088191 40 Kč
NNN0849 Satorie Josef Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
KSU1049 Míka Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52619 40 Kč
8XC0640 Holý Mikuláš NER- Neregistrovani zapůjčit 60 Kč
8XC0940 Holý Daniel NER- Neregistrovani zapůjčit 60 Kč
1.50 km, 60 m, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0849 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec 2088212 40 Kč
2.80 km, 135 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 40 Kč
KTA8851 Kršková Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 40 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 40 Kč
24I8775 Artzi Noa (ISR) Israel Orienteering zapůjčit 60 Kč
LPM8175 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň 40 Kč
DKP8175 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka 08642 40 Kč
KTA9075 Zemanová Petra SK Kotnov Tábor zapůjčit 60 Kč
celkem přihlášených: 290, vklad: 15640 Kč