Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.09.2016
Místo konání:
Řásná
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.10 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0652 Kubičková Kateřina SJH Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2092371 40 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 218784 60 Kč
2.10 km, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 112 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
2.20 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SJH Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 206416 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec B 2079504 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
CHT0452 Pilná Klára OOB SK Chrast C 436958 60 Kč
2.60 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0352 Veselá Aneta SJH Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53156 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 60 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 0002092400 70 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 105 Kč
3.20 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast B 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SJH Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SJH Jindřichův Hradec B 331328 70 Kč
4.50 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SJH Jindřichův Hradec C 920682 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7770033 70 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 70 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SJH Jindřichův Hradec C 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 105 Kč
3.10 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč 0002092365 70 Kč
CTB8352 Ryvolová Kamila SK OB Chotěboř C 232866 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
4.20 km, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 70 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
CTB7351 Šťastná Alena SK OB Chotěboř C 51829 70 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 105 Kč
3.70 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 0002801050 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
3.10 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 2085561 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 60 Kč
2.10 km, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C 115 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 40 Kč
RUZ0801 Pelikán Jan TJ Růžená C 40 Kč
2.50 km, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 2096253 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0502 Ficenc Richard OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 2080831 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 113 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
2.90 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 2088724 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 40 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 40 Kč
3.30 km, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 70 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SJH Jindřichův Hradec A 442888 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 70 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 70 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 70 Kč
PZR0106 Rosecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8699 70 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 70 Kč
5.40 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 70 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 70 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 70 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
NNN8201 Frýba Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 70 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 70 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 70 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 70 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232891 70 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 515502 105 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 52315 105 Kč
3.50 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 70 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 70 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč 0002092381 70 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 70 Kč
4.80 km, 20 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 70 Kč
ABM7805 Zejda Jiří KOB ALFA Brno C 897375 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SJH Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SJH Jindřichův Hradec C 2096219 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 70 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C zapůjčit 100 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 70 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 105 Kč
4.50 km, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 70 Kč
CHT6300 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast 52195 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0000682672 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 70 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 70 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 70 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 105 Kč
4.10 km, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0002103756 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 70 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 70 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
3.00 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 105 Kč
2.10 km, 6 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 51833 40 Kč
ABM1351 Zejdová Linda KOB ALFA Brno C 7260001 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SJH Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
SJH0952 Vaněčková Barbora SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 40 Kč
TTR0651 Dosbabová Mariana OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
TTR0851 Dosbabová Veronika OOB Třebíč C 0002011822 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 0000052246 40 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 0000000000 40 Kč
TTR1152 Sobotková Karolína OOB Třebíč C 0000052244 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000000000 40 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0800 Höfer Robin OK Jihlava C 52305 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 7926 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079507 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 232253 40 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
3.20 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 40 Kč
FJI5350 Oulická Hana SK FREE Jihlava C 2102564 40 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 40 Kč
SJH9901 Rattanathada Rachata SJH Jindřichův Hradec 436450 40 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SJH Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SJH Jindřichův Hradec C 2096225 40 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 40 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 40 Kč
SJH7802 Míchal Jiří SJH Jindřichův Hradec C 2096231 40 Kč
JHB Korberová Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0 40 Kč
celkem přihlášených: 276, vklad: 16230 Kč