Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.09.2016
Místo konání:
ZŠ Vokovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
1.08 km
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 50 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 50 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 50 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 50 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 50 Kč
37C0650 Bestová Tereza Bez registrace 240240 50 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 50 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 50 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 50 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 2080902 50 Kč
SLA0650 Redlová Barbora SKOB Slaný C 2085659 50 Kč
DKP0752 Lampová Amálie Oddíl OB Kotlářka C 2090870 50 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 50 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice C 2053549 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
RIC0652 Polívková Beáta OB Říčany C 2073696 50 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2073727 50 Kč
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 50 Kč
1.59 km
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 40 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 40 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 40 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 40 Kč
ZVO0851 Mikulová Tereza OB SK Zvole C 2099509 40 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 40 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 40 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 40 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 40 Kč
NNN5052 Kamarádová Zdeňka Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
1.32 km
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0450 Káninská Daniela Běhej Poděbrady C zapůjčit 70 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 50 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 50 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 50 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice C 2061855 50 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 50 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 50 Kč
KAM0454 Kubová Kristýna OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice C 446427 50 Kč
KAM0458 Štěpánková Julie OK Kamenice C 2075612 50 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 50 Kč
KAM0553 Voců Alexandra OK Kamenice C 2084935 50 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 50 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 426373 50 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem B 2080901 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
1.55 km
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 50 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 50 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice B 2085005 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 50 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 50 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice C 2084936 50 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice C 2084949 50 Kč
KAM0257 Selucká Alžběta OK Kamenice C 2083407 50 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 50 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079505 50 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 50 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 50 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 50 Kč
RIC0251 Jedličková Magdaléna OB Říčany C 2049646 50 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 50 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš B 2045307 50 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 50 Kč
1.82 km
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 90 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 90 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 90 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 90 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 90 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 90 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 90 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 90 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 90 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 90 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 90 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 90 Kč
1.90 km
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 90 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 7202873 90 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 90 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 90 Kč
PGP8552 Nováková Lucie SK Praga C 51806 90 Kč
TAP8650 Slotová Jarmila KOB Tretra Praha C 7778650 90 Kč
2.32 km
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 90 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 90 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 90 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 90 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 90 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 90 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 90 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 90 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 90 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 90 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 90 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 90 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 90 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 7009151 90 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 90 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 90 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 90 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 90 Kč
DOB8751 Ďoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč
5RC9050 Horáková Anna Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
15G8200 Collis Blanka (GBR) DRONGO 517704 90 Kč
3RX9301 Semenská Simona SKOB Zlín zapůjčit 110 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 90 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 90 Kč
84S9102 Jergušová Hana (SVK) Klub OB ATU Košice 416555 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 90 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 90 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 90 Kč
ASU8598 Vavrova Veronika Magnus Orienteering R 920685 90 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 90 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 90 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 90 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 90 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 90 Kč
NNN5555 Grundmanová Lenka Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN5558 Pouzarová Adéla Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 90 Kč
1.98 km
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 90 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 90 Kč
PDY7450 Káninská Hana Běhej Poděbrady C 2102791 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 90 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 90 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 90 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 90 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 90 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 90 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 90 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 90 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 90 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 90 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 90 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 90 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 90 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 90 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 90 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 90 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 90 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 90 Kč
DVP7751 Janderová Markéta DVP ORIENTATION C 232976 90 Kč
1.89 km
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 90 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 90 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 90 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 90 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 90 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 90 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 90 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 90 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 90 Kč
KAM6550 Aschermannová Eva OK Kamenice C 301628 90 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 90 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 90 Kč
KAM7153 Šimková Markéta OK Kamenice C 2103262 90 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 90 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 90 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
1.65 km
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 90 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 90 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 90 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
1.65 km
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 50 Kč
1.09 km
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 08645 50 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 50 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 50 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
11C0800 Besta Radek Letci v akci 224868 50 Kč
ROZ0700 Svoboda František OK Roztoky C 2102709 50 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52316 50 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 50 Kč
DKP0811 Izdný Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 2086454 50 Kč
DKP0601 Izdný Vít Oddíl OB Kotlářka C 2086453 50 Kč
KAM0800 Šimek Matouš OK Kamenice C 2102547 50 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 50 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 50 Kč
TAP0704 Motyčka Filip KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 50 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2080952 50 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 50 Kč
DOR0803 Matys Ondřej OK Dobříš C 2050495 50 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 50 Kč
1.59 km
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0810 Handala Mathias Oddíl OB Kotlářka C 2086452 40 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086451 40 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 51835 40 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 40 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 40 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 40 Kč
NNN5001 Kamarád Tomáš Neregistrovaní 232127 40 Kč
1.27 km
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 50 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 50 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 50 Kč
KAM0504 Janča Eduard OK Kamenice C zapůjčit 70 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 50 Kč
KAM0500 Mišoň Daniel OK Kamenice C 2084943 50 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 50 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 7207616 50 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C 7207629 50 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole C 2079506 50 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 50 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 50 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 50 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 2078467 50 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 50 Kč
RIC0401 Holeček Štěpán OB Říčany B 2069053 50 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 50 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 50 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
1.81 km
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 50 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 50 Kč
DKP0306 Trunečka Marek Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 50 Kč
KAM0209 Mrózek Adam OK Kamenice C 2083402 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 50 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 50 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky B 7943 50 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 7020417 50 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 50 Kč
6YC0200 Hrubý František Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
2.05 km
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 90 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 90 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 90 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka C 886251 90 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 90 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice B 1407428 90 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 90 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 90 Kč
TAP0013 Fenton Adam KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 90 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 90 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 90 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 90 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 2067973 90 Kč
DOR0204 Cvrček Adam OK Dobříš C 2058508 90 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 416159 90 Kč
VSP0101 Puchalský Jan USK Praha C 2021836 90 Kč
2.40 km
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno C 49648 90 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 7207341 90 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 90 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga C 336710 90 Kč
DKP9920 Uhlíř Jáchym Oddíl OB Kotlářka 8644 90 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3RX9302 Kruliš Jiří SKOB Zlín zapůjčit 110 Kč
2.66 km
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 90 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 90 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 90 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 90 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 90 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 90 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 90 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 90 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 90 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 90 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7203462 90 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 90 Kč
TAP9000 Cvrček Antonín KOB Tretra Praha 53443 90 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 90 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 90 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 90 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 90 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 90 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 90 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 90 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 90 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 90 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 90 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 90 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 90 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 90 Kč
MKP8800 Maška Marek SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 90 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 90 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 90 Kč
RIC7401 Polívka Petr OB Říčany C 2073693 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 2075669 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
NNN7422 Holub Michal Neregistrovaní 2800301 90 Kč
NNN1055 Novotný David Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
EKP9002 Paděra Martin VŠTJ Ekonom Praha 90 Kč
EKP9205 Hlaváč Jaroslav VŠTJ Ekonom Praha C 2067975 90 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 2800311 90 Kč
2.40 km
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 90 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 90 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 90 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 90 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 90 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 90 Kč
15G7700 Collis Mark (GBR) DRONGO 41365 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
3BX8000 Michálek Jan ČaČua 2099517 90 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 90 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 90 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 90 Kč
KAM7101 Hankovec Petr OK Kamenice C 995898 90 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 90 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 90 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 90 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 90 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 2080903 90 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 7300190 90 Kč
2.17 km
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 8578 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
ZVO7102 Kraml Martin OB SK Zvole C 2031360 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga C 2067268 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 90 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 90 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 90 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 90 Kč
KAM6500 Aschermann David OK Kamenice C 428289 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 90 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 90 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 90 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 90 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 416137 90 Kč
KAM7106 Renda Miroslav OK Kamenice C 2088707 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 90 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 90 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 90 Kč
LBE7000 Uhlíř Patrik TJ Lokomotiva Beroun C 331179 90 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 90 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 90 Kč
RIC7101 Rohlíček Jan OB Říčany C 438622 90 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 90 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
1.89 km
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 90 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2044900 90 Kč
1.65 km
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 50 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 50 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 50 Kč
TJP4100 Hostomský Jiří TJ Sokol Troja C zapůjčit 70 Kč
1.59 km
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0803 Ševčík Kristián OK Kamenice C zapůjčit 60 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 40 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 40 Kč
8RC0801 Fišerová Valerie BZP zapůjčit 60 Kč
15G1250 Collis Emma (GBR) DRONGO 203398 40 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 40 Kč
KAM0801 Matoušek Filip OK Kamenice C 2075614 40 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 2080934 40 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51571 40 Kč
LBE0950 Uhlířová Marie TJ Lokomotiva Beroun C 218788 40 Kč
LBE1150 Uhlířová Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 331238 40 Kč
24C1400 Dneboský Erik OK Vršovice 51348 40 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2103246 40 Kč
OLP0601 Kubů Julie PSK Olymp Praha 253109 40 Kč
DKP1351 Izdná Helena Oddíl OB Kotlářka C 2086455 40 Kč
DKP1101 Míka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 40 Kč
DKP1301 Míka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka 8537 40 Kč
DKL8450 Salgueiro Eva KOB Kladno C 53520 40 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 40 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 40 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 40 Kč
5BX1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 40 Kč
5BX7801 Černý Ota Čepíci zapůjčit 60 Kč
PDY1200 Plachý Matěj Běhej Poděbrady C 40 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 40 Kč
1.49 km
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 40 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 40 Kč
8RC7704 Halkova Jarka BZP zapůjčit 60 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 207856 40 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 40 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 40 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 40 Kč
LME0300 Gebauer Jiří SK Los Mělník C 40 Kč
KAM7152 Rendová Iva OK Kamenice C 2084950 40 Kč
3BX0250 Angelová Rosalie ČaČua zapůjčit 60 Kč
3BX0251 Rističová Barbara ČaČua zapůjčit 60 Kč
3BX8350 Michálková Michaela ČaČua 53606 40 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 40 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 40 Kč
8AX7000 Mertlová Helena Neregistrovaní - Helena Mertlová zapůjčit 60 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 40 Kč
DOR8000 Füllsack David OK Dobříš 2090856 40 Kč
DOR7451 Koubková Daniela OK Dobříš 2073728 40 Kč
DOR7700 Kučera Petr OK Dobříš 2044892 40 Kč
DOR8001 Matys Jan OK Dobříš 2050488 40 Kč
DOR9000 Renfus Roman OK Dobříš 2050499 40 Kč
DOR9150 Folaufová Kamila OK Dobříš 2058502 40 Kč
5BX8050 Pilařová Kateřina Čepíci 40 Kč
5BX8450 Černá Jana Čepíci zapůjčit 60 Kč
NNN6002 Snížková Radka Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
PDY0060 Lounková Zuzana Běhej Poděbrady 2102801 40 Kč
PDY0021 Zvolský Jan Běhej Poděbrady zapůjčit 60 Kč
PDY0401 Povolný Matěj Běhej Poděbrady C zapůjčit 60 Kč
NNN5557 Gottvaldová Denisa Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN6661 Sýkorová Klára Neregistrovaní 40 Kč
2.83 km
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 90 Kč
6YC8802 Janků Jiří Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 90 Kč
KAM6250 Kudrnáčová Hana OK Kamenice C 232268 90 Kč
ZVO7452 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079507 90 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 90 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 90 Kč
ZVO7951 Mikulová Zuzana OB SK Zvole C 2099503 90 Kč
DKP8051 Izdná Petra Oddíl OB Kotlářka C 2086456 90 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2050486 90 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2082932 90 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 90 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 90 Kč
NNN6001 Snížek Filip Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN7001 Codey Yates Neregistrovaní 418915 90 Kč
NNN8011 Trojek Pavel Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
PDY0020 Nechvíle Daniel Běhej Poděbrady zapůjčit 110 Kč
PDY8000 Plachý Jaroslav Běhej Poděbrady C 2102778 90 Kč
NNN5556 Petrvalská Olivia Neregistrovaní 2020723 90 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 90 Kč
celkem přihlášených: 526, vklad: 38680 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.