Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.09.2016
Místo konání:
Bezděz, louka
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
2.20 km, 75 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 55 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 1403059 55 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C 8488 55 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C zapůjčit 95 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 55 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 55 Kč
FYD0651 Resslová Veronika Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 95 Kč
BOR0755 Vojtěchová Karolína OK Jiskra Nový Bor C 4357 55 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 55 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 55 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 55 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 55 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 55 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 55 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 55 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 55 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 55 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 55 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 55 Kč
TAP0666 Vláčilová Anna KOB Tretra Praha C 52857 55 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 55 Kč
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov 411380 50 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 50 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403060 50 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 50 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 50 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 50 Kč
TUR0956 Konopáčová Emma OOB TJ Turnov C 8215 50 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 50 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 50 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 4403304 50 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 4403302 50 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 50 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 4403303 50 Kč
VSP0851 Hejnová Barbora USK Praha C 411503 50 Kč
BOR0756 Funková Klára OK Jiskra Nový Bor C 4381 50 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 50 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 50 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 50 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor 4441 50 Kč
ODV0650 Šimoníková Jana TJ Aero Odolena Voda C 52117 50 Kč
ODV0851 Berná Klára TJ Aero Odolena Voda C 52889 50 Kč
ODV0852 Holubová Eliška TJ Aero Odolena Voda C 52893 50 Kč
ODV0853 Holubová Anežka TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV0951 Svobodová Ema TJ Aero Odolena Voda C 428285 50 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 50 Kč
LLI0852 Nejedlová Karolína LOK-o Liberec C 2088712 50 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 50 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 50 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 50 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 4411234 -40 Kč
48Dxxx1 Herrmann Charlotte (GER) OL-Team Wehrsdorf 303970 50 Kč
2.40 km, 85 m, 10 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 411518 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 55 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 55 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 2095950 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 55 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 55 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 55 Kč
STB0450 Kowalczyk Wiktoria TJ Stadion Nový Bor C 2025014 55 Kč
STB0552 Zawada Karolina TJ Stadion Nový Bor C 2025015 55 Kč
DOK0451 Králová Barbora OK Doksy C 55 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 55 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 55 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 55 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2084435 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 55 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2074434 55 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 55 Kč
CHA0551 Schröterová Adéla OK Chrastava C 2049596 55 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 55 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering C 2088143 55 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 55 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 55 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800166 55 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 55 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 55 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 55 Kč
JEN0452 Menclová Anna OB Jenišovice C 411599 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 55 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 55 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085567 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
TAP0456 Vláčilová Barbora KOB Tretra Praha C 52859 55 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 55 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 55 Kč
2.70 km, 90 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 55 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 55 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 55 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 55 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 55 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 55 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 55 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 55 Kč
STB0351 Piecek Emilia TJ Stadion Nový Bor C 2025004 55 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 55 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 55 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2084431 55 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 55 Kč
CHA0351 Říhová Eliška OK Chrastava C 436417 55 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 55 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 55 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 55 Kč
LLI0350 Nejedlová Josefína LOK-o Liberec B 2800308 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 55 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 55 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 55 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 55 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 83 Kč
2.90 km, 100 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 80 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 80 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 80 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 80 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 80 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 80 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 120 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8419 80 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 80 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 80 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 80 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 80 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 80 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 80 Kč
3.30 km, 120 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 80 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 80 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 80 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 80 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 80 Kč
3.40 km, 135 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 80 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 80 Kč
3.40 km, 135 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM8551 Nedvídková Iva ZOOB Rumburk C 5642 80 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 80 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 80 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 80 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 80 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 80 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 80 Kč
CHA9450 Smetanová Alžběta OK Chrastava C 8198 80 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 80 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 80 Kč
SMB9051 Pološčuková Lucie SKOB Mladá Boleslav C 49977 80 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 80 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 80 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 80 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 80 Kč
NNN9051 Vojáčková Šárka Neregistrovaní 8105 120 Kč
4.60 km, 175 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 80 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 80 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 80 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 80 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 80 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 80 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 80 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 80 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 80 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 80 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 80 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 80 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 80 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 80 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 80 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor C 1394898 80 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 80 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 8952 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 80 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 80 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 80 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 80 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 80 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 80 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 80 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 80 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 80 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 80 Kč
SUL9250 Linková Kateřina OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8131 80 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 80 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 80 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 80 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 80 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 80 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 80 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 120 Kč
NNN8651 Studničná Lenka Neregistrovaní 434826 120 Kč
19Dxxx2 Ender Franka (GER) SSV Planeta Radebeul 7847 120 Kč
3.70 km, 140 m, 16 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 80 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2084448 80 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 80 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 80 Kč
NNN79C1 Lipenská Eva Neregistrovaní 2084442 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 80 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 80 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 80 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 80 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 80 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 80 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 80 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 80 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 80 Kč
NPA8152 Podlipná Veronika SK LOB Nová Paka C 2080944 80 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 120 Kč
3.40 km, 105 m, 19 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 80 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 1403053 80 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 80 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 80 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 80 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 80 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 80 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2080997 80 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 80 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 80 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 80 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 80 Kč
NNN7355 Bulířová Blanka Neregistrovaní NEZAPLATIL 120 Kč
3.30 km, 100 m, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 80 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 80 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 4402231 80 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 80 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 80 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 80 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 80 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 80 Kč
NNN7151 Benešová Marika Neregistrovaní 2103782 120 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 411616 80 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
BOR7151 Svobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 80 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 80 Kč
PGP6251 Landovská Ivana SK Praga C 416118 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 80 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 80 Kč
2.90 km, 95 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 80 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 80 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 80 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 80 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 80 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 80 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 120 Kč
2.70 km, 85 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
2.70 km, 90 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 80 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
2.70 km, 90 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 80 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 80 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 80 Kč
2.50 km, 85 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
2.40 km, 80 m, 7 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 55 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403056 55 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 55 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 434808 55 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 55 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 55 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 55 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 55 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 55 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 55 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 52904 55 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 55 Kč
TUR0702 Šálek Richard OOB TJ Turnov C 1403058 55 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 55 Kč
DOK0600 Mathaus Kryštof OK Doksy C 7771 55 Kč
DOK0601 Odnoha Matěj OK Doksy C 7767 55 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084437 55 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 55 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C 2059763 55 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2059765 55 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 55 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 55 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 55 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 55 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 55 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 55 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 55 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 55 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 55 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 55 Kč
VLI0704 Trávníček Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2073700 55 Kč
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 50 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 4402218 50 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 50 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 4403305 50 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 50 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 4403307 50 Kč
CHA0803 Krojidlo Matyáš OK Chrastava C 4403308 50 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 50 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 4403301 50 Kč
CHA0704 Šťastný Radek OK Chrastava C 4403306 50 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 4402226 50 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 50 Kč
BOR0803 Štěpánský Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4431 50 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 50 Kč
JEN0602 Matouš Marek OB Jenišovice C 2060293 50 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 50 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 50 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 50 Kč
SHK0901 Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 7753 50 Kč
NNN0801 Kosek Jiří Neregistrovaní NEZAPLATIL 75 Kč
2.40 km, 75 m, 11 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 2049579 55 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 1403057 55 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 55 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 55 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C 2084433 55 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2084432 55 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 55 Kč
TUV0400 Bernat Matěj SOK TJ Turnov doplníme 55 Kč
TUV0405 Bičík Štěpán SOK TJ Turnov C doplníme 55 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 55 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 55 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 55 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 55 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4369 55 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 55 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 55 Kč
BOR0509 Chalupa Jan OK Jiskra Nový Bor C 4420 55 Kč
BOR0405 Žák Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4365 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 55 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 55 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 55 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 55 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 55 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 55 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 55 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 55 Kč
48Dxxx2 Herrmann Josef (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 120 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 83 Kč
3.20 km, 100 m, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 55 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 9102562 55 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 1403055 55 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 55 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 55 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 55 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 55 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 55 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 55 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 55 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 55 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 55 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 1396724 55 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 55 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 2070841 55 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 55 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 55 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 55 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 55 Kč
JEN0201 Mencl Jan OB Jenišovice C 7789 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
TJNxxx2 Romaniuk Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103728 120 Kč
3.30 km, 115 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 80 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 80 Kč
STB0103 Sloma Grzegorz TJ Stadion Nový Bor C 2016464 80 Kč
CHA0102 Rajn Filip OK Chrastava C 436414 80 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 80 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8417 80 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 8418 80 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 2060290 80 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 80 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 80 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 80 Kč
3.50 km, 130 m, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec B 7205022 80 Kč
4.00 km, 120 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 80 Kč
4.70 km, 155 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 80 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 80 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 80 Kč
NNN8201 Kunc Filip Neregistrovaní DOHLÁSÍ 120 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 80 Kč
NNN8705 Beran Jakub Neregistrovaní ZAPLATIL 120 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
SJC8705 Szenczi Gabriel Sportcentrum Jičín C 0002102802 80 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 80 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 80 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 80 Kč
SUL9500 Linka Michael OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8148 80 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 80 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 80 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 80 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 80 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 120 Kč
6.20 km, 200 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 80 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 80 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 8627114 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 80 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 80 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 80 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 80 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 80 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 80 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 80 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 80 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 80 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 80 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 80 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 80 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 80 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 504407 80 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 80 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 80 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 80 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 80 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 80 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 80 Kč
NNN9157 Jergušová Hana Neregistrovaní 416555 120 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 80 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 80 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 80 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 80 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 80 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 80 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 7207702 80 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 80 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 80 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 80 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 80 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 80 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 80 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 80 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 80 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 80 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 80 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 80 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 80 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 9201329 80 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 80 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 80 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 120 Kč
19Dxxx1 Dittmann Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 501931 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 53550 120 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 120 Kč
3.90 km, 145 m, 20 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
NNN6701 Beneš Petr Neregistrovaní 301113 120 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
PDY7700 Kaplan Daniel Běhej Poděbrady C 2102773 80 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 80 Kč
NNN78F1 JUŘINA František Neregistrovaní 3229 120 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 80 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 80 Kč
TEP7700 Bercha Šimon Tempo Praha C 416133 80 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
3.80 km, 150 m, 20 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 80 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 80 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 80 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 80 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 80 Kč
NNN72C1 Lipenský Robert Neregistrovaní 2084443 120 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 80 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 80 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 80 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 80 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
SHK7600 Čečka Jiří OK Slavia Hradec Králové C 7756 80 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 80 Kč
NNN7502 Kosek Jiří Neregistrovaní NEZAPLATIL 120 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416842 120 Kč
3.70 km, 135 m, 20 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 80 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 80 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 80 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 80 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 80 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 80 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 80 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 80 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 80 Kč
NNN7001 Tomandl Jan Neregistrovaní 2090861 120 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 80 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 80 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 80 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 80 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem 2082938 80 Kč
KUL6800 Moravec Zdeněk KOB Ústí nad Labem 2082931 80 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 80 Kč
NNN6807 Bulíř Jiří Neregistrovaní NEZAPLATIL 120 Kč
NNN6901 Klaška Jan Neregistrovaní 301602 120 Kč
3.60 km, 140 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
LTP6602 Šimek Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice 887611 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 80 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 80 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 120 Kč
3.40 km, 120 m, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 80 Kč
TUR5601 Holas Vladimír OOB TJ Turnov C 8219 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 80 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
TJN6001 Vitebský Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 80 Kč
2.90 km, 115 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 80 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 80 Kč
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
TJN5603 Janata Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 80 Kč
2.80 km, 115 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 80 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 80 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
CHA5001 Vokál Jiří OK Chrastava C 8159 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 80 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 80 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 80 Kč
2.50 km, 95 m, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 80 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 80 Kč
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 50 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 50 Kč
VLI1054 Raisrová Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4411248 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 50 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 50 Kč
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 434575 50 Kč
NNN0706 Navrátilová Alžběta Neregistrovaní nezaplac 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C 4406053 50 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 50 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2103246 50 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
NNN0902 Berka Tadeáš Neregistrovaní 2103255 50 Kč
NNN0351 Berková Leontýna Neregistrovaní 2103275 50 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 50 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 50 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1403063 50 Kč
TUR0851 Blažková Karolína OOB TJ Turnov 4406051 50 Kč
TUR0650 Blažková Petra OOB TJ Turnov 4406052 50 Kč
FYD0801 Juřina Jakub Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 90 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 90 Kč
NNN10C0 Justová Anika Neregistrovaní 4403309 50 Kč
NNN1153 JUŘINOVÁ Aneta Neregistrovaní PŮJČIT 50 Kč
NNN0951 CEKAJLOVÁ Barbora Neregistrovaní PŮJČIT 50 Kč
NNN1101 CEKAJLO Martin Neregistrovaní PŮJČIT 50 Kč
NNN0862 KOCOVSKA Katerina Neregistrovaní PŮJČIT 50 Kč
NNN1158 KOCOVSKA Karolina Neregistrovaní PŮJČIT 50 Kč
ODV1400 Hartl Jakub TJ Aero Odolena Voda C 52119 50 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 50 Kč
ODV0900 Piškule Štěpán TJ Aero Odolena Voda C 428273 50 Kč
ODV0901 Šimoník Jan TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV1000 Berný Jáchym TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV1003 Piškule František TJ Aero Odolena Voda C 428228 50 Kč
ODV1050 Vlachynská Karolína TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
ODV1051 Truncová Zuzana TJ Aero Odolena Voda C zapůjčit 90 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 411613 50 Kč
TEP0800 Bercha Matouš Tempo Praha C zapůjčit 90 Kč
TEP1000 Bercha Jonáš Tempo Praha C zapůjčit 90 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C zapůjčit 90 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 50 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 50 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 50 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 50 Kč
VLI1051 Trávníčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4411239 50 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 50 Kč
SLA1100 Hanák Kryštof SKOB Slaný C zapůjčit 90 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 50 Kč
NPA1201 Podlipný Filip SK LOB Nová Paka 2082905 50 Kč
VLI0706 Putík Martin Slavia Liberec orienteering C 4411247 50 Kč
NNN0952 Berchová Anežka Neregistrovaní Nezaplatil 50 Kč
NNN1001 Florián František Neregistrovaní Nezaplatil 50 Kč
NNN1251 Floriánová Eliška Neregistrovaní Nezaplatil 50 Kč
NNN1051 Vošlajerová Marie Neregistrovaní Nezaplatil 50 Kč
NNN1201 Vošlajer Zdeněk Neregistrovaní Nezaplatil 50 Kč
NNN0953 Kubálková Kristina Neregistrovaní 2095974 50 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 2092397 50 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 222651 50 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 50 Kč
2.40 km, 80 m, 10 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 55 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 55 Kč
TUV7950 Nováková Zuzana SOK TJ Turnov 2104592 55 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 55 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 55 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 55 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 55 Kč
NNN8151 Uhlíková Šárka Neregistrovaní 51180 55 Kč
NNN5551 Krojídlová Martina Neregistrovaní 8169 55 Kč
NNN5501 Krojidlo Marek Neregistrovaní 8193 55 Kč
DOK9951 Králová Magdalena OK Doksy C 55 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 2084438 55 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084439 55 Kč
NNN76C5 Gomolák Jan Neregistrovaní 2049591 55 Kč
NNN74C1 Holanová Hana Neregistrovaní 2049594 55 Kč
NNN78C3 Justová Marie Neregistrovaní 2084440 55 Kč
NNN79C0 Kučerová Lucie Neregistrovaní 2084441 55 Kč
NNN73C3 Šírl Kamil Neregistrovaní 2084444 55 Kč
NNN78C1 Šírlová Jarmila Neregistrovaní 2084445 55 Kč
NNN7451 Drahoňovská Petra Neregistrovaní 1403064 55 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8428 55 Kč
BOR6752 Gottlichová Jitka OK Jiskra Nový Bor C 8448 55 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor 8410 55 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 55 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 55 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 55 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 55 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 55 Kč
TJNxxx1 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070806 55 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering C 682119 55 Kč
NNN6851 Mašínová Ivana Neregistrovaní dohlásí 55 Kč
NNN0251 Mašínová Klára Neregistrovaní dohlásí 55 Kč
NNN0352 Bujná Kateřina Neregistrovaní 51384 55 Kč
NNN0252 Kurendová Karolína Neregistrovaní 515023 55 Kč
NNN0201 Jeníček Ondra Neregistrovaní 51385 55 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk C 5991 55 Kč
3.20 km, 125 m, 16 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 80 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 80 Kč
NNN7104 Votava David Neregistrovaní 2106735 120 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 80 Kč
NNN6907 Navrátil Ctirad Neregistrovaní nezaplac 120 Kč
NNN6510 Medřický Petr-sr. Neregistrovaní 331303 120 Kč
NNN9705 Medřický Petr-jr. Neregistrovaní 230717 120 Kč
LDC9250 Vlčková Klára KOB Děčín C 53554 80 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 80 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 80 Kč
LLI7151 Paroulková Iva LOK-o Liberec C 253147 80 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 80 Kč
SNA7201 Sokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9614 80 Kč
NNN76C1 Tomanicová Petra Neregistrovaní 2084446 120 Kč
5RC7753 Haľková Jarka Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní PŮJČIT JIŽ UHRADILA 80 Kč
VSP7404 Hejna Vladimír USK Praha C 5782 80 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 80 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 80 Kč
LLI7350 Nejedlová Lucie LOK-o Liberec C 2088713 80 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 80 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 80 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 80 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 80 Kč
TJN6700 Míka Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411582 80 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 80 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 80 Kč
SLA8151 Hanáková Zuzana SKOB Slaný C 8800 80 Kč
NNN7901 Hlaváč Michal Neregistrovaní neplatil 120 Kč
LTP6807 Karpíšek Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice 420432 120 Kč
celkem přihlášených: 824, vklad: 58866 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.