Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.10.2016
Místo konání:
Horní Branná
Pořadatel:
JIL - OK Jilemnice
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
2.30 km, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 50 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 50 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín 0000004335 50 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 50 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 9665 50 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 50 Kč
SRK0751 Stavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009523 50 Kč
SRK0752 Hanlová Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027235 50 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 50 Kč
LPU0758 Růžková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2075646 50 Kč
LPU0856 Trlidová Adriana OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
LPU0855 Trlidová Anika OK Lokomotiva Pardubice C 2049560 50 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 50 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 50 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 50 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 50 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 50 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 50 Kč
CHC0652 Krummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 50 Kč
CHC0654 Šafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 50 Kč
SJC0750 Havrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 50 Kč
SJC0650 Malínská Nela Sportcentrum Jičín 50 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 9424 50 Kč
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 50 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 50 Kč
PHK0655 Zurynková Ema OK 99 Hradec Králové C 2067340 50 Kč
VRL0651 Hájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 50 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 50 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 50 Kč
KOR0650 Hammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7207778 50 Kč
KOR0651 Rybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083388 50 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 50 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 50 Kč
LPU0660 Holcová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 2085568 50 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 50 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 50 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 50 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 50 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 50 Kč
LTU0650 Pešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 50 Kč
LTU0850 Pešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 50 Kč
BRU0651 Voláková Viktorie Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425514 50 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk 52799 50 Kč
3.00 km, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 50 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 50 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0000004297 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 50 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002025350 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 50 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 50 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 50 Kč
2.70 km, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083356 50 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 50 Kč
SJC0557 Gurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 50 Kč
SJC0552 Kejvalová Radka Sportcentrum Jičín C 0002102078 50 Kč
SJC0499 Suchardová Veronika Sportcentrum Jičín 50 Kč
VAM0555 Mudruňková Barbora Nikol OB Vamberk C 09586 50 Kč
STH0558 Huřťáková Karolína SK Studenec C 425586 50 Kč
SRK0553 Hanlová Nikola SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027231 50 Kč
SRK0554 Tomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301107 50 Kč
ZAM0451 Suchomelová Josefína OB TJ Sokol Žamberk C 2053564 50 Kč
ZAM0552 Hovadová Iveta OB TJ Sokol Žamberk C 416281 50 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 50 Kč
LPU0490 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
KUO0551 Šlesingerová Sára KOB Ústí nad Orlicí C 2085581 50 Kč
BRU0551 Školníková Karla Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425516 50 Kč
3.50 km, 12 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 50 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 50 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 50 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 50 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 50 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 50 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 50 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové B 336788 50 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 50 Kč
PHK0252 Machová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 50 Kč
PHK0250 Suchánková Eliška OK 99 Hradec Králové B 331120 50 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 50 Kč
STH0254 Bachtíková Petra SK Studenec C 2009002 50 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 2056290 50 Kč
KOR0350 Šafránková Eliška OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095922 50 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 50 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 50 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 50 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 50 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 50 Kč
ZAM0251 Mikysková Doubravka OB TJ Sokol Žamberk C 9285 50 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 50 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 50 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 50 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 50 Kč
LPU0361 Pinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 50 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 50 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 50 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 50 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 50 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0250 Zářecká Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095939 50 Kč
4.50 km, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 80 Kč
HOS0051 Vrbatová Dominika TJ Tatran Hostinné C 2080950 80 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
STH0151 Dubská Terezie SK Studenec C 331617 80 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec C 51108 80 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 80 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 80 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 80 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 80 Kč
ZAM0053 Pachelová Anna OB TJ Sokol Žamberk C 2053566 80 Kč
ZAM0054 Procházková Tereza OB TJ Sokol Žamberk B 2058527 80 Kč
LPU0159 Brancuská Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049518 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
5.10 km, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM9952 Boková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 2075624 80 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 80 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 80 Kč
6.90 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 80 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 80 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 80 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 8952 80 Kč
PHK8557 Dušátková Lenka OK 99 Hradec Králové C 9364 80 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 80 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 80 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 80 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 80 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 80 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 80 Kč
ZAM9652 Skalická Karolína OB TJ Sokol Žamberk C 1400431 80 Kč
4.30 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 80 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 80 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 80 Kč
STH9356 Ducháčková Kateřina SK Studenec C 416278 80 Kč
PHK9651 Koutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 80 Kč
PHK9351 Koutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 80 Kč
PHK9853 Kubečková Veronika OK 99 Hradec Králové C 224916 80 Kč
BRM8451 Sokolová Tereza Sokol Burdych C 426338 80 Kč
SHK8552 Stulíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9161 80 Kč
ZAM8452 Šiffelová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2103234 80 Kč
LPU8253 Kadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 80 Kč
LPU8258 Tichá Elena OK Lokomotiva Pardubice C 232605 80 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 80 Kč
5.70 km, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 80 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 80 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 80 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 80 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 80 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 80 Kč
SRK7452 Zemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009796 80 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 80 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 80 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 80 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 80 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 80 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 80 Kč
4.20 km, 17 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 80 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 9735 80 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 80 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 80 Kč
CHC7854 Krummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 80 Kč
KOR7550 Tichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 80 Kč
KOR8150 Zářecká Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095949 80 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 80 Kč
SJC7957 Posoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 80 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 80 Kč
PHK7052 Koutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 80 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 80 Kč
SHK7750 Kodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 80 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 80 Kč
SHK7250 Raková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 80 Kč
HOR7350 Loukotová Andrea TJ Jiskra Hořice C 52892 80 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 80 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 80 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 80 Kč
KOR8050 Sahulová Šárka OB DDM Kostelec nad Orlicí 2087632 80 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 80 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 80 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 80 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 80 Kč
LPU7052 Tužilová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 426371 80 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 80 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 80 Kč
BRU7251 Frömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 80 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 80 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 80 Kč
STH7251 Hrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 80 Kč
BRU7452 Školníková Marcela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425512 80 Kč
4.60 km, 17 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7060 Hlaváčková Renata OK 99 Hradec Králové C 301191 80 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 80 Kč
PHK6251 Kubíčková Marcela OK 99 Hradec Králové C 9389 80 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 80 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 80 Kč
SHK6354 Egrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 80 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 80 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 80 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 80 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 80 Kč
LPU6555 Julínková Dana OK Lokomotiva Pardubice C 425573 80 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 80 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 80 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 80 Kč
3.50 km, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 80 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 80 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 80 Kč
SJC5752 Bienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 80 Kč
PHK6153 Justová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 80 Kč
PHK6450 Kokrdová Věra OK 99 Hradec Králové C 2080919 80 Kč
PHK6353 Lamichová Iva OK 99 Hradec Králové C 9438 80 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 80 Kč
SHK6753 Divecká Růžena OK Slavia Hradec Králové C 9157 80 Kč
SHK6450 Macháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 80 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 80 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 80 Kč
ZAM5951 Kalousová Dana OB TJ Sokol Žamberk C 9032 80 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 80 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 80 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 80 Kč
LPU6351 Weisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 80 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 80 Kč
BRU7151 Kolářová Andrea Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425506 80 Kč
VRL5652 Hančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 80 Kč
3.90 km, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB6050 Tichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 80 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 80 Kč
PHK5351 Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 80 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 80 Kč
SHK5751 Stulíková Zuzana OK Slavia Hradec Králové C 9116 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
SHK5651 Filipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 80 Kč
SHK5451 Hepnerová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9108 80 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 80 Kč
SRK5752 Dusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301116 80 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 80 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 80 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 80 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 80 Kč
SHK5951 Vychodilová Jiřina OK Slavia Hradec Králové C 9897 80 Kč
3.20 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová Helena OB TJ Sokol Žamberk C 9033 80 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009539 80 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 80 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 80 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 80 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 80 Kč
2.40 km, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 426380 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 50 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 50 Kč
KOR0601 Lounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067980 50 Kč
SJC0804 Karásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 50 Kč
SJC0802 Pešek Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000004295 50 Kč
SJC1002 Pešek Matěj Sportcentrum Jičín C 0000000000 50 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 50 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín 0000004745 50 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002085566 50 Kč
STH0601 Planík Martin SK Studenec C 303928 50 Kč
STH0703 Buďárek Šimon SK Studenec C 9044 50 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 50 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové C 9387 50 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 50 Kč
SRK0801 Šeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009794 50 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 50 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk 436955 50 Kč
LPU0710 Shejbal Matyáš OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0711 Shejbal Filip OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 50 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 50 Kč
HOR0600 Kuneš Jan TJ Jiskra Hořice C 1398984 50 Kč
BRU0701 Mádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 50 Kč
STH0701 Pochop Petr SK Studenec C 2035746 50 Kč
2.60 km, 8 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 50 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 50 Kč
KOR0600 Krejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 50 Kč
SJC0602 Dlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 50 Kč
SJC0702 Kopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 50 Kč
SJC0600 Novotný Kamil Sportcentrum Jičín 0000000000 50 Kč
SJC0704 Ticháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 50 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín 0000004288 50 Kč
SJC0603 Vlach František Sportcentrum Jičín C 0000004334 50 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 50 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 50 Kč
PHK0601 Hlaváček Pavel OK 99 Hradec Králové C 2073754 50 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 50 Kč
SRK0602 Jiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425588 50 Kč
SRK0605 Šimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002025360 50 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 50 Kč
ZAM0601 Vicenec Martin OB TJ Sokol Žamberk C 9036 50 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 50 Kč
LPU0604 Hostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 50 Kč
LPU0701 Ježek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 50 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 50 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 50 Kč
LPU0603 Štichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 50 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 50 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 50 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 50 Kč
3.30 km, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 50 Kč
SJC0501 Janků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 50 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 50 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 50 Kč
STH0401 Mühlbach Ivo SK Studenec C 425575 50 Kč
PHK0501 Háp Matěj OK 99 Hradec Králové B 2017670 50 Kč
PHK0503 Kokrda Adam OK 99 Hradec Králové C 2078477 50 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 50 Kč
PHK0504 Málek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 50 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 50 Kč
PHK0505 Novotný Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2070824 50 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 50 Kč
PHK0403 Suchánek Adam OK 99 Hradec Králové B 2080985 50 Kč
PHK0502 Čermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 50 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 50 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 50 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 50 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 50 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425589 50 Kč
SRK0504 Šeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027229 50 Kč
SRK0506 Stavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027238 50 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 9686 50 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 50 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 50 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 50 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 50 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 50 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 50 Kč
LPU0405 Štichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 50 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 50 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 50 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 50 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 50 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 50 Kč
2.90 km, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 50 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 50 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 50 Kč
KOR0500 Zářecký Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095980 50 Kč
SJC0407 Tměj Adam Sportcentrum Jičín C 0000004322 50 Kč
STH0502 Pfeifer Erik SK Studenec C 253376 50 Kč
STH0503 Jiřička Martin SK Studenec C 2008986 50 Kč
VRL0402 Hájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 50 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 50 Kč
ZAM0503 Bečka Bartoloměj OB TJ Sokol Žamberk C 2096135 50 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 50 Kč
ZAM0502 Lesák Lukáš OB TJ Sokol Žamberk C 426332 50 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí 2106740 50 Kč
LPU0420 Dvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU0408 Ježek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 50 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 50 Kč
LPU0440 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
HOR0404 Schneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 50 Kč
HOR0406 Nečesaný Jáchym TJ Jiskra Hořice C 2078473 50 Kč
BRU0400 Mádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 50 Kč
BRU0501 Meier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 50 Kč
4.60 km, 15 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0202 Mejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 50 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017678 50 Kč
CHC0201 Jirout Matěj K.O.B. Choceň C 232912 50 Kč
CHC0303 Šimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 50 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 50 Kč
STH0204 Urban Dominik SK Studenec C 7207496 50 Kč
PHK0202 Bárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 50 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 50 Kč
PHK0201 Poláček Radim OK 99 Hradec Králové C 9967 50 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 2056295 50 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 50 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 50 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 50 Kč
SRK0201 Zemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009496 50 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 50 Kč
SRK0300 Flegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002091541 50 Kč
SRK0304 Šípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002027201 50 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 50 Kč
ZAM0202 Pachel Jakub OB TJ Sokol Žamberk B 9284 50 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 50 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 50 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 50 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 50 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 50 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 50 Kč
LTU0203 Zamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 50 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 50 Kč
KUO0302 Ráček Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2085625 50 Kč
KUO0202 Kroutil Jan KOB Ústí nad Orlicí C 2102858 50 Kč
HOR0203 Vaňura Vít TJ Jiskra Hořice C 4768 50 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 50 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 50 Kč
4.10 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0300 Hladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 50 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 50 Kč
PHK0303 Valenta Šimon OK 99 Hradec Králové C 2090871 50 Kč
NPA0201 Satranský Martin SK LOB Nová Paka C 9695 50 Kč
ZAM0204 Krsek Šimon OB TJ Sokol Žamberk C 2075607 50 Kč
ZAM0205 Moravec Jan OB TJ Sokol Žamberk 416295 50 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 50 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 50 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 0 50 Kč
LPU0311 Pinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 50 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 50 Kč
KUO0201 Kudrna Dalibor KOB Ústí nad Orlicí C 920694 50 Kč
KUO0301 Pávek Ondřej KOB Ústí nad Orlicí C 2085585 50 Kč
5.80 km, 18 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0103 Krampera Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425565 80 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7206528 80 Kč
SJC0001 Karásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 80 Kč
SJC0005 Semiginovský Šimon Sportcentrum Jičín C 0002056271 80 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 80 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 80 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 80 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000682693 80 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 80 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 80 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 80 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 80 Kč
BRU0104 Kolář Adam Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 0000425513 80 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 80 Kč
BRU0103 Školník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 80 Kč
6.60 km, 21 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC9901 Macko Lukáš Sportcentrum Jičín B 0002059739 80 Kč
STH9902 Vydra Martin SK Studenec B 7207506 80 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 80 Kč
PHK9802 Faltejsek Jan OK 99 Hradec Králové C 9464 80 Kč
ZAM9901 Friml Dominik OB TJ Sokol Žamberk C 2058526 80 Kč
ZAM9802 Novotný Matěj OB TJ Sokol Žamberk 2085612 80 Kč
ZAM9902 Sourada Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 1400449 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 80 Kč
8.90 km, 28 kontrol
Rank. koef.: 1
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 80 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 80 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 7003026 80 Kč
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 80 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 80 Kč
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 80 Kč
6FX8000 Harom Tomáš HS EPO Hemenex zapůjčit 120 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 80 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 80 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 80 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 80 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 80 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9040 80 Kč
SNA7106 Macek Martin TJ START Náchod C 9390 80 Kč
ALB7800 Kupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 80 Kč
SHK8003 Lán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 80 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 80 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 80 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 80 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 80 Kč
LPU9702 Novotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9308 80 Kč
LTU7400 Pešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 80 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí A 887162 80 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
PHK7903 Potůček Michal OK 99 Hradec Králové C 2027202 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 80 Kč
STH9402 Kučera Tomáš SK Studenec C 410774 80 Kč
6.40 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 80 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 80 Kč
PHK8506 Elbl Marek OK 99 Hradec Králové C 9362 80 Kč
PHK9205 Janeček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 80 Kč
KOR9700 Šafránek Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095947 80 Kč
BRM7201 Sokol Milan Sokol Burdych C 9625 80 Kč
TYN8502 Nymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 80 Kč
LPU8612 Fatura Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2067400 80 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 80 Kč
7.80 km, 22 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 80 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 80 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 80 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 80 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 80 Kč
LPU7309 Froš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 80 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 80 Kč
BRU7101 Kolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 80 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 80 Kč
SJC7300 Kejval Jaromír Sportcentrum Jičín 7090873 80 Kč
VRL7507 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060233 80 Kč
5.50 km, 18 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 80 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9737 80 Kč
1FC7800 Vávra Aleš Wamaš 2103278 80 Kč
CHC7301 Krummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 80 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 80 Kč
HOR7303 Vojtěch Libor TJ Jiskra Hořice C 9010 80 Kč
CHC7706 Šafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 80 Kč
KOR7600 Hladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 80 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 80 Kč
PHK7108 Koutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 80 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 336796 80 Kč
PHK7802 Podlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 80 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 80 Kč
SRK7401 Zemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027222 80 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk 2800295 80 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 80 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 80 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 80 Kč
KUO6901 Procházka Pavel KOB Ústí nad Orlicí C 920673 80 Kč
BRU7600 Mádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 80 Kč
BRU7400 Meier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 80 Kč
BRU7301 Školník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 80 Kč
6.70 km, 21 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP7003 Eisner Leo VSK Přírodní vědy Praha C 51578 80 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 80 Kč
PHK5702 Dušátko Petr OK 99 Hradec Králové C 9402 80 Kč
PHK7003 Faltejsek Pavel OK 99 Hradec Králové C 2017671 80 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 80 Kč
PHK7101 Háp Pavel OK 99 Hradec Králové C 9395 80 Kč
PHK6201 Ježek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 80 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 80 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 80 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 80 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 80 Kč
LTU6801 Killar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 80 Kč
VRL6702 Hanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 80 Kč
5.10 km, 17 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 80 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 80 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 80 Kč
SNA5403 Langr Stanislav TJ START Náchod C 9633 80 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 80 Kč
SNA5701 Hnyk Petr TJ START Náchod C 416261 80 Kč
HOS7001 Vrbata Josef TJ Tatran Hostinné C 2085611 80 Kč
VAM7149 Mikyska Alan OB Vamberk C 09684 80 Kč
SJC6001 Řehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 80 Kč
PHK6101 Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 80 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 80 Kč
SHK6301 Vychodil Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 51182 80 Kč
SHK6104 Novotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 80 Kč
SHK6102 Divecký Josef OK Slavia Hradec Králové C 9120 80 Kč
KUN6201 Lux Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 7208234 80 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 80 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 80 Kč
LPU6803 Brancuský Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 2075640 80 Kč
LPU6201 Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 80 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 80 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 80 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 80 Kč
BRU6701 Šváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 80 Kč
BRU6902 Frömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 80 Kč
BRU7000 Ptáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 80 Kč
ZAM6801 Levý Tomáš OB TJ Sokol Žamberk C 331587 80 Kč
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 80 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 160 Kč
5.20 km, 18 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB5500 Tichý Boris KOB Dobruška C 7227 80 Kč
DOB5600 Tůma Miloš KOB Dobruška C 7243 80 Kč
ZAM5901 Chládek Josef OB TJ Sokol Žamberk C 2060235 80 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 80 Kč
SNA5649 Kalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 80 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 80 Kč
SHK5900 Holeček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 80 Kč
SRK5301 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009533 80 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 80 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 9691 80 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 80 Kč
LPU6003 Kološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 80 Kč
LPU5002 Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 80 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 80 Kč
VRL5601 Hanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 80 Kč
TYN5602 Vlček Josef OOB SK Týniště nad Orlicí C 995828 80 Kč
4.20 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 80 Kč
TYN5301 Beňo Miroslav OOB SK Týniště nad Orlicí C 9731 80 Kč
SHK6001 Vízek Luděk OK Slavia Hradec Králové C 49629 80 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 80 Kč
SHK5501 Filip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 80 Kč
KOR6100 Pross Josef OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067990 80 Kč
LPU6004 Dvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 80 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 80 Kč
LPU5501 Hostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 80 Kč
LTU5801 Krejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 80 Kč
JIL6101 Král Martin OK Jilemnice 9071 80 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 80 Kč
SJC4801 Bílek Vratislav Sportcentrum Jičín C 0000009948 80 Kč
PHK4701 Jiran Václav OK 99 Hradec Králové C 301692 80 Kč
SRK4301 Seidl Karel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009474 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 80 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 80 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 80 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 80 Kč
3.60 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 80 Kč
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 80 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 80 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 80 Kč
LPU4001 Koudelka Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9347 80 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 80 Kč
LPU4601 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 80 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 80 Kč
2.30 km, 6 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL1451 Hlaváčová Ema OK Jilemnice C 1211014 50 Kč
2UX1150 Horáková Eliška Horáková 2099496 50 Kč
JIL0951 Suchardová Ella OK Jilemnice C 425538 50 Kč
PVP1050 Eisner Flora VSK Přírodní vědy Praha C 1470161 50 Kč
KOR0800 Langr Matyáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095940 50 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 50 Kč
JIL0752 Klímová Anna OK Jilemnice C 425595 50 Kč
KAM0001 Voleský Viktor OK Kamenice 2102864 50 Kč
KOR1350 Hladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí 2011867 50 Kč
KOR0804 Novotný Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí 2067958 50 Kč
CHC0901 Šafr Vít K.O.B. Choceň C 232913 50 Kč
SJC1049 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 4742 50 Kč
SJC0902 Kejval Vojtěch Sportcentrum Jičín C 0002102077 50 Kč
VRL1230 Teplý Martin OOS TJ Spartak Vrchlabí zapůjčit 90 Kč
JIL1010 Horák Vít OK Jilemnice 09734 50 Kč
JIL1061 Kopecká Anna OK Jilemnice 425535 50 Kč
JIL1062 Adámková Klára OK Jilemnice 426352 50 Kč
JIL1063 Holohlavaská Ema OK Jilemnice 426349 50 Kč
PHK0702 Hrdý David OK 99 Hradec Králové C 50 Kč
KOR0950 Sehnoutková Anna OB DDM Kostelec nad Orlicí C 09594 50 Kč
SNA0850 Macková Šárka TJ START Náchod C 2060238 50 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 50 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 50 Kč
LPU0805 Cach Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2088214 50 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 50 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 50 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 50 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 50 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 50 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 50 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 50 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 50 Kč
LPU0950 Paroulková Beáta OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
VRL0603 Vrbata Michal OOS TJ Spartak Vrchlabí C 08957 50 Kč
3.70 km, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí 2080989 50 Kč
TYN9502 Kašpar Michal OOB SK Týniště nad Orlicí C 49700 50 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí 2061852 50 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 50 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 50 Kč
KOR6901 Lounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083387 50 Kč
KOR7400 Krejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 50 Kč
SJC8099 Vltavská Jana Sportcentrum Jičín 50 Kč
VRL8030 Teplý Lukáš OOS TJ Spartak Vrchlabí zapůjčit 90 Kč
JIL0010 Třešňák Miloš OK Jilemnice 50 Kč
JIL0065 Třešňáková Blanka OK Jilemnice 50 Kč
PHK7650 Zurynková Iva OK 99 Hradec Králové C 2073717 50 Kč
STH7051 Pfeiferová Erika SK Studenec C 2008999 50 Kč
9XC9550 Zahradníková Klára Neregistr 2102799 50 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 50 Kč
SRK7901 Stavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0002027228 50 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 50 Kč
NPA8003 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka 50 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 50 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí 2106728 50 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí 2106724 50 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí 09598 50 Kč
VRL7308 Dostál Dalibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 50 Kč
LPU2222 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 50 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 50 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 50 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 50 Kč
LPU3333 Růžková Kamila OK Lokomotiva Pardubice 2104609 50 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2095925 50 Kč
BRU7550 Mádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 50 Kč
BRU6851 Švábová Michaela Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011794 50 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 50 Kč
PHK5600 Čermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 50 Kč
HOR6850 Vaňurová Marcela TJ Jiskra Hořice C 2078472 50 Kč
HOR6800 Vaňura Tomáš TJ Jiskra Hořice C 2087718 50 Kč
LTU0060 Andělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50 Kč
JIL9955 Zemánková Anna OK Jilemnice 9068 50 Kč
5.70 km, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP7750 Serban Ivett VSK Přírodní vědy Praha C 1470165 80 Kč
NPA0001 Ottová Denisa SK LOB Nová Paka zapůjčit 120 Kč
SJC7849 Vlach Tomáš Sportcentrum Jičín 80 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 80 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 80 Kč
SHK7200 Rémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 80 Kč
6YC8600 Zahradník Jakub Neregistrovaní 7207701 80 Kč
LPU7600 Stohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 80 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 80 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 80 Kč
JIL0026 Kohout Pavel OK Jilemnice 7202888 80 Kč
celkem přihlášených: 700, vklad: 45830 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.