Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.10.2016
Místo konání:
Na Křižatkách
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
1.14 km, 25 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR0656 Neuerová Anna OK Dobříš C 2080954 50 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 50 Kč
OPI0650 Vaněčková Anežka Orientační sporty Písek 2088146 50 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 50 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 50 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 50 Kč
9BX0501 Janovská Lucie XYZ zapůjčit 90 Kč
9BX0601 Vozobulová Viktorie XYZ zapůjčit 90 Kč
1.63 km, 65 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 50 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 416387 50 Kč
2.52 km, 60 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0353 Přílepková Jana SC vebr-sport C 2025204 50 Kč
2.99 km, 80 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 50 Kč
RIC0150 Hanzalová Marie Anna OB Říčany C 2073686 50 Kč
RIC0152 Vařeková Bohdana OB Říčany C 2073692 50 Kč
KRE0151 Klimešová Alena OOB TJ Sokol Křemže C 416245 75 Kč
4.04 km, 130 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 90 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice B 426398 90 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 90 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 90 Kč
PGP7756 Mullis Kateřina SK Praga C 2075697 90 Kč
KRE7501 Klimešová Lenka OOB TJ Sokol Křemže C 428716 135 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 135 Kč
9BX7901 Vaněčková Petra XYZ 515411 90 Kč
3.72 km, 115 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9051 Zemanová Petra SK Kotnov Tábor zapůjčit 130 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 135 Kč
3.72 km, 115 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 90 Kč
VCB7358 Hojdarová Alena OB České Budějovice 2087654 90 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 90 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 90 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 90 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany 2085603 90 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 90 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 90 Kč
6YC8150 Vaněčková Jana Neregistrovaní 90 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 90 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 90 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 90 Kč
OPI7401 Sobotková Lenka Orientační sporty Písek C zapůjčit 130 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 109 90 Kč
2.99 km, 80 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 90 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 90 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 90 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 90 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 90 Kč
PVD7151 Nováková Pavlína OOB TJ Sokol Pražák C 207833 90 Kč
9BX6301 Ledvinová Jana XYZ zapůjčit 130 Kč
2.52 km, 60 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 90 Kč
2.08 km, 45 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
2.15 km, 25 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 50 Kč
DOR1051 Neuerová Eliška OK Dobříš C 2050493 50 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 50 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 50 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 90 Kč
9BX0701 Vlková Justýna XYZ zapůjčit 90 Kč
9BX0702 Janovská Monika XYZ zapůjčit 90 Kč
1.14 km, 25 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 50 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 50 Kč
RIC0601 Kubát Matyáš OB Říčany C 2073690 50 Kč
RIC0604 Kuchař Pavel OB Říčany C 2085579 50 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 50 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 2064781 50 Kč
2.00 km, 75 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0500 Brabenec Lukáš SOBSA C zapůjčit 90 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 50 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 50 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec C 2096259 50 Kč
2.60 km, 85 m, 4 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0303 Mikuláš Jiří OB České Budějovice C 426393 50 Kč
3.35 km, 95 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 50 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 50 Kč
3.98 km, 125 m, 17 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 90 Kč
4.62 km, 160 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 90 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 90 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 90 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 90 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 90 Kč
DKP7500 Melichar Jan Oddíl OB Kotlářka C 416350 135 Kč
9BX8801 Ledvina Štěpán XYZ zapůjčit 130 Kč
3.98 km, 125 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 90 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 410750 90 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 90 Kč
9BX8301 Kouba Jan XYZ zapůjčit 130 Kč
3.98 km, 125 m, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 90 Kč
1BX7200 Váňa Richard Václavkovi zapůjčit 130 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 90 Kč
VCB7508 Hojdar Ivan OB České Budějovice 2087641 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 90 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 90 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 90 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 90 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 90 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
RIC7503 Kubát Tomáš OB Říčany C 2085571 90 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 90 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 135 Kč
95C7500 Hroch Tomáš Hroši zapůjčit 175 Kč
7UX7800 Šmahel Lukáš Mexičtí husky 2103772 135 Kč
9BX7302 Neubauer Jan XYZ zapůjčit 130 Kč
9BX7601 Samec Pavel XYZ zapůjčit 130 Kč
9BX7701 Pfeiler Ivo XYZ zapůjčit 130 Kč
3.35 km, 95 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 90 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 90 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 90 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 90 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 135 Kč
9BX6302 Ledvina Tomáš XYZ zapůjčit 130 Kč
9BX7101 Velát Vladimír XYZ půjčit 90 Kč
2.60 km, 85 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 90 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 90 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 90 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 90 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 90 Kč
2.51 km, 55 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 90 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
MIL4601 Ondruška Vladimír Tesil Milevsko C 2801024 90 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 90 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 90 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
2.15 km, 25 m, 6 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0708 Hojdar Jakub OB České Budějovice 301110 50 Kč
VCB0908 Hojdar Jan OB České Budějovice 301111 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
TCB8551 Němcová Martina SK Technik České Budějovice C 52190 50 Kč
5BX1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 50 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
VSP0552 Solarová Anežka USK Praha C zapůjčit 90 Kč
2AX0000 Míka Ondřej Tyn n.Vlt. 52619 50 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 50 Kč
RIC1001 Kubát Lukáš OB Říčany 2060266 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
VCB1104 Mikuláš Ondřej OB České Budějovice C 2104588 50 Kč
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 50 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075698 50 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 90 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 50 Kč
7UX1000 Šmahel Tadeáš Mexičtí husky 75 Kč
9BX0001 Velátová Tereza XYZ půjčit 50 Kč
9BX0703 Vareková Marie(+rodiče) XYZ zapůjčit 90 Kč
9BX0801 Zahrádková Julie XYZ zapůjčit 90 Kč
9BX0901 Sobotková Lada XYZ půjčit 50 Kč
9BX0902 Kovář Josef XYZ zapůjčit 90 Kč
9BX1001 Kozáková Barunka (+AlešK) XYZ zapůjčit 90 Kč
9BX1002 Kouba Jan XYZ zapůjčit 90 Kč
9BX1003 Kopecká Zuzana XYZ 2800333 50 Kč
9BX1101 Kovář Vít XYZ zapůjčit 90 Kč
9BX7801 Droppa Tomáš XYZ zapůjčit 90 Kč
2.15 km, 25 m, 6 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 90 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 50 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 50 Kč
2.58 km, 80 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 90 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 90 Kč
KTA8851 Kršková Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 90 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 90 Kč
KTA7701 Doležel Tomáš SK Kotnov Tábor C zapůjčit 130 Kč
DOR7852 Neuerová Kateřina OK Dobříš 2104697 90 Kč
DOR7502 Neuer Pavel OK Dobříš 2104692 90 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 130 Kč
9BX0101 Heřmanová Kateřina XYZ 428719 90 Kč
9BX7301 Mikuláš Ladislav XYZ zapůjčit 130 Kč
9BX7501 Neubauerová Hana XYZ zapůjčit 130 Kč
9BX7602 Vozobulová Lenka XYZ zapůjčit 130 Kč
9BX7702 Pfeiler + dcera XYZ zapůjčit 130 Kč
9BX7703 Droppová Eva XYZ zapůjčit 130 Kč
9BX7802 Zahrádka Jiří XYZ zapůjčit 130 Kč
9BX8001 Buček Ondřej XYZ zapůjčit 130 Kč
celkem přihlášených: 193, vklad: 16260 Kč