Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.10.2016
Místo konání:
Sobotín
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P    
2.20 km, 75 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2073433 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
2.20 km, 95 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2073423 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 2035719 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk C 2080829 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446447 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 80 Kč
SSU0450 Zindulková Štěpánka SK Severka Šumperk C 52553 50 Kč
2.40 km, 120 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 7201771 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
2.60 km, 130 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 80 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
2.90 km, 145 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 80 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 301555 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 80 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 80 Kč
3.80 km, 235 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk 920678 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
86S8950 Kotrlová Janka (SVK) Slávia ZU Žilina 9102150 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
SBR8750 Czaschová Emílie SKOB Bruntál 120 Kč
3.00 km, 145 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 2020743 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 90 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
GIG7651 Dziková Hana GIGANT Orienteering 2058522 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 90 Kč
2.70 km, 130 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
2.10 km, 95 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
2.10 km, 75 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 52722 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
2.50 km, 100 m, 15 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 50 Kč
GIG0500 Dzik Ondřej GIGANT Orienteering 2073669 50 Kč
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov zapůjčit 60 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073738 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
2.70 km, 125 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc C 2088178 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2073437 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 50 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
SSU03 Skala Vít SK Severka Šumperk zapůjčit 60 Kč
3.40 km, 150 m, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
3.70 km, 225 m, 18 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc C 1400425 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
4.70 km, 280 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 80 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
36S8901 Vríčan Peter (SVK) nereg. zapůjčit 90 Kč
UOL7600 Dzik Martin SOB Olomouc C 2019231 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
4.20 km, 255 m, 23 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
UOL7200 Zbořil Ctirad SOB Olomouc C 2060254 80 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 80 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2020738 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2073434 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
UOL7004 Kašpar Jaroslav SOB Olomouc C 2069100 80 Kč
3.60 km, 195 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
SSU6504 Souček Jan SK Severka Šumperk C 2027203 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 80 Kč
3.00 km, 170 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
2.40 km, 115 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 80 Kč
2.20 km, 70 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2080974 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2080971 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2073435 50 Kč
STE0654 Parmová Jana SK SKI-OB Šternberk C 2073436 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
uol Künstlerová Natálie SOB Olomouc 52438 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
1.70 km, 65 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
SSU0909 Matoušek Jan SK Severka Šumperk C 224904 50 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál zapůjčit 60 Kč
ZLH Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory 247250 50 Kč
KON0717 Křupka Ondřej KOB Konice C 52718 50 Kč
SSU0800 Možný Šimon SK Severka Šumperk C 224899 50 Kč
PLU0801 Miler Marek TJ SOKOL Plumlov zapůjčit 60 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 50 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 50 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 232959 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
NNN1351 Kozlová Eliška Neregistrovaní 05296 50 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU10 Jäckel Maxmilián Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
KSU12 Jäckel Vilda Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
2.20 km, 80 m, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 50 Kč
JPV Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov 2102771 50 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM zapůjčit 60 Kč
4HC8751 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM zapůjčit 60 Kč
PLU7201 Černoch Petr TJ SOKOL Plumlov C 2061839 50 Kč
8VX7600 Šaňáková Šárka Klub 2069081 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASUYYCC Musilová Jana Magnus Orienteering 0 50 Kč
8VX0050 Dostálová Jindra Klub zapůjčit 60 Kč
ASUXXYY Kobylka Roman Magnus Orienteering 0 50 Kč
KTA7701 Doležel Tomáš SK Kotnov Tábor C 2108861 50 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 50 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
6YC8901 Tesař Jan Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
6YC9350 Preuszová Beáta Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
8VX7200 Pavel Dráč Klub zapůjčit 60 Kč
NNN8101 Kozel Jiří Neregistrovaní 2108887 50 Kč
PLU7117 Karásek Luboš TJ SOKOL Plumlov zapůjčit 60 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 52484 50 Kč
celkem přihlášených: 282, vklad: 18690 Kč