Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.10.2016
Místo konání:
Milovy, penzion Gaudeamus
Pořadatel:
OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.18 km, 35 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
1.97 km, 35 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 70 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 142 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 53500 40 Kč
TBM Folprechtová Mia KOS TJ Tesla Brno 2083390 40 Kč
2.83 km, 40 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 40 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 2079504 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 40 Kč
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava C 2085599 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
CHT0452 Pilná Klára OOB SK Chrast C 436958 40 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
3.06 km, 55 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 60 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno B 232032 60 Kč
3.35 km, 65 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 70 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 70 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 70 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 70 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 70 Kč
5.30 km, 115 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast B 7207865 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 439123 70 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 70 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
8.48 km, 180 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 70 Kč
PZR9251 Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232496 70 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 70 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 70 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 70 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 70 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 331328 70 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7770033 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 70 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 70 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 70 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 70 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 70 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 70 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 105 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 105 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 105 Kč
4.26 km, 75 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 70 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 52304 70 Kč
CHT8451 Kubanová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 70 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč 0002092365 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
CTB8352 Ryvolová Kamila SK OB Chotěboř C 232866 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 70 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 105 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
PZR8851 Kučerová Marie UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 4540 70 Kč
5.30 km, 115 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 70 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 70 Kč
TBM7355 Ševčíková Pavla KOS TJ Tesla Brno C 53255 70 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 70 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 70 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 70 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 70 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 70 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 70 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 70 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 125 70 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 70 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 105 Kč
4.99 km, 115 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 70 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 70 Kč
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 70 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 105 Kč
3.56 km, 60 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5350 Oulická Hana SK FREE Jihlava C 2102564 70 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 70 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 70 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
2.18 km, 35 m, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 40 Kč
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
PZR Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52608 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
PZR0001 Sedlák Tobiáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8706 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 60 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 60 Kč
1.97 km, 35 m, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0802 Ševčík Filip KOS TJ Tesla Brno C 446368 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 40 Kč
PBM0601 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. Brněnská C 434571 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2103778 40 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 60 Kč
SJH Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec 2088212 60 Kč
3.14 km, 45 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0508 Ševčík Daniel KOS TJ Tesla Brno C 2067205 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 2096253 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 2080831 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
3.35 km, 65 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 40 Kč
5.30 km, 115 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 70 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 70 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 70 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 70 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 70 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 70 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 105 Kč
7.46 km, 195 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 70 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 70 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 70 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 70 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 70 Kč
10.20 km, 275 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 70 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 70 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 70 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 70 Kč
CHT8505 Kuban Michal OOB SK Chrast C 52303 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 70 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 70 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 70 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 515502 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 70 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 70 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 70 Kč
XCR7300 Karkoš Petr MTB Chrudim C zapůjčit 100 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava C 52334 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 70 Kč
LPU7907 Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9337 70 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 70 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 105 Kč
CET8601 Hruška Petr TJ Loko Česká Třebová C 9727 105 Kč
5RX8500 Šebrle Jiří NNN 105 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 140 Kč
8.38 km, 205 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 70 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 70 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 70 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 70 Kč
3FX7800 Holý Michal OMT Pardubice 2085010 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 70 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 70 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 70 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53200 70 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 70 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 105 Kč
7.46 km, 195 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7228 Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno C 53272 70 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 100 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 70 Kč
SJH9999 Rychtárik Ladislav SOS Jindřichův Hradec 2103754 70 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč 0002092381 70 Kč
PBM7401 Pospíšil Jiří TJ Spartak 1. Brněnská C 232344 70 Kč
SJH7701 Vaněček Roman SOS Jindřichův Hradec C 2096219 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH7801 Beran Pavel SOS Jindřichův Hradec C 2061793 70 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 70 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 70 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 70 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 70 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 70 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 1700079 70 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8703 70 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 70 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
SHK7503 Prokeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 70 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 105 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 105 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 105 Kč
6.84 km, 175 m, 13 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 70 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 70 Kč
EZL7010 Urbanec Vít PEV Zlín C 886270 70 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 70 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 70 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 70 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 70 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0002801050 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 70 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 70 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 70 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 70 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 70 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 70 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 70 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 70 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 70 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 7200328 105 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 105 Kč
5.62 km, 125 m, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 70 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 70 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0002103756 70 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 70 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
CHT5801 Štefec Jaroslav OOB SK Chrast C 52327 70 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 70 Kč
CHT5802 Musil Jiří OOB SK Chrast C 1413900 70 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 70 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 52153 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
3.56 km, 60 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 70 Kč
1.97 km, 35 m, 5 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
TBM0880 Strejčková Klára KOS TJ Tesla Brno C 410198 40 Kč
TBM1120 Strejček František KOS TJ Tesla Brno C 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
9AX0900 Hapal Petr Hapalovi zapůjčit 70 Kč
9AX1200 Hapal Lukáš Hapalovi zapůjčit 70 Kč
CTB1102 Hübner Václav SK OB Chotěboř C 51833 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 40 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 40 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. Brněnská C 232014 40 Kč
PBM1101 Pospíšil Matěj TJ Spartak 1. Brněnská zapůjčit 70 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SOS Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
CHT1201 Vacek Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 682379 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
CHT1202 Martinec Eduard OOB SK Chrast C 2102866 40 Kč
JHB0801 Šidlák Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 40 Kč
SJI Kafková Amélie OK Jihlava 112 40 Kč
CHT Pilná Anna OOB SK Chrast 436927 40 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 232348 40 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 40 Kč
3.02 km, 50 m, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7010 Ševčík Robert KOS TJ Tesla Brno C 232345 40 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 40 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 40 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 40 Kč
OKP Stanislava Lolková SK OK 24 Praha 40 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 40 Kč
PBM7750 Pospíšilová Iva TJ Spartak 1. Brněnská C 232339 40 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 40 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 40 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 40 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 40 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava 110 40 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 40 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 40 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 40 Kč
SJI9999 Novotná Petra OK Jihlava 111 40 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 40 Kč
CHT6652 Reisigová Jana OOB SK Chrast C 410370 40 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 40 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 40 Kč
NNN0009 Vit Javurek Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0002 Tereza Javurkova Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0003 Sarka Bejckova Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0004 Boris Reznicek Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0005 Martin Milenovsky Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0006 Alzbeta Dlha Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0007 Jitka Křížová Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN0008 Pavel Augustinsky Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
9BC0001 Antonín Karásek NNN zapůjčit 70 Kč
9BC0002 Romana Martínková NNN zapůjčit 70 Kč
celkem přihlášených: 447, vklad: 27590 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.