Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: D21L

Datum:
23.10.2016
Místo konání:
Louka v obci Ládví i Liliová ulice
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice

D21L 4.29 km, 180 m, 28 kontrol Rank. koef.: 1

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 100 Kč
DKP8255 Míková Šárka Oddíl OB Kotlářka C 2080948 100 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 100 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 100 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 100 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 100 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 100 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 100 Kč
PGP8251 Tichovská Hana SK Praga C 51688 100 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 100 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 100 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 2086465 100 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 100 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 100 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 100 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 100 Kč
DKP5753 Setínková Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 8945 100 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 100 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 100 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 100 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 100 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 100 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 100 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 100 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 100 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 434826 100 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 100 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 100 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 100 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 100 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 100 Kč
ROZ9350 Klinkerová Tereza OK Roztoky C 930524 100 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 100 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 100 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 100 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 100 Kč
KRP8251 Filipová Zdeňka SK KOURA C 8943 100 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 100 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 100 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 100 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha C 442863 100 Kč