Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.10.2016
Místo konání:
Autokemp Zvůle, GPS: 49°05'43.5"N 15°13'57.1"E
Pořadatel:
SJH - SJH Jindřichův Hradec
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.62 km, 7 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
3.31 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 40 Kč
SJH0951 Beranová Marie SJH Jindřichův Hradec C 2087674 40 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SJH Jindřichův Hradec 109 40 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C 40 Kč
2.27 km, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SJH Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SJH Jindřichův Hradec B 436945 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec B 2079504 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 40 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 40 Kč
2.95 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SJH Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7207775 60 Kč
3.22 km, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 70 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 70 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 70 Kč
3.82 km, 20 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 439123 70 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 70 Kč
4.25 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 70 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga R 995832 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 70 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 70 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 70 Kč
TTR9051 Fialová Zuzana OOB Třebíč C 0000232497 70 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 70 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 70 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 70 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 70 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 70 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 70 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 70 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 105 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 105 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 105 Kč
3.02 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie TJ Loko Liberec C 51205 70 Kč
LPU8960 Procházková Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 515036 70 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 70 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč 0002092365 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 70 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 70 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 105 Kč
3.67 km, 20 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 70 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 70 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7260012 70 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 105 Kč
3.46 km, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 70 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 70 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 0002801051 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 70 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 70 Kč
2.90 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5350 Oulická Hana SK FREE Jihlava C 2102564 70 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 70 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 70 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
TTR6153 Fialová Dana OOB Třebíč C 0000220397 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 70 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 105 Kč
1.62 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SJH Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
EKP0701 Štěňha David VŠTJ Ekonom Praha C 2102795 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
3.31 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SJH Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C 111 40 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C zapůjčit 100 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 60 Kč
2.37 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 2049579 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SJH Jindřichův Hradec C 2096259 40 Kč
SJH0402 Kinšt Jan SJH Jindřichův Hradec 330592 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
SJI0403 Beneš Roman OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 2080831 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 110 40 Kč
3.04 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 40 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 2025206 40 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč 0000682672 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
3.37 km, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205006 70 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 70 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 0002092400 70 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 70 Kč
4.28 km, 22 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 70 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
4.98 km, 27 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 70 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 70 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 70 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 70 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 70 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 515503 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 70 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 70 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 70 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 70 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 70 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 70 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 70 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 70 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53200 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 70 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 70 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava C 682090 70 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 2103711 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 70 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště zapůjčit 110 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 105 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 105 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 105 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 105 Kč
3.73 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
JHB8604 Hrstka Daniel TJ Jiskra Havlíčkův Brod C zapůjčit 110 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 70 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
4.39 km, 22 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 70 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 70 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 70 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436433 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč 0002800321 70 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 70 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52602 70 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 70 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit 110 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 70 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 70 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 70 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 70 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8703 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2090857 105 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 105 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 105 Kč
3.73 km, 17 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 70 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 70 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 70 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 70 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 70 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 2801047 70 Kč
SJI6900 Beneš Martin OK Jihlava C 140 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 70 Kč
3.06 km, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 70 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 70 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0002103756 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 70 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 105 Kč
2.42 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 70 Kč
3.31 km, 7 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0901 Gregor Marek SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 40 Kč
1XC1200 Skřivanek František Skřivankovi zapůjčit 80 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 40 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 2103754 40 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SJH Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SJH Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SJH Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 2099500 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 0000052246 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
RUZ1250 Polednová Helena TJ Růžená C 51780 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
2.10 km, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 40 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 40 Kč
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 232348 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 52608 40 Kč
PZR0503 Sedlák Tobiáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 8706 40 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 40 Kč
celkem přihlášených: 306, vklad: 18950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.