Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: D12C

Datum:
05.11.2016
Místo konání:
Kutná Hora - Kaňk, fotbalové hřiště
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
2.92 km, 10 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 50 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 50 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 50 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 50 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 50 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 50 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 50 Kč
SJC0453 Kosinová Kristýna Sportcentrum Jičín B 0000004297 50 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 50 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 50 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 50 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 50 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 50 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 50 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 2061857 50 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 50 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 50 Kč
PHK0551 Kuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 50 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 50 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 50 Kč
PHK0557 Rychterová Lucie OK 99 Hradec Králové B 2102557 50 Kč
PHK0553 Zurynková Jana OK 99 Hradec Králové C 2060234 50 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 50 Kč
LPU0551 Bártová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 50 Kč
LPU0559 Kay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 50 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 50 Kč
LPU0554 Trlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 50 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 50 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 50 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 0 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 50 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000425542 50 Kč
SRK0552 Cejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002025350 50 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 50 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 50 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 50 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 50 Kč
CHT0452 Pilná Klára OOB SK Chrast B 436958 50 Kč
OSN0551 Přibylová Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 50 Kč