Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.11.2016
Místo konání:
Velký Týnec
Pořadatel:
UOL - SOB Olomouc
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
1.60 km, 75 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2088144 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2073435 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 80 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 80 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 80 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2073433 80 Kč
2.20 km, 80 m, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
ZPV0555 Karásková Denisa KOB ZPV Prostějov C 206390 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdalena Orientační Běh Opava C 2091591 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 53354 80 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 80 Kč
3.40 km, 120 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 50 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 50 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 50 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 50 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 50 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 50 Kč
KSU0353 Hegedüšová Viktorie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446409 50 Kč
OTK0351 Panovcová Anita OOB TJ Jiskra Otrokovice B 426381 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 80 Kč
4.10 km, 155 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín C 331362 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 80 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 80 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc B 2035727 80 Kč
5.00 km, 180 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 80 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 301555 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 80 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053582 80 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk A 2025342 80 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 80 Kč
7.30 km, 290 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 80 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 80 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 80 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
4EX9150 Hornová Lenka SKIVELO Olomouc 2092370 80 Kč
6KC8550 Muchová Barbora Neregistrovaní 2080849 80 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 80 Kč
KSU9493 Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897370 80 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 80 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 80 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 80 Kč
OOL9562 Slavíčková Klárka SK Haná orienteering C 421853 80 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 890118 80 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava A 52957 120 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 120 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 120 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 80 Kč
5.00 km, 180 m, 13 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 80 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 80 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 90 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
ODR7450 Králová Ivana SKOB Odry C 49479 120 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 120 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 120 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 120 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 120 Kč
4.00 km, 155 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
HLV6856 Končáková Katka KČT - OB Holešov C 416086 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 80 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 2080978 80 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 80 Kč
3.40 km, 120 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov 307335 80 Kč
1.60 km, 85 m, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 52718 50 Kč
ASU0746 Král Ondřej Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
SSU0701 Cveček Jan SK Severka Šumperk C 52573 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
2.50 km, 90 m, 9 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 60 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
KSU0500 Šimek Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52566 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
KON0537 Dvořák Štěpán KOB Konice C 2067321 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
UOL0402 Čecháček Adam SOB Olomouc C 2092436 50 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 50 Kč
ODR0400 Král Jiří SKOB Odry C 49334 80 Kč
4.10 km, 155 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 50 Kč
8XX0300 Kettner Matyáš Kettnerovi zapůjčit 60 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 50 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 50 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 50 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 416079 50 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 50 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 50 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 50 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 80 Kč
6.10 km, 225 m, 12 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
7.30 km, 290 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2067337 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 80 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 7206538 80 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C 2051499 120 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 120 Kč
9.90 km, 390 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4EC8500 Jurek Radim Frenštát pod Radhoštěm 1417252 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
SHK7905 Svoboda Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 9138 80 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 80 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 8716 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 80 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 995797 80 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň C 8252429 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 80 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 80 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 80 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 80 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 120 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 120 Kč
6.10 km, 225 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 232254 80 Kč
4EX9400 Panský Jan SKIVELO Olomouc 2104595 80 Kč
4EX0000 Šudřich Tomáš SKIVELO Olomouc 2083419 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
6YC8201 Ženka Ondřej Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 80 Kč
4EX8300 Bednařík Marek SKIVELO Olomouc 2104586 80 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 1144114 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
4EX7600 Pastrnek Pavel SKIVELO Olomouc 2103254 120 Kč
8.00 km, 310 m, 16 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 80 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 80 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 80 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2075602 80 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2073434 80 Kč
6YC7401 Doležal Zdeněk Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
KSU7227 Šimek Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52541 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
KON7537 Dvořák Miloslav KOB Konice C 8907 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
PTE7619 Dušek Václav TJ Sokol Ptení C 8824 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 80 Kč
ODR7300 Král Jiří SKOB Odry C 49326 120 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 80 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 120 Kč
8VX7100 Možný Milan Klub zapůjčit 90 Kč
6.20 km, 280 m, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 80 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 80 Kč
SBR6300 Kolář Rudolf SKOB Bruntál C 7207359 80 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
OTK6201 Panovec Vladan OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052348 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
3RX7000 Pánek Tomáš SKOB Zlín zapůjčit 90 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 80 Kč
STE7000 Zatloukal Radek SK SKI-OB Šternberk C 2073431 120 Kč
SSU6504 Souček Jan SK Severka Šumperk C 2027203 120 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 120 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 120 Kč
4.50 km, 140 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 80 Kč
6YC6100 Dvorský Ilja Neregistrovaní 416082 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 120 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 120 Kč
3.40 km, 120 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 80 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 80 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
1.90 km, 75 m, 7 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
SSU0750 Matoušková Johana SK Severka Šumperk C 52561 50 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102713 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102717 50 Kč
PTE0750 Příhodová Veronika TJ Sokol Ptení C 2102684 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2073423 50 Kč
STE0801 Janda Oskar SK SKI-OB Šternberk C 2073432 80 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 80 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 80 Kč
1.90 km, 75 m, 7 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 50 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
SSU0909 Matoušek Jan SK Severka Šumperk C 224904 50 Kč
UOL7400 Polách Tomáš SOB Olomouc C zapůjčit 60 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
8VX0900 Dráčová Ema Klub zapůjčit 60 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
HOB1101 Kratochvíl David SKOB Horní Benešov C 53348 50 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 330612 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2080974 50 Kč
KON0717 Křupka Ondřej KOB Konice C 49367 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 2102714 50 Kč
8VX1200 Svoboda Ondřej Klub zapůjčit 60 Kč
8VX1500 Svoboda Tobiáš Klub zapůjčit 60 Kč
STE1055 Bártková Rozárka SK SKI-OB Šternberk 2073430 50 Kč
JPV0800 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 60 Kč
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 425525 50 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 50 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
SSU1155 Tichá Anna SK Severka Šumperk zapůjčit 60 Kč
JPV8687 Otrusinová Ivana Oddíl OS SK Prostějov 410337 50 Kč
3.30 km, 150 m, 12 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 361976 50 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 50 Kč
8VX7601 Šaňák Daniel Klub zapůjčit 60 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
8VX7200 Pavel Dráč Klub zapůjčit 60 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 442883 50 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
UOL6800 Čecháček Petr SOB Olomouc C 2088729 50 Kč
6KC8350 Bauerová Petra Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 50 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2020738 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 50 Kč
SKM6200 Moser Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 1962624 50 Kč
SKM9402 Kavan Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077 50 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 50 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 50 Kč
ASUXXYY Musilová Jana Magnus Orienteering 0 50 Kč
ASUCCXX Kobylka Roman Magnus Orienteering 0 50 Kč
UOL7350 Čecháčková Šárka SOB Olomouc C 2088187 50 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 50 Kč
25C6100 Honkyš Petr péčkaři 439239 50 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 50 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 50 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
JPV7505 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov 2102771 50 Kč
JPV7855 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov 2080971 50 Kč
OOP6600 Cetl Vladimír TJ Opava C 50 Kč
STE7855 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk 2073427 50 Kč
JPV7504 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 60 Kč
JPV0103 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 60 Kč
JPV0304 Chmelář Pavel Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 60 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 50 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM zapůjčit 60 Kč
4HC8751 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM zapůjčit 60 Kč
ODR0000 Matěja Vojtěch SKOB Odry C 49399 50 Kč
PLU0100 Halabrín Petr TJ SOKOL Plumlov C 52484 50 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál 410731 50 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 50 Kč
KTA8101 Kozel Jiří SK Kotnov Tábor 2108887 50 Kč
KTA9051 Mikulášová Hana SK Kotnov Tábor 2108863 50 Kč
6.00 km, 265 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8VX7500 Novotný Petr Klub 2067992 80 Kč
8VX7501 Špak Zdeněk Klub 424879 80 Kč
celkem přihlášených: 475, vklad: 33140 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.