Přihlášky závodu: Oblastní žebříček štafet

Datum:
03.09.2016
Místo konání:
Protivanov
Pořadatel:
PLU - TJ SOKOL Plumlov
Kategorie:
D14     D15-99     DH12     H14     H15-99     MIX    
2.90 km, 40 m
(6)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ASU 1
Úsek 1:
ASU0499
Vorlová Eva
406938

Úsek 2:
ASU0398
Šneiderová Daniela
7201771

Úsek 3:
ASU0299
Greschnerová Tereza
7203336
Magnus Orienteering 150 Kč
PLU 1
Úsek 1:
PLU0351
Černochová Michaela
2061817

Úsek 2:
PLU0350
Němečková Kateřina
1400409

Úsek 3:
PLU0354
Hartmannová Anna
2051531
TJ SOKOL Plumlov 150 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE0252
Marková Ema
7205017

Úsek 2:
STE0250
Smolková Sabina
7206537

Úsek 3:
STE0253
Pospíšilová Helena
2080839
SK SKI-OB Šternberk 150 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL0255
Kočová Halina
2091546

Úsek 2:
TZL0257
Šuráňová Pavlína
08924

Úsek 3:
TZL0252
Tichá Julie
2091554
SKOB Zlín 150 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL0253
Raclavská Vlaďka
2092433

Úsek 2:
UOL0251
Raclavská Zuzana
2092434

Úsek 3:
UOL0252
Raclavská Lenka
2092435
SOB Olomouc 150 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM0351
Hovořáková Karolína
416017

Úsek 2:
ZBM0352
Barnatová Klára
2094532

Úsek 3:
ZBM0256
Lukšíková Eliška
2090858
SK Žabovřesky Brno 150 Kč
3.40 km, 40 m
(16)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP7351
Valíková Petra
980374

Úsek 2:
AOP7151
Kostková Jana
2096115

Úsek 3:
AOP7052
Sedlářová Pavla
2096150
Orientační Běh Opava 240 Kč
ASU 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Magnus Orienteering 240 Kč
KON 1
Úsek 1:
KON8277
Ebnerová Eva
515485

Úsek 2:
KON5887
Smičková Eva
52412

Úsek 3:
KON6285
Dittrichová Lenka
52420
KOB Konice 240 Kč
KON 2
Úsek 1:
KON9898
Vlachová Kateřina
2020742

Úsek 2:
KON8080
Jílková Hana
2069071

Úsek 3:
KON7575
Benešová Petra
1418763
KOB Konice 300 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU0050
Pšenčíková Adéla
446425

Úsek 2:
KSU0197
Hajduková Jana
2067338

Úsek 3:
KSU9888
Habigerová Jana
2053582
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 240 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE7352
Zbraňková Magda
52535

Úsek 2:
STE6751
Neumannová Kamila
52514

Úsek 3:
STE7251
Janků Renata
52502
SK SKI-OB Šternberk 240 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7260
Fuchsová Marcela
2067207

Úsek 2:
TBM7377
Ehlová Pavla
52037

Úsek 3:
TBM7071
Miková Iva
53270
KOS TJ Tesla Brno 240 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL7351
Batani Hana
53317

Úsek 2:
TZL7155
Podmolíková Dagmar
1400448

Úsek 3:
TZL7653
Pekárková Eva
52223
SKOB Zlín 240 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL9453
Jeřábková Jitka
7170894

Úsek 2:
TZL9753
Kavánková Iva
7204981

Úsek 3:
TZL0051
Nešporová Alžběta
7200901
SKOB Zlín 240 Kč
TZL 3
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
SKOB Zlín 240 Kč
TZL 4
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
SKOB Zlín 240 Kč
TZL 5
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
SKOB Zlín 240 Kč
UOL 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
UOL0151
Vránová Eliška
682663

Úsek 3:
UOL7652
Vránová Helena
9201328
SOB Olomouc 240 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9456
Tesařová Markéta
9201068

Úsek 2:
ZBM9452
Tužilová Magdaléna
2020737

Úsek 3:
ZBM9354
Hrušková Barbora
1668661
SK Žabovřesky Brno 240 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9951
Firešová Markéta
897355

Úsek 2:
ZBM9451
Chromá Kateřina
9201069

Úsek 3:
ZBM7651
Cicvárková Lucie
2067937
SK Žabovřesky Brno 240 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
ZLH9851
Novotná Klára
331363

Úsek 2:
ZLH0051
Novotná Tereza
331514

Úsek 3:
ZLH4850
Novotná Ludmila
52763
OOB TJ Zlaté Hory 240 Kč
2.60 km, 35 m
(31)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ADA 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OOB Spartak Adamov 200 Kč
AOP 1
Úsek 1:
AOP0500
Krček Jan
2070838

Úsek 2:
AOP0452
Klechová Karolína
436929

Úsek 3:
AOP0453
Kovalčíková Anna
8796
Orientační Běh Opava 150 Kč
AOP 2
Úsek 1:
AOP0600
Borunský Matěj
428264

Úsek 2:
AOP0651
Holasová Barbora
51195

Úsek 3:
AOP0751
Kovalčíková Alena
49438
Orientační Běh Opava 150 Kč
AOP 3
Úsek 1:
AOP0901
Kovalčík Petr
49430

Úsek 2:
AOP0900
Holas Štěpán
232139

Úsek 3:
AOP4201
Sedlář Vladimír
889315
Orientační Běh Opava 150 Kč
ASU 1
Úsek 1:
ASU0447
Bartášek Tomáš
416716

Úsek 2:
ASU0599
Navrátilová Marie
301698

Úsek 3:
ASU0448
Štoudek Martin
53112
Magnus Orienteering 150 Kč
JPV 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Oddíl OS SK Prostějov 150 Kč
KON 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
KOB Konice 150 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU0606
Štábl Patrik
446437

Úsek 2:
KSU0403
Šperlich Jan
2082903

Úsek 3:
KSU0616
Šána Robert
2073738
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 150 Kč
KSU 2
Úsek 1:
KSU0484
Skoumalová Petra
446428

Úsek 2:
KSU0494
Šánová Julie
443076

Úsek 3:
KSU0515
Opravil Vojtěch
2073734
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 150 Kč
PLU 1
Úsek 1:
PLU0452
Janečková Adéla
2087689

Úsek 2:
PLU0600
Soldán Robin
682687

Úsek 3:
PLU0503
Karásek Antonín
428201
TJ SOKOL Plumlov 150 Kč
PLU 2
Úsek 1:
PLU0577
Otrubová Anna
2019215

Úsek 2:
PLU0500
Černoch Martin
2061810

Úsek 3:
PLU0501
Otruba František
2051506
TJ SOKOL Plumlov 150 Kč
RBK 1
Úsek 1:
ADA0500
Odehnal Tomáš
2053552

Úsek 2:
RBK0405
Ježek Filip
2061836

Úsek 3:
RBK0404
Hanousek Matěj
2061781
SK Radioklub Blansko 150 Kč
RBK 2
Úsek 1:
RBK0606
Brosch Ondřej
2061789

Úsek 2:
RBK0402
Fousek Matěj
1413719

Úsek 3:
RBK0403
Fousek Vojtěch
1414504
SK Radioklub Blansko 150 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE0404
Janků Martin
2035728

Úsek 2:
STE0450
Lukašáková Sára
2035723

Úsek 3:
KON0404
Beneš Jindřich
1418768
SK SKI-OB Šternberk 150 Kč
STE 2
Úsek 1:
STE0551
Pospíšilová Stella
2080829

Úsek 2:
STE0550
Neumannová Kristýna
2035719

Úsek 3:
STE0451
Lubrichová Veronika
2102549
SK SKI-OB Šternberk 150 Kč
STE 3
Úsek 1:
STE0650
Zatloukalová Julie
2080967

Úsek 2:
STE0800
Světnický Antonín
426369

Úsek 3:
STE0501
Mihok Mario
2073346
SK SKI-OB Šternberk 200 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM0404
Ehl Ondřej
410340

Úsek 2:
TBM0717
Ptáček Jonáš
232730

Úsek 3:
TBM0607
Štěpánek Jan
2090860
KOS TJ Tesla Brno 150 Kč
TBM 2
Úsek 1:
TBM0653
Fuchsová Ema
2067206

Úsek 2:
TBM0554
Dušková Tereza
232389

Úsek 3:
TBM0629
Mudrák Daniel
232377
KOS TJ Tesla Brno 150 Kč
TBM 3
Úsek 1:
TBM0707
Urválek Jan
410702

Úsek 2:
TBM0655
Ehlová Martina
446326

Úsek 3:
TBM0758
Dobrovolná Anna
2081351
KOS TJ Tesla Brno 150 Kč
TBM 4
Úsek 1:
TBM0679
Doušková Kateřina
2067211

Úsek 2:
TBM0710
Schwab Filip
53234

Úsek 3:
TBM0888
Čechová Johana
49555
KOS TJ Tesla Brno 150 Kč
TBM 5
Úsek 1:
TBM0460
Miková Lenka
410323

Úsek 2:
TBM0611
Čech Radan
53275

Úsek 3:
TBM0756
Kubáňová Tereza
230671
KOS TJ Tesla Brno 150 Kč
TBM 6
Úsek 1:
TBM0706
Račanský Jiří
2061842

Úsek 2:
TBM0410
Račanský Matěj
2061786

Úsek 3:
TBM0652
Bružeňáková Mia
2067201
KOS TJ Tesla Brno 150 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL0452
Kolaříková Eliška

Úsek 2:
TZL0505
Vaněk Bořek

Úsek 3:
TZL0402
Vaněk Ondřej
SKOB Zlín 150 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL0550
Batani Valeria
53853

Úsek 2:
TZL0551
Batani Valentina
53354

Úsek 3:
TZL0451
Mrkvičková Ema
SKOB Zlín 150 Kč
TZL 3
Úsek 1:
TZL0453
Březinová Zuzana

Úsek 2:
TZL0503
Němec Filip
08605

Úsek 3:
TZL0504
Martinek Matyáš
08610
SKOB Zlín 150 Kč
TZL 4
Úsek 1:
TZL0502
Pekárek Tobias
2070831

Úsek 2:
TZL0404
Novosad Pavel
2070833

Úsek 3:
TZL0403
Hustý Adam
SKOB Zlín 150 Kč
TZL 5
Úsek 1:
TZL0602
Pernička Václav
7207028

Úsek 2:
TZL0800
Pernička Martin
7207055

Úsek 3:
TZL0601
Strakoš Ondřej
8618
SKOB Zlín 150 Kč
TZL 6
Úsek 1:
TZL0454
Dynková Alžběta

Úsek 2:
TZL0651
Kusáková Valentýna

Úsek 3:
TZL0700
Kundrata Vít
SKOB Zlín 150 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL0452
Binarová Adéla
1398997

Úsek 2:
UOL0451
Smékalová Karolína
2020729

Úsek 3:
UOL0450
Smékalová Viktorie
2020728
SOB Olomouc 150 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM0410
Marek Vojtěch
2061799

Úsek 2:
ZBM0601
Cicvárek Radim
2051515

Úsek 3:
ZBM0409
Štěrbák Josef
2087662
SK Žabovřesky Brno 150 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM0605
Kučera Tomáš
1403415

Úsek 2:
ZBM0455
Rotková Markéta
ZBM0455

Úsek 3:
ZBM0405
Zelený Vladan
2051518
SK Žabovřesky Brno 150 Kč
3.30 km, 45 m
(7)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP0301
Valík Adam
2081359

Úsek 2:
AOP0201
Kostka Jiří
2085648

Úsek 3:
AOP0251
Krčková Helena
2053557
Orientační Běh Opava 150 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV0202
Štorek David
2075675

Úsek 2:
JPV0505
Štorek Jan
2075670

Úsek 3:
JPV0303
Minx Oliver
231357
Oddíl OS SK Prostějov 150 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU0201
Hecl František
2058486

Úsek 2:
KSU0333
Patterman Prokop
442865

Úsek 3:
KSU0401
Štábl Adam
2058480
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 150 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE0204
Světnický František
2027218

Úsek 2:
STE0207
Svoboda Radek
2032142

Úsek 3:
STE0202
Lukašák Šimon
2032192
SK SKI-OB Šternberk 150 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL0202
Bartík Filip
2091549

Úsek 2:
TZL0400
Šemnický Jakub
2091553

Úsek 3:
TZL0203
Kundrata Jan
53353
SKOB Zlín 150 Kč
UBM 1
Úsek 1:
UBM0202
Čelechovský Matěj
2049604

Úsek 2:
UBM0203
Ruda Miroslav
2049603

Úsek 3:
UBM0303
Rajnoha Tomáš
2049608
MENISKOS Brno 150 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM0302
Urbánek Adam
2042526

Úsek 2:
ZBM0208
Tachovský Matyáš
1403423

Úsek 3:
ZBM0200
Coufal Jáchym
1400432
SK Žabovřesky Brno 150 Kč
4.50 km, 45 m
(35)
Název/Jméno
Klub
Vklad
AOP 1
Úsek 1:
AOP7802
Holas Tomáš
1400441

Úsek 2:
AOP0001
Valík Tomáš
7203453

Úsek 3:
AOP7301
Kovalčík Tomáš
2085619
Orientační Běh Opava 240 Kč
AOP 2
Úsek 1:
AOP7101
Valík Luděk
7203322

Úsek 2:
AOP7402
Borunský Tomáš
682655

Úsek 3:
AOP6501
Hadač Miroslav
682679
Orientační Běh Opava 240 Kč
ASU 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Magnus Orienteering 240 Kč
ASU 2
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
Magnus Orienteering 240 Kč
JPV 1
Úsek 1:
JPV8201
Otrusina Jiří
1602629

Úsek 2:
JPV8235
Perknovský Radim
52475

Úsek 3:
JPV9807
Vystavěl Ondřej
1602633
Oddíl OS SK Prostějov 240 Kč
JPV 2
Úsek 1:
JPV9509
Fajkus Radim
1602630

Úsek 2:
JPV9800
Hubáček Filip
301569

Úsek 3:
JPV9915
Kašpar Petr
2069090
Oddíl OS SK Prostějov 240 Kč
JPV 3
Úsek 1:
JPV8237
Vlach Jan
210440

Úsek 2:
JPV0123
Holusek Jiří
52746

Úsek 3:
JPV6112
Jeřábek Luboš
2092403
Oddíl OS SK Prostějov 240 Kč
KON 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
KOB Konice 240 Kč
KSU 1
Úsek 1:
KSU9202
Jílek Jakub
2058482

Úsek 2:
KSU0105
Šafář Martin
2056308

Úsek 3:
KSU0005
Matoušek Matěj
2080935
Klub vytrvalostních sportů Šumperk 240 Kč
OOL 1
Úsek 1:
OOL5904
Višňa Milan
307337

Úsek 2:
OOL5707
Zdráhal Robert
895219

Úsek 3:
OOL5804
Albert František
52531
SK Haná orienteering 240 Kč
SBR 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
SKOB Bruntál 240 Kč
STE 1
Úsek 1:
STE0000
Jirka Mikuláš
7202871

Úsek 2:
UOL9919
Horčička Vít
682370

Úsek 3:
STE0007
Bořánek Michal
2032171
SK SKI-OB Šternberk 240 Kč
STE 2
Úsek 1:
KON9915
Beneš Miroslav
1418762

Úsek 2:
STE0104
Poštulka Lukáš
2060295

Úsek 3:
STE0101
Neumann David
2027241
SK SKI-OB Šternberk 240 Kč
STE 3
Úsek 1:
STE9202
Doležel Ondřej
51123

Úsek 2:
STE7100
Smolka Martin
2027234

Úsek 3:
STE7501
Marek Antonín
2049564
SK SKI-OB Šternberk 240 Kč
STE 4
Úsek 1:
STE9700
Poštulka Tomáš
2060296

Úsek 2:
STE7900
Novák Jan
232959

Úsek 3:
STE6600
Poštulka Zdenek
2080962
SK SKI-OB Šternberk 240 Kč
STE 5
Úsek 1:
STE5902
Neumann Jaroslav
8276

Úsek 2:
STE5809
Václavek Tomáš
1401181

Úsek 3:
STE6501
Skyva Petr
1007547
SK SKI-OB Šternberk 240 Kč
STE 6
Úsek 1:
STE0208
Doležal Matyáš
2073721

Úsek 2:
STE7200
Silnoušek Jiří
2075602

Úsek 3:
STE8000
Tomášek Tomáš
2073434
SK SKI-OB Šternberk 300 Kč
TBM 1
Úsek 1:
TBM7701
Ehl Jiří
887901

Úsek 2:
TBM7911
Doušek Robert
2067213

Úsek 3:
TBM7835
Čech Radovan
515094
KOS TJ Tesla Brno 240 Kč
TBM 2
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
KOS TJ Tesla Brno 240 Kč
TZL 1
Úsek 1:
TZL9701
Podmolík Josef
7203466

Úsek 2:
TZL6915
Podmolík Tomáš
1400443

Úsek 3:
TZL0001
Podmolík Jonáš
7203464
SKOB Zlín 240 Kč
TZL 2
Úsek 1:
TZL9901
Láznička Václav
9200524

Úsek 2:
TZL6701
Láznička Libor
331193

Úsek 3:
TZL3613
Láznička Alois
425533
SKOB Zlín 240 Kč
TZL 3
Úsek 1:
TZL9703
Mikel David
889320

Úsek 2:
TZL9302
Kolárik Tomáš
246864

Úsek 3:
TZL8508
Dlabaja Štěpán
995797
SKOB Zlín 240 Kč
TZL 4
Úsek 1:
TZL7007
Pekárek Evžen
8411

Úsek 2:
TZL8001
Novotný Jiří
515192

Úsek 3:
TZL6401
Vrubel Karel
53143
SKOB Zlín 240 Kč
TZL 5
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
SKOB Zlín 240 Kč
TZL 6
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
SKOB Zlín 240 Kč
TZL 7
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
SKOB Zlín 240 Kč
UBM 1
Úsek 1:
UBM7104
Rajnoha Miroslav
515472

Úsek 2:
UBM8003
Kvítek Franjo
515446

Úsek 3:
UBM7101
Humlíček René
515434
MENISKOS Brno 240 Kč
UOL 1
Úsek 1:
UOL7800
Kopecký David
2044889

Úsek 2:
UOL7000
Hálek Jan
436448

Úsek 3:
UOL7503
Smékal David
886282
SOB Olomouc 240 Kč
UOL 2
Úsek 1:
UOL7200
Zbořil Ctirad
2060254

Úsek 2:
UOL7300
Vrána Jan
7300182

Úsek 3:
UOL6600
Raclavský Vlastislav
2087712
SOB Olomouc 240 Kč
UOL 3
Úsek 1:
UOL0104
Šimek Štěpán
52729

Úsek 2:
UOL0000
Prachař Matouš

Úsek 3:
UOL9801
Chaloupka Josef
2090849
SOB Olomouc 240 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM9801
Hirš Otakar
7200360

Úsek 2:
ZBM9102
Bravený Vít
888891

Úsek 3:
ZBM9202
Mokrý Stanislav
886812
SK Žabovřesky Brno 240 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM9711
Kelbl Vladimír
9201063

Úsek 2:
ZBM8721
Zháňal Jan
1111187

Úsek 3:
ZBM7902
Finstrle Luděk
2067240
SK Žabovřesky Brno 240 Kč
ZBM 3
Úsek 1:
ZBM8511
Drábek Jan
49690

Úsek 2:
ZBM9902
Komenda Jan
9201065

Úsek 3:
ZBM9903
Říčný Vojta
410331
SK Žabovřesky Brno 240 Kč
ZBM 4
Úsek 1:
ZBM7504
Cicvárek Ivo
2051489

Úsek 2:
ZBM7704
Rotek Pavel
2103682

Úsek 3:
ZBM7608
Kučera Viktor
1400413
SK Žabovřesky Brno 240 Kč
ZLH 1
Úsek 1:
ZLH7001
Novotný Tomáš
7001234

Úsek 2:
ZLH0301
Novotný Erik
2020722

Úsek 3:
ZLH4800
Novotný Stanisl
52762
OOB TJ Zlaté Hory 240 Kč
3.00 km, 40 m
(7)
Název/Jméno
Klub
Vklad
ADA 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
OOB Spartak Adamov 240 Kč
AOP 1
Úsek 1:
AOP7853
Holasová Šarka
51190

Úsek 2:
AOP7852
Kovalčíková Eva
51197

Úsek 3:
AOP7302
Krček Martin
253130
Orientační Běh Opava 240 Kč
HLV 1
Úsek 1:
 
 
 

Úsek 2:
 
 
 

Úsek 3:
 
 
 
KČT - OB Holešov 240 Kč
PTE 1
Úsek 1:
PTE9599
Veselá Zuzana
301572

Úsek 2:
PTE7399
Hejlová Sońa
301578

Úsek 3:
PTE7049
Veselý Oskar
52742
TJ Sokol Ptení 240 Kč
RBK 1
Úsek 1:
RBK7111
Brosch Petr
2061849

Úsek 2:
RBK7452
Fousková Leona
53161

Úsek 3:
RBK7801
Fousek Martin
1413717
SK Radioklub Blansko 240 Kč
ZBM 1
Úsek 1:
ZBM7550
Finstrlová Alena
2087665

Úsek 2:
ZBM7302
Zelený Pavel
1403412

Úsek 3:
ZBM7655
Tachovská Kamila
2094550
SK Žabovřesky Brno 240 Kč
ZBM 2
Úsek 1:
ZBM7803
Kroutil Petr
2067978

Úsek 2:
ZBM7676
Klangová Bohumila
765108

Úsek 3:
ZBM7861
Kroutilová Eva
899170
SK Žabovřesky Brno 240 Kč
celkem přihlášených: 102, vklad: 20740 Kč