Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
04.07.2016
Místo konání:
Boskovice
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     P     T    
1.30 km, 43 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 60 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 60 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 60 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 60 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 0 60 Kč
1.30 km, 43 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 60 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C zapůjčit 80 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 60 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8652 60 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 60 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 60 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 60 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 60 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 60 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno C 0 60 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 60 Kč
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 60 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 60 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 60 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 60 Kč
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 80 Kč
2.20 km, 70 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 80 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 80 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 80 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 80 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 80 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 80 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 80 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 80 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 80 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 80 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 80 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 100 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 100 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 100 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 100 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 100 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 100 Kč
1.70 km, 55 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering 52690 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 80 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 80 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 100 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 100 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 100 Kč
1.70 km, 55 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 80 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 60 Kč
1.30 km, 43 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 60 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 60 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 60 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 80 Kč
1.30 km, 43 m, 14 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 60 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 60 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 60 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 60 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 60 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 60 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 60 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 60 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 60 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 60 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2075608 60 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 60 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 60 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno C 2096113 60 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 60 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno 2078496 60 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 60 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko C 1414504 60 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 80 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 80 Kč
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 60 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 60 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 60 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 60 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 428272 60 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 60 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 60 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 80 Kč
1.70 km, 55 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 80 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 100 Kč
2.80 km, 85 m, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 80 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 80 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov C 253805 100 Kč
3.30 km, 85 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 80 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 80 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 80 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 80 Kč
1ZS9300 Toman Viktor (SVK) Neregistrovaní SVK 7207343 80 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 80 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 80 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 80 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 101 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 80 Kč
18C8500 Hamák Aleš SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247331 80 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 80 Kč
UBM9701 Humlíček Petr MENISKOS Brno B 2049600 80 Kč
3UX8800 Kozubík Jiří JuraZub Zlín 2094537 80 Kč
NNNNO01 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 80 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 100 Kč
4EC8500 Jurek Radim Frenštát pod Radhoštěm zapůjčit 120 Kč
2.80 km, 85 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering 682358 80 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 0 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
MOV7601 Sixta Martin SKOB Ostrava C 52777 100 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 100 Kč
2.80 km, 85 m, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 80 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
86S6800 Čierny Jozef (SVK) Slávia ZU Žilina 445618 100 Kč
1.70 km, 55 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 100 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
6YC6100 Dvorský Ilja Neregistrovaní 416082 100 Kč
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 60 Kč
1.60 km, 50 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 361976 60 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 60 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 60 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 60 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 60 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 60 Kč
NNNFU01 Fučík Štěpán Neregistrovaní 2049578 60 Kč
NNNRY01 Rýdel Jiří Neregistrovaní 2019225 60 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 60 Kč
PTI9009 Vítek Michal Sportovní klub Ptení 8837 60 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 60 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 60 Kč
NNNKR51 Kratochvílová Tereza Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
NNNKR52 Odehnalová Ludmila Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
2.20 km, 70 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 80 Kč
6YC8550 Rohanová Lucie Neregistrovaní 428210 80 Kč
2KX8900 Koutný Lukáš Zoufalí Zbloudilci zapůjčit 120 Kč
6KC8550 Muchová Barbora Neregistrovaní 2080849 100 Kč
celkem přihlášených: 205, vklad: 15600 Kč