Přihlášky závodu: H.S.H. Vysočina cup

Datum:
08.07.2016
Místo konání:
Štěměchy
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10N     D10     D12B     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55B     D55C     D60     D65     D70     H10N     H10     H12B     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60B     H60C     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P1     P2    
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0751 Malá Anežka OK Jilemnice C 9099 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBP0951 Sedláčková Veronika OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
ZBP0650 Voburková Lucie OOB SK Zbraslav C 2099491 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 8003 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 Ano Ano Ano 250 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ano Ano Ano 400 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 Ano Ano Ano 250 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 Ano Ano Ano 250 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 Ano Ano Ano 400 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 Ano Ano Ano 250 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL0552 Havlová Katka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8964 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 2061857 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ano Ano Ano 250 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 Ano Ano Ano 250 Kč
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí B 2085600 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín C 53354 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 53831 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49492 Ano Ano Ano 400 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano 250 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53156 Ano Ano Ano 250 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš B 2045303 Ano Ano Ano 250 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín B 2091544 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL0250 Vítková Barbora KOB Kladno B Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 Ano Ano Ano 400 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano 350 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky C 232535 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL0152 Havlová Klára OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9004 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín C 436954 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín C 331362 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice B 7207020 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí C 2087714 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 Ano Ano Ano 550 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 7207348 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 439123 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 Ano Ano Ano 0 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9862 Chroustová Šárka SK Žabovřesky Brno B 331027 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 Ano Ano Ano 350 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 Ne Ano Ano 400 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno E 9111118 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ano Ano Ano 350 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 361921 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 515413 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 Ano Ano Ano 550 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 350 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín A 7204981 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 1985526 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 Ano Ano Ano 350 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7951 Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 1271279 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 Ano Ano Ne 400 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 7208083 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 7770109 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 Ne Ano Ano 500 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice R 889309 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 Ano Ano Ano 550 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 2056262 Ano Ne Ne 250 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 Ano Ano Ano 550 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko C 219245 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8951 Skládanková Tereza SK Radioklub Blansko C 2034070 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7354 Šustrová Jana OOB SK Zbraslav C 2800328 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 Ano Ano Ano 350 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9654 Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové B 224885 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398981 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8659 Stehlíková Jana SK Žabovřesky Brno C 52339 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8952 Lennerová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9278 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8953 Nádvorníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice 9249 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko C 219249 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec C 1398995 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 8952 Ano Ano Ne 500 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ne Ano Ano 500 Kč
ZBP7950 Macková Eva OOB SK Zbraslav C 331616 Ano Ano Ano 550 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ne Ano Ano 500 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 Ano Ano Ano 0 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 Ano Ano Ano 350 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7654 Sedláčková Jana OOB SK Zbraslav C 53590 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 Ano Ano Ano 350 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL8650 Fidrmucová Linda SOB Olomouc C 301553 Ano Ano Ano 550 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 Ne Ano Ne 250 Kč
EKP8459 Silovská Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 Ano Ano Ano 550 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 Ano Ano Ano 350 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7752 Malá Věra OK Jilemnice C 9077 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 Ano Ano Ano 350 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 Ano Ano Ano 350 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 52960 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 Ano Ano Ano 350 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7954 Šolcová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9329 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 Ano Ano Ano 350 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano 550 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C zapůjčit Ano Ano Ano 700 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 Ano Ano Ano 550 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7555 Suchardová Jana OK Jilemnice C 426351 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7352 Honsová Jitka OOB SK Zbraslav C 232261 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit Ano Ano Ano 500 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7651 Vojtíšková Erika OK Lokomotiva Pardubice C 426370 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 Ano Ano Ano 350 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2PC7250 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 2025366 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 Ano Ano Ano 550 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 Ne Ano Ne 250 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7261 Kliglová Radka KOS TJ Tesla Brno C 2067216 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK7251 Klímová Barbora OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano 350 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 Ano Ano Ano 550 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 Ano Ano Ano 0 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL7054 Vítková Marie KOB Kladno C 2800302 Ano Ano Ano 550 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 Ano Ano Ano 550 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano 350 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM6851 Spratková Iva O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC6651 Dubnová Lenka KOB Děčín C 232347 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 0002092400 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 Ano Ano Ano 350 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN6263 Cetkovská Alena Neregistrovaní 53342 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 350 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7260012 Ano Ano Ano 350 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 Ano Ano Ano 350 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 350 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 Ano Ano Ano 550 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 Ano Ano Ano 550 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 Ano Ano Ano 350 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB6150 Remešová Alena KOB Dobruška C 7249 Ano Ano Ano 250 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano 250 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR6153 Fialová Dana OOB Třebíč C 0000220397 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ano Ano 250 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 400 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano 250 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 Ano Ano Ano 250 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 Ano Ano Ano 250 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 250 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano 250 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 Ano Ano Ano 250 Kč
38A0001 Kopřivová Jitka (AUS) Sk radiosport 2056437 Ano Ano Ano 250 Kč
17A4801 Müller Brigitte (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 5399 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM4858 Bogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 426499 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 250 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 Ano Ano Ano 250 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 250 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano 250 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 Ano Ano Ano 250 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBP0700 Sedláček Martin OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331244 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0704 Vojtíšek Albert OK Lokomotiva Pardubice C 0 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 230663 Ano Ano Ano 400 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano 250 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 Ano Ano Ano 250 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 Ano Ano Ano 250 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 Ano Ano Ano 250 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 Ano Ano Ano 400 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 2049579 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 Ano Ano Ano 250 Kč
KYL0500 Navrátil Sam SK SP Kylešovice C zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0501 Malý Antonín OK Jilemnice C 53225 Ano Ano Ano 250 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec C 2096259 Ne Ano Ne 150 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0410 Kroupa David OK Lokomotiva Pardubice C 1407599 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 Ano Ano Ano 250 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 Ano Ano Ano 400 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 Ano Ano Ano 250 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 Ano Ano Ano 250 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 Ano Ano Ano 250 Kč
8RC0600 Jaromír Jelínek BZP 2081398 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 Ano Ano Ano 250 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano 400 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO0101 Koditek Jonáš KOB Ústí nad Orlicí B 2051522 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C zapůjčit Ano Ano Ano 700 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 Ano Ano Ano 550 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 Ano Ano Ano 550 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 2800317 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9902 Holesz Sebastian TJ TŽ Třinec A 2073753 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 Ano Ano Ano 350 Kč
EZL9915 Urbanec Hugo PEV Zlín 53405 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 Ano Ano Ano 350 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 7205022 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL9901 Vítek Karel KOB Kladno B 7207350 Ano Ano Ano 550 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 Ano Ano Ano 550 Kč
NNN9801 Walder Michal Neregistrovaní 2044886 Ano Ano Ano 550 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52705 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 Ano Ano Ano 0 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 53836 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 886513 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 Ano Ano Ano 0 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7203462 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 Ano Ano Ano 550 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 Ano Ano Ano 550 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 Ano Ano Ano 550 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 Ano Ano Ano 550 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 232343 Ano Ano Ano 550 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 Ano Ne Ne 250 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 Ano Ano Ne 500 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 Ano Ano Ano 350 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano 350 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 350 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano 350 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec B 49356 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko C 1919191 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ne Ne 250 Kč
SKM8014 Stachoň Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 7905090 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP9302 Rossmanith Vojtěch Orientační Běh Opava C 889295 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 7654324 Ano Ano Ano 550 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 7106922 Ano Ne Ne 250 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 Ano Ano Ano 550 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM7540 Kasal Vít SK Žabovřesky Brno C 7770000 Ano Ano Ano 550 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 Ano Ano Ano 550 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 Ano Ano Ano 550 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 Ano Ano Ano 550 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 Ano Ano Ano 550 Kč
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 Ano Ano Ano 350 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 1012269 Ano Ano Ano 350 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 Ano Ano Ano 350 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL9006 Černý Vojtěch OK Jilemnice C 9091 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP8211 Kalina Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 7201206 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 Ano Ano Ano 350 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1 Veselý Martin OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 350 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8302 Sebera Václav O-RUNNAŘI Beskydy C 49483 Ne Ano Ano 400 Kč
SFM8201 Šatánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 49490 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8301 Sebera Josef O-RUNNAŘI Beskydy C 49442 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň B 9572 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 9920011 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 232334 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8106 Šabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9405 Zelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK8307 Ráb Martin SK Radioklub Blansko C 52059 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 350 Kč
CEL8039 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52410 Ano Ano Ano 350 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 Ano Ano Ano 550 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300177 Ano Ano Ano 550 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 Ano Ano Ano 550 Kč
PLU8100 Začal Martin TJ SOKOL Plumlov C zapůjčit Ano Ano Ano 700 Kč
TAP8706 Cikhardt Jakub KOB Tretra Praha C 361988 Ano Ano Ano 550 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 Ano Ano Ano 550 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 Ano Ano Ano 550 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7204476 Ano Ano Ano 550 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 301552 Ano Ano Ano 550 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OB Vamberk C 2095977 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 350 Kč
OLP8501 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49437 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 Ano Ano Ano 350 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 Ano Ne Ne 250 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 2800311 Ne Ano Ano 500 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2087698 Ano Ano Ano 550 Kč
JHB0001 Pejšek Jindřich TJ Jiskra Havlíčkův Brod 682632 Ano Ano Ano 550 Kč
OOL8700 Šnyrch Marek SK Haná orienteering C 7207346 Ano Ano Ano 700 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 Ano Ano Ano 350 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 350 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 350 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM7901 Denemarek Ivo BETA URSUS Orienteering C 7790320 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7911 Doušek Robert KOS TJ Tesla Brno C 2067213 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 350 Kč
DKL7300 Vítek Jiří KOB Kladno C 2800324 Ano Ano Ano 550 Kč
TBM7511 Hájek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 53269 Ano Ano Ano 550 Kč
LPM7901 Buriánek Kamil OK Lokomotiva Plzeň C 51165 Ano Ano Ano 550 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 Ano Ano Ano 550 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7602 Kroupa Filip OK Lokomotiva Pardubice C 51106 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 Ano Ano Ano 350 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 Ano Ano Ano 350 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436433 Ano Ano Ano 350 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně 301186 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK7207 Sluka Miroslav KOB START Blansko C 53214 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 Ne Ano Ano 500 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano 350 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK7549 Jágr Jaroslav KOB START Blansko 410339 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU3 Brožek Jan OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 350 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK7202 Šiška Oto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 425524 Ano Ano Ano 350 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7407 Trhlík Tomáš TJ SOKOL Plumlov C 7412075 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 Ano Ano Ano 350 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 350 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano 350 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano 350 Kč
NNN7101 Píša Pavel Neregistrovaní Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 Ano Ano Ano 350 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 52341 Ano Ano Ano 350 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 Ano Ano Ano 350 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 Ano Ano Ano 350 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 Ano Ano Ano 350 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 Ano Ano Ano 350 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ano Ano Ano 350 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano 350 Kč
EZL7010 Urbanec Vít PEV Zlín C 886270 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 Ano Ano Ano 350 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 Ano Ano Ano 550 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C zapůjčit Ano Ano Ano 700 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 Ne Ano Ne 250 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 Ano Ano Ano 0 Kč
NNN9999 Škrabálek Jan Neregistrovaní 2067260 Ano Ano Ano 0 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6910 Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno C 53264 Ano Ano Ano 350 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0000682672 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 Ano Ano Ano 350 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 Ano Ano Ano 350 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 Ano Ano Ano 350 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 350 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 Ano Ano Ano 550 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060209 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 350 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano 350 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 Ano Ano Ano 550 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 Ano Ano Ano 550 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 350 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 Ano Ano Ano 350 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 Ano Ano Ano 350 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 Ano Ano Ano 350 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano 350 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 Ano Ano Ano 350 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 Ano Ano Ano 350 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 Ano Ano Ano 550 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 Ano Ano Ano 550 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL6102 Malý Evžen OK Jilemnice C 9070 Ano Ano Ano 350 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 Ano Ano Ano 350 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI6100 Panáček Jaroslav OK Jihlava C 7926 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC5601 Duben Jiří KOB Děčín C 8339 Ano Ano Ano 350 Kč
LDC5801 Vlk Josef KOB Děčín C 8336 Ano Ano Ano 350 Kč
TTR6102 Fiala Petr OOB Třebíč C 0000232856 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano 550 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ano Ano Ano 550 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 Ano Ano Ano 250 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 Ano Ano Ano 250 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 Ano Ano Ano 400 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 Ano Ano Ano 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 52054 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 Ano Ano Ano 250 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano 400 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ano Ano 250 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 Ano Ano Ano 250 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano 250 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 250 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 250 Kč
17A1600 Müller Leo (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1231049 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 Ano Ano Ano 250 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 250 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4701 Čepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 Ano Ano Ano 250 Kč
LDC5101 Kolorenč Pavel KOB Děčín C 8342 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 Ano Ano Ano 250 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 Ano Ano Ano 250 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 Ano Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano 250 Kč
PGP4601 Dvořák Jaromír SK Praga C 51274 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 Ano Ano Ano 250 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 Ano Ano Ano 250 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 Ano Ano Ano 250 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 Ano Ano Ano 250 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 250 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano 250 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 Ano Ano Ano 400 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 250 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano 250 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP3300 Vondra Jaroslav VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51865 Ano Ano Ano 250 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 250 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 Ano Ano Ano 250 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP1305 Vít Damien VŠTJ Ekonom Praha C 515003 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBP0952 Voburková Simona OOB SK Zbraslav C 1416369 Ano Ano Ano 250 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408045 Ano Ano Ano 250 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM1202 Sebera Hugo O-RUNNAŘI Beskydy 49485 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno Ano Ano Ano 250 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0804 Kurfürst Matyáš SKOB Zlín C 53128 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 Ano Ano Ano 250 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0560 Kroupová Marie OK Lokomotiva Pardubice C 0 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 Ano Ne Ne 100 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 Ano Ano Ano 250 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C Ano Ano Ano 250 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 Ano Ano Ano 250 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
3PC0300 Bárta Zikmund počkejtenamě Ano Ano Ano 250 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C Ne Ano Ano 200 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 Ano Ano Ano 250 Kč
LPM1100 Buriánek Michal OK Lokomotiva Plzeň C Ano Ano Ano 250 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN0040 Tomešová Stella Neregistrovaní 330608 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN1000 Míka Ondřej Neregistrovaní 52619 Ano Ano Ano 250 Kč
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OOL5050 Šnyrchová Božena SK Haná orienteering C 2095944 Ano Ano Ano 250 Kč
EKP8454 Vítová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 515125 Ano Ano Ano 250 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 Ano Ano Ano 250 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 250 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 Ano Ano Ano 250 Kč
RBK8228 Touš Michal SK Radioklub Blansko C 232001 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM8351 Seberová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2031358 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM6701 Spratek Aleš O-RUNNAŘI Beskydy 49444 Ano Ano Ano 250 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 Ano Ano Ano 250 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SOS Jindřichův Hradec C 330558 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 Ano Ano Ano 250 Kč
FJI0550 Oulická Tereza SK FREE Jihlava C 2102555 Ano Ano Ano 250 Kč
FJI5350 Oulická Hana SK FREE Jihlava C 2102564 Ano Ano Ano 250 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano 250 Kč
AOV8000 Vellech Aleš OOB TJ Baník Ostrava C 52959 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM7666 Kurečková Dana KOB ALFA Brno 232864 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU8154 Kroupová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2075645 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ano Ano 250 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 Ne Ano Ne 100 Kč
PZR7550 Sobotková Helena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 Ne Ano Ne 100 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2080951 Ano Ano Ano 250 Kč
EZL4656 Urbancová Marcela PEV Zlín 49542 Ano Ano Ano 250 Kč
EZL9750 Urbancová Alexandra PEV Zlín Ano Ano Ano 250 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 Ano Ano Ano 250 Kč
4HC0001 Kuchařová Anna PSÍ TÝM 2080940 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4 Brožek Petr OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 250 Kč
NNN0000 Horká Soňa Neregistrovaní 2060240 Ano Ano Ano 250 Kč
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno C 896977 Ne Ano Ano 200 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek 2087691 Ne Ano Ano 200 Kč
BBM7750 Hájková Michaela BETA URSUS Orienteering C 53291 Ano Ne Ne 100 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 Ne Ano Ne 100 Kč
NNN0151 Walderová Kateřina Neregistrovaní 446424 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN6301 Walder Jiří Neregistrovaní 446421 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN0010 Štěpánová Michaela Neregistrovaní 2095956 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN0020 Štěpánová Jarmila Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
NNN0030 Pluháčková Běla Neregistrovaní 2800305 Ne Ano Ne 100 Kč
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha C 246899 Ne Ano Ano 200 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN1234 Korberová Lenka Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBP7200 Sedláček Otakar OOB SK Zbraslav C zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
ZVO6601 Zimmer Jiří OB SK Zvole C 428232 Ano Ano Ne 200 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU2 Fejfarová Petra OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 250 Kč
SFM8651 Haluzíková Barbora O-RUNNAŘI Beskydy C 2035161 Ano Ano Ano 250 Kč
SFM8202 Létal Jiří O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 00109 Ne Ano Ne 100 Kč
LCE0000 Botíková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice Ne Ne Ano 100 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 Ne Ano Ne 100 Kč
NNN9451 Koláriková Lucie Neregistrovaní 920662 Ano Ano Ano 250 Kč
NNN9551 Juríček Jakub Neregistrovaní 218972 Ano Ano Ano 250 Kč
SBK7461 Sluková Dagmar KOB START Blansko C 49655 Ano Ano Ano 250 Kč
ZBM8661 Königová Jana SK Žabovřesky Brno C 1234321 Ano Ano Ano 250 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ano Ano Ano 250 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 Ano Ano Ano 250 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano 250 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 Ne Ano Ne 100 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 Ano Ano Ano 250 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C 4632 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7260015 Ano Ano Ne 200 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 Ano Ano Ano 250 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ano Ano 250 Kč
4HC0000 Kuchař Jiří PSÍ TÝM 8759 Ano Ano Ano 250 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 Ne Ano Ne 100 Kč
PTE8448 Uhrovič Blahoslav TJ Sokol Ptení C 8881 Ano Ano Ano 250 Kč
6KC6501 Málek Martin Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ano 300 Kč
3VX9600 Zámečník Pavel Zámečníci zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 Ano Ano Ne 200 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 Ano Ano Ne 200 Kč
RBK9301 Kaňovský Adam SK Radioklub Blansko C zapůjčit Ano Ano Ano 400 Kč
NNN0041 Tomeš Radim Neregistrovaní 331606 Ano Ano Ano 250 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha C 7003050 Ne Ano Ano 200 Kč
celkem přihlášených: 918, vklad: 303500 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.