Přihlášky závodu: Šumperský divočák

Datum:
22.07.2016
Místo konání:
Sobotín - Klepáčov
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     DH10N     H10     H12     H14     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 Ano Ano Ano 250 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 Ano Ano Ne 180 Kč
RIC0750 Hudosová Kristýna OB Říčany C 2069056 Ano Ano Ano 250 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 Ano Ano Ano 350 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha B 2021830 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 53354 Ano Ano Ano 250 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 Ano Ano Ano 250 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 Ano Ano Ano 250 Kč
BFM0557 Kočarová Marie SKOB Frýdek - Místek C 49467 Ne Ano Ano 180 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 Ano Ano Ano 250 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano 250 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 Ne Ano Ne 90 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 9101185 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín C 331362 Ano Ano Ano 550 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM9850 Spěváčková Blanka KOS Slavia Plzeň 2092357 Ano Ano Ano 350 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 Ano Ano Ano 350 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 Ano Ano Ano 350 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 Ano Ano Ano 0 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN9151 Bohunská Monika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52637 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 350 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU7951 Matoušková Jana SK Severka Šumperk C 2025355 Ne Ne Ano 120 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN0000 Stískalová Eva KOS TJ Lokomotiva Krnov 53534 Ne Ano Ano 240 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 Ano Ano Ano 350 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 350 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 350 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8352 Odvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 Ano Ano Ano 350 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 350 Kč
6KC8550 Muchová Barbora Neregistrovaní 2080849 Ano Ano Ano 350 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 Ano Ano Ano 350 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 Ano Ano Ano 350 Kč
CET8251 Pešková Jana TJ Loko Česká Třebová C 9718 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU9392 Mátlová Pavlína Magnus Orienteering C 920693 Ano Ano Ano 350 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ne 240 Kč
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 Ano Ano Ano 450 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 Ano Ano Ne 240 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 350 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 Ano Ano Ano 350 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano 350 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 Ano Ano Ano 450 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 Ano Ano Ano 350 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 Ano Ano Ano 350 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 Ne Ano Ne 120 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ano Ano Ano 350 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany 2085603 Ano Ano Ne 240 Kč
RIC7299 Hudosová Gábina OB Říčany C 2056283 Ano Ano Ano 350 Kč
23X7351 Čermáková Monika XX Ano Ano Ano 350 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk 6713 Ano Ano Ano 450 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano 350 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 350 Kč
23X7151 Satoriová Katerina XX zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
8YC6951 Malíková Miloslava NNNN Ano Ano Ano 350 Kč
DKL7152 Mědílková Iva KOB Kladno C 7204522 Ano Ano Ano 350 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 Ano Ne Ne 200 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 9101184 Ano Ano Ano 350 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM6351 Cabalková Ivana OB TJ Sokol Žamberk C 53569 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM6251 Nožková Dagmar OB TJ Sokol Žamberk C 2092408 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 350 Kč
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 2086530 Ano Ano Ano 350 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 Ano Ano Ano 350 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 350 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 Ano Ano Ano 250 Kč
73P5650 Olbrycht Anna (POL) OLBnO 412377 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 250 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 450 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 450 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 Ano Ano Ano 250 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 350 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM0761 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk 9285 Ano Ano Ano 250 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 Ano Ano Ano 250 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 Ano Ano Ano 250 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 Ano Ano Ano 250 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 Ano Ano Ano 250 Kč
AOV0700 Vlach Antonín OOB TJ Baník Ostrava C 53825 Ano Ano Ano 250 Kč
23X0651 Satorie Johana XX zapůjčit Ano Ano Ano 340 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk 436955 Ne Ne Ano 150 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 Ano Ano Ano 250 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 Ano Ano Ano 250 Kč
BFM0701 Kočara František SKOB Frýdek - Místek C 49461 Ne Ano Ano 180 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C zapůjčit Ano Ano Ano 340 Kč
KSU0701 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk Ano Ano Ano 90 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano 250 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano 250 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 2080905 Ano Ano Ano 250 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 Ano Ano Ano 250 Kč
RIC0503 Hudos Václav OB Říčany C 2069064 Ano Ano Ano 250 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 Ano Ano Ano 250 Kč
23X0401 Satorie Kryštof XX zapůjčit Ano Ano Ano 340 Kč
23X0501 Čermák Jakub XX Ano Ano Ano 250 Kč
23X0402 Novotný Joel XX zapůjčit Ano Ano Ano 340 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 Ano Ano Ano 90 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ne Ne Ano 150 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 2090853 Ano Ano Ano 250 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 Ano Ano Ano 250 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory B 2080906 Ano Ano Ano 250 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 Ano Ano Ano 250 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 Ano Ano Ano 250 Kč
23X0201 Satorie Jáchym XX zapůjčit Ano Ano Ano 340 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 Ano Ano Ano 350 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 Ano Ano Ano 90 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 Ano Ano Ano 90 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 Ano Ano Ano 90 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 350 Kč
PTE8403 Jirka Michal TJ Sokol Ptení C 52430 Ano Ano Ano 350 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 Ne Ano Ano 240 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ano 350 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 Ano Ano Ano 350 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM9603 Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk C 9040 Ano Ano Ano 350 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7207355 Ne Ano Ne 120 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 Ne Ano Ne 120 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov E 9001001 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN8600 Žaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8630865 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 Ano Ano Ano 350 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU7504 Matoušek Jiří SK Severka Šumperk C 2025356 Ne Ne Ano 120 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 Ano Ano Ano 350 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU9114 Lehár Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2088721 Ano Ano Ano 450 Kč
6YC9001 Tesař Jan Neregistrovaní 04671 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 450 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 Ano Ano Ano 450 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 Ne Ano Ne 60 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 Ano Ano Ano 350 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 350 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU8206 Odvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 Ano Ano Ano 350 Kč
TZL6808 Šidla Jan SKOB Zlín C 53367 Ano Ano Ano 350 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075666 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM9101 Mutina Jiří SKOB Frýdek - Místek C 49491 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM9301 Mutina Václav SKOB Frýdek - Místek C 2087698 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ano Ano Ano 350 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 Ano Ano Ano 350 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 Ano Ano Ano 350 Kč
4EC8500 Jurek Radim Frenštát pod Radhoštěm zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
AOV7700 Vlach Oldřich OOB TJ Baník Ostrava C 53888 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ano Ne 240 Kč
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 1012269 Ano Ano Ano 450 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OB Vamberk C 2095977 Ne Ano Ne 200 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk B 433099 Ano Ne Ne 200 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU7700 Možný Stanislav SK Severka Šumperk C 224897 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 Ano Ano Ano 0 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 350 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 Ano Ano Ne 240 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 Ano Ano Ano 350 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 Ne Ano Ano 240 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 Ano Ano Ano 350 Kč
5VC8001 Tomášek Petr M 52462 Ano Ano Ano 350 Kč
ZLH7200 Siatka Radim OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit Ne Ano Ne 150 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 Ano Ano Ano 450 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 Ano Ano Ano 450 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 Ano Ano Ano 180 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk 2800295 Ne Ano Ano 400 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 Ano Ano Ano 550 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM7501 Lesák František OB TJ Sokol Žamberk 2096135 Ano Ano Ano 350 Kč
23X7201 Satorie Martin XX zapůjčit Ano Ano Ano 440 Kč
23X6401 Čermák Radek XX Ano Ano Ano 350 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano 350 Kč
UOL7004 Kašpar Jaroslav SOB Olomouc C 2069100 Ano Ano Ano 350 Kč
16R7100 Sytov Nikolay (RUS) Mosmeridian 8631550 Ano Ano Ano 350 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 Ano Ano Ano 350 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 Ano Ano Ano 350 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM7001 Kočara Jiří SKOB Frýdek - Místek C 426344 Ano Ano Ano 350 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano 350 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 350 Kč
SSU6700 Zatloukal Tomáš SK Severka Šumperk C 420422 Ano Ano Ano 350 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 450 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 Ano Ne Ano 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ano Ano Ano 350 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 Ano Ano Ano 350 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 350 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ano Ano Ano 350 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 350 Kč
23P6500 Dragowski Marek (POL) OK!Sport Warszawa 345986 Ano Ano Ano 350 Kč
23P5901 Konstanciak Andrzej (POL) OK!Sport Warszawa 412316 Ano Ano Ano 350 Kč
6KC6501 Málek Martin Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 230 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM5702 Fikejs Vladimír OB TJ Sokol Žamberk C 232634 Ano Ano Ano 350 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ano Ano Ano 350 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 350 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 Ano Ano Ano 350 Kč
ZAM5801 Andrš Milan OB TJ Sokol Žamberk C 2085624 Ano Ano Ano 350 Kč
CHA5900 Čechlovský Josef OK Chrastava C 8172 Ano Ano Ano 350 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 Ano Ano Ano 350 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 Ano Ano Ano 350 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C Ano Ano Ano 180 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ne 400 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 Ano Ano Ano 250 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 Ano Ano Ano 250 Kč
73P5500 Olbrycht Janusz (POL) OLBnO 886663 Ano Ano Ano 250 Kč
SBR5301 Vojtášek Jan SKOB Bruntál C 352328 Ano Ano Ano 250 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano 250 Kč
KUN5201 Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald C 9027 Ano Ano Ano 250 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 450 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 Ano Ano Ano 250 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 Ano Ano Ano 250 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 0002075656 Ano Ano Ano 250 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano 250 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano 250 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 250 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano 250 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51376 Ano Ano Ano 350 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 450 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 Ano Ano Ano 250 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano 250 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano 250 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 Ano Ano Ano 450 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 Ano Ano Ano 150 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ano Ano Ano 150 Kč
PDY1100 Lounek Alexandr Běhej Poděbrady C 2102797 Ano Ano Ano 150 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek 410792 Ano Ano Ano 150 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49468 Ano Ano Ano 150 Kč
23P0600 Paweł Tomankiewicz (POL) OK!Sport Warszawa Ano Ano Ano 150 Kč
HLV1000 Sedláček Matěj KČT - OB Holešov C 53833 Ano Ano Ano 150 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 Ano Ano Ano 150 Kč
AOV1151 Vlachová Hana OOB TJ Baník Ostrava C 53814 Ano Ano Ano 150 Kč
23X0801 Satorie Josef XX zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
23X1051 Čermáková Anna XX Ano Ano Ano 150 Kč
5VC0000 Tomášek Josef M zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 Ne Ano Ne 50 Kč
3JX1200 Hala Robin Varadero zapůjčit Ne Ano Ne 80 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NNN0003 Jireš František Neregistrovaní 301639 Ne Ano Ne 50 Kč
NNN0002 Zelenková Lenka Neregistrovaní 405951 Ne Ano Ne 50 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano 150 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano 150 Kč
LPU7110 Kos Radovan OK Lokomotiva Pardubice C 416270 Ne Ano Ne 50 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 Ne Ano Ne 50 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ano Ano Ano 150 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek 2087691 Ano Ano Ano 150 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek 04320 Ano Ano Ano 150 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek 426342 Ano Ano Ano 150 Kč
BFM7251 Kočarová Klára SKOB Frýdek - Místek 49492 Ne Ano Ano 100 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ne Ano 100 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ne Ano 100 Kč
23P6750 Kierebińska Paulina (POL) OK!Sport Warszawa 412339 Ano Ano Ano 150 Kč
23P6401 Bargiel Włodzimierz (POL) OK!Sport Warszawa 412306 Ano Ano Ano 150 Kč
23P0100 Dragowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 412334 Ano Ano Ano 150 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 150 Kč
23X0351 Čermáková Klára XX Ano Ano Ano 150 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 Ano Ano Ano 150 Kč
3JX7800 Hala Mirek Varadero zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
6FX8300 Zubíčková Jana HS EPO Hemenex zapůjčit Ano Ano Ano 240 Kč
TBM9012 Autrata Daniel KOS TJ Tesla Brno C 446416 Ano Ne Ne 50 Kč
TBM9151 Šulerová Pavlína KOS TJ Tesla Brno C 232355 Ano Ne Ne 50 Kč
74C Jirásková Dora NER 330694 Ano Ano Ano 150 Kč
celkem přihlášených: 287, vklad: 82650 Kč