Přihlášky závodu: Eduard 2016

Datum:
29.07.2016
Místo konání:
Sportovní areál EDUARD
Pořadatel:
ONO - SKOB Ostrov
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T1     T2    
2.00 km, 85 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 Ano Ano Ano 200 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ano Ano Ano 200 Kč
LPM0950 Sosnová Aneta OK Lokomotiva Plzeň C 301715 Ano Ano Ano 200 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 Ano Ano Ano 200 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 Ano Ano Ano 200 Kč
ADA0851 Odehnalová Tereza OOB Spartak Adamov C 2053553 Ano Ano Ano 200 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ne Ne Ano 70 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ne Ne Ano 70 Kč
1.90 km, 60 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2012534 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 Ano Ano Ano 300 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 Ano Ano Ano 300 Kč
44C0850 Bulířová Žofie Neregistrovaní borci zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
3AC0650 Kolovratová Tereza NER - Novakovi zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
2.70 km, 60 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ne 200 Kč
RUM0451 Nedvídková Katka ZOOB Rumburk C 336704 Ano Ano Ano 300 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek B 2056284 Ano Ano Ano 300 Kč
3AC0550 Študlarová Zuzana NER - Novakovi zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
3AC0450 Kolovratová Adéla NER - Novakovi zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
3AC0451 Nováčková Johanka NER - Novakovi zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
NEJ0550 Čáslavská Klára TJ Jiskra Nejdek C 232229 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 Ano Ano Ano 400 Kč
NEJ0551 Holíková Simona TJ Jiskra Nejdek C 2087704 Ano Ano Ano 300 Kč
3.10 km, 75 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ne Ano Ano 200 Kč
65F0250 Lataste Lucie (FRA) SKI CLUB BARR 7001951 Ano Ano Ano 300 Kč
17R0250 Chernykh Zoya (RUS) Club by name Gorelov 7204436 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 Ano Ano Ne 200 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B Ano Ano Ano 300 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 Ano Ano Ano 300 Kč
3.30 km, 90 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 Ano Ano Ano 400 Kč
3AC0150 žampachová Bára NER - Novakovi zapůjčit Ano Ano Ano 520 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 Ano Ano Ano 400 Kč
NEJ0252 Horáková Marie TJ Jiskra Nejdek 438623 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 2073702 Ano Ano Ne 380 Kč
3.90 km, 105 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2094474 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP9952 Klikarová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2043004 Ano Ano Ano 400 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 2067348 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 Ano Ano Ano 550 Kč
61X9850 Koldinská Veronika koldi zapůjčit Ano Ano Ano 670 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary A 2058500 Ano Ano Ano 400 Kč
4.90 km, 145 m, 20 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 Ano Ano Ano 400 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 Ano Ano Ano 400 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 Ano Ano Ano 400 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8952 Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín E 897345 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 Ano Ano Ano 400 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 Ano Ano Ano 400 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ne Ano Ano 280 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 Ano Ano Ano 400 Kč
69X8650 Helikarová Kateřina HO Humanita 2035157 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM8751 Bravená Martina VSK Mendelu Brno C 53208 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 Ano Ano Ano 550 Kč
4.60 km, 130 m, 19 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8151 Drbohlavová Anna Slavia Liberec orienteering C 2032177 Ano Ano Ano 400 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA8251 Slavíková Jana OK Chrastava C 4129 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK8550 Ondřejová Dita Terezie OK Slavia Hradec Králové C 7115115 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 Ano Ano Ano 400 Kč
JES8651 Ottová Terezka OK Rakovník C 301662 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové R 995893 Ano Ano Ano 400 Kč
LPM8351 Pilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň C 8855 Ano Ne Ne 140 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 301336 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8953 Peterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC8650 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň 09571 Ne Ano Ano 380 Kč
3.90 km, 115 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU8660 Drahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 Ano Ano Ano 400 Kč
7NC8250 Berglová Lucie NNNN 8631577 Ano Ano Ano 400 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 Ano Ano Ano 400 Kč
4.50 km, 130 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 Ano Ano Ano 400 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 400 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 Ano Ano Ano 400 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 Ano Ano Ano 400 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ne 280 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano 400 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano 400 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV7451 Bredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 400 Kč
3KX7750 Zýková Martina Špekouni 887905 Ano Ano Ano 400 Kč
3KX7850 Hönigová Iva Špekouni zapůjčit Ano Ano Ano 520 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 Ano Ano Ano 400 Kč
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 Ano Ano Ano 400 Kč
4.30 km, 120 m, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano 400 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 Ano Ano Ano 400 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 Ano Ano Ne 280 Kč
NEJ7450 Marešová Marcela TJ Jiskra Nejdek C 301416 Ano Ano Ano 400 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM7371 Zehnulová Jana SK Žabovřesky Brno C 232003 Ano Ne Ne 190 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ano Ano Ne 380 Kč
3.90 km, 125 m, 16 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ne Ano Ano 280 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano 400 Kč
65F0050 Lataste Jana (FRA) SKI CLUB BARR 7001934 Ano Ano Ano 400 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 Ano Ano Ano 400 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 400 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ano Ano Ano 400 Kč
3.70 km, 100 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano 400 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 Ano Ano Ano 400 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 Ano Ano Ano 400 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 Ano Ano Ano 400 Kč
3.60 km, 95 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano 400 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 Ano Ano Ano 400 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 550 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 550 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ano Ano Ano 550 Kč
3.30 km, 90 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 Ano Ne Ne 140 Kč
TBM4951 Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno C 53246 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 400 Kč
2.70 km, 80 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 300 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 Ano Ano Ano 300 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 Ano Ano Ano 300 Kč
NEJ4950 Horáková Magdalena TJ Jiskra Nejdek 301414 Ano Ano Ano 300 Kč
2.50 km, 40 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ne Ano Ne 100 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 Ano Ano Ano 300 Kč
2.00 km, 85 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 Ano Ano Ano 200 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 200 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 Ano Ano Ano 200 Kč
LPM0630 Růžička Stanislav OK Lokomotiva Plzeň 236985 Ano Ano Ano 200 Kč
1.90 km, 60 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0600 Šlechta Viktor OK Lokomotiva Plzeň C 2082914 Ano Ano Ne 200 Kč
3AC0600 Šmejkal Robert NER - Novakovi zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano 400 Kč
2.90 km, 60 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano 300 Kč
65F0400 Lataste Mathias (FRA) SKI CLUB BARR 7001954 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 Ano Ano Ano 300 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0503 Szabó Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 2102775 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 Ano Ano Ano 300 Kč
SKV0402 Bauer Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059773 Ano Ano Ano 300 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 Ano Ano Ano 300 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0404 Růžička Bronislav OK Lokomotiva Plzeň C 301713 Ano Ano Ano 300 Kč
SKV0502 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
3AC0500 Rádl Mikeš NER - Novakovi zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
3AC0400 Pavlas Ondra NER - Novakovi zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 Ano Ano Ano 400 Kč
3.60 km, 100 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM0302 Břečka Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 236995 Ano Ano Ano 300 Kč
17R0200 Chernykh Misha (RUS) Club by name Gorelov 895753 Ano Ano Ano 300 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 2090853 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 Ne Ano Ano 200 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 Ano Ano Ano 300 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 Ano Ano Ano 300 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 Ano Ano Ano 400 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 Ne Ano Ano 280 Kč
4.00 km, 120 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 Ano Ano Ano 400 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ano Ano Ano 400 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 Ano Ano Ano 400 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 2060290 Ano Ano Ano 400 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané B 301562 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200331 Ano Ano Ano 400 Kč
4.60 km, 130 m, 19 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 7207341 Ano Ano Ano 400 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 Ano Ano Ano 400 Kč
6.30 km, 190 m, 23 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 9201323 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 8627110 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 Ano Ano Ne 280 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 Ano Ano Ano 400 Kč
SHK7801 Paclík Roman OK Slavia Hradec Králové C 7202780 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano 400 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 Ano Ano Ano 400 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 Ano Ano Ano 400 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 Ano Ano Ano 400 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 Ano Ano Ano 400 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7506 Fujáček Jan OK Sparta Praha C 7031575 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 Ano Ano Ano 400 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 51180 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 Ano Ano Ano 400 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 Ano Ano Ano 400 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering R 886264 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 Ano Ano Ano 400 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 Ne Ano Ano 280 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 Ano Ano Ano 400 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga C 7003030 Ano Ano Ano 400 Kč
69X8200 Tůma Martin HO Humanita 7205004 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ano Ano Ano 550 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 Ne Ano Ano 380 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ano Ano 550 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 Ano Ano Ano 550 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano 550 Kč
6.10 km, 175 m, 21 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 20736720 Ano Ano Ano 400 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 9122436 Ano Ano Ano 400 Kč
JES8500 Šlajchrt Martin OK Rakovník C 410780 Ano Ano Ano 400 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano 400 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 400 Kč
3.90 km, 115 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU8303 Žemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 52714 Ano Ano Ano 400 Kč
BSO8202 Schimm Petr KOB Baník Sokolov C 2067926 Ano Ano Ano 400 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ano Ano Ano 400 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ano Ano Ano 400 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 Ne Ano Ano 280 Kč
DOB8844 Zeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ano Ano Ano 550 Kč
5.70 km, 160 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 Ano Ano Ano 400 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 400 Kč
5DX8000 Hašek Jakub 5dixi club 53812 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 400 Kč
7NC7800 Bergl Tomáš NNNN 7202860 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 400 Kč
LPM7531 Šlechta Petr OK Lokomotiva Plzeň 1416367 Ne Ano Ne 140 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 Ne Ano Ne 190 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň 2103744 Ne Ne Ano 190 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 Ne Ne Ano 190 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ne Ne Ano 190 Kč
5.30 km, 150 m, 21 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ano Ano 400 Kč
RUM7501 Nedvídek Martin ZOOB Rumburk C 301541 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 Ano Ano Ano 400 Kč
3KX7200 Zýka Vít Špekouni 887921 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 Ano Ano Ano 400 Kč
5.00 km, 145 m, 20 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano 400 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 Ano Ano Ano 400 Kč
TAP7100 Melišík Michael KOB Tretra Praha 2087660 Ano Ano Ano 400 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 Ano Ano Ano 400 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano 400 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano 400 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 400 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 Ano Ano Ano 400 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 Ano Ano Ano 400 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 Ano Ano Ano 400 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit Ano Ano Ano 520 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 Ano Ano Ne 380 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 Ano Ano Ano 550 Kč
4.80 km, 135 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 Ano Ano Ano 400 Kč
17R6200 Chernykh Sergey (RUS) Club by name Gorelov 1404992 Ano Ano Ano 400 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 400 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 400 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 Ano Ano Ano 400 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano 400 Kč
26A0000 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 Ano Ano Ano 550 Kč
4.60 km, 130 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 Ano Ano Ano 400 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 Ano Ano Ano 400 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 400 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano 400 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 400 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš 7887 Ne Ne Ano 140 Kč
4.20 km, 120 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 400 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří 2056277 Ano Ano Ano 550 Kč
3.90 km, 105 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 Ano Ano Ano 300 Kč
UVP4700 Klimánek Miloslav Slovan Praha C 7906 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 Ano Ano Ano 300 Kč
JES4601 Otta Pavel OK Rakovník C 301666 Ne Ano Ne 100 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM4730 Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno C 53243 Ano Ano Ano 300 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 Ano Ano Ano 300 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 300 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ne Ano Ne 100 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano 300 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ano 300 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 Ano Ano Ano 300 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 Ano Ano Ano 300 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 Ano Ano Ano 300 Kč
3.70 km, 100 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 Ano Ano Ano 300 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 Ano Ano Ano 300 Kč
UVP4300 Krch Josef Slovan Praha C 7912 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano 300 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ano 300 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ano Ano 300 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ne Ano Ne 100 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 300 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano 300 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 Ano Ano Ano 300 Kč
3.30 km, 90 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 400 Kč
1.90 km, 85 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 Ano Ano Ano 200 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano 200 Kč
ADA1050 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 49867 Ano Ano Ano 200 Kč
5DX8650 Hašková Arina 5dixi club 53815 Ne Ano Ne 70 Kč
BSO0800 Vít Tomáš KOB Baník Sokolov C 4659 Ano Ano Ano 200 Kč
LPM1050 Pilařová Marie OK Lokomotiva Plzeň C 2103797 Ano Ano Ano 200 Kč
LPM1200 Pilař Karel OK Lokomotiva Plzeň C 1417133 Ano Ano Ano 200 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 Ano Ano Ano 200 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 Ano Ano Ano 200 Kč
RIC1150 Čevelová Adéla OB Říčany C 52400 Ano Ano Ano 200 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 Ne Ano Ano 140 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň 2090869 Ne Ne Ano 70 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň 2102687 Ne Ne Ano 70 Kč
1BC10 Ritter Jakub Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
1BC08 Ritterová Lída Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
NNN07 Nováková Viktorie Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9302 Ano Ano Ano 200 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 Ano Ano Ano 200 Kč
3.20 km, 80 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UVP4650 Krchová Eva Slovan Praha C 7913 Ano Ano Ano 200 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ano Ano Ano 200 Kč
RUM8251 Nedvídková Pavla ZOOB Rumburk 7402727 Ano Ano Ano 200 Kč
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 Ano Ano Ano 200 Kč
61X9350 Koldinská Michaela koldi zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
1BC77 Váchová Ilona Ski klub Karlovy Vary 7202865 Ne Ano Ano 140 Kč
NNN74 Novák Petr Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
NNN00 Novák Jakub Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
NNN03 Novák Daniel Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
PZR7801 Kříž Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8710 Ano Ano Ano 200 Kč
3.50 km, 95 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 Ano Ano Ano 300 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 Ano Ano Ano 300 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 Ne Ano Ano 200 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano 300 Kč
26A0100 Haider Anna (AUT) HSV Ried Ano Ano Ano 300 Kč
5.60 km, 150 m, 20 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ano Ano Ano 300 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano 300 Kč
TJP8550 Špinková Markéta TJ Sokol Troja C 2073674 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN9918 Šklíba David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
TJN6618 Šklíba Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059760 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM7530 Šlechta Petr OK Lokomotiva Plzeň 1416367 Ano Ne Ne 100 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 Ano Ano Ano 300 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 Ano Ano Ano 300 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
NNN78 Kratochvílová Silvie Neregistrovaní 09597 Ano Ano Ano 300 Kč
celkem přihlášených: 399, vklad: 141150 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.