Přihlášky závodu: Rumcajsovy míle

Datum:
05.08.2016
Místo konání:
Mužský
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1100
Náhradníků: 200
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2092371 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 Ne Ano Ano Ano 360 Kč
SJC0651 Kovaříková Daniela Sportcentrum Jičín C 4293 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
85F0750 DELAUME Charlotte (FRA) AVON OK 7123456 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 Ano Ano Ne Ano 180 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 Ne Ano Ano Ano 180 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 Ano Ano Ne Ano 180 Kč
48D0850 Herrmann Charlotte (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048103 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 Ne Ano Ano Ano 180 Kč
ROU0950 Pěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
25L0950 Kotecká Marie Anna (LUX) Luxembourg Orienteering Club 440698 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
76D0550 Fritz Marlene (GER) OL-Team Filder (Germany) 410539 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
76D0551 Fritz Julia (GER) OL-Team Filder (Germany) 410514 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PDY0450 Káninská Daniela Běhej Poděbrady C zapůjčit Ne Ano Ne Ano 320 Kč
PDY0350 Káninská Magdaléna Běhej Poděbrady C zapůjčit Ne Ano Ne Ano 320 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0551 Morávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425542 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
48D0451 Woischke Soa-Mahe (GER) OL-Team Wehrsdorf 6203 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 Ano Ano Ne Ano 420 Kč
SJC0452 Růžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 2102073 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
27B-050 Ceulemans Lisse (BEL) TROL Belgium 800023 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové C 2087682 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering C 7201771 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš B 2042536 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800957 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 434818 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha B 428243 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1CP0050 Deptulska Maria (POL) UKS Siódemka Rumia 9102639 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM0063 Mokrá Michaela KOB ALFA Brno C 896977 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007207356 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0155 Weberová Adéla OK 99 Hradec Králové C 207832 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
79F0050 Klemettinen Kaisa (FIN) Suunta Jyväskylä zapůjčit Ne Ano Ano Ne 440 Kč
31B0150 Vankevich Darya (BLR) КСО Березино BLR 1412494 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9877 Seeger Isabel Oddíl OS SK Prostějov C 1818188 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9888 Seeger Mareike Oddíl OS SK Prostějov C 1031998 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM9850 Spěváčková Blanka KOS Slavia Plzeň 2092357 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
19N2 Westin Porsgrunn Emilie (NOR) Porsgrunn OL 997892 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
79F9850 Klemettinen Veera (FIN) Suunta Jyväskylä zapůjčit Ne Ano Ano Ne 440 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
NPA9151 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 2053588 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
DOB8585 Wysocka Malwina KOB Dobruška C 886617 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ne Ano Ne Ne 180 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUM8551 Nedvídková Iva ZOOB Rumburk C 5642 Ano Ne Ne Ano 300 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8951 Bednářová Michaela OB Vamberk C 9673 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8463 Drobníková Markéta KOB Tretra Praha C 1985821 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB9350 Netíková Martina KOB Dobruška C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8851 Záveská Anna KOB Dobruška C 49612 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7956 Kokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH8651 Kovářová Lenka SJH Jindřichův Hradec C 7201828 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SUL6750 Linková Alena OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8142 Ne Ano Ne Ano 360 Kč
RBK9253 Tesařová Eva SK Radioklub Blansko C 219244 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
21P8750 Puternicka Joanna (POL) Orientop Wrocław 9870922 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM7653 Šnyrchová Jitka KOB ALFA Brno C 420410 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno C 52013 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ALB9050 Horká Marie OOB Albrechtice nad Orlicí C 8279 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 361934 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ALB8950 Sojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP8250 Janečková Lenka Matfyz Praha C 416119 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SVS8250 Maliňáková Dana Orientklub Vsetín C 330696 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LDC8652 Pavlásková Alena KOB Děčín C 8350 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
8XC8050 Schejbalová Karina NER- Neregistrovani 410788 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
11R8050 Minakova Ekaterina (RUS) Orienta-MosCompass 9999980 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA7851 Pavelcová Gabriela SK LOB Nová Paka C 2070822 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA7751 Šedivá Petra SK LOB Nová Paka C 2078500 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7854 Kašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB7150 Brabencová Alena SOBSA C 887945 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
48D7850 Herrmann Cathleen (GER) OL-Team Wehrsdorf 1978305 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM7750 Rejšková Alena OK Kamenice C 2075613 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA8152 Podlipná Veronika SK LOB Nová Paka C 2080944 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
NNN7850 Kotecká Michaela Neregistrovaní 52673 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 810 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
6XX1 Vemolová Barbora Bukovice 428284 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice 232494 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
2PC7250 Křivdová Lenka Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 2025366 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ne Ano Ano Ne 660 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ne Ano Ne Ano 300 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
PDY7450 Káninská Hana Běhej Poděbrady C 2102791 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009801 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7468 Štichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7153 Pilná Libuše OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438036 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ne Ne Ne Ano 180 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096241 Ne Ano Ne Ano 360 Kč
SHK7051 Myslivcová Lenka OK Slavia Hradec Králové C 515465 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM7054 Otrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 411616 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
85F7000 Antoine-Delaume Sophie (FRA) AVON OK 7123457 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
48D6950 Thomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9656 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
19N1 Westin Porsgrunn Lenka (NOR) Porsgrunn OL 997811 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6755 Bürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
6YC6750 Hrubá Veronika Neregistrovaní 2080907 Ano Ano Ano Ne 200 Kč
LME6950 Ždimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
6VX7150 Hadačová Pavla TORNÁDO zapůjčit Ne Ano Ano Ano 570 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 Ano Ano Ne Ne 360 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ne Ano Ne Ne 180 Kč
TBM6870 Nykodýmová Monika KOS TJ Tesla Brno C 232038 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
7BX1 Krákorová Iva Krákorová 887916 Ano Ano Ne Ne 360 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
2HP1 Nadera Agata (POL) CX80 zapůjčit Ano Ano Ne Ne 480 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
76D6550 Fritz Kristine (GER) OL-Team Filder (Germany) 9050050 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24D6650 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 Ne Ano Ne Ano 300 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
53D6550 Nielsen Jannie (DEN) Tisvilde Hegn OK 1402050 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P6550 Bargiel Beata (POL) OK!Sport Warszawa 2086530 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6051 Juračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47S6550 Mazúrová Soňa (SVK) TJ Rapid Bratislava 307362 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
4CX Čelišová Iva Čelišová 9960 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
67F Bouché Sylvie (FRA) COLE9105 34868 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
17D5750 Braatz Moni (GER) TSV Berlin 05100 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK5651 Běhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
62A5350 Hardy Jan (AUS) Australopers Tasmania 1391810 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
37F5650 Lehto Ulla (FIN) VeVe 418254 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJH5350 Kovářová Milena SJH Jindřichův Hradec C 232411 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 Ne Ano Ano Ne 240 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092396 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
48D0600 Paul Frederik (GER) OL-Team Wehrsdorf 6030 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0702 Heller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
SJC0700 Švorc Petr Sportcentrum Jičín 4745 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC0705 Vaníček Jan Sportcentrum Jičín 0000004288 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI0605 Jakeš Filip Slavia Liberec orienteering C 8310 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
5BX0900 Pilař František Čepíci 1413334 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C Ano Ano Ano Ano 240 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 Ne Ano Ano Ano 180 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 305984 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 8531 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SJC0803 Posolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 2053584 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
76D0500 Bauerfeld Nico (GER) OL-Team Filder (Germany) 1470174 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 9686 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA0503 Merhulík Mikuláš SK LOB Nová Paka C 9689 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 Ne Ano Ano Ano 360 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 Ano Ne Ne Ne 120 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BSO0501 Smaržik Ondřej KOB Baník Sokolov C 2082915 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
48D0502 Herrmann Josef (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2085606 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
SJC0406 Růžička Jan Sportcentrum Jičín B 2102074 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha B 2080913 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 2090853 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 Ne Ne Ne Ano 120 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000405991 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
6YC0200 Hrubý František Neregistrovaní Ano Ano Ano Ne 200 Kč
48D0201 Krusche Pascal (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048108 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
48D0200 Schöne Niklas (GER) OL-Team Wehrsdorf 2023919 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
17D0200 Braatz Niklas (GER) TSV Berlin 621220 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC0301 Filsak Rafael Sportcentrum Jičín C 2102081 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha B 218851 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 500260 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
39S0000 Kniebügl Jakub (SVK) KOBRA Bratislava 53840 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0009 Bürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0105 Bartoš Václav SK Praga C 515060 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 9150799 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002017682 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK9802 Žáček Matěj SK Radioklub Blansko C 2032123 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STH9801 Kalenský Aleš SK Studenec C 331426 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga A 9200533 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
31B9800 Vankevich Alieksandra (BLR) КСО Березино BLR 9101663 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
(93)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 9201323 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 7260010 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 7202867 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM8301 Drhlík Petr OB Vamberk C 9518 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 7003032 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOK8400 Francke Jan OK Doksy C 688312 Ano Ne Ne Ano 300 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov E 9001001 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9803 Pryjma Fryderyk Oddíl OS SK Prostějov A 9980407 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8701 Beneš Filip KOB Tretra Praha C 232187 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
11R8200 Minakov Alexander (RUS) Orienta-MosCompass 7777782 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA7502 Novák Jiří SK LOB Nová Paka C 682098 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 51180 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 515161 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA8001 Antoš Filip SK LOB Nová Paka C 9698 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 887928 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 886715 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 Ne Ne Ne Ano 150 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
11R8500 Masnyy Yury (RUS) Orienta-MosCompass 7201255 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
29R8800 Masnyy Dmitry (RUS) MosCompas-Orienta 8629212 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga B 442871 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 Ne Ano Ano Ano 540 Kč
77S1 Wennerberg Gustaf (SWE) OK Pan-Kristianstad 787976 Ano Ano Ano Ne 600 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 1012269 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7811 Kárník Jan OK Lokomotiva Pardubice C 920672 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 7207349 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKV8201 Novák Petr TJ Slovan Karlovy Vary 2085595 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SUL5701 Linka Vladislav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8141 Ne Ano Ne Ano 360 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ALB8500 Sojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
92X8301 Pešík Marek OB Jizerky 830713 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA8401 Bejr Zdeněk SK LOB Nová Paka C 20736720 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 232872 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB8001 Preininger Luděk KOB Dobruška C 7237 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OB Vamberk C 2095977 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
NPA8301 Bartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PDY8200 Lounek Jakub Běhej Poděbrady C 2060237 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 410320 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NPA7701 Novák Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7200594 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ALB8401 Roll Martin OOB Albrechtice nad Orlicí C 7207 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
PGP8705 Neumann Petr SK Praga C 232124 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
6FX8000 Harom Tomáš HS EPO Hemenex zapůjčit Ne Ne Ano Ne 240 Kč
1ZS9300 Toman Viktor (SVK) Neregistrovaní SVK 7207343 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
NNN9102 Důrek Milan Neregistrovaní Ano Ano Ano Ano 650 Kč
31B8500 Zac Alieksandr (BLR) КСО Березино BLR 1402543 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8703 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 Ne Ano Ne Ano 300 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301106 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 2092398 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 Ne Ne Ne Ano 180 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TBM7703 Kotecký Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 52691 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
6XX7701 Jiří Vemola Bukovice 2023964 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 Ne Ano Ano Ano 540 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VAM7501 Műller Kamil OB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
84S7200 sykorka ivan (SVK) Akademik TU Košice Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7207 Pompach Martin OK 99 Hradec Králové C 2049570 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ABM7511 Šnyrch Igor KOB ALFA Brno C 207847 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LLI7501 Pecka Vlastimil LOK-o Liberec C 682640 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
STH7501 Puš Roman SK Studenec C 425587 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BSO7300 Vít Daniel KOB Baník Sokolov C 236998 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK7101 Žáček Zbyněk SK Radioklub Blansko C 2032122 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
LDC7501 Pavlásek Jiří KOB Děčín C 222665 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 Ne Ne Ne Ano 180 Kč
7CX7400 Hovorka Zbyněk hovorkovi zapůjčit Ano Ano Ano Ano 810 Kč
SHK7002 Myslivec Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 9127 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
25L7300 Sliva Jan (LUX) Luxembourg Orienteering Club C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 810 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka C 9691 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
2HP2 Nadera Dariusz (POL) CX80 zapůjčit Ano Ano Ne Ne 480 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
76D6800 Bauerfeld Thomas (GER) OL-Team Filder (Germany) 1409467 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
85F7100 DELAUME Jean-Marc (FRA) AVON OK 9876549 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
27B7100 Buytaert Frank (BEL) TROL Belgium 800098 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 981819 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KBP6900 Valter Dalibor KBP Praha C 53543 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EZL7010 Urbanec Vít PEV Zlín C 886270 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP7100 Melišík Michael KOB Tretra Praha 2087660 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP6802 Apeltauer Milan OK Sparta Praha C 2102546 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
29B2 Nikov Zefir (BUL) Shumen Bulgaria 412715 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
PDY6700 Sehnal Tomáš Běhej Poděbrady C 2088723 Ano Ano Ne Ano 450 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
92X7100 Zaydlar Michal OB Jizerky 301631 Ano Ano Ano Ne 450 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 8178 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301158 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
3ZX Klaška Jan Klaška 301602 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice C 2067970 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
79F7001 Klemettinen Vesa (FIN) Suunta Jyväskylä zapůjčit Ne Ano Ne Ne 220 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
76D6551 Bohsmann Michael (GER) OL-Team Filder (Germany) 9767617 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano Ano 0 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P6500 Dragowski Marek (POL) OK!Sport Warszawa 345986 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P5901 Konstanciak Andrzej (POL) OK!Sport Warszawa 412316 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
23P6600 Piłkowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 412338 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SHK6200 Širůček Jaromír OK Slavia Hradec Králové C Ano Ano Ano Ano 500 Kč
29B1 Boyarov Yanko (BUL) Shumen Bulgaria 2034117 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47S6200 Mazur Milan (SVK) TJ Rapid Bratislava 910191 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
TBM6307 Nykodým Petr KOS TJ Tesla Brno C 53263 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
VAM6403 Hostaš Zdeněk OB Vamberk C 9685 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
17D6200 Braatz Frank (GER) TSV Berlin 7122062 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
NNN1 Kral Martin Neregistrovaní 9071 Ano Ano Ano Ano 650 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
82F Le Calvez Jeno (FRA) Individuel BZH 2097140 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
75S5900 Palicka Miroslav (SVK) KOB Cingov Spisska Nova Ves 416561 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5701 Běhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6100 Panáček Jaroslav OK Jihlava C 7926 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
53D6000 Nielsen Henrik (DEN) Tisvilde Hegn OK 889245 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHC6001 Janeba Petr K.O.B. Choceň C 9573 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM6100 Kula Jiří OB Vamberk C 51465 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
37F5500 Lehto Jarmo (FIN) VeVe 2067905 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 9228 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
19N3 Westin Porsgrunn Kjell (NOR) Porsgrunn OL 997861 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VAM5801 Tupec Jiří OB Vamberk C 9599 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ne Ano 360 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
62A5200 Elson Robert (AUS) Australopers Tasmania 9200580 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
21B5500 Trydzensi Henadzi (BLR) Peleng-Vimpel 7204875 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
4DX5500 Hnídek Stanislav OOB Tanvald 2073662 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5404 Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
1GS Öhlund Per (SWE) Gustavsbergs OK 27266 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C zapůjčit Ne Ano Ano Ano 480 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
27B4800 Peeters Andre (BEL) TROL Belgium 1006679 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ne Ano Ano Ano 360 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
13G4900 Kotecký Roman (GBR) Octavian Droobers 255567 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
MOV4101 Diener Herbert SKOB Ostrava C 51374 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK3002 Vykysalý František OK 99 Hradec Králové C 9455 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 Ne Ano Ano Ano 360 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ne Ne Ano Ne 140 Kč
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
76D0750 Bauerfeld Livia (GER) OL-Team Filder (Germany) Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 Ne Ne Ne Ano 60 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
VLI1054 Raisrová Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4411248 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
DOB0850 Michalíková Sára KOB Dobruška C 410769 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
PVP7755 Finco Dneboská Eva VSK Přírodní vědy Praha C 301137 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
5BX1300 Pilař Jiří Čepíci 53459 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TUV0852 Nováková Barborka SOK TJ Turnov Ano Ano Ne Ne 120 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
8XC0800 Vojvodík Rudolf NER- Neregistrovani zapůjčit Ano Ano Ano Ano 320 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM1001 Šitra Šimon OK Lokomotiva Plzeň 2090869 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 Ano Ne Ano Ne 120 Kč
5BX7801 Černý Ota Čepíci zapůjčit Ano Ano Ano Ano 320 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
NPA1101 Pavelec Daniel SK LOB Nová Paka C 9687 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně 2092397 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPM0952 Dvořáková Tereza OK Lokomotiva Plzeň 2102687 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MFP1150 Janečková Kristýna Matfyz Praha C 448933 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
CHC0951 Macháčková Kateřina K.O.B. Choceň C 9544 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
CHC1201 Macháček Vít K.O.B. Choceň C 232916 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 Ano Ne Ne Ano 120 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
NPA0802 Šedivý Josef SK LOB Nová Paka C 2085640 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1002 Kárník Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049542 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
PDY1 Plachý Matěj Běhej Poděbrady Ano Ano Ne Ano 180 Kč
BSO0950 Smaržíková Markéta KOB Baník Sokolov C 2082948 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
MFP1050 Váchová Soňa Matfyz Praha C 21521 Ne Ano Ne Ano 120 Kč
2UX1150 Horáková Eliška Horáková 2099496 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 222651 Ne Ano Ne Ano 120 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 347881 Ne Ne Ne Ano 60 Kč
KON0850 Kalousová Julie KOB Konice C 336795 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 53769 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
TUR0650 Blažková Petra OOB TJ Turnov Ne Ano Ne Ne 60 Kč
KVS0703 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 2088217 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KVS0601 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín 53694 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KVS0909 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín 7062009 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
4VX1 Cichra Patrik Cichrovi Ano Ano Ano Ne 180 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 2102698 Ano Ano Ne Ano 180 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2103246 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 Ne Ne Ne Ano 80 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 Ano Ano Ne Ano 240 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 Ano Ano Ne Ano 240 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha 0 Ne Ne Ano Ne 80 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 400 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu zapůjčit Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SCP1350 Khelová Bára OK Sparta Praha C 416140 Ne Ne Ano Ano 160 Kč
7CX1150 Arslanova Charlotte hovorkovi zapůjčit Ano Ano Ano Ano 400 Kč
2AX0000 Míka Ondřej Tyn n.Vlt. 52619 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
25L1100 Kotecký Jáchym (LUX) Luxembourg Orienteering Club zapůjčit Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52996 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SJC0850 Vltavská Eliška Sportcentrum Jičín Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1000 Havelka Pepča Sportcentrum Jičín C 9962 Ano Ano Ano Ano 320 Kč
SJC1 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín Ano Ano Ano Ano 320 Kč
NPA1 Merhulíková Amálie SK LOB Nová Paka Ano Ano Ano Ano 320 Kč
HOS1 Novákovi V+K+A TJ Tatran Hostinné 51598 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk C 5991 Ano Ne Ano Ne 160 Kč
ABM7666 Kurečková Dana KOB ALFA Brno 232864 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TUV7253 Hladíková Jana SOK TJ Turnov C Ano Ano Ano Ano 300 Kč
85F0050 FAVEROLLE Eloïse (FRA) AVON OK 34945 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
5TX7300 Vambera Filip VAM OB 2103248 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
5TX7350 Ferbasová Zdeňka VAM OB 2103240 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KBP7350 Valterová Ivana KBP Praha 53521 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
EZL4656 Urbancová Marcela PEV Zlín 49542 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
EZL9750 Urbancová Alexandra PEV Zlín Ano Ano Ano Ano 300 Kč
1MP0750 Wąsiewicz Urszula (POL) Nadarzyn 1418718 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
23P0100 Dragowski Paweł (POL) OK!Sport Warszawa 412334 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
23P5801 Krawczyk Stanislaw (POL) OK!Sport Warszawa 1414204 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
23P6401 Bargiel Włodzimierz (POL) OK!Sport Warszawa 412306 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí 2080989 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PDY8000 Plachý Jaroslav Běhej Poděbrady C Ano Ano Ne Ano 240 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SJH Jindřichův Hradec C 330558 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
8RC7704 Halkova Jarka BZP Ne Ano Ano Ano 240 Kč
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín C 51527 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOR7456 Janatová Markéta OK Jiskra Nový Bor C 8432 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PDY2 Nechvíle Dan Běhej Poděbrady zapůjčit Ano Ano Ano Ano 380 Kč
PDY3 Káninská Hana Běhej Poděbrady 2102791 Ano Ne Ne Ano 160 Kč
KPY7352 Michálková Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ne Ano Ano Ne 160 Kč
LPU1 Hujerová Eliška OK Lokomotiva Pardubice Ne Ano Ano Ne 160 Kč
LPU2 Hujerová Tereza OK Lokomotiva Pardubice Ne Ano Ano Ne 160 Kč
LME7000 Ždimera Zdeněk SK Los Mělník C 303908 Ne Ano Ne Ne 80 Kč
KVS6804 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 2088198 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS7251 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 2088170 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS0303 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 2088173 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS7369 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín 53397 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KVS7171 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín 7208222 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
4VX2 Cichrová Iveta Cichrovi Ne Ano Ano Ne 160 Kč
8WC9000 Mikolášek David Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit Ne Ne Ano Ne 100 Kč
8WC8150 Svobodová Veronika Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit Ne Ne Ano Ne 100 Kč
8WC7800 Kašpar Marcel Neregistrovaní - Ještěrky bez ocasu zapůjčit Ne Ne Ano Ne 100 Kč
8DC8750 Preiningerová Monika DOBneregistrovani 7239 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 Ne Ne Ano Ne 80 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ zapůjčit Ne Ano Ne Ne 120 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
LME1 Majda Ivar SK Los Mělník 2056272 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
8DC9300 Llobet Adria DOBneregistrovani 7238 Ano Ne Ne Ano 200 Kč
MOV9752 Pavlíčková Kristýna SKOB Ostrava C 436423 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
MOV7100 Pavlíček Daniel SKOB Ostrava C 52775 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
LME2 Gebauer Jiří SK Los Mělník 2102699 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
SHK7252 Dohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 Ne Ano Ano Ano 300 Kč
SHK7100 Dohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 Ne Ano Ano Ne 200 Kč
VSP1 Hoore Guillaume D USK Praha zapůjčit Ne Ano Ano Ne 240 Kč
7IX1 Volencová Ivana Volencova Zlin zapůjčit Ne Ano Ne Ano 240 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
EKP0602 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
5BX7700 Pilař Marek Čepíci 2800223 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
DKP7902 Chládek Milan Oddíl OB Kotlářka C 2090874 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
92X6900 Blín Oldřich OB Jizerky 2051500 Ne Ano Ano Ne 240 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7260015 Ne Ano Ano Ne 240 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
73C7650 Loskotová Daniela xxx 2056292 Ano Ano Ano Ne 360 Kč
1MP7000 Wąsiewicz Piotr (POL) Nadarzyn 1418717 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
1MP7050 Wąsiewicz Marzena (POL) Nadarzyn 1418713 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
1MP0500 Wąsiewicz Jerzy (POL) Nadarzyn 1418711 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 Ne Ano Ne Ano 240 Kč
5BX7800 Černý Ondřej Čepíci zapůjčit Ano Ano Ano Ano 560 Kč
29B3 Boyarova Tatjana (BUL) Shumen Bulgaria zapůjčit Ano Ano Ano Ano 560 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 Ano Ne Ano Ne 240 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 Ne Ano Ano Ne 240 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ne Ano Ano Ne 240 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 Ano Ano Ano Ano 400 Kč
KUN7201 Rusz Roman TJ Sokol Kunvald C 425598 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
ROU7850 Hellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
19X5900 Javůrek Antonín ESOX ODEI 301298 Ano Ano Ne Ano 420 Kč
SRK7606 Pohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9527 Ne Ano Ne Ne 140 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 Ne Ne Ano Ne 140 Kč
SJC2 Řehák Jan Sportcentrum Jičín 0000009916 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
7EX1 Janáková Eva Právníci 8976 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
7EX2 Janák Jiří Právníci zapůjčit Ano Ano Ano Ano 660 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 Ne Ne Ne Ano 160 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano Ano 600 Kč
celkem přihlášených: 1022, vklad: 439940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.