Přihlášky závodu: Česká Kanada 2016

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10L     D10     D12A     D12B     D14A     D14B     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D21C     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50A     D50B     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12A     H12B     H14A     H14B     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H21C     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T1     T2    
2.80 km, 50 m, 7 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
97P0850 Nowak Zofia (POL) KS Hades Poznań 2067840 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46A065x Lilli Stadler (AUT) OL Naturfreunde Linz 05457 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
85F0750 DELAUME Charlotte (FRA) AVON OK 7123456 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRL0952 Hančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
32I0850 Di Stefano Silvia (ITA) Pol Besanese 210593 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 Ano Ne Ano Ano Ne 300 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
49H0750 Baracsi Lena (HUN) Hóbagoly zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PGP0854 Kalistová Alena SK Praga C 7300173 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ne 600 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH0951 Beranová Marie SOS Jindřichův Hradec C 2087674 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C 2088158 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0750 Štoková Sofie Oddíl OB Kotlářka C 515403 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ano Ne Ano Ne Ne 200 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno C 49555 Ne Ne Ne Ano Ano 200 Kč
2CP0950 Kucharska Karolina (POL) indyvidual Ne Ano Ano Ano Ano 400 Kč
2ID1050 Stölting Kira (GER) OL Team Lippe 01575 Ano Ano Ne Ne Ne 200 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
1IX0750 Marhoulová Kateřina NERMarhule Ano Ano Ano Ne Ne 300 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0850 Malečková Pavlína SK Praga C 2067959 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 9102086 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 232611 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRL0654 Čadková Marcela Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRL0656 Roučková Karolína Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ROZ0651 Křístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ROZ0650 Křístková Veronika OK Roztoky C 2087706 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27S0750 Kotuliaková Lea (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078498 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0752 Gajdová Michaela USK Praha C 51730 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 Ano Ne Ano Ne Ne 240 Kč
TBM0679 Doušková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2067211 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 345895 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0656 Pomahačová Agáta SK Praga C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice C 2084937 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 Ne Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 Ne Ne Ne Ano Ano 300 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
2CP0650 Kucharska Julia (POL) indyvidual Ne Ano Ano Ano Ano 600 Kč
56H0650 Gönczi Zsuzsa (HUN) Gonczi 2069579 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
2.60 km, 70 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
32A0450 Kirchmeir Yolanda (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 445626 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga C 347887 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0550 Malečková Hana SK Praga B 2067999 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44H0500 Lili Lantai (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2032070 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
18L0450 Kripulevičiute Vytaute (LTU) SM Gaja 2073632 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
18L0550 Skundaite Auguste (LTU) SM Gaja 2073635 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek B 2056284 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
31F0450 Vehmas Ronja (FIN) Finland - non registered zapůjčit Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
2.40 km, 70 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
49H0550 Baracsi Hanna (HUN) Hóbagoly zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 850 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 Ne Ne Ne Ne Ano 120 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec C 2061857 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole C 2083385 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole C 2079493 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 52183 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8666 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 2091593 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VAM0550 Mikysková Adéla OB Vamberk C 51468 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KAM0457 Trešlová Veronika OK Kamenice C 2075615 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
3.10 km, 95 m, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SLA0251 Kašparová Barbora SKOB Slaný B 2085001 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
97P0350 Nowak Maria (POL) KS Hades Poznań 2067839 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27B-050 Ceulemans Lisse (BEL) TROL Belgium 800023 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2020709 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 416072 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice B 889310 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice B 52682 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
38P025x Block Amelia (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník A 2058463 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
38P035x Gola Martyna (POL) UKS Orientus Lodz 887248 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
BBM0250 Pataki Virág Lara BETA URSUS Orienteering C 1396265 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
3.00 km, 90 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
SRK0351 Filipová Lucie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027245 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0254 Černá Aneta SK Praga C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 850 Kč
49H0350 Baracsi Luca (HUN) Hóbagoly zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 850 Kč
44H0202 Boróka Lantai (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2032067 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ROZ0350 Křístková Magdalena OK Roztoky C 51895 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole C 2079492 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO0351 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 2079505 Ne Ano Ano Ano Ne 360 Kč
DCE0351 Kándlová Ema KOB Dobřichovice C 53591 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0352 Matoušová Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2035739 Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0255 Štěpánková Ema OK Kamenice B 2087652 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 Ne Ano Ano Ano Ne 450 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 Ne Ano Ano Ano Ne 450 Kč
2FS025x Lara Zupan (SLO) OK Komenda 2070918 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
3.40 km, 120 m, 14 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
97P0050 Zielińska Magdalena (POL) KS Hades Poznań 2067837 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B 1416362 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SSU0158 Zatloukalová Hana SK Severka Šumperk C 224900 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 2091516 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC0051 Kováčiková Jolana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52256 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice A 7200905 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
1CP0050 Deptulska Maria (POL) UKS Siódemka Rumia 9102639 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice C 232737 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007207356 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
44H0150 Dominika Mérő (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2015002 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0157 Kubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice A 2091564 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
19A0050 Zeiner Elena (AUT) OLC Graz 8030200 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
19A0150 Zeiner Dora (AUT) OLC Graz 8031001 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
31B0150 Vankevich Darya (BLR) КСО Березино BLR 1412494 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
2FS005x Patricija Primožič (SLO) OK Komenda 2069791 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
91S006x Nika Poljanšek (SLO) OK Azimut 1398929 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3.90 km, 120 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE9851 Hauerlandová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice 253367 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18L9950 Dambrauskaite Ieva (LTU) SM Gaja 7203788 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
31B9800 Vankevich Alieksandra (BLR) КСО Березино BLR 9101663 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BBM9951 Pataki Réka Dalida BETA URSUS Orienteering A 1396265 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
2FS985x Polona Jezeršek (SLO) OK Komenda 2034095 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4.30 km, 130 m, 16 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
49P9701 Gorczyca Maria (POL) DFS Wrocław 2067844 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18L9850 Gineikaite Ugne (LTU) SM Gaja 9101381 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 2070818 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno E 7200367 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno A 1007533 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9753 Kavalírová Julie OK 99 Hradec Králové A 207804 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
38P975x Nikitczenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice B 426398 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 9648 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
ZBM9753 Koporová Lenka SK Žabovřesky Brno B 53721 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno B 1441628 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
5.30 km, 140 m, 20 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 7200598 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SSU9191 Březinová Marie SK Severka Šumperk C 888629 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 7200333 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
15G8951 Stevens Victoria (GBR) DRONGO 503545 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
38P9450 Stankiewicz Agata (POL) UKS Orientus Lodz 9101162 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec C 995864 Ne Ne Ne Ano Ne 240 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 Ano Ano Ne Ne Ne 480 Kč
4.90 km, 145 m, 17 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
15G8200 Collis Blanka (GBR) DRONGO 517704 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102088 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8954 Matějková Hana Oddíl OB Kotlářka C 416154 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
VPM7995 Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň C 53252 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 886266 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ7450 Křístková Hana OK Roztoky C 51608 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 0000995813 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA8850 Ježková Barbora OK Chrastava C 4126 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RUZ8051 Polednová Hana TJ Růžená C 51780 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
BZP8650 Přívozníková Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 7203455 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
44D8400 Reich Katrin (GER) OLV Steinberg Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
26N8450 Sramkova Vendula (NOR) Hemsedal IL 505040 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9152 Straková Andrea OK Kamenice C 224884 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416131 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary C 7260021 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 Ano Ne Ano Ne Ne 400 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava C 886269 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
18L9250 Dambrauskaite Egle (LTU) SM Gaja 8629970 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 Ano Ne Ano Ano Ne 600 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
4.40 km, 120 m, 17 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
21L8350 Līgate Kitija (LAT) ZVOC 1396680 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOP8850 Stoszková Jana Orientační Běh Opava C 52986 Ne Ano Ne Ano Ne 320 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ne Ano Ne Ano 480 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ9350 Klinkerová Tereza OK Roztoky C 930524 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7205037 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9281 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VIC9090 Kršáková Veronika OB Vizovice C 53889 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VIC9191 Kršáková Marie OB Vizovice C 53887 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 336789 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8158 Štoková Mariana Oddíl OB Kotlářka C 9880 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHC8851 Sýkorová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 2067255 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
2DD8950 Krukewitt Lisa (GER) GER - Unregistered zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1250 Kč
RUZ8151 Kubešová Eva TJ Růžená C 51923 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 Ne Ne Ne Ano Ne 240 Kč
4.10 km, 110 m, 14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZAM8251 Venclová Veronika OB TJ Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZAM9151 Šponarová Lucie OB TJ Sokol Žamberk C 9030 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOB8750 Khýnová Radka KOB Dobruška C 7221 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV7751 Bauerová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 2059772 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP8462 Hejtmánková Kateřina KOB Tretra Praha C 53640 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano Ano Ne 640 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 Ano Ne Ano Ne Ano 480 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJP6750 Weislová Eva TJ Sokol Troja C 51326 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJP9750 Weislová Adéla TJ Sokol Troja C 51560 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8259 Kalinová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 8629752 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8151 Ouhrabková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 9200521 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha C 2087687 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
ABM9262 Jakubková Vendula KOB ALFA Brno 232705 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
51S8450 Hríbiková Andrea (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica 2066979 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRE8850 Dulovcová Michaela OOB TJ Sokol Křemže 416242 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
54H8750 Badis Anissa (HUN) Dva Kuku Orienteering 2072272 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha C Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
KTA8851 Kršková Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
5DX8650 Hašková Arina 5dixi club 53815 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
UOL8650 Fidrmucová Linda SOB Olomouc C 301553 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SKV9551 Smolíková Lucie TJ Slovan Karlovy Vary Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KOR9050 Dušková Pavla OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051498 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4.00 km, 115 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
5GX7850 Rotzler Mirjam (SUI) OLG Aesch 2037045 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
97P8050 Zbroja-Nowak Justyn (POL) KS Hades Poznań 2067838 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
97P9750 Bultrowicz Agnieszka (POL) KS Hades Poznań 2067841 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
34G7850 Sullivan Rachel (GBR) RAFO (Royal Air Force Orienteering) 780423 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM7454 Bukovacová Alena SK Žabovřesky Brno C 2085643 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
11R8050 Minakova Ekaterina (RUS) Orienta-MosCompass 9999980 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 436445 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 7202890 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3.60 km, 100 m, 14 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KOR7450 Langrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DCE8050 Kučerová Berenika KOB Dobřichovice C Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JES7451 Kotásková Jana OK Rakovník C 237528 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit Ano Ano Ne Ne Ne 420 Kč
49H7500 Lux Andrea (HUN) Hóbagoly 45388 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
49H7750 Farkas Fruzsina (HUN) Hóbagoly 45530 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C 301474 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
33I8150 Giuganino Barbara (ITA) CO2 7202221 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJH7851 Beranová Jana SOS Jindřichův Hradec C 2035147 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR8160 Preclíková Jana OOB TJ Turnov C 682650 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 52960 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7761 Doušková Klára KOS TJ Tesla Brno C 2067214 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál 2075650 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
SNA7850 Ježková Dana TJ START Náchod C 1401856 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE7667 Bednaříková Lenka OOB TJ Slovan Luhačovice C 51296 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
KOR7650 Müllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087679 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 Ano Ano Ne Ne Ne 400 Kč
KRL7951 Křížová Lenka Kometa Kralovice C 2800313 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
2FS815x Irena Hacin Kolner (SLO) OK Komenda 2052385 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
91S816x Nataša Bogataj (SLO) OK Azimut 2088810 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3.80 km, 115 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2092415 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206478 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
23D7500 Frenzel Frieda (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 7750203 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PVP7251 Rohanová Markéta VSK Přírodní vědy Praha C 446365 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
TBM7659 Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2061854 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3.50 km, 105 m, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1050 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6452 Paurová lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2060203 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO7452 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 53535 Ne Ano Ano Ano Ne 480 Kč
27S7551 Kotuliaková Petra (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 Ano Ano Ano Ano Ne 640 Kč
FSP7350 Borovičková Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 995809 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
2BD7400 Hartmann Meike (GER) TGV Horn 231995 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2FS765x Romana Zupan (SLO) OK Komenda 2070919 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3.50 km, 100 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
3XX6700 Müllerová Zorka POT 981805 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
32A6950 Aschacher Angelika (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 9080469 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
97P0001 Gorczyca Magdalena (POL) KS Hades Poznań 2067842 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
2BS6950 Pretnar Irma (SLO) Kamniški orientacijski klub 1398945 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
85F7000 Antoine-Delaume Sophie (FRA) AVON OK 7123457 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
44H6850 Németh Zsoltné (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2054401 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
12H6951 Wengrin Ágnes (HUN) Tipo Orienteering Club 45455 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
12H6950 Németh Ágnes (HUN) Tipo Orienteering Club 339831 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 Ne Ne Ano Ne Ne 160 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM7051 Macková Lenka OK Kamenice C 8623 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
56H7050 Magyari Orsolya (HUN) Gonczi 233503 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
3.40 km, 100 m, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
46A685x Wagner Birgit (AUT) OL Naturfreunde Linz 2061268 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SSU7050 Zatloukalová Eva SK Severka Šumperk 2027210 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC7151 Dobešová Monika Sokol Kostelec n. Č. l. C 438614 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC0002 Kováčiková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. 420401 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
76P7150 Malinowska Agnieszka (POL) Rodzina z Teresina 2016945 Ano Ne Ano Ne Ne 320 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
12H7050 Ebinger Mónika (HUN) Tipo Orienteering Club 232801 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
NEJ6950 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2067965 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7151 Maňáková Silvie OK 99 Hradec Králové C 224872 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
51S7050 Časnochová Tatiana (SVK) ŠK Hadveo Banská Bystrica 406977 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
85C7150 Buchwaldková Klára ProvodovJan Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 Ano Ne Ano Ne Ne 400 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU7050 Kyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
91S715x Marjanca Poljanšek (SLO) OK Azimut 406854 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
3.40 km, 120 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
32A6650 Kirchmeir Elisabeth (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 443910 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha C 51580 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
41H1650 Teo Dóra (HUN) HUN-Mix 2056160 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6451 Hindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 Ne Ne Ano Ano Ne 320 Kč
12A6450 Gollmann Birgit (AUT) Naturfreunde Wien 230609 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 51533 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 Ne Ne Ne Ne Ano 160 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
18D6650 Müller Anke (GER) Post SV Dresden 2047 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
19A6550 Zeiner Elisabeth (AUT) OLC Graz 1399969 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SPE665x Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407866 Ne Ne Ano Ano Ne 480 Kč
3.20 km, 95 m, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
66A635x Silvia Pietsch (AUT) NF Wien 46469 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VAM6550 Kulová Jana OB Vamberk C 416317 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
32I6350 Sanvito Anna Maria (ITA) Pol Besanese Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV6351 Krejčová Vlasta TJ Slovan Karlovy Vary C 1470168 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU6554 Roudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 416173 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
MLA6258 Sklenářová Jana MLOK Mariánské Lázně C 416175 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
72A6300 Schreiber Hannelore (AUT) HSV Langenlebarn 2033536 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
3.20 km, 100 m, 12 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SHK5851 Gazdačková Jana OK Slavia Hradec Králové C 9117 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
SBR6150 Czaschová Irena SKOB Bruntál C 51915 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
OSN5964 Černíková Zdeňka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8012 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
38P615x Deredos Nina (POL) UKS Orientus Lodz 887240 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
13D6050 Brettschneider Gudrun (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 5066 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
2.60 km, 85 m, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
32A5650 Ponweiser Christine (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 9560428 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SNA5351 Langrová Eva TJ START Náchod C 9612 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
39S5351 Májová Paulína (SVK) KOBRA Bratislava 533304 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
46H5650 Lenkei Erzsébet (HUN) Hidegkúti Spartacus 45350 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
62A5350 Hardy Jan (AUS) Australopers Tasmania 1391810 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18L5650 Dambrauskiene Genovaite (LTU) SM Gaja 1408200 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP5350 Dlasková Anna Oddíl OB Kotlářka C 49842 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ano Ano Ano Ne 640 Kč
27H5050 Ildikó Keszthelyi (HUN) BÖF 448960 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
27H5450 Margit Jenei (HUN) BÖF 7600258 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2.60 km, 70 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU4751 Kutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
48F495x Oudin Marie-Reine (FRA) C.O.Colmar 1603107 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
2.20 km, 70 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJP4250 Provazníková Svatava TJ Sokol Troja C 53532 Ano Ne Ano Ne Ne 240 Kč
46A465x Wagner Elfi (AUT) OL Naturfreunde Linz 2545608 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
13D4250 Lemnitzer Erika (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 7204585 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
2.00 km, 50 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
82D3950 Eulitz Ilse (GER) OLV Weimar 1969 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
82D4150 Schubert Gisela (GER) OLV Weimar 1965 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK3951 Ehlová Iva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9539 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
2.80 km, 50 m, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C zapůjčit Ano Ano Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C zapůjčit Ano Ano Ne Ne Ne 300 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0705 Havlín Prokop Oddíl OB Kotlářka C 2102804 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJP0700 Bláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
49H0800 Molnar Agoston (HUN) Hóbagoly zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice C 52676 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV0800 Novák Richard OOB TJ Baník Ostrava C 336722 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV0801 Novák Viktor OOB TJ Baník Ostrava C 361904 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 2096234 Ne Ne Ano Ano Ne 200 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP0903 Gajda Petr USK Praha C 52283 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 305984 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM0904 Doušek Vilém KOS TJ Tesla Brno C 2067212 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál 416040 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
85C0700 Sikora Jan ProvodovJan 49484 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM0804 Hájek Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 230663 Ne Ne Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 Ano Ano Ano Ne Ne 300 Kč
AOV0700 Vlach Antonín OOB TJ Baník Ostrava C 53825 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KRL0901 Kříž Matěj Kometa Kralovice C 51475 Ano Ano Ano Ne Ne 300 Kč
2.10 km, 55 m, 6 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
97P0600 Bultrowicz Tymoteusz (POL) KS Hades Poznań 2067833 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
97P0700 Zieliński Tomasz (POL) KS Hades Poznań 2067836 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0603 Kosák Jonáš SK Praga C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0704 Kosák Eliáš SK Praga C 2800310 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 2085576 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44H0600 Gergő Bálint (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2032056 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0700 Kutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0701 Hanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0800 Termer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný C 2075658 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRL0702 Škrle Michael Kometa Kralovice C 232961 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SOS Jindřichův Hradec C 436450 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole C 2083401 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 Ne Ne Ne Ano Ano 300 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 Ne Ne Ne Ano Ano 300 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2083390 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 Ano Ano Ano Ne Ne 450 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 Ne Ne Ne Ne Ano 150 Kč
SSU0701 Cveček Jan SK Severka Šumperk C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 Ne Ano Ano Ano Ano 720 Kč
91S060x Rok Bogataj (SLO) OK Azimut 2045663 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
3.00 km, 85 m, 10 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2049515 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
32I0400 Di Stefano Marco Anselmo (ITA) Pol Besanese 505595 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
52D0500 Cionoiu Daniel (GER) TV Coburg-Neuses 2041760 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0406 Ráž Miloslav SK Praga C 9102085 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44H0400 Ádám Bálint (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2032055 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0400 Pirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 9200730 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 Ano Ano Ano Ano Ne 480 Kč
18L0500 Šimkunas Edvinas (LTU) SM Gaja 2073633 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
18L0501 Gineika Julius (LTU) SM Gaja 2073634 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
27S0400 Kotuliak Viktor (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2085594 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno 2078496 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 Ne Ne Ne Ano Ano 300 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
2FS040x Tilen Zupan (SLO) OK Komenda 2070917 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
2.60 km, 85 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 2049579 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SKV0402 Bauer Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059773 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga C 2086527 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KOR0401 Langr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
76P0400 Malinowski Jurek (POL) Rodzina z Teresina 1411330 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJP0500 Bláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJP0501 Bláha Vojtěch KČT Slavoj Praha C 443072 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 232337 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
49H0500 Molnar Vince (HUN) Hóbagoly zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 850 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C 416180 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
AOV0501 Novák Igor OOB TJ Baník Ostrava C 515500 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec C 2096259 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO0503 Vrtiška Jakub OB SK Zvole C 2079506 Ne Ano Ano Ano Ne 360 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 Ano Ne Ano Ne Ne 240 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál 2045229 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 232356 Ne Ne Ano Ano Ne 240 Kč
LCE0401 Bednařík Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 2096219 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
3.40 km, 110 m, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 9102562 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44H0200 Benedek Bálint (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2800241 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44H0300 Dániel Angyal (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2054406 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice B 9201061 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 2090853 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
38P030x Bartos Zbigniew (POL) UKS Orientus Lodz 887243 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
41H0200 Kovacs Peter (HUN) HUN-Mix 2067296 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
56H0300 Gönczi Péter (HUN) Gonczi 2069573 Ne Ne Ano Ano Ano 450 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
38P030y Słomczyński Ignacy (POL) UKS Orientus Lodz 887251 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 Ano Ano Ano Ano Ano 900 Kč
3.30 km, 105 m, 11 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
44H0201 Zalán Gloch (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2800242 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU0202 Termer Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DKL0201 Průša Jan KOB Kladno C 515033 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KRL0202 Haller Jiří Kometa Kralovice C 51474 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301495 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VPM0207 Svoboda Vojtěch KOS Slavia Plzeň C 232356 Ne Ne Ano Ano Ne 240 Kč
44H0301 Bence Vass (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2032065 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHC0301 Grundman Viktor K.O.B. Choceň C 2060285 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 2084934 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
KOR0302 Müller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí 2083389 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
3.90 km, 125 m, 14 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 9884 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082929 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
44H0100 András Etlinger (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2014998 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
84F0100 MONTEMONT Lucas (FRA) ORIENTALP 2020801 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
44H0000 Bálint Tokai-Kiss (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2014979 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
38P010x Bartos Grzegorz (POL) UKS Orientus Lodz 887234 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
38P010y Deredos Bruno (POL) UKS Orientus Lodz 887238 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 Ne Ne Ne Ne Ano 200 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
56H0100 Gönczi Keve (HUN) Gonczi 2069578 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
38P0102 Rzenca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 7200163 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2FS000x Matic Blaž (SLO) OK Komenda 9101667 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2FS001x Žan Ravnikar (SLO) OK Komenda 2069796 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
4.20 km, 125 m, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 7205022 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOV9801 Novák Pavel OOB TJ Baník Ostrava B 336733 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18L9900 Dechtiar Viktoras (LTU) SM Gaja 2073636 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
38P980x Zuchmański Przemysław (POL) UKS Orientus Lodz 7200166 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
41H9900 Kovacs Robert (HUN) HUN-Mix 8001127 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
32A9800 Brantner Niklas (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 2112522 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
91S980x Mark Bogataj (SLO) OK Azimut 2077611 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
4.60 km, 130 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
KNC0001 Kováčik Jurko Sokol Kostelec n. Č. l. 420403 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TZL9601 Sadílek Jan SKOB Zlín B 53126 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VIC9704 Jochec Michal OB Vizovice C Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
21D9700 Zschaeckel Robin (GER) SV IHW Alex 78 e. V. 973101 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 0002060206 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín A 0002053542 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
32A9701 Braun jun Emanuel (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 800091 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
61F9700 Vehmas Miika (FIN) EsSu zapůjčit Ano Ano Ne Ne Ne 500 Kč
74A9600 Kubelka Stefan (AUT) Leibnitzer Athletik Club 960201 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
28A9700 Gremmel Richard (AUT) HSV PINKAFELD 553000 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
6.30 km, 175 m, 22 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VIC8308 Měrka Roman OB Vizovice C 2045226 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
32A8200 Plohn Markus (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 1100040 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
41H7201 Gyimesi Zoltán (HUN) HUN-Mix 8448444 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec E 7003006 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice A 1400447 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 Ano Ne Ne Ne Ne 160 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov E 9001001 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JPV9803 Pryjma Fryderyk Oddíl OS SK Prostějov A 9980407 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9043 Vozda Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515150 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515128 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR7900 Šurgan Štefan OOB TJ Turnov C 515024 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM7605 Bukovac Maroš SK Žabovřesky Brno C 525005 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno R 896975 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM8923 Klusáček Matěj SK Žabovřesky Brno C 303927 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9110 Azeb Karim OK 99 Hradec Králové C 553448 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
11R8200 Minakov Alexander (RUS) Orienta-MosCompass 7777782 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 766112 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
38P900x Charuba Łukasz (POL) UKS Orientus Lodz 7200174 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
15G9000 Windsor Ben (GBR) DRONGO 901028 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 Ne Ne Ne Ano Ne 200 Kč
15G8701 Stevens Ben (GBR) DRONGO 503535 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 7260014 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice R 1602634 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno R 888891 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava C 515444 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
38P810x Paszyński Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 505001 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
38P9600 Rzenca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 7200168 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 Ne Ne Ne Ano Ano 480 Kč
AOP9001 Melecký Martin Orientační Běh Opava R 920663 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
2FS950x Nejc Zorman (SLO) OK Komenda 9988877 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 Ne Ne Ano Ne Ne 240 Kč
5.70 km, 170 m, 20 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SKV7701 Bauer Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059771 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 Ano Ne Ano Ne Ne 320 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP8403 Matějka Zbyněk Oddíl OB Kotlářka C 2087646 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
13J8300 Yagami Yosuke (JPN) Tokiwa Forest Runners zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1050 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU9102 Lazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
14J8600 Ota Takahiro (JPN) michinokai zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1050 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 0000886288 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha C 2078484 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 Ne Ne Ne Ano Ne 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava C 51772 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 Ne Ne Ne Ano Ano 400 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 Ne Ne Ano Ano Ne 480 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 Ano Ne Ano Ne Ne 480 Kč
EKP7705 Benda Lukáš VŠTJ Ekonom Praha C 2078483 Ne Ne Ano Ano Ano 720 Kč
5.10 km, 130 m, 19 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LLI8300