Přihlášky závodu: Česká Kanada 2016

pro kategorii: D18

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
3.90 km, 120 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
SSU9950 Zatloukalová Romana SK Severka Šumperk B 2025342 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice A 886274 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE9851 Hauerlandová Natálie OOB TJ Slovan Luhačovice 253367 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18L9950 Dambrauskaite Ieva (LTU) SM Gaja 7203788 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno B 122 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
31B9800 Vankevich Alieksandra (BLR) КСО Березино BLR 9101663 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
BBM9951 Pataki Réka Dalida BETA URSUS Orienteering A 1396265 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
2FS985x Polona Jezeršek (SLO) OK Komenda 2034095 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč