Přihlášky závodu: Česká Kanada 2016

pro kategorii: D40B

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
3.50 km, 105 m, 15 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 416262 Ne Ne Ano Ano Ano 480 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TAP7350 Halamová Anna KOB Tretra Praha C 2800294 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7052 Hančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA7352 Matoušková Markéta SKOB Slaný C zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 1050 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 331619 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU6452 Paurová lenka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2060203 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 224919 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC7353 Janků Radka Sportcentrum Jičín C 0002056264 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO7452 Vrtišková Kateřina OB SK Zvole C 53535 Ne Ano Ano Ano Ne 480 Kč
27S7551 Kotuliaková Petra (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2078494 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DCE7550 Kándlová Adéla KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 Ano Ano Ano Ano Ne 640 Kč
FSP7350 Borovičková Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 995809 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL7154 Matoušová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331359 Ano Ano Ne Ne Ne 320 Kč
ZAM7051 Chládková Eva OB TJ Sokol Žamberk C 2053562 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
2BD7400 Hartmann Meike (GER) TGV Horn 231995 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2FS765x Romana Zupan (SLO) OK Komenda 2070919 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč