Přihlášky závodu: Česká Kanada 2016

pro kategorii: H16

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
3.90 km, 125 m, 14 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
43S0103 Kukurugya Matej (SVK) Športový klub Sandberg 2049990 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ROZ0100 Felkel Jonáš OK Roztoky C 2069043 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 Ne Ne Ne Ano Ano 320 Kč
KUN0101 Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald C 9017 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
JES0001 Rosenbaum Ondřej OK Rakovník C 237524 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 9884 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2082929 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
44H0100 András Etlinger (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2014998 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZVO0001 Zimmer Jan OB SK Zvole C 897354 Ano Ano Ano Ne Ne 480 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
84F0100 MONTEMONT Lucas (FRA) ORIENTALP 2020801 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
44H0000 Bálint Tokai-Kiss (HUN) Veszprémi Honvéd SE 2014979 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE0003 Bitto Maxim OOB TJ Slovan Luhačovice B 2053585 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
38P010x Bartos Grzegorz (POL) UKS Orientus Lodz 887234 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
38P010y Deredos Bruno (POL) UKS Orientus Lodz 887238 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 Ne Ne Ano Ano Ne 400 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 Ano Ne Ano Ne Ano 600 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 Ne Ne Ne Ne Ano 200 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
56H0100 Gönczi Keve (HUN) Gonczi 2069578 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
38P0102 Rzenca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 7200163 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2FS000x Matic Blaž (SLO) OK Komenda 9101667 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
2FS001x Žan Ravnikar (SLO) OK Komenda 2069796 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč