Přihlášky závodu: Česká Kanada 2016

pro kategorii: H18

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
4.20 km, 125 m, 14 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 7205022 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř B 51138 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice B 2025379 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
AOV9801 Novák Pavel OOB TJ Baník Ostrava B 336733 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
18L9900 Dechtiar Viktoras (LTU) SM Gaja 2073636 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067337 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 2067347 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
38P980x Zuchmański Przemysław (POL) UKS Orientus Lodz 7200166 Ano Ano Ano Ano Ano 800 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga B 7202855 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor A 7200544 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno B 9201065 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín A 9200524 Ne Ne Ano Ano Ano 600 Kč
41H9900 Kovacs Robert (HUN) HUN-Mix 8001127 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
32A9800 Brantner Niklas (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 2112522 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč
91S980x Mark Bogataj (SLO) OK Azimut 2077611 Ano Ano Ano Ano Ano 1000 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 Ano Ano Ano Ano Ano 1200 Kč