Přihlášky závodu: Česká Kanada 2016

pro kategorii: H65

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
3.00 km, 85 m, 13 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
32A5100 Ponweiser Franz (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 510814 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
46A480x Peter Stadler (AUT) OL Naturfreunde Linz 05433 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
46H5000 Szűcs B. Levente (HUN) Hidegkúti Spartacus 45176 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
21F4700 Liljeström Åge (FIN) Helsingin Suunnistajat 1400490 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 52171 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 8160 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
SBR4601 Soviš Ivan SKOB Bruntál C 416037 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SRK4701 Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009799 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
RUZ5105 Kodys Václav TJ Růžená C 51920 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
72A4900 Lukaseder Hubert (AUT) HSV Langenlebarn 2033606 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
59D4900 SCHWANITZ Juergen (GER) OLA TSV Deggendorf 2021649 Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč