Přihlášky závodu: Česká Kanada 2016

pro kategorii: HDR

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
2.80 km, 50 m, 7 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 52317 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC0850 Marková Michaela OB Vizovice C Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC1060 Marková Tatiana OB Vizovice C Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 765108 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 8875 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov C 52181 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
97P1100 Bultrowicz Franciszek (POL) KS Hades Poznań 2067834 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP1305 Vít Damien VŠTJ Ekonom Praha C 515003 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TAP8605 Hejtmánek Martin KOB Tretra Praha C 53636 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 Ne Ano Ne Ano Ne 200 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUN0751 Ruszová Svatava TJ Sokol Kunvald C 9022 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0853 Havlínová Josefína Oddíl OB Kotlářka C 08642 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C zapůjčit Ano Ne Ano Ano Ne 450 Kč
79P000x Mira, Gabriela, Monika Zalewska (POL) zielonkacup.com Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno 2103788 Ne Ne Ne Ano Ano 200 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH1101 Beran Antonín SOS Jindřichův Hradec C 2067961 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 1007526 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 Ne Ne Ano Ano Ne 200 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 Ano Ne Ne Ano Ne 200 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
71A0800 Ehrreich Rudolf-Alexander (AUT) Ehrreich Family 332978 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
71A1050 Ehrreich Helena (AUT) Ehrreich Family 338669 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP0900 Štok Honzík Oddíl OB Kotlářka C 336746 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
27S1000 Kotuliak Peter (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 2088215 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 Ne Ne Ano Ano Ano 300 Kč
VIC0950 Vyoralová Šárka OB Vizovice C Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 Ne Ne Ano Ano Ano 300 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 Ne Ne Ano Ano Ano 300 Kč
SBR0350 Holubová Pavlína SKOB Bruntál 2075652 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ne Ne Ne Ano Ano 200 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
26N1250 Marston Ronia (NOR) Hemsedal IL zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 750 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TEH8451 Procházková Ivana Sokol Tehov C 51397 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 Ne Ne Ne Ano Ano 200 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno Ne Ne Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV1151 Vlachová Hana OOB TJ Baník Ostrava C 53814 Ano Ano Ano Ano Ano 500 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 51603 Ne Ano Ano Ne Ne 200 Kč