Přihlášky závodu: Česká Kanada 2016

pro kategorii: P

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
2.30 km, 65 m, 8 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
32A6651 Kellner Claudia (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 6905 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 207856 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SNA5052 Rufferová Iva TJ START Náchod C 9620 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
TAP8100 Holata Radek KOB Tretra Praha C 2067966 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
KNC0000 Dobešová Marie Sokol Kostelec n. Č. l. 438604 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 Ano Ne Ano Ano Ne 360 Kč
83C0250 Odstrčilová Šárka Jundrovské krásky zapůjčit Ano Ano Ano Ano Ano 850 Kč
KRL6951 Škrlová Hana Kometa Kralovice C Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 00109 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
NEJ7251 Ziebová Lenka TJ Jiskra Nejdek C 232229 Ano Ano Ano Ano Ne 480 Kč
VBM0001 Pulec Matěj VSK Mendelu Brno 515088 Ano Ne Ne Ne Ne 120 Kč
PHKxxxx Maňák Martin OK 99 Hradec Králové 224890 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VAM7550 Mikysková Ilona OB Vamberk C 51469 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
FJI5350 Oulická Hana SK FREE Jihlava C 2102564 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
8RC7704 Halkova Jarka BZP Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
KNC7500 Holíková Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. 420404 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
5SX7800 Pospíšil Radek Májovci 410750 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín C 53672 Ano Ne Ano Ne Ano 360 Kč
2ID0050 Stölting Lea (GER) OL Team Lippe 01573 Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C zapůjčit Ne Ano Ano Ano Ne 510 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 Ne Ano Ano Ano Ne 360 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. brněnská C 52051 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
1IX0550 Marhoulová Anežka NERMarhule 51624 Ano Ano Ano Ne Ne 360 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
6YC5800 Pluháčková Běla Neregistrovaní 2800305 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
6YC8852 Machačová Veronika Neregistrovaní 7877 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 Ano Ano Ano Ano Ne 480 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 Ne Ne Ne Ano Ne 120 Kč