Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji)

pro kategorii: D21A

Datum:
19.08.2016
Místo konání:
Malá Skála
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1407
Náhradníků: 500
3.08 km, 16 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 Ano Ano Ano 600 Kč
ASU8598 Vavrova Veronika Magnus Orienteering R 920685 Ano Ano Ano 600 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 Ano Ano Ano 600 Kč
SHK8152 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové R 1398689 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU8857 Kolešová Helena OK Lokomotiva Pardubice C 253357 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 Ano Ano Ano 600 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 Ano Ano Ano 600 Kč
18D8750 Kraemer Jitka (GER) Post SV Dresden 9200394 Ano Ano Ano 600 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 2800345 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 Ano Ano Ano 600 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 Ano Ano Ano 600 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 600 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 Ano Ano Ano 600 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 Ano Ano Ano 600 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano 600 Kč
SOB8851 Choutková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano 600 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 Ano Ano Ano 600 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 Ano Ano Ano 600 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 Ano Ano Ano 600 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano 600 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 Ano Ano Ano 600 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ano Ano Ano 600 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 Ano Ano Ano 600 Kč
DKP8550 Schütznerová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 Ano Ano Ano 600 Kč
23P8951 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ano Ano Ano 600 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 Ano Ano Ano 600 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano 600 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 600 Kč
DOB8585 Wysocka Malwina KOB Dobruška C 886617 Ano Ano Ano 600 Kč