Přihlášky závodu: West cup

Datum:
26.08.2016
Místo konání:
Nejdek
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
Kategorie:
D10C     D12B     D14B     D16B     D18B     D21B     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12B     H14B     H16B     H18B     H21B     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10L     HDR     P3     T5    
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice C 682675 Ano Ano Ano 190 Kč
NEJ0651 Holíková Petra TJ Jiskra Nejdek C 2087719 Ano Ano Ano 190 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 Ano Ano Ano 190 Kč
SKV0651 Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 190 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 Ano Ano Ano 190 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 Ano Ano Ano 190 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 Ano Ano Ano 190 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2082947 Ano Ano Ano 190 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 Ano Ano Ano 190 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov C 8684 Ano Ano Ano 190 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice C 232611 Ano Ano Ano 190 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 51475 Ano Ano Ano 190 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2092371 Ano Ano Ano 190 Kč
SKV0752 Bauerová Aneta TJ Slovan Karlovy Vary C 2059774 Ano Ano Ano 190 Kč
SKV1650 Peřinová Eliška TJ Slovan Karlovy Vary 2103726 Ano Ano Ano 190 Kč
1BC0758 Česáková Alice Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 140 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 Ano Ano Ano 190 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 2073704 Ano Ano Ano 190 Kč
31D0550 Neumann Johanna (GER) SV Lengefeld 7777077 Ano Ano Ano 190 Kč
NEJ0551 Holíková Simona TJ Jiskra Nejdek C 2087704 Ano Ano Ano 190 Kč
NEJ0550 Čáslavská Klára TJ Jiskra Nejdek C 232229 Ano Ano Ano 190 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 Ne Ne Ano 90 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 Ano Ano Ano 190 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 52183 Ano Ano Ano 190 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 Ano Ano Ano 190 Kč
MLA0551 Postránská Adéla MLOK Mariánské Lázně C 416174 Ne Ne Ano 90 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 301730 Ano Ano Ano 190 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice C 232613 Ano Ano Ano 190 Kč
SKV1651 Peřinová Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary 2106733 Ano Ano Ano 190 Kč
SKV1652 Peřinová Anna TJ Slovan Karlovy Vary 2103720 Ano Ano Ano 190 Kč
SKV1659 Smolíková Zuzana TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano 250 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov C 1400426 Ano Ano Ano 360 Kč
1BC0559 Česáková Ivana Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 140 Kč
1BC0459 Česáková Eliška Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 140 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
31D0350 Neumann Lena (GER) SV Lengefeld 7122003 Ano Ano Ano 190 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 2067349 Ano Ano Ano 190 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek B 2035733 Ano Ano Ano 190 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek B 2056284 Ano Ano Ano 190 Kč
LCV0250 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 438631 Ano Ano Ano 190 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 Ano Ano Ne 180 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7202893 Ano Ano Ano 190 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 Ano Ano Ano 190 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 Ano Ano Ano 190 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš C 4455 Ano Ano Ano 190 Kč
BSO0351 Lillová Marie KOB Baník Sokolov C 301433 Ano Ano Ano 190 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 Ano Ano Ano 190 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B 416314 Ano Ano Ano 190 Kč
17R0250 Chernykh Zoya (RUS) Club by name Gorelov 238158 Ano Ano Ano 190 Kč
1BC0250 Turčinová Anna Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 Ne Ano Ano 200 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek A 2035737 Ano Ano Ano 260 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek A 2056275 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš C 301514 Ano Ano Ano 260 Kč
1ND0051 Charlotte Leonhardt (GER) Berlin O-Team 7010304 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 Ano Ano Ano 260 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 Ano Ano Ano 260 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 Ano Ano Ano 260 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 Ano Ano Ano 260 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 Ano Ano Ano 260 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 Ano Ano Ano 260 Kč
61X9850 Koldinská Veronika koldi 2103717 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš B 416189 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 Ano Ano Ano 260 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 Ano Ano Ano 260 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 Ano Ano Ano 260 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 Ano Ano Ano 260 Kč
SKV8951 Ondrová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 416217 Ano Ano Ano 260 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 Ano Ne Ne 120 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY8752 Gottliebová Petra SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 Ano Ano Ano 260 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano 260 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 Ano Ano Ano 260 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 Ano Ano Ano 260 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 236994 Ano Ano Ano 260 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 Ano Ano Ano 260 Kč
NNN0059 Bohunkova Veronika Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ano 240 Kč
17R9550 Petrushko Maria (RUS) Club by name Gorelov 1393704 Ano Ano Ano 260 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ano Ano Ano 260 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 Ano Ano Ano 260 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 Ano Ano Ano 260 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 434826 Ano Ano Ano 260 Kč
SKV9551 Smolíková Lucie TJ Slovan Karlovy Vary 331098 Ano Ano Ano 260 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 260 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano 260 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 260 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 260 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ne Ano 220 Kč
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091542 Ano Ano Ano 260 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 Ano Ano Ano 260 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 Ano Ano Ano 260 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo 2053563 Ano Ano Ano 260 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 Ano Ano Ne 220 Kč
ONO8050 Ječmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 Ano Ano Ne 220 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS8050 Křížková Jitka KČT Aš C 301508 Ano Ne Ne 120 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7260012 Ano Ano Ano 260 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 Ano Ano Ne 220 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 260 Kč
BSO8150 Hejnicová Eva KOB Baník Sokolov C Ne Ne Ano 100 Kč
MLA7450 Postránská Radka MLOK Mariánské Lázně C 301465 Ne Ne Ano 100 Kč
ONO7551 Kaválková Jana SKOB Ostrov C 301493 Ano Ne Ne 120 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 Ne Ano Ano 200 Kč
SKV7751 Bauerová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 2059772 Ano Ne Ne 120 Kč
1BC7751 Váchová Ilona Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 120 Kč
1BC7651 Turčinová Kamila Ski klub Karlovy Vary 7201766 Ne Ne Ano 100 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano 260 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 Ano Ano Ano 260 Kč
LCV7151 Zierhutová Michaela TJ Lokomotiva Chomutov C 301525 Ano Ano Ano 260 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 Ano Ano Ano 260 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 Ano Ano Ano 260 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ano Ano Ano 260 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 Ano Ano Ano 260 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ano Ano Ano 260 Kč
LCV7150 Jandová Hana TJ Lokomotiva Chomutov C 301423 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 Ano Ano Ano 260 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416171 Ano Ano Ne 220 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 Ano Ano Ano 260 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano 260 Kč
LPM6150 Janečková Eva OK Lokomotiva Plzeň C 52371 Ne Ano Ne 170 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 Ano Ano Ano 260 Kč
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 Ano Ano Ano 260 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 Ano Ano Ano 260 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS5150 Dlouhá Lenka KČT Aš C 232364 Ano Ano Ano 260 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 Ano Ano Ano 260 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 Ano Ano Ano 260 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 Ano Ano Ano 260 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 Ano Ano Ano 260 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 Ano Ano Ano 260 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano 260 Kč
SKV5551 Kubátová Lenka TJ Slovan Karlovy Vary C 237549 Ne Ano Ne 100 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 190 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 Ano Ano Ano 190 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 Ano Ano Ano 190 Kč
PGP4750 Kubátová Milada SK Praga C 2067222 Ano Ano Ano 190 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 Ano Ano Ano 190 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0700 Kouřil Vojta SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 52030 Ano Ano Ano 190 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov C 2102677 Ano Ano Ano 190 Kč
NEJ0700 Pávek Štěpán TJ Jiskra Nejdek C 2096262 Ano Ano Ano 190 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 Ano Ano Ne 180 Kč
KPY0600 Louša Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091543 Ano Ano Ano 190 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 Ano Ano Ano 190 Kč
KRL0701 Biersak Petr Kometa Kralovice C 232960 Ano Ano Ano 360 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY0401 Vejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091552 Ano Ano Ano 190 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 Ano Ano Ano 190 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov C 2102676 Ano Ano Ano 190 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 Ano Ano Ano 190 Kč
NEJ0401 Čáslavský David TJ Jiskra Nejdek C Ano Ano Ano 190 Kč
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň B 2042516 Ano Ano Ano 190 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 Ano Ano Ano 190 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 Ano Ano Ano 190 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary B 9005143 Ano Ano Ano 190 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 Ano Ano Ano 190 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň C 2082911 Ano Ano Ano 190 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň B 1400429 Ano Ano Ano 190 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 Ano Ano Ano 190 Kč
SKV0402 Bauer Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2059773 Ano Ano Ano 190 Kč
1BC0400 Turčin Jan Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 220 Kč
SKV0501 Frühauf Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2081378 Ne Ne Ano 90 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 9101105 Ano Ano Ano 190 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek A 2049567 Ano Ano Ano 190 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 Ano Ano Ne 180 Kč
LPM0300 Weissar Samuel OK Lokomotiva Plzeň C 2082944 Ano Ano Ano 190 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 2060398 Ano Ano Ano 190 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 206496 Ano Ano Ano 190 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C 301495 Ano Ano Ano 190 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš C 2026164 Ano Ano Ano 190 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 Ano Ano Ano 190 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 Ano Ano Ne 180 Kč
1ND0001 Henrik Rudert (GER) Berlin O-Team 2037652 Ano Ano Ano 190 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory C 2078478 Ano Ano Ano 190 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 Ano Ano Ano 190 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 7204986 Ano Ano Ano 190 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 Ano Ano Ano 190 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 Ano Ano Ne 180 Kč
17R0200 Chernykh Misha (RUS) Club by name Gorelov 895753 Ano Ano Ano 190 Kč
1BC0300 Dlabač Marek Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 110 Kč
1BC0309 Čepička Ladislav Ski klub Karlovy Vary 682694 Ne Ne Ano 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP0105 Bartoš Václav SK Praga C 515060 Ano Ano Ano 260 Kč
NEJ0101 Newiak Nick TJ Jiskra Nejdek B 2096220 Ano Ano Ano 260 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 20736710 Ano Ano Ano 260 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 Ano Ano Ano 260 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 7895 Ano Ano Ano 260 Kč
1BC0100 Křiklava Jakub Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP9804 Hasal Martin SK Praga B 7201194 Ano Ano Ano 260 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 9150799 Ano Ano Ano 260 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1400436 Ano Ano Ano 260 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 Ano Ano Ano 260 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2067930 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 Ano Ano Ano 260 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 887908 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 Ano Ano Ano 260 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091547 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 Ano Ano Ano 260 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 Ano Ano Ano 260 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga B 442871 Ano Ano Ano 260 Kč
KAM9105 Šafka Daniel OK Kamenice C 53667 Ano Ano Ano 260 Kč
PGP7504 Hýbl Lukáš SK Praga C 51628 Ano Ano Ano 260 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 Ano Ano Ano 260 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 Ne Ano Ano 200 Kč
1ND0002 Robin Zschaeckel (GER) Berlin O-Team 973101 Ano Ano Ano 260 Kč
1ND0003 Sebastian Fleiß (GER) Berlin O-Team 9291196 Ano Ano Ano 260 Kč
1ND0004 Leo Graumann (GER) Berlin O-Team 962909 Ano Ano Ano 260 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 Ano Ano Ano 260 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 Ne Ano Ano 200 Kč
BSO8202 Schimm Petr KOB Baník Sokolov C 2067926 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 Ano Ano Ano 260 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 Ano Ano Ano 260 Kč
17R9200 Malinovskij Stephan (RUS) Club by name Gorelov 773377 Ano Ano Ano 260 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 Ano Ano Ano 260 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 Ano Ano Ano 260 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 Ano Ano Ano 260 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ano Ano Ano 260 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY7400 Vejražka Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060246 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ano Ano Ne 220 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 Ano Ano Ano 260 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 Ano Ano Ano 260 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS7201 Černý Marcel KČT Aš C 2026167 Ano Ano Ano 260 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 Ano Ano Ano 260 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 Ano Ano Ano 260 Kč
TEH7800 Procházka Zdenek Sokol Tehov C 51801 Ano Ano Ano 260 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 Ano Ano Ano 260 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 301504 Ano Ano Ne 220 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 Ne Ano Ano 200 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 Ne Ano Ne 100 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 260 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 Ano Ano Ano 260 Kč
1ND0005 Uwe Röhner (GER) Berlin O-Team 1402008 Ano Ano Ano 260 Kč
95D7400 Sebastian Groß (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 8140214 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY7300 Louša Ladislav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800334 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C 2092431 Ano Ano Ano 260 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM8001 Anděl Robert KOS Slavia Plzeň C 887623 Ne Ano Ano 200 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 Ano Ano Ano 260 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 320 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 260 Kč
ONO7202 Kaválek Daniel SKOB Ostrov C 7150266 Ano Ano Ne 220 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 Ano Ano Ano 260 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 Ano Ano Ano 260 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 Ano Ano Ano 260 Kč
LPM7504 Černý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 2081365 Ne Ano Ano 200 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 Ano Ne Ne 120 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 Ano Ano Ano 490 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ano Ano Ano 260 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 Ano Ano Ano 260 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 Ano Ano Ano 260 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 Ano Ano Ano 260 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 Ano Ano Ano 260 Kč
SLA6500 Aster Vladimír SKOB Slaný C 2045227 Ano Ano Ano 260 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 Ano Ano Ano 260 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 Ano Ano Ano 260 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 260 Kč
1ND0006 Raik Zschaeckel (GER) Berlin O-Team 886511 Ano Ano Ano 260 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 Ano Ano Ano 260 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 Ano Ano Ano 260 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 Ano Ano Ano 260 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 301421 Ano Ano Ano 260 Kč
17R6200 Chernykh Sergey (RUS) Club by name Gorelov 1404992 Ano Ano Ano 260 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 Ano Ano Ano 260 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 Ano Ano Ano 260 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 Ano Ano Ano 260 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 Ano Ano Ano 260 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 Ano Ano Ano 260 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 Ano Ano Ne 220 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 Ano Ano Ano 260 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 Ne Ano Ano 200 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 260 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 Ano Ano Ano 260 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš 7887 Ne Ano Ne 100 Kč
VPM5009 Blažek Jiří KOS Slavia Plzeň C 253118 Ne Ano Ano 200 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 Ano Ano Ano 260 Kč
SKV5203 Kubát Jaroslav TJ Slovan Karlovy Vary C 51137 Ne Ano Ne 100 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 Ano Ano Ano 190 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 Ano Ano Ano 190 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 190 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 190 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 Ano Ano Ano 190 Kč
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano 190 Kč
LCV4700 Valeška Rudolf TJ Lokomotiva Chomutov C 7891 Ne Ano Ne 90 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 Ano Ano Ano 190 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ano 190 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 190 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 Ano Ano Ano 190 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano 190 Kč
VPM4702 Nykles Vladimír KOS Slavia Plzeň C 442856 Ne Ano Ano 180 Kč
LPM5100 Janeček Eduard OK Lokomotiva Plzeň C 232617 Ne Ne Ano 120 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 Ano Ano Ano 190 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 Ne Ano Ne 90 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 Ano Ano Ano 360 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 Ano Ano Ano 110 Kč
KPY0750 Vejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091561 Ano Ano Ano 110 Kč
SKV0851 Vlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 110 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ano Ano Ano 110 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 434814 Ne Ano Ano 80 Kč
LPM0800 Tříska Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 2082920 Ano Ano Ano 110 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory 416181 Ano Ano Ano 110 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C doplníme při prezentaci Ano Ano Ano 110 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 8531 Ne Ano Ano 80 Kč
LPM8888 Kožíšek Tomáš OK Lokomotiva Plzeň dodáme při prezentaci Ne Ne Ano 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 Ano Ano Ano 110 Kč
7SX0551 Zázvorková Anika TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
7SX0552 Měchurová Zuzana TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
SKV1601 Bauer David TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
SKV1653 Šedá Michaela TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 60 Kč
1BC0650 Křiklavová Magdalena Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 60 Kč
ONO0601 Smrt Vojtěch SKOB Ostrov 301494 Ano Ano Ano 110 Kč
MLA0751 Dřízhalová Klára MLOK Mariánské Lázně Ano Ano Ano 110 Kč
1BC0759 Mašková Lucie Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 60 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY1550 Procházková Anička SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano 110 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 Ano Ano Ano 110 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 Ano Ano Ano 110 Kč
KPY0900 Kopecký Oldřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53731 Ano Ano Ano 110 Kč
TEH8451 Procházková Ivana Sokol Tehov C 51397 Ano Ano Ano 110 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 Ano Ano Ano 110 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ne 80 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 Ano Ano Ano 110 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 Ano Ano Ano 110 Kč
MAS1000 Křížek Vilém KČT Aš C 301515 Ano Ano Ano 110 Kč
VPM1050 Vodrážková Barbora KOS Slavia Plzeň C 2060384 Ne Ano Ano 80 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 Ano Ano Ne 80 Kč
KPY0800 Louša Vítek SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ano Ano Ano 110 Kč
VSP1000 Pastuszek Lukáš USK Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
MLA0900 Postránský Adam MLOK Mariánské Lázně C 2082921 Ne Ne Ano 40 Kč
LPMxxxx Kožíšek Tomáš OK Lokomotiva Plzeň doplníme při prezentaci Ne Ano Ne 40 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 170 Kč
KPY0802 Michálek Daniel SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C Ne Ano Ano 80 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 0000232322 Ano Ano Ano 110 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 Ano Ano Ano 110 Kč
7SX0600 Andrš Matěj TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
7SX0700 Kříž Matěj TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
7SX0800 Vaněček Aleš TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
7SX0950 Šebestová Barbora TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
7SX0951 Měchurová Karina TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
7SX1150 Šebestová Sára TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
7SX0952 Melková Eliška TJ Radon Vysoká Pec zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
NEJ1150 Freyová Sára TJ Jiskra Nejdek 301425 Ano Ne Ne 40 Kč
SKV1602 Lukáš Robík TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 60 Kč
SKV1654 Soukupová Silvie TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
SKV1655 Fruhaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 60 Kč
1BC1000 Ritter Jakub Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ano 120 Kč
1BC0850 Ritterová Lída Ski klub Karlovy Vary 2103708 Ne Ne Ano 40 Kč
MLA1051 Dřízhalová Anna MLOK Mariánské Lázně Ano Ano Ano 110 Kč
1BC0959 Schartová Klára Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 60 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 Ano Ano Ano 150 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2088714 Ano Ano Ano 150 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ne Ano Ano 120 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060245 Ano Ano Ano 150 Kč
61X9350 Koldinská Michaela koldi zapůjčit Ne Ano Ano 160 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 Ano Ano Ano 150 Kč
7LX0200 McMahon Anežka Mahoni zapůjčit Ano Ano Ano 210 Kč
VSP7570 Hronová Katarína USK Praha C 2081375 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM9999 Kožíšek Petr OK Lokomotiva Plzeň dodáme při prezentaci Ne Ano Ne 60 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 Ano Ano Ne 120 Kč
KPY7352 Michálková Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2087668 Ne Ano Ano 120 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM0059 Stehlíková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň Ano Ano Ano 150 Kč
44C0059 Píchová Barbora Neregistrovaní borci zapůjčit Ano Ne Ne 80 Kč
MAS8059 Křížková Jitka KČT Aš 301508 Ne Ano Ano 120 Kč
NEJ8950 Freyová Andrea TJ Jiskra Nejdek 995803 Ne Ano Ne 60 Kč
SKV1600 Peřina Jan TJ Slovan Karlovy Vary 2103751 Ano Ano Ano 150 Kč
1BC7750 Váchová Ilona Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ano Ne 80 Kč
1BC7650 Turčinová Kamila Ski klub Karlovy Vary 7201766 Ne Ano Ne 60 Kč
1BC0401 Křiklava Adam Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 80 Kč
1BC8050 Křiklavová Petra Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 80 Kč
37C7901 Hendrich Ladislav Bez registrace 07873 Ano Ano Ano 150 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 Ano Ne Ne 60 Kč
1BC7659 Česáková Michaela Ski klub Karlovy Vary zapůjčit Ne Ne Ano 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2091563 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 Ano Ano Ano 150 Kč
6KC8701 Žabenský Josef Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně 416172 Ano Ano Ne 120 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně 232231 Ano Ano Ne 120 Kč
PGP6751 Hasalová Jana SK Praga C 232361 Ne Ano Ne 60 Kč
celkem přihlášených: 390, vklad: 77580 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.