Přihlášky závodu: Cena východních Čech

Datum:
26.08.2016
Místo konání:
Radvanice
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21E     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 Ano Ano Ano 300 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0851 Čivrná Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2045230 Ano Ano Ano 300 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano 300 Kč
2FP0650 Kucharska Julia (POL) Biały Szkwał 501142 Ano Ano Ano 300 Kč
2FP0950 Kucharska Karolina (POL) Biały Szkwał zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
VRL0951 Kutlvašrová Pavla OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096243 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 Ano Ano Ano 300 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0750 Votočková Amélie OK Jilemnice C 426360 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM0751 Chlupáčová Anežka OB TJ Sokol Žamberk 9285 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 Ano Ano Ano 390 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ano 300 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 Ne Ano Ano 200 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0680 Petrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0651 Vodičková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2025373 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 Ano Ano Ano 300 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 Ne Ano Ano 200 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2056296 Ne Ano Ano 200 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín C 53853 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 53354 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín C 53831 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057583 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha B 2021847 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 Ano Ano Ano 300 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 Ano Ano Ano 300 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095955 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 Ano Ano Ano 300 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0498 Blažková Simona Magnus Orienteering C 52539 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0497 Drozdová Anna Magnus Orienteering C 0 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0453 Kociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0454 Chrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0553 Mrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU5 Lacinová Monika OK Lokomotiva Pardubice 2075647 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 Ano Ano Ano 300 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C 52597 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 1602624 Ano Ano Ano 390 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 Ano Ano Ano 300 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0351 Chabiera Lena (POL) Saturn Piaseczno 1408272 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0350 Rudenko Zuzanna (POL) Saturn Piaseczno 886678 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice B 2078470 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 7203336 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU0350 Kinclová Natálie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057593 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice B 219207 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 7203463 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 2032180 Ano Ano Ano 300 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice B 2032104 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0356 Pató Johanna OK Slavia Hradec Králové C 9190 Ano Ano Ano 390 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 7206547 Ano Ano Ano 390 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 Ano Ano Ano 390 Kč
28P0352 Nitsch Aleksandra (POL) Saturn Piaseczno 8280803 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 Ano Ano Ano 390 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7207614 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0358 Brožíková Barbora OK Slavia Hradec Králové C Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0352 Morávková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 51489 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 7207036 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0356 Stohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 Ano Ano Ano 300 Kč
58H0250 Gillich Luca (HUN) Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 7020813 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 331686 Ne Ano Ano 200 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0154 Dvořáková Anna OK Jilemnice C 2035715 Ano Ano Ano 420 Kč
OTK0050 Müllerová Erika OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433088 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007203465 Ano Ano Ano 420 Kč
28P0150 Mianowska Julia (POL) Saturn Piaseczno 886685 Ano Ano Ano 420 Kč
28P0050 Glowacz Julia (POL) Saturn Piaseczno 1110200 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA0051 Čížková Eliška OOB Spartak Adamov C 49863 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL0051 Stará Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 426374 Ano Ano Ano 420 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 9712 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK0151 Zimová Barbora OK Slavia Hradec Králové B 2049549 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 331291 Ano Ano Ano 420 Kč
28P0151 Staszak Alicja (POL) Saturn Piaseczno 1111777 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 2056270 Ano Ano Ano 510 Kč
PHK0052 Hlaváčková Petra OK 99 Hradec Králové C 9369 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 Ano Ano Ano 510 Kč
88P0050 Piwko Gabiela (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076143 Ano Ano Ano 510 Kč
23P0151 Olszanka Gabriela (POL) OK!Sport Warszawa 412327 Ano Ano Ano 510 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové B 2075681 Ano Ano Ano 420 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
28P9850 Antonowicz Anna Maria (POL) Saturn Piaseczno 886680 Ano Ano Ano 420 Kč
28P9950 Marek Wiktoria (POL) Saturn Piaseczno 981646 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 439123 Ano Ano Ano 420 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 Ano Ano Ano 420 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 Ano Ano Ano 420 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 Ano Ano Ano 420 Kč
58H9950 Gillich Dóra (HUN) Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 7990516 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 0002051475 Ano Ano Ano 510 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 Ano Ano Ano 420 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 420 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 Ano Ano Ano 0 Kč
28P9350 Kubicka Zuzanna (POL) Saturn Piaseczno 8625729 Ano Ano Ano 420 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 9000007 Ano Ano Ne 280 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor C 1394898 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 361921 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9354 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 Ano Ano Ano 0 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové C 1008174 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 7202878 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU8752 Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice E 515136 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 Ano Ne Ne 140 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové R 2051524 Ano Ano Ne 340 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP8056 Štáfková Jitka SK Praga C 515056 Ano Ano Ano 420 Kč
NPA9051 Šmidrkalová Monika SK LOB Nová Paka C 2073708 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 52856 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 Ano Ano Ano 210 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU8950 Petrželová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 Ano Ano Ano 420 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8353 Matrasová Kateřina OOB SK Chrast C 1007554 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 0002051536 Ano Ano Ano 510 Kč
CHT8053 Korecká Lenka OOB SK Chrast C 515504 Ano Ano Ano 510 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 887233 Ano Ano Ano 510 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM8050 Voleská Alice OK Kamenice C 2051530 Ano Ano Ano 420 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 Ano Ano Ano 420 Kč
EKP8351 Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha C 52186 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 Ne Ano Ano 280 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 Ano Ano Ano 420 Kč
HOS8551 Vrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL8650 Fidrmucová Linda SOB Olomouc C 301553 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL9752 Davidová Anežka OK Jilemnice C 2078452 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK8756 Andršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009591 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 Ano Ano Ano 420 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ne Ne 140 Kč
CHT7654 Besedová Petra OOB SK Chrast C 51776 Ano Ano Ano 420 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OOB Vamberk C 2045224 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov B 49862 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9156 Hrušková Kristýna SK Žabovřesky Brno C 416101 Ano Ano Ano 420 Kč
6ZX9500 Chvílová Hana Hana Chvílová 232254 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 52223 Ano Ano Ano 420 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 420 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 Ano Ano Ano 420 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK8751 Rochlová Kateřina SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682628 Ne Ano Ano 280 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK9253 Tesařová Eva SK Radioklub Blansko C 219244 Ano Ano Ano 420 Kč
SVS8751 Maliňáková Petra Orientklub Vsetín C 53387 Ano Ano Ano 420 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka TJ Loko Liberec C 51207 Ano Ano Ano 420 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 Ano Ano Ano 510 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 Ano Ano Ano 510 Kč
TUR9352 Švábková Anna OOB TJ Turnov C 7712 Ne Ano Ano 340 Kč
88P8950 Kalata Agnieszka (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7204086 Ne Ano Ano 340 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 Ano Ano Ano 420 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7454 Bukovacová Alena SK Žabovřesky Brno C 522004 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL7752 Kutlvašrová Vlaďka OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060275 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 Ano Ano Ano 210 Kč
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ano Ano Ano 420 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano 420 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 Ne Ano Ano 280 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 Ano Ano Ano 420 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 420 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 425574 Ano Ano Ano 420 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 Ne Ano Ano 280 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 Ne Ano Ne 140 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 Ne Ano Ano 280 Kč
JIL7555 Suchardová Jana OK Jilemnice C 426351 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 Ano Ano Ano 420 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 0000008441 Ano Ano Ano 510 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 0000008514 Ano Ano Ano 510 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 Ano Ano Ano 510 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 Ano Ano Ano 420 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 Ano Ano Ano 420 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 53317 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7556 Petrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 Ne Ano Ano 280 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 Ne Ano Ano 280 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 Ano Ano Ano 420 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ne Ne Ano 170 Kč
29P6699 Włodarczyk-Szymańska Anna (POL) Paulinum J.G. 1401460 Ano Ano Ano 510 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 886273 Ano Ano Ano 420 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ano Ano Ano 420 Kč
6VC7499 Urbánková Lenka Neregistrovaná - Urbánková 2051480 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7676 Klangová Bohumila SK Žabovřesky Brno C 765108 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ano Ano Ano 420 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 416296 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS7351 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín 53681 Ano Ano Ano 420 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 Ano Ano Ano 420 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 Ne Ano Ano 280 Kč
VRL7354 Stará Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425562 Ano Ano Ano 420 Kč
58H7250 Federics Eva (HUN) Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 7721004 Ano Ano Ano 420 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 Ano Ano Ano 420 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 Ano Ano Ano 510 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 Ano Ano Ano 420 Kč
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 Ano Ano Ano 420 Kč
3XX6700 Müllerová Zorka POT 981805 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 Ano Ano Ano 420 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ne Ano Ano 340 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 Ano Ano Ano 510 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ne Ne Ano 170 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6654 Valachová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 253353 Ano Ano Ano 420 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 Ano Ano Ano 420 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 Ano Ano Ano 420 Kč
49P7150 Wysocka Joanna (POL) DFS Wrocław 2016298 Ano Ano Ano 420 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 Ano Ano Ano 420 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7722 Ano Ano Ano 420 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 Ano Ano Ano 420 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 Ano Ano Ano 420 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 Ano Ano Ano 420 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 420 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano 420 Kč
SNA6251 Vondráčková Zdeňka TJ START Náchod C 9608 Ano Ano Ano 510 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano 420 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL5851 Kynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 Ano Ano Ano 420 Kč
NPA5754 Hušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK5852 Bláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 Ano Ano Ano 420 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 Ano Ano Ano 420 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 Ano Ano Ano 420 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko, z. s. C 49685 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 420 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano 420 Kč
NPA5552 Nováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 Ano Ano Ano 420 Kč
2FP5550 Kosińska Halina (POL) Biały Szkwał 253446 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK5351 Fejlková Alice OK Slavia Hradec Králové C 9107 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU5653 Lennerová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9279 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 Ano Ano Ano 510 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 51595 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM4858 Bogdálková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 426499 Ano Ano Ano 300 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 300 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0701 Třešňák Matěj OK Jilemnice C 426380 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM0701 Kunt Martin OB TJ Sokol Žamberk 436955 Ano Ano Ano 300 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 Ano Ano Ano 300 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 Ano Ano Ano 300 Kč
NPA0803 Merhulík Aleš SK LOB Nová Paka C 9690 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 Ano Ano Ano 300 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 Ano Ano Ano 300 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0601 Gasienica-Samek Adam (POL) Saturn Piaseczno 1408267 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 Ano Ano Ano 300 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0746 Král Ondřej Magnus Orienteering C 0 Ano Ano Ano 300 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0601 Votoček Michal OK Jilemnice C 425563 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078481 Ano Ano Ano 390 Kč
1VP0699 Golinowski Piotr (POL) HKS Azymut Mochy 2025010 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 Ano Ano Ano 300 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
28P0600 Antonowicz Jan (POL) Saturn Piaseczno 8636188 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0401 Wójtowicz Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 886671 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0400 Wołek Stanisław (POL) Saturn Piaseczno 1414199 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM0401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk C 2102818 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 2070833 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno 2078496 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU0500 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 Ne Ano Ano 200 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0404 Černík Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 Ano Ano Ano 390 Kč
HOR0400 Kolář Šimon TJ Jiskra Hořice B 7200597 Ano Ano Ano 390 Kč
HOR0402 Kolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 Ne Ano Ano 200 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 Ano Ano Ano 300 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 2049579 Ano Ano Ano 300 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano 300 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 Ne Ano Ne 100 Kč
VRL0501 Čivrný Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 232649 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0405 Urbankiewicz Kacper (POL) Saturn Piaseczno 4714524 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0404 Prusinski Kacper (POL) Saturn Piaseczno 4714544 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0407 Drosik Oskar (POL) Saturn Piaseczno 4714528 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0505 Wieczorek Hubert (POL) Saturn Piaseczno 412171 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0408 Serafin Kacper (POL) Saturn Piaseczno 300615 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0411 Jach Bartha Jan (POL) Saturn Piaseczno 412231 Ano Ano Ano 300 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 9686 Ano Ano Ano 300 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 Ano Ano Ano 300 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 Ano Ano Ano 300 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 9709 Ano Ano Ano 300 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka C 9702 Ano Ano Ano 300 Kč
NPA0503 Merhulík Mikuláš SK LOB Nová Paka C 9689 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC0401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053544 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0502 Sucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 0 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0501 Kurka Jaroslav OK Slavia Hradec Králové C 2082901 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 Ano Ano Ano 300 Kč
VAM0400 Koblic Jan OOB Vamberk C 9528 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0504 Juška Michal OK Lokomotiva Pardubice B 2045239 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0508 Sádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0510 Stohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU6 Lacina Marek OK Lokomotiva Pardubice 2081384 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 Ano Ano Ano 300 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2017678 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové B 2088201 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 09828 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 2075644 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7200907 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 9744 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058480 Ne Ano Ano 200 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 Ne Ano Ano 200 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2053547 Ne Ano Ano 200 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 Ano Ano Ano 390 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 Ano Ano Ano 300 Kč
OOL0399 David Chen SK Haná orienteering 445341 Ano Ano Ano 300 Kč
OOL0398 Kamil Omri SK Haná orienteering 445082 Ano Ano Ano 300 Kč
OOL0397 Gorsky Kiril SK Haná orienteering 440260 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha C 2021842 Ano Ano Ano 300 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 Ne Ano Ano 200 Kč
KVS0303 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín 2088173 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0304 Juška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0211 Lacina Jindřich OK Lokomotiva Pardubice C 426316 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK0202 Klíma Robert OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331534 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 Ano Ano Ano 300 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 Ano Ano Ano 390 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL0101 Kynčl Vojtěch OK Jilemnice B 232622 Ano Ano Ano 420 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK0103 Paleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000682693 Ano Ano Ano 420 Kč
28P0101 Pierzchala Michal (POL) Saturn Piaseczno 886683 Ano Ano Ano 420 Kč
OOL0199 Yarden Gilad SK Haná orienteering 445029 Ano Ano Ano 420 Kč
OOL0198 Beri Yakir SK Haná orienteering 440278 Ano Ano Ano 420 Kč
OOL0197 Salomon Noam SK Haná orienteering 440276 Ano Ano Ano 420 Kč
OOL0196 Uzan Dror SK Haná orienteering 440258 Ano Ano Ano 420 Kč
OOL0195 Shavit Yuval SK Haná orienteering 440256 Ano Ano Ano 420 Kč
OOL0194 Zur Amir SK Haná orienteering 440255 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice B 2035716 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU0000 Hašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK0100 Porkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové B 7300181 Ano Ano Ano 420 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK0100 Kučera Jan OK 99 Hradec Králové B 336757 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL0105 Burket Vojtěch OK Jilemnice C 425519 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 Ano Ano Ne 280 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7070007 Ano Ano Ano 420 Kč
88P0000 Pawłowicz Bruno (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053617 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 Ano Ano Ano 510 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 Ano Ano Ano 420 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 Ano Ano Ano 210 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007201758 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 0007205561 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice C 425529 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU9900 Juhász Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057578 Ano Ano Ano 420 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové B 2075657 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL9805 Burket Tomáš OK Jilemnice C 425537 Ano Ano Ano 420 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 420 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 Ano Ano Ano 420 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov C 8628698 Ano Ano Ano 420 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 Ano Ano Ne 280 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 Ano Ano Ano 420 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 Ano Ano Ano 420 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 504407 Ano Ano Ano 420 Kč
AOP9303 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 Ano Ano Ano 0 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 886812 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 1591995 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice R 1399000 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 53836 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK8101 Dwojak Wojciech OK Slavia Hradec Králové R 504052 Ne Ano Ano 280 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 887920 Ano Ano Ano 420 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7308 Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 Ano Ano Ano 420 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 Ano Ne Ne 140 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 Ano Ano Ano 510 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 Ano Ano Ano 510 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 Ano Ano Ano 510 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 Ano Ano Ano 510 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 Ano Ano Ano 0 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 Ano Ano Ano 0 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 Ano Ne Ne 170 Kč
88P9500 Dzioba Mateusz (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 9101295 Ne Ne Ano 170 Kč
ZBM8841 Chromý Adam SK Žabovřesky Brno R 896975 Ano Ano Ano 510 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 Ano Ano Ano 600 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 Ne Ano Ne 200 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 Ne Ano Ne 140 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7605 Bukovac Maroš SK Žabovřesky Brno C 525005 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM8833 Bořil Tomáš SK Žabovřesky Brno C 681876 Ano Ano Ano 420 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU9009 Rohan Tomáš Magnus Orienteering C 7207034 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 246864 Ano Ano Ano 420 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano 420 Kč
SKM9601 Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž C 53824 Ano Ano Ano 420 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 9199 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 9294 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 420 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 Ano Ano Ano 420 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 Ano Ano Ano 510 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7900 Voleský Leoš OK Kamenice C 2049553 Ano Ano Ano 420 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 Ano Ano Ano 420 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 Ano Ano Ano 420 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ano 420 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL7007 Horčička Petr SOB Olomouc C 301552 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0000009814 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 Ano Ano Ano 420 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 Ano Ano Ano 420 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 Ano Ano Ano 420 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 Ano Ano Ano 420 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 Ano Ano Ano 420 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš TJ Loko Liberec C 1409872 Ano Ano Ano 420 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 Ano Ano Ano 420 Kč
1ZS9300 Toman Viktor (SVK) Neregistrovaní SVK 7207343 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 Ano Ano Ano 420 Kč
NNN9102 Důrek Milan Neregistrovaní Ano Ano Ne 340 Kč
ABM8908 Vašíček Michal KOB ALFA Brno C 52469 Ne Ano Ano 340 Kč
88P8901 Kalata Michał (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8636526 Ne Ano Ano 340 Kč
VBM8702 Kočí Martin VSK Mendelu Brno C 929929 Ne Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK8501 Krunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000682691 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK8805 Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000920697 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 Ne Ano Ano 280 Kč
OOL8799 Goldner Yakir SK Haná orienteering 440257 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU8101 Procházka Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9779 Ano Ano Ano 420 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 Ano Ano Ano 420 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 2800311 Ano Ano Ano 420 Kč
NNN9203 Knotek Vojtěch Neregistrovaní 116 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 Ano Ano Ne 280 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 Ano Ano Ano 510 Kč
PHK9201 Štěpán Pavel OK 99 Hradec Králové C 9449 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 301583 Ne Ano Ano 340 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 52349 Ne Ano Ano 340 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 Ano Ano Ano 420 Kč
TJP7800 Beneš Michal TJ Sokol Troja C 232897 Ano Ano Ano 420 Kč
HOS7801 Vrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 Ano Ano Ano 420 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204489 Ano Ano Ano 420 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 Ano Ano Ano 420 Kč
81C7800 Kubát Petr Cirkus Čakovice zapůjčit Ne Ano Ne 180 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK7602 Toužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ano Ano Ano 420 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 Ano Ano Ano 420 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 Ano Ano Ano 420 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 Ano Ano Ano 420 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň 2103744 Ne Ne Ano 140 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ne Ne Ano 140 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 Ano Ano Ano 420 Kč
1VP7999 Golinowski Paweł (POL) HKS Azymut Mochy 2067736 Ano Ano Ano 510 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
81C7700 Tejkl Jiří Cirkus Čakovice 7205567 Ne Ano Ne 140 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 Ne Ano Ano 280 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 Ano Ano Ano 420 Kč
TEP7700 Bercha Šimon Tempo Praha C 416133 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 Ne Ano Ano 280 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 Ne Ano Ano 280 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 Ano Ano Ano 420 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 Ano Ano Ano 420 Kč
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 Ano Ano Ano 420 Kč
SNA7349 Slavík Pavel TJ START Náchod C 9630 Ano Ano Ano 420 Kč
VAM7501 Műller Kamil OOB Vamberk C 2049538 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 8411 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL7601 Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017664 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 Ano Ano Ano 420 Kč
VAM7601 Koblic Jan OOB Vamberk C 2032163 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7310 Pipek Kamil OK Lokomotiva Pardubice C 2049532 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 Ano Ano Ano 420 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032382 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 Ano Ano Ano 420 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ano Ano Ano 420 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 Ano Ano Ano 510 Kč
VSP7400 Titz Pavel USK Praha C 1398992 Ano Ano Ano 510 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 Ano Ano Ano 510 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL7601 Zlesák Ondřej OK Jilemnice C 9067 Ano Ano Ano 420 Kč
ZAM7401 Kunt Stanislav OB TJ Sokol Žamberk 2800295 Ano Ano Ano 420 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 8629812 Ano Ano Ano 420 Kč
5QC7400 Novosad Pavel Zlínské Prašivky 2080910 Ano Ano Ano 420 Kč
SJC7401 Tesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 Ano Ano Ano 420 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 Ano Ano Ano 420 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 Ano Ano Ano 420 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 Ano Ano Ano 420 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 Ne Ano Ne 200 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 Ano Ano Ano 420 Kč
2PC6700 Křivda Ivan Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9552 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 Ano Ano Ano 420 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 Ano Ano Ano 420 Kč
3XX6900 Müller Robert POT 553456 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN6901 Sláma Jaroslav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1232505 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 Ano Ano Ano 420 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 Ano Ano Ano 420 Kč
49P7100 Szczygieł Marcin (POL) DFS Wrocław 2016300 Ano Ano Ano 420 Kč
58H6800 Gillich György (HUN) Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE 7680424 Ano Ano Ano 420 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL7041 Votoček Tomáš OK Jilemnice C 9069 Ano Ano Ano 420 Kč
7HX7099 Kresta Aleš Krestovi 2088149 Ne Ano Ne 140 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 Ano Ano Ano 510 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 Ano Ano Ano 510 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 Ano Ano Ano 510 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 Ano Ano Ano 255 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHT6910 Beseda Pavel OOB SK Chrast C 51777 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 Ano Ano Ano 420 Kč
ZBM7100 Kasza Ladislav SK Žabovřesky Brno 2078497 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU6900 Lazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 Ano Ano Ano 420 Kč
49P6800 Wysocki Romuald (POL) DFS Wrocław 1407622 Ano Ano Ano 420 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 Ne Ne Ano 140 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL6306 Čivrný Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 995887 Ano Ano Ano 420 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 Ano Ano Ano 420 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 Ano Ano Ano 420 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU6301 Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 Ano Ano Ano 420 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 253352 Ano Ano Ano 420 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2049528 Ano Ano Ano 420 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 Ano Ano Ano 420 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 Ano Ano Ano 420 Kč
VRL6301 Starý Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9005 Ano Ano Ano 420 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 Ano Ano Ano 420 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 Ano Ano Ano 420 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 Ano Ano Ano 510 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 Ano Ano Ano 510 Kč
39S6401 Kniebugl Anton (SVK) KOBRA Bratislava 416747 Ano Ano Ano 600 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 Ano Ano Ano 420 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 Ano Ano Ano 420 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 Ano Ano Ano 420 Kč
SNA6301 Imlauf Martin TJ START Náchod C 9629 Ano Ano Ano 420 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 Ano Ano Ano 420 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS6401 Žemlík Radim SKOB Kobra Vsetín C 53682 Ano Ano Ano 420 Kč
SNA5702 Zákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 Ne Ano Ne 140 Kč
ZBM6401 Hruška Tomáš SK Žabovřesky Brno C 49393 Ano Ano Ano 420 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 Ano Ano Ano 420 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano 420 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 Ano Ano Ano 420 Kč
VAM6401 Rykala Karel OOB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano 510 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 Ano Ano Ano 420 Kč
ALB6000 Černý Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 Ano Ano Ano 420 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 Ano Ano Ano 420 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 Ano Ano Ano 420 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 Ano Ano Ano 420 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 Ano Ano Ano 420 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 Ano Ano Ano 420 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 Ano Ano Ano 420 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano 420 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano 420 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 Ne Ano Ano 280 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 Ano Ano Ano 210 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 Ano Ano Ano 420 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 Ano Ano Ano 420 Kč
23P5900 Drągowski Robert (POL) OK!Sport Warszawa 887222 Ano Ano Ano 510 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 Ano Ano Ano 600 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 Ano Ano Ano 420 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano 420 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano 420 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano 420 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 Ano Ano Ano 420 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 Ano Ano Ano 420 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko, z. s. C 49683 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 Ano Ano Ano 420 Kč
JIL5401 Kynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 Ano Ano Ano 420 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano 420 Kč
2FP5500 Kosiński Leszek (POL) Biały Szkwał 249949 Ano Ano Ano 420 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 Ano Ano Ano 420 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano 420 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 Ano Ano Ano 420 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 Ano Ano Ano 420 Kč
SVS5501 Maliňák Josef Orientklub Vsetín C 53389 Ano Ano Ano 420 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano 420 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 Ano Ano Ano 420 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 Ano Ano Ano 420 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 Ano Ano Ano 510 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 Ano Ano Ano 300 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 Ano Ano Ano 300 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 Ano Ano Ano 300 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL5001 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9001 Ano Ano Ano 300 Kč
NPA5001 Novák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU4801 Rejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 Ano Ano Ano 300 Kč
LTU4802 Procházka Jiří OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9778 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano 300 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 Ano Ano Ano 300 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 Ano Ano Ano 300 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 Ano Ano Ano 300 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 Ano Ano Ano 390 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 Ano Ano Ano 390 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano 300 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU4501 Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ano Ano Ano 300 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 Ano Ano Ano 300 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 Ano Ano Ano 300 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 Ano Ano Ano 150 Kč
SHK4001 Máslo Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9103 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ano Ano Ano 300 Kč
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
81C0800 Tejkl Štěpán Cirkus Čakovice 2088207 Ne Ano Ne 80 Kč
JIL0852 Kynčlová Anna OK Jilemnice C 426308 Ano Ano Ano 240 Kč
CHT1051 Besedová Barborka OOB SK Chrast C 232881 Ano Ne Ano 160 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 240 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 Ano Ano Ano 240 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C Ano Ano Ano 240 Kč
81C0802 Kubátová Marie Cirkus Čakovice zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
81C1200 Kubát Jan Cirkus Čakovice zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
VSP1350 Neyrinck Nina USK Praha 0 Ano Ano Ano 240 Kč
5QC0950 Novosadová Klára Zlínské Prašivky 52685 Ano Ano Ano 240 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 Ano Ano Ano 240 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 1416364 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 Ne Ano Ano 160 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 Ano Ano Ano 240 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 Ano Ano Ano 240 Kč
7AX0999 Pievac Mila Kratochvílová zapůjčit Ano Ano Ne 240 Kč
VRL1002 Kutlvašr Vláďa OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2075628 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK9997 Matys Richard OK Slavia Hradec Králové 9121 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0804 Čečka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 420437 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0803 Viktor Baláž OK Slavia Hradec Králové C 9845 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK9996 Baláž Samuel OK Slavia Hradec Králové Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0802 Rémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0801 Rémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0751 Machková Berenika OK Slavia Hradec Králové C 2090854 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0700 Kurka Antonín OK Slavia Hradec Králové C 2082904 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK9998 Matys Eduard OK Slavia Hradec Králové 9128 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0653 Morávková Alžběta OK Slavia Hradec Králové C 51488 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové C 2091529 Ano Ano Ano 240 Kč
SHK0600 Balcar Jiří OK Slavia Hradec Králové C 2080835 Ano Ano Ano 240 Kč
KVS0703 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín 2088217 Ano Ano Ano 240 Kč
KVS0704 Pavlica Bedřich SKOB Kobra Vsetín 51528 Ano Ano Ano 240 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ano 240 Kč
VBM0503 Lička Jakub VSK Mendelu Brno 7204512 Ano Ano Ano 240 Kč
49P0451 Michalina Wysocka (POL) DFS Wrocław 2016299 Ano Ano Ano 240 Kč
TEP1000 Bercha Jonáš Tempo Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
TEP0800 Bercha Matouš Tempo Praha C zapůjčit Ano Ano Ano 360 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 Ne Ne Ano 80 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 Ano Ano Ano 240 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 Ano Ano Ano 240 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 Ano Ano Ano 240 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 Ano Ano Ano 240 Kč
7HX0499 Kresta Tomáš Krestovi zapůjčit Ne Ano Ne 120 Kč
7HX5499 Krestová Ema Krestovi zapůjčit Ne Ne Ano 120 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 Ano Ne Ne 80 Kč
ZLH1101 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory 52782 Ano Ano Ano 240 Kč
8MC0850 Panáčková Alžběta Papiyon 232632 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7259 Ano Ano Ano 300 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 51924 Ano Ano Ne 200 Kč
JIL1099 Matěásko Marek OK Jilemnice Ano Ano Ano 240 Kč
KVS0951 Belžíková Nelly SKOB Kobra Vsetín 7062009 Ano Ano Ano 300 Kč
7RX1599 Folprecht Mia Jelínková 2803390 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 Ne Ano Ne 100 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 Ne Ano Ne 100 Kč
6YC1202 Zahradník Václav Neregistrovaní 2102799 Ne Ano Ne 80 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 Ano Ano Ano 300 Kč
LBM1000 Salajka Viktor TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52044 Ano Ano Ano 300 Kč
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 Ano Ano Ano 240 Kč
KOR7300 Vých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061791 Ano Ano Ano 240 Kč
9CC8600 Metelka Jiří NEREG 2075654 Ano Ano Ano 240 Kč
TJP8550 Špinková Markéta TJ Sokol Troja C 2073674 Ano Ano Ano 240 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 Ne Ano Ne 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ano Ne Ne 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ano Ne Ne 80 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 Ano Ano Ano 240 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 Ano Ano Ano 240 Kč
VSP0402 Trnka Marek USK Praha C 2021843 Ano Ano Ano 240 Kč
JIL7552 Ježková Romana OK Jilemnice C 2075623 Ano Ano Ano 240 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 Ano Ano Ano 240 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano 240 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C 301611 Ano Ano Ano 240 Kč
7AX9999 Kratochvílová Silvie Kratochvílová 09597 Ano Ano Ano 240 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 Ano Ano Ano 240 Kč
ASUXXVV Kobylka Roman Magnus Orienteering 0 Ne Ano Ano 160 Kč
LTU7351 Junková Iva OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2095925 Ne Ano Ano 160 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 Ne Ano Ano 160 Kč
SHK9999 Jaromír Rémiš OK Slavia Hradec Králové 2103291 Ano Ano Ano 240 Kč
KVS6804 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín 2088198 Ano Ano Ano 240 Kč
KVS7251 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín 2088170 Ano Ano Ano 240 Kč
KVS7505 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín 53680 Ano Ano Ano 240 Kč
KVS7101 Belžík Karel SKOB Kobra Vsetín 7208222 Ano Ano Ano 240 Kč
VAM7651 Koblicová Milena OOB Vamberk C 9483 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU7357 Vodičková Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2049524 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU1 Lacinová Renata OK Lokomotiva Pardubice 51130 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU2 Lacina Martin OK Lokomotiva Pardubice 232605 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU3 Chejn Aleš OK Lokomotiva Pardubice 416266 Ano Ano Ano 240 Kč
LPU4 Chejnová Dorota OK Lokomotiva Pardubice 425545 Ano Ano Ano 240 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 Ano Ano Ano 240 Kč
7FX9999 Romportl Dušan Romportl 515165 Ano Ne Ano 160 Kč
OTK71XX Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice 331069 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 Ano Ano Ano 240 Kč
7HX7098 Kresta Aleš Krestovi 2088149 Ne Ne Ano 80 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek 2087691 Ano Ano Ano 240 Kč
6YC8600 Zahradník Jakub Neregistrovaní 7207701 Ne Ano Ne 80 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 52051 Ano Ano Ano 240 Kč
29P5701 Skonieczny Andrzej (POL) Paulinum J.G. 1401456 Ne Ano Ano 160 Kč
7JX9451 Koláriková Lucie Koláriková 920662 Ano Ano Ano 240 Kč
7JX9551 Juríček Jakub Koláriková 53837 Ano Ano Ano 240 Kč
7KX9999 Kociánová Barbora Kociánová 218972 Ano Ano Ano 240 Kč
7KX9998 Hauptfleisch Filip Kociánová 301103 Ano Ano Ano 240 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí 2080989 Ano Ano Ano 300 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 Ano Ano Ano 300 Kč
1VP8099 Golinowska Ela (POL) HKS Azymut Mochy 2025018 Ano Ano Ano 300 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 Ano Ano Ano 300 Kč
6PC9999 Novotný Michal Neregistrovaný - Novotný zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
JIL9999 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice Ano Ano Ano 240 Kč
JIL9998 Třešňák Miloš OK Jilemnice Ano Ano Ano 240 Kč
JIL9997 Třešňáková Blanka OK Jilemnice Ano Ano Ano 240 Kč
7RX9998 Jelinkova Irena Jelínková zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 Ano Ano Ano 300 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 0000009112 Ne Ano Ne 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
3IX6150 Zelenková Lenka Zelenkovi 405951 Ano Ano Ano 360 Kč
3IX5900 Jireš František Zelenkovi 301639 Ano Ano Ano 360 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 Ano Ano Ano 360 Kč
LCE0000 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice Ano Ano Ano 360 Kč
SHK6601 Souček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 Ano Ano Ano 360 Kč
NPA7852 Tauchmanová Ivana SK LOB Nová Paka C 2060300 Ano Ano Ano 360 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 Ne Ano Ano 240 Kč
ZBM8870 Chromá Adéla SK Žabovřesky Brno C 888602 Ano Ano Ano 450 Kč
7RX9999 Folprecht Jaroslav Jelínková 2081014 Ano Ano Ano 450 Kč
LTU6351 Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 Ne Ne Ano 150 Kč
SHK9001 Šabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 0000009193 Ne Ano Ne 150 Kč
celkem přihlášených: 903, vklad: 319265 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.